JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

Opinie o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

CW MAXX

Mam w stolarni już 4 maszynę z Jaromy i jak na razie jest ok. Dostawa maszyny z małym poślizgiem ale do zaakceptowania. Za spóźnienie dostałem dodatkową gwarancję. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Były dostawca

Całkowita porażka . Otwarte przez Sąd postępowanie restrukturyzacyjne . Proppzycje układowe zgłoszone przez Jaroma można powiedzieć ,że obrażają wierzycieli i zdrowy rozsądek. Firma powiina upaść/zostać zlikwidowana jak najpredzej a cwaniaczki z zarządu ( czy też szare eminencje ) powinni dostać wyrok skazujący za podkreślam świadome działanie na szkodę firmy , skarbu państwa, dostawców etc. Tyle w temacie .

klient

Nie polecam firmy. Nie dotrzymują tematu dostawy. Oszukują klientów. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić sprzętu który zakupiłem. Nie odbierają telefonów. Sprzedawcy i kierownik jednego warci. Dramat nie firma. Zanim coś kupicie w JAROMIE zastanówcie się 10 razy !!!!!

format

Chyba coś się zmieniło w jaromie, wygląda na to że na lepsze. Spóźnienie z dostawą 2 dni, a kiedyś tygodnie. Byłem osobiści w jaromie sami nowi ludzie,podbno prezes tez nowy.

zadowolony

Ja też nie miałem problemu z firmą Jaroma. Maszyna dostarczona na czas, uruchomienie maszyny w dniu dostawy. Zakupiona oklejarka śmiga aż miło.

mikorn

i jak sprawa się rozwiązała, ja mam same pozytywne transakcje z nimi

radziu

witam przestrzegam przed ta firma !!! zamowilem okleiniarke na poczatku listopada , miala byc 6 grudnia , jest 6 stycznia i nikt nic niewie kiedy bedzie ,nieodbieraja telefonow totalna dezinformacja traktuja klijeta jak zlo konieczne.

gl

Rzeczywiście Firma która nie powinna istnieć. W 2013 w grudniu kupiłem maszynę. Od początku była wadliwa. Ostatnie zgłoszenie do serwisu to lipiec 2014 i do teraz zero reakcji. Mroźna powiedzieć że zakup okleiniarki był błędem, kilkadziesiąt tysięcy kiepskiej inwestycji. W rocznicę zgłoszenia awarii będę odradzał zakupy maszyn tej firmy.

kandydat

Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra

Firma nierzetelna,nie wywiązująca się z ustaleń między przedstawicielem a klijentem,ogromne spóżnienie w dostarczeniu obrabiarki ,a w związku z tym ogromne straty dla kupującego.Wielkim zdziwieniem jest,że wymagam dostarczenia maszyny w terminie lub znaczących rabatów.Strategia sprzedaży polegająca na złapaniu klijenta i wyrwaniu zaliczki.Potem niech się dzieje wola nieba.Po monitach u kilku kierowników ,dyrektorów itp tłumaczenie przedstawiciela\"ja jestem tylko naganiaczem\".Na wizytówceDYREKTOR DO SPRAW SPRZEDAŻY.uwaga ostrzegam

Zostaw opinię o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA