Opinie o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Al Ba Podlakie Centrum Mięsne o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne w Białystok

Miki Nowy wpis

Prócz ubezpieczenia grupowego są jeszcze jakieś benefity? O tym ubezpieczeniu to pisali już w ogłoszeniu z 2021, jak im trzeba było magazyniera. A jak przy okazji napiszecie coś o kasie, to będę zobowiązany za aktualne info.

Pęto Nowy wpis

Cześć pytanie mam, w Suwałkach jest oferta pracy na szofera,jakie tam mięso się wozi,surowe czy przetwory kiełbasy i wędliny bo od zapachu surowego o 4 rano to bym pawia puścił

Lucy Nowy wpis

Często zmieniają się osoby na etacie księgowej? Pytam, bo szukam pracy w zawodzie, a jedyne co mi wpadło w oczy to jakieś stare ogłoszenie. Z tego co widziałam to obowiązków sporo tylko za jaką pensję? Bo pewnie przez te kilka lat sporo się zmieniło. Od początku pracuje się jako samodzielny księgowy czy jest jakiś czas, w którym można się wdrożyć? Nie licząc okresu próbnego.

Realia 2021/2022 w Łomży

Bus towaru ma 3tony. Waga busa okolo2. W przypadku kontroli itd albo kogokolwiek wypna się na ciebie (usunięte przez administratora) plac sobie mandaty sam a jeśli zginiesz to zwala to na to że jako kierowca powinieneś nie wsiadać za kółko busa który jest przeładowany....współczuję wam pracownikom

Łomża wioskowi frajerzy Nowy wpis
@Realia 2021/2022 w Łomży

To prawda frajerskie akcje w Łomży są zatrudnieni centralnie wioskowi frajerzy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Al Ba Podlakie Centrum Mięsne? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Dla osób niepełnosprawnych

Kto normalny będzie zrywał się o drugiej w nocy żeby mięso ogarniać. Mój sąsiad jest niepełnosprawny na rencie normalnie mnie wyśmiał jak mu powiedziałem co robię

Kandon lomza

W lomzy to samo robota od 3 do poludnia bus zawalony pod dach wspolpracownicy (usunięte przez administratora) do dyrektora przedstawiciele mongolia full jeden dzien zamawia calego busa drugiego skrzynke.miesa na ten sam sklep odradzam

Przedstawiciel to klaun
@Kandon lomza

Potwierdzam przedstawiciel to klaun nie z tej ziemi brak slow a robota w ostatecznosci moze byc

na gotowe

bo on lubi moze na gotowe haha praca dobra ale jak w łomży nie sporządkują tych baranów to bedzie źle

Pazerne biczes
@Kandon lomza

Wiadomo więcej ludzi zatrudnić więcej grosza zapłacić a nie pazerne wiejskie knury z piatnicy zaluja

Daniel
@Kandon lomza

To (usunięte przez administratora) nie firma przekręty za grosze Się wyrabiać

@Kandon lomza

W nocy to się.zone chciałoby przytulić ale niestety realia są takie że trzeba tyrać

Mati

Lipa totalna. Przewija sie przez ta firme non stop wiele osob do tego myslacych. Co robia.wlodarze skoro inteligentni ludzie rzucaja to w (usunięte przez administratora) poznalem wiele ciekawych osob ale.rzucaly bo widzialy jaki (usunięte przez administratora) kto nimi zarzadza jakies dziady co nie maja.pojecia o niczym

jJ23
@Mati

W firmie pracuje ok 30 osób z tego 95 % ponad 10 lat to o jakiej rotacji tutaj mówimy niestety te 5% ma zawsze najwięcej do powiedzenia

mam rozregulowany organizm
@jJ23

tak uwazasz???? przez prace w tej waszej firmie rozregulowal mi sie organizm czesto wstaje o 3-4 w nocy dobrze ze juz tam nie pracuje żaluje ze nie podalem was do sadu a bylo z czym iść uwierzcie takze nie gadaj glupot ze 5procent ma najwiecej do powiedzenia bo wlasnie te 5procent ma mozgownice i ucieka stamtad w (usunięte przez administratora)..... dziekuje

@jJ23

Zamknij chrapkę co ty wiesz o życiu ta firma to (usunięte przez administratora) ile zarobisz ja wyjechałem do Niemiec mam w tydz tyle co ty w MSC chłopie czym się szczycisz

Ja tak samo
@mam rozregulowany organizm

Ja też mam rozregulowany sen widzę że nie jestem pierwszą osobą która zniszczyli fizycznie hehe

Daniel

Witajcie Opowiem wam moją historię z tym zakładem przyszedłem na rozmowę o pracę gość mówi do mnie przyjdź na drugi dzień o 3 godzinie i zaczynasz był mróz -25 stopni śnieg bez umowy o pracę kazał mi przyjść do pracy (usunięte przez administratora) przecież nie daj Boże gdyby był wypadek albo bym coś sobie zrobił No to oni by mieli problemy każą ludziom przychodzi do pracy Przecież pierwsze trzeba zrobić badania mieć umowę to firma to przekręt Jeszcze każą robić badania które kosztują 400 zł i nie zwracają za to pieniędzy chora firma nie polecam kariery tam nie zrobicie to tylko dla jełopów bo ktoś inteligentny normalny człowiek nie będzie o 3:00 godzinie wstawał jechał do pracy O tej godzinie to się żonę przytula w łóżku

Aleksander

Odradzam kolega pracowal tam od 2 w nocy do 13 towaru nawalone pod sam dach busa opony lyse poganiaja zeby szybko rozwozic a w razie co to ty ponosisz konsekwencje np wyplata 2500 mandaty 500 przy dobrych wiatrach i co 2000na reke jest warte pracy od 2 w nocy do 13 w dzien nie sadze

@Aleksander

Tak tak jest to (usunięte przez administratora) nie robota hahaahaha niech sami jeżdżą zima nie zima szybko szybko za 2 tys hahahahHahHhHh

@Aleksander

W tym kraju nie opłaca się robić to (usunięte przez administratora) przegrani życiowo tylko robią na etacie

Łysy z Klubu

Dla mnie to jest firma przekręt bo proszę człowieka do pracy jedziesz z kimś busem pokazuje ci trasę a nawet nie masz zrobionych badań i tak jakby nie masz umowy na czarno przyjmą ludzie jak gdyby coś się stało jakiś wypadek gdyby się nie wypłacili 2 dni pracowałem na czarno potem olałem od 4 (usunięte przez administratora) co można by było się spakować godzinę później bo i tak przyjeżdżasz to dwie godziny siedzisz na bazie nie wiem kto tam zarządza

Karol

A duży staż jest w firmie ?

Kumaty lomza

Bebiko figo fago przedstawiciel polecam kabaret paranienormalni bebiko figo fago haha identyko tutaj haha a tak serio puste obietnice bez pokrycia.....

candy man

polecam superancka robota

12 godzin dzien

Od 2 w nocy do 14 w dzien. Odradzam 12h za kolkiem czuje sie jak trup...szukam nowej roboty

Tedi

Powinni zmienic kierownikow skoro tak bezsensownie wszystko ustalaja i firma ma.same straty przez to

Andrej

Robilem. Slaba robota w nocy. Zero zycia osobistego. Nie polecam

Stifler

Nie warto. Pracowalem. Odradzam

Tadzio tego typu

Czego wy mnie meczycie ,co ja wam zrobił ,że po mnie tak jedziecie. 3 dni mnie niebyło ? Musiałem zsiadłego mięska zjeść z alby ,albo twarożku pleśniowego .Polecam :(

Texas kriss de besta

Dobrywieczer żem pryjszoł loli mou zpraznikom.zajeczista robotka tego typu zarządzający tym murdelem to y,ale fajne miensko robio.ja zadowoloony z roboty bo mam dofinansowanie z dps i yellow papers ale fajnie sie pracuje .tylko mało placom bo 1600mi na konto wplywa ale 500 plusy rekompwnsują bo wpada 5500 z tego typu puniendzy. Pozdrawiam

Potwierdzam

Siema tez potwierdzam za prace od 3w nocy do poludnia zeby pensja byla taka a nie inna z ryzykiem wypadku jeszcze i zrywaniem sie w srodku nocy i dzwiganiem miesa dla nieprzyjemnych kasjerek na sklepie za takie cos to 5kola do reki a nie jakies ochlapy 2500 nie polecam totalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Al Ba Podlakie Centrum Mięsne - Białystok

• Jak się pracuje w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Al Ba Podlakie Centrum Mięsne?

Kandydaci do pracy w Al Ba Podlakie Centrum Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Al Ba Podlakie Centrum Mięsne
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • I Armii Wojska Polskiego 2D
    15-103 Białystok