Opinie o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Al Ba Podlakie Centrum Mięsne o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne w Białystok

eugeniusz

praca od 3 w nocy do 12 jak komuś pasuje to czemu owszem heh aczkolwiek kto normalny bedzie chciał to robić to juz sami sobie dopowiedzcie

Zbigniew
@eugeniusz

Godziny pracy rzeczywiście są dosyć nietypowe, jednak chciałbym ustalić, ile można zarobić, pracując w tym centrum mięsnym? Ciekawi mnie, czy stawki są adekwatne do ilości powierzonych obowiązków.

paulina

@Albańczyk to brzmi bardzo niepokojąco. A powiesz coś może o warunkach zatrudnienia w tej firmie, jak to wyglądało z umową? Ile dało się zarobić?

Albańczyk

Napiszę o oddziale Suwalskim. Osoba odpowiedzialna za transport dopuszcza się kradzieży zostaje na tym złapany i nadal pracuje i pełni swoją funkcje nie ponosząc żadnych konsenfenkcji, do tego współpracował z " kierowniczką " od telemarketingu która także nie poniosła żadnej kary. Nie ma tam kompletnie żadnej organizacji pracy, awans / premia jest zależna od stopnia pokrewieństwa przełożonych, rekrutacja kobiet polega na tym że zatrudniane są tylko te atrakcyjne a nie te które mają coś więcej do zaoferowania po za (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam i cieszę się ze nasza współpraca dobiegła końca.

Miron

Jak sądzicie czy w sytuacji braku ludzi do pracy firma zdecyduje się na podwyżki?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Al Ba Podlakie Centrum Mięsne? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rudy

Nie polecam. Wstyd się przyznać że pracuje w tak brudnej pełnej syfu firmie. Mówię tu bardziej o dyrektorach,kierownikach. Ja pracuje tam ponad 5 lat ale teraz co się dzieje to trzeba szukać innej pracy. Nie polecam wszystkim .Da nich liczą się tylko %%%

Joanna

@Jajajaja rozumiem, że to nie jest w porządku, ale według regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin nie możesz tutaj opisywać zachowań innych osób, bo administrator może Twój wpis usunąć lub zmoderować. Nie rozumiem jak można zabrać premię? Czy jest odcinana z poprzedniej wypłaty? Bo skoro dostajesz premię z wypłatą na konto to jak można ją zabrać?

Joanna

@feniks mimo, że stwierdzasz, że praca na chwilę piszesz, że pracujesz już długo. Czym jest to spowodowane? Może jednak coś trzyma Cie w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne? Czy przed podpisaniem umowy byliście poinformowani, że tyle dni będzie pracujących? To ważne kwestie do wyjaśnienia.

feniks

ja już tam trochę pracuję i ogólnie stwierdzam ,że ta firma nie daje perspekyw na dłuższą metę a to dlatego, że zarobki słabe 13 zł.brutto na godzinę, żądnych dodatków z socjalnego, premia tylko ale to nie są jakieś kokosy. Jeśli nie nazbierasz nadliczbowych godzin to lipa . Praca w zimnie, w nocy i jak wpadną z dwa dni wolne w miesiącu to dobrze. poza tym osoby zarządzające to delikatnie mówiąc kombinatorzy bo mają swoje sklepy ,a więc wiadomo że jeśli coś ginie to wiadomo gdzie, a pracownicy za to płacą. podsumowując: praca na chwilę i to dla tych co mają nóż na gardle. pozdrawiam szefostwo które niczym się nie interesuje! (pana Adama G.)

Ja.

Białystok gora a oddziały w (usunięte przez administratora) W pewnym oddziale Szef nawet premie zabiera dla siebie. Pracownik dostaje i oddaje dla szefa. Kierowcy pracuja po nie wiadomo ile godzin czasami bywa że robią dwa miesiące w miesiącu. A wypłata? Jak dostaniesz 3000 to się dobre zarobki. W każdym oddziale to samo ale wszyscy boją się odezwać.

Siwy

Szukają na magazynier,może jakieś info na temat pracy?

Joanna

Jak obecnie wygląda praca w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne? Chętnie dowiemy się co uległo ostatnio zmianie. Jakie są plusy pracy w firmie? Co warto by jeszcze zmienić?

kami

@bober a to wolne to rozumiem, może się zdarzyć, kwestia tylko czy jak w cywilizowanej firmie za ten wolny czas wypłacane jest jakieś chociaż postojowe

Bober

To że największa to nic nie znaczy chore zarządzenia szefostwa zero wolnego szczegulnie u kierowców

gal anonim

Prawda istna prawda jezeli chodzi o ełk. stres zero wolnego a wyplaty cienkie i wiele innych spraw o ktoch wole nie mowic

kulej

W Suwalkach drą papę za wszystko - istny wyscig szczurow dobrze ze sie zwolnilem nie ma kasy a naginac trzeba. Ci z Bialego czyli "gora" ucina kase za byle co a pracownika maja za nic. Jednym slowem porazka

magik

firma jak firma ma swoje wady i zalety ale ci którzy tam rządzą to jest pomsta do nieba! jeden drugiego okrada a najbardziej cierpią pracownicy którzy są na ogół mało winni,bo jak to w życiu bywa najłatwiej wszystko złożyć na szarego robola! PANIE ADAMIE ZRÓB COŚ!!!

JA

Pracownicy ALBY w Ełku PIJACY I LENIE ZWŁASZCZA MAGAZYNIERZY

demon
@JA

Jak ty tak robisz/ robiłeś to nie znaczy, że wszyscy tak robią

Kali

Kompletnie nie rozumiem skąd takie opinie! Ja rozumiem, że praca na magazynie, rozbiorze czy jako kierowca nie należy do najlżejszych ale wynagrodzenie za taką pracę jest jak najbardziej odpowiednie. Praca bez umowy i zasad?! Co za bzdury! W TEJ FIRMIE NIE MA MOWY O PRACY BEZ UMOWY! Wiem bo pracowałem tam ponad 5 lat.

Bober
@Kali

Płaca kierowcy jest ok 1800 za zrywanie sie w nocy nazywasz dobrą wypłatą

Adi

To co piszą o zarządzaniu to totalne bzdury. Jeśli przyłożysz się do roboty kierownictwo to zauważa.

norbi

Panowie załóżcie swoją firmę i wtedy ponarzekajcie na swój koszt. Jeśli nie odpowiadają wam standardy pracy u tego pracodawcy stwórzcie własne firmy i wprowadźcie lepsze, takie jak wam odpowiadają. Jest wolny rynek pracy, nikt nikogo nie zmusza na siłę. Zamiast biadolić weźcie się w końcu za robotę.......................

Zostaw merytoryczną opinię o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne - Białystok

• Jak się pracuje w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

Kandydaci do pracy w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Al Ba Podlakie Centrum Mięsne
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • I Armii Wojska Polskiego 2D
    15-103 Białystok