Opinie o Firma B-Consulting w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma B-Consulting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma B-Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma B-Consulting w Rzeszów

Czy zdarzają się nadgodziny w Firma B-Consulting?

Greg

Nadgodziny to specjalność tej firmy. Pracy nie brakuje, a wręcz jest jej za dużo jak na jedną osobę, więc automatycznie masz nadgodziny :) wyjeżdżasz w delegację z Rzeszowa do ośrodka nad morze, to najlepiej jedź pociągiem, bo najtaniej i Szef nie będzie musiał dużo płacić. Tylko pamiętaj, że kasę za delegację musisz sobie wywalczyć, bo szef lubi sobie zapomnieć o takich błahostkach. Jak jedziesz służbowym autem, to nie zdziw się jak się okaże, że samochód jest niezatankowany, albo brakuje mu oleju. O wypłatę też się trzeba upominać, bo szefowi zdarza się zapomnieć o wypłaceniu w terminie, a jak zwrócisz mu uwagę to jest obraza majestatu, że śmiesz się o takie głupoty upominać. A i jeszcze jedna przypadłość szefa, o której warto wspomnieć: jego spotkania z pracownikami zajmującymi się szkoleniami. Dogryzanie, wyśmiewanie na forum grupy to praktyki stosowane na codzień. Traktuje tych pracowników jakby im łaskę robił, że pozwala im pracować w tak cudownej firmie, a tak naprawdę to cały ten cyrk oni muszą ogarniać i gdyby nie oni, to już dawno by tej firemki nie było. Ale taka jest specyfika pracy tam, wyszukują młodych, ambitnych bez doświadczenia i żerują na ich braku wiedzy, co szef może, a na co nie musimy się zgadzać.

@Greg

Już na etapie rekrutacji potencjalny pracownik jest informowany o specyfice stanowiska, na które aplikuje. Wyjazdy służbowe to istotny element pracy na tym rodzaju stanowiska ponieważ szkolenia realizowane są na terenie całej Polski. Jeśli istnieje konieczność dłuższego wyjazdu służbowego pracownika, który nie posiada prawa jazdy (zatem nie może wykorzystać pojazdów służbowych), pracodawca dokłada starań by jego podróż była bezpieczna. Z tego tytułu inne środki transportu, w tym pociąg, są opcją uzasadnioną. Wyjazdy pracowników działu szkoleń planowane są z dużym wyprzedzeniem, pracownicy tworząc harmonogram dla Klienta mają wpływ na datę delegacji. Dokładamy wszelkich starań by zobowiązania finansowe były rozliczane terminowo i rzetelnie, jednak biorąc pod uwagę specyfikę naszej pracy i czas oczekiwania na rozliczenie projektów które realizujemy, sporadycznie występują opóźnienia. Jednak obecnie wprowadzamy procedury, które mają usprawnić ten proces. Ponadto zaznaczamy, że stale dążymy do tego, aby relacje które budujemy w zespole były jak najlepsze, czemu mają również służyć zmiany jakie systematycznie wprowadzamy w tym zakresie.

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Wyjątek stanowią wyjazdy służbowe uzależnione od specyfiki i charakteru obejmowanego stanowiska. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 17 852 52 78

fragles

Ta firma jest spalona na Mazowszu, odwiedzone kilka ośrodków - odpowiedź nie chcemy tego Pana.... Bez komentarza

też były
@fragles

Firma i jej szef to jedno a pracownicy, znaczy się trenerzy, to drugie.Jeżeli więc na Mazowszu nie chcą to pytanie dlaczego i kogo nie chcą: nie chcą tego Pana (ale on sam przecież nie robi szkoleń, on tylko kasuje kasę) czy mają złe doświadczenia właśnie ze szkoleniowcem (szkoleniowcami) i dlatego nie chcą? No więc fragles zastanów się co piszesz i co chcesz osiągnąć w ten sposób!

fragles
@też były

Nie chcą tego Pana i jego firmy, która organizowała szkolenia. Co do trenerów nie mają zastrzeżeń

@też były

Trenerzy akurat na mazowszu robią co mogą. Nawet czasami za swoje pieniądzę kupuja materiały potrzebne na zajęcia, bo "szanowny" pan właściciel nie raczy przesłać im pieniedzy na czas na materiały, a jakie jest oburzenie jak się wyda nieco więcej niż on zakładał... z drugiej strony jak szkoleniowcom proponuje się groszowe stawki, to też nie można oczekiwać cudów. Jaka płaca taka praca, chociaż właściciel zachowuje się tak jakby uważał, że każdy powinien pracować na cześć i chwałę BC, bo przecież spełniają marzenia, a prawda się zawsze obroni. No a jak przyjdzie taki czas to czasami nawet trzeba zajrzeć do tej dziurawej skarpety i wyjąć z niej trochę dudków. Kto pracował w BC ten wie o czym pisze ;)

@Greg

W chwili obecnej współpracujemy między innymi z klientami z Mazowsza. Miało to miejsce również we wcześniejszych okresach. Prawdą jest także, iż w przypadku sytuacji wymagających wyjaśnienia podejmujemy rozmowy na bieżąco. Umowy zawierane z naszymi trenerami są jasne i czytelne dla każdego, a stawki w nich zawarte są ustalane i negocjowane przed podpisaniem dokumentu. Zatem każdy trener podpisując umowę wyraża zgodę na uzgodnioną kwotę wynagrodzenia i zasady jej wypłaty. Zapisy umów jednoznacznie uzależniają terminy płatności od daty podesłania kompletniej i poprawnej dokumentacji. Opóźnienie w przesłaniu dokumentów, przesłanie dokumentów niekompletnych lub nadesłanych na błędny adres wydłuża termin zapłaty. Ponadto każdy pracownik i współpracownik BC przed rozpoczęciem pracy poznaje zakres obowiązków, a następnie potwierdza ten fakt własnoręcznym podpisem na oświadczeniu.

Dawid

@fragles czemu spalona ?

@Dawid

Jak się wszystko chce robić po taniości, żeby jak najwięcej kasy w kieszeni zostało, to trudno się dziwić, że takie są skutki. Najlepiej zrobić wszystko cudzymi rękami, zawieźć najtańsze produkty i niech ktoś inny się tym zajmuje, a oni tylko rachunki wystawią. Organizowali wiele rzeczy na mazowszu i to w różnych miejscach i zawsze kiepsko to wychodziło. Za pierwszym razem ludzie jeszcze się dadzą nabrać, ale po bliższym poznaniu każdy widzi kogo ma po drugiej stronie i już nikt nie chce współpracować z takim cwaniakiem kreującym się na biednego przedsiębiorcę jeżdzącego scoda w gazie.

@Greg

W związku z opublikowanymi informacjami firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski uznaje za konieczne poinformować, iż zamieszczone tam treści w znacznej części noszą znamiona pomówienia. Każdy racjonalnie działający przedsiębiorca ma prawo do optymalizacji kosztów, co jednak nie zmienia faktu, że działania podejmowane przez nas są profesjonalnie i zgodne z podpisanymi kontraktami. Niejednokrotnie musimy się dostosowywać do zmiennych warunków i sytuacji. Brak zrozumienia w stosunku do właściciela firmy poruszającego się ekonomicznym, ekologicznym środkiem transportu, nie jest argumentem wskazującym na nieuczciwość, wręcz przeciwnie jest elementem przyjętej strategii finansowania działalności.

Dariusz

Cześć. Jestem osobą, która szuka informacji na temat pracy w firmie B-Consulting. Chętnie dowiem się, czy można w firmie tej składać dokumenty aplikacyjne nie mając doświadczenia zawodowego? Chętnie bym kwestię tę po prostu ustalił. Będzie mi bardzo miło tego właśnie się dowiedzieć.

Pomocny
@Dariusz

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma B-Consulting. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku T. PEDAGOGICZNY i PSYCHOLOG - praca od zaraz!?
Sara

Stanowisko pracownik sekretariatu, warto aplikować ? Może ktoś coś wie na temat tej oferty. Firma ma średnio przychylne opinie czy to nowe stanowisko czy ktoś się zwolnił ??

Tragiczna firma Trzeba sprzątać myć WC itd Szef nie płaci, cały czas trzeba być pod tel nawet w niedziele bo jak nie to opierdziel A rotacja pracowników jest tak duża bo cały czas ktoś się zwalnia ze ciężko spamiętać imiona

Simon

ta firma to kompletna LIPA nie polecam. Tam nie ma lojalności, profesjonalizmu nie wspomnę o(usunięte przez administratora) proponującym stawki typowe dla Janusz biznesu. Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!

Behelena

Witam jak wyglada praca w tej firmie ? Czy trzeba mieć prawo jazdy ? Jest to praca typowo biurowa? Czy raczej zdalna ? Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko specjalisty ds szkoleń. Widziałam ogłoszenie ze poszukują pracownika gdzie jest wymagane prawo jazdy

były

Po wygranych kilkunastu przetargach jako indywidualny specjalista w byłych ośrodkach tam gdzie ta firma realizowała usługi stawki godzinowe były konkretnie przycinane przez właściciela. Średnio firma płaci ok 40-45 zł/h, a osoba indywidualna dostaje na wejście 110 zł/h z ramienia ośrodka. Nie mam więcej pytań.....

Pracowałem tam bardzo krótko i przypadkiem trafiłem na tą strone. Ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo dużo opinii i wiele powiela się z tym co sam widziałem. (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Andrzej

Andrzej, nie używając wulgaryzmów i odniesień do konkretnych osób z imienia, czy nazwiska. Takie wpisy będą moderowane. Być może pomimo krótkiego stażu pracy w B-Consulting jesteś w stanie podzielić się pozytywnymi aspektami z codziennej pracy? Czy kandydaci mogą spodziewać się benefitów w postaci pakietów medycznych lub kart sportowych? Zdecydowanie rzetelny zasób wiedzy i nawet krytyka, ale konstruktywna pomoże wielu Osobom w ważnej decyzji zawodowej.

Mirek
@Sylwia

Oczywiście, że można spodziewać się benefitów, są to nieodpłatne nadgodziny, wysłuchiwanie gróźb o zwolnieniu dyscyplinarnym z wpisem do akt, zadaniowy tryb pracy (zwłaszcza jak jest więcej zadań niż rąk do pracy), itd. Wszystko na cześć i chwałę szefa, bo przecież on chce tylko uczciwie zarobić.

Sylwia
@Mirek

@Mirek Czy Firma B-Consulting w jakiś sposób nadużywa Kodeksu Pracy wobec pracownika? Jeśli tak to pracownik może złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli natomiast nie, to proponuję rozwiązać umowę, aby zaspokoić swoje niezadowolenie. Będę wdzięczna jeśli napiszesz czy w tej firmie są jakieś pozytywne strony zatrudnienia?

Dorka

Czy mogę prosić o informację jak pracuje się w tej firmie, tylko szczerze czy naprawdę jest taka fatalna atmosfera? Często widać ogłoszenia o pracę co też mnie dziwi i nie wiem czy jest sens aplikowac

Wesłoly
@Dorka

u nas impreza:)

TheGreatest

Czy sytuacja w firmie się zmieniła? Wrzucają sporo ogłoszeń, zastanawiam się czy słać CV czy dać sobie spokój, bo powyższe opinie mnie przerażają :O

@TheGreatest

Dzień dobry zapraszamy do udziału w rekrutacji.

ciekawostki

o funduszach unijnych !!! Każdy konkurs zostaje ogłoszony nie później niż miesiąc przed rozpoczęciem składania wniosków. Najkrótsze trwają tylko 7 dni. To bardzo mało czasu, dlatego pracę nad projektem należy rozpocząć jak najwcześniej.

Gigi
@ciekawostki

TO NIE JEST OPINIA!!!Kolejne wpisy cynicznych pupilków ...Żenada

B-Consulting
@Gigi

Dziękuje za podzielenie się swoją opinią! ;)

zleceniobiorca

nie polecam współpracy z tą firmą, bardzo częste zmiany kadry, bezczelnie długie oczekiwanie na zapłatę ze srodków unijnych,które i tak zostały już pobrane przez firmę, firma nie jest rzetelna, zwykła spychologia z jednego na drugiego kto jest winien,że pieniądze wypracowane idą do zleceniobiorcy po miesiącu, leząc w tym czasie na koncie firmy. tragiczna współpraca. mam nadzieję, że obnaży to kontrola środków unijnych.

B-consulting
@zleceniobiorca

Dziękuję za poświęcenie swojego czasu i podzielenie się opinią. Pozwolę sobie wspomnieć, że nie ma idealnych pracodawców. Umowy zawierane są z każdym zleceniobiorcą indywidualnie -podobnie jak i warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 17 852 52 78 celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

były zlecniobiorca
@B-consulting

To jakaś beznadzieja. Pracownicy nie wiedzą co mają odpowiedzieć. Po odebraniu telefonu tłumaczą "nie wiem kiedy szef zapłaci". Współpraca z Wami była tak beznadziejna, że ostrzegam każdego trenera, którego znam żeby nie wchodził we współpracę z Wami, a sposób w jaki się komunikujecie prezentuję na różnych konferencjach w Polsce jako case o tym jak nie należy komunikować się z partnerami biznesowymi.

niezadowolony

Współpraca z tą firmą to nieporozumienie, są niesłowni i niekompetentni. Czekanie na pieniądze to norma. Nie polecam. Szkoda czasu i energii na współpracę za głodowe stawki.

zleceniobiorcaa

Oczekiwanie na zapłatę należnych pieniędzy miesiącami i przeciąganie tego w czasie przy każdej próbie kontaktu. Zdecydowanie nie polecam jeśli chcesz mieć swoje pieniądze szybko(wcześniej jak 2-3 miesiące od zakończenia pracy). Moje sugestie dla Firma B-Consulting: Zamknijcie firmę albo zacznijcie płacić ludziom w terminie. Inni też mają swoje terminy i zobowiązania.

anka

Ludzie mam pytanko. Myślę czy nie iść do pracy do waszego zakładu. Mógłby mi ktoś w miarę szczerze opisać zarobki? Ile da się wyjść na miesiąc, jak wyglądają nadgodziny itd. Będę wdzięczna za każdą szczera pomoc:)

@anka

Jak na poważnie chcesz podejść do zatrudnienia i się nie ośmieszyć to nie pytaj na forum internetowym o zarobki! ustal to z szefem/właścicielem/prezesem na rozmowie o pracę. Należy pamiętać, że dla Ciebie coś co jest sufitem dla innej osoby będzie podłoga i odwrotnie. Bardzo ważny jest w tej firmie aby wnieś z sobą bagaż pozytywnego doświadczenia i najważniejsze chęci, chęci i jeszcze raz chęci do pracy. Słowo to odmień sobie przez wszystkie przypadki a potem przyjdź na rozmowę.

@anka

anka nie jesteśmy zakładem, na temat zarobków czyli wynagrodzenia rozmawiasz z właścicielem firmy i to nie jest odpowiednie miejsce aby opisywać szczegółowy system wynagradzania, pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Szczery aż do bólu
@anka

Nadgodziny nie są płatne :)

fds

nadal jest tak źle, czy coś się poprawiło? trochę się niepokoję...

cb
@fds

kiedy było ''tak źle''? praca wre ! kolejne projekty za nami :-)

dociekliwie
@cb

"fds" nie pyta czy "praca wre"" tylko czy "nadal jest źle"? tak dla porównania: przy budowie piramid praca też "wrzała" ale czy było dobrze?

anonimowy

Zachęcamy do ubiegania się o projekty związane z aktywizacją społeczną: - ️integracja i aktywizacja społeczno-zawodowa osób i rodzin/środowisk zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, podlaskie), - ️finansowanie funkcjonowania podmiotów integracji społecznej (centra, kluby, zakłady aktywności zawodowej) w tym wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania środowiskowych placówek dla dzieci i młodzieży (ogniska wychowawcze i koła zainteresowań, świetlice środowiskowe, świetlice z programami socjoterapeutycznymi) – woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, - ️️rozwój usług - świadczonych w mieszkaniach chronionych i wspomaganych - skierowanych do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczonych, wspierających proces ich integracji społecznej i zawodowej (podlaskie, śląskie), - identyfikacja barier uniemożliwiających wejście (lub powrót na rynek pracy), określenie ścieżki zawodowej oraz indywidualizację wsparcia, poprzedzone analizą dotyczącą ofert pracy i odzwierciedlającą popyt na konkretne zawody (opolskie).

Ktosiek

Ale się pozmieniało same super opinie, fajna strategia odrywanie świadomość ludzi od tego jaka jest prawda i jak wygląda praca w tej firmie, na rzecz projektów. Nie dajcie się zwieść pozorom ! Prawda jest zupełnie inna i pojawi się niebawem z konkretnymi przykładami wziętymi ze "współpracy", a jest o czym opowiadać ....

Zostaw merytoryczną opinię o Firma B-Consulting - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma B-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Firma B-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma B-Consulting?

Firma B-Consulting
1.3/5 Na podstawie 426 ocen.

Firma B-Consulting