Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

dużo prawdy w tym jest, ale wszystko też zależy od dyrektora sklepu.

Maruita

ODRADZAM współpracy z ta beznadziejna firma ciągle tylko przyjdź wcześniej, zostań dłużej, na sklepie nie mozesz zamienić jednego słowa z innymi sprzedającymi bo ciągle cie opieprzają, musisz po prostu musisz coś robić tak jak my możesz nawet zmywaczem do paznokci czyścić płytki do butów Żenada po prostu!!!!! (usunięte przez administratora)nie umie nawet obsługiwać kasy i sprawdzić cen ale panoszy sie jak by pozjadał wszystkie rozumy !! TRAGEDIA !!! atmosfera tragiczna nie spotkałam się w żadnej pracy z Taką serio! najlepiej pracować pracować o nic nie pytać byle tylko sprzedaż była. Pracujesz na współczynnikach / kierownicy karzą nabijać lewe paragony byle było jak najwięcej sztuk na paragonach ! a jak cie na tym złapią to zwalniają ... to chore! na zwolnienie również iść nie możesz bo cie zaraz zwolnią! KASA marna zatrudniaja na pół etatu 870 zł na reke lub na 3/4 1050 zł . tylko kierownicy maja całe etaty .kierownicy siedza na zapleczu i nic nie robia bo nie ma tam kamer! wysyłaja raporty które zajmuja 10 min ale im zajmują co najmniej godzine bo miedzy czasie trzeba sie najeść napić podzwonić i pozałatwaić nianię do dziecka ! a ciebie mają w (usunięte przez administratora) czy ty będziesz na przerwie czy nie !!!! Ogólnie nie polecam jak chcesz sie natyrać bez przerwy za gówniane pieniądze to prosze bardzo ! i stój na baczność bo sa kamery.!!!

pola

JAK MACIE WYBÓR MIEDZY CENTRO A CZYMŚ INNYM, WYBIERZCIE TO DRUGIE!!!! (usunięte przez administratora)

uhm

co tam atmosfera. Najważniejsza jest KASA!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg

To walcz,tylko zapomnij o życiu prywatnym...liczy się tylko Centro...

@2545

Prosiłem o odpowiedz w sprawie zarobków..a nie o opinie.

lala
@2545

nie wiesz o czym piszesz, mówiąc o stresie.a skoro tyle firm przerabiałeś to pewnie dlatego że sobie jednak nie poradziłeś.

a już wiadomo które sklepy są na czarnej liście??????

@222222

Lubie prace w stresie..już nie takie firmy przerabiałem...aplikuje na zachodniopomorskie.

biniu

Jakie zarobki ma Dyrektor Sklepu..ktoś pomoże?

IIIII
@biniu

A GDZIE APLIKUJESZ?TO TEŻ MA ZNACZENIE... JAK LUBISZ PRACĘ W CIĄŁYM STRESIE TO COŚ DLA CIEBIE.

lloo

w slupsku najwyzsza posada ma 4000brutto!!! kierownik 2000 na reke...takze Ci ktorzy najwiecej strasza maja sporo...

upss111

Czy znacie Dyr. z Bytomia .(usunięte przez administratora)

PPP

uhm wiesz może chodzi o umowe zlecenie ... Jak jeszcze nie miałam umowy o prace to na wynagrodzenie ze zlecenia czekałam miesiąc, a na następne 3 miesiące ;), na umowę o prace już niema tego problemu ;p

PPP

w idźcie z tym centro.. Nie polecam ,wieczna bieganina, obserwacje na kamerze, ciągle na nogach ,ciągle coś im nie pasuje... Cholerne kontrole i pytanie pracowników o wyniki,jak w szkole... Tłumaczenie się z wszystkiego... Trzeba na siłe klientom wciskać jakieś badziewia.. Codziennie afera za nieosiągnięty plan i mało sztuk na paragonie.. Najgorsza praca na jaką trafiłam... Jak ktoś ma słabe nerwy i psychike to nawet niech tam nie startuje. Pozdrawiam wszystkich wykorzystywanych pracowników !:)

uhm

W umowie macie zapisane, że wypłaty wypłacane są do 10 dnia miesiąca. Więc w czym problem? Ja mam zawsze przed. Czasem 5 czasem 7 ale przed 10 zdążą.

piękna

kochani ,będziemy się niedługo zamykać ,czas najgorszych sklepów Centro w Polsce dobiega końca.To raczej chyba nie plotki czy też śmieszny żart,podsłuchałam taką rozmowę telefoniczną przez przypadek,że mój sklep jest na czarnej liście.

jestem
@piękna

a ja podsłuchałem, że w przyszłym roku będzie dużo nowych sklepów Centro...

llllll
@piękna

Tak mają zamykać i to nie żart.....A TDS boją się aby pracownicy na l4 nie pouciekali bo kto im sklepiki spakuje.....

zawiedziony

Jeżeli komuś to pomoże w podjęciu decyzji o pracy w Centro, to potwierdzam, firma spóźnia się z wypłatą pieniędzy na czas.

bbbbb

niestety nikt nie dostał wypłaty na czas.... Bo po co?;/ przeciez nie są nam potrzebne pieniądze... masakra ;/ mogli by chociaż wypłate dawać na czas.

zzz111
@bbbbb

Na czarnej liście jest przede wszystkim ŚWIDNICA. To już pewne na bank.Mam informacje z dobrego źródła.

klient

dziewczyny nigdy tam nie chodzcie do pracy !! nigdy !! wyzysk !! praca po nocach !! duzo na godzin !!i nie płacą za to to!! [usunięte przez moderatora]wiele osób już składa skargi do PIP !! kierowniczki się wycfaniły, pracownicy musza otierać sklep i zamykać a nawet układać grafik !! porażka!! najlepiej żeby za najniższą krajową robić prace kierownika !! Porażka !! p.s. gruba uważaj ! Twój czas najdzie!!!

nici

zastanawiam się nad przyjęciem oferty pracy w Centro, napiszcie jak to jest z odpowiedzialnością materialną i z inwentaryzacjami???? Jest strasznie dużo braków??????? Bo tyle(usunięte przez administratora) jest przy kasach i ta biżuteria????

grt

Pracował ktoś w Plejadzie Sosnowiec? Proszę o opinie

@grt

Jeśli chcesz żałować swojego wyboru to daj sobie spokój. Aby pracować w Centro to niech to będzie inne miasto np. Zabrze Platan, Gliwice Arena tam jest najlepsza ekipa pod słońcem. Dyrektorzy warci Twojej uwagi i dyrektorzy, którym zależy na pracowniku

uuu
@grt

Ale sobie sklep wybrałaś... Jak kulą w płot.

jula
@grt

nie polecam,chyba że lubisz na tabletkach uspokajających do pracy chodzić.

bikus
@grt

ludziska,odeszła największa zmora centro!!! to jakiś cud,koniec z chodzeniem do pracy na tabletkach uspokajających !!!

sds
@bikus

Która, która?

Pracowałam trochę na sklepie, ale miałam dość użerania się z ciągłymi reklamacjami i nerwami niezadowolonych klientów. Etycznie się nie nadaję do wpychania szmelcu, więc podziękowałam :D

za

W centro w Toruniu mozna bylo naprawde sporo zarobic(okolo 3000tys z premia mial sprzedawca) . Jednak poucinali zarobki, wiec ten kto madry sie stamtad zwolnil...mozna tam pracowac ale za duze pieniadze, inaczej gra nie warta swieczki:)

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o