JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

Sylwia

@Witek jaki stanowiskiem jesteś zainteresowany? Szukasz czegoś na początek czy może masz już doświadczenie w podobnej branży i chciałbyś się w niej doskonalić? Na dzień dzisiejszy zajrzyj sobie na: http://jaroma.com.pl/pl/praca jest tu oferta pracy, która może przypaść Ci do gustu.

Witek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Stolarz

Mimo niektórych złych opinii zaryzykowałem i kupiłem piłę formatową oraz oklejarkę. Dostawa była na czas a co najważniejsze działają dużo lepiej od Feldera. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Brzoza
@Stolarz 18.06.2018 17:48

Nowe modele z Feldera Tempora F400 i F600 są dużo bardziej zaawansowane. Widać to szczególnie po podzespołach.

Sylwia

@Feliks Czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się spróbować swoich sił i aplikować do JAROMA? Jeśli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, to napisz proszę jak ona wyglądała, i czy ostatecznie zdecydowałeś się podjąć tam pracę. Takie informacje będą istione dla innych użytkowników forum czytających ten wątek.

Feliks

Może dowiem się jak sie pracuje? Warto starać się o pracę?

Sylwia

Widzę, że poprzednie opinie pochodzą głównie od klientów firmy JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - są one oczywiście również ważne, bo także budują pełny obraz firmy, ale może ktoś z obecnych lub byłych pracowników tej firmy mógłby wypowiedzieć się na temat warunków i atmosfery panującej w JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Czy ktoś wie coś na temat aktualnych ofert pracy dla osób z Torunia i okolic?

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

KLIENT

Mijajcie szerokim łukiem! Wpłaciłem zaliczkę, maszyny nie otrzymałem. Zwrotu również! Wstępuje z tymi złodziejami na drogę sądową!

CW MAXX

Mam w stolarni już 4 maszynę z Jaromy i jak na razie jest ok. Dostawa maszyny z małym poślizgiem ale do zaakceptowania. Za spóźnienie dostałem dodatkową gwarancję. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Były dostawca

Całkowita porażka . Otwarte przez Sąd postępowanie restrukturyzacyjne . Proppzycje układowe zgłoszone przez Jaroma można powiedzieć ,że obrażają wierzycieli i zdrowy rozsądek. Firma powiina upaść/zostać zlikwidowana jak najpredzej a cwaniaczki z zarządu ( czy też szare eminencje ) powinni dostać wyrok skazujący za podkreślam świadome działanie na szkodę firmy , skarbu państwa, dostawców etc. Tyle w temacie .

klient

Nie polecam firmy. Nie dotrzymują tematu dostawy. Oszukują klientów. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić sprzętu który zakupiłem. Nie odbierają telefonów. Sprzedawcy i kierownik jednego warci. Dramat nie firma. Zanim coś kupicie w JAROMIE zastanówcie się 10 razy !!!!!

format

Chyba coś się zmieniło w jaromie, wygląda na to że na lepsze. Spóźnienie z dostawą 2 dni, a kiedyś tygodnie. Byłem osobiści w jaromie sami nowi ludzie,podbno prezes tez nowy.

zadowolony

Ja też nie miałem problemu z firmą Jaroma. Maszyna dostarczona na czas, uruchomienie maszyny w dniu dostawy. Zakupiona oklejarka śmiga aż miło.

mikorn

i jak sprawa się rozwiązała, ja mam same pozytywne transakcje z nimi

radziu

witam przestrzegam przed ta firma !!! zamowilem okleiniarke na poczatku listopada , miala byc 6 grudnia , jest 6 stycznia i nikt nic niewie kiedy bedzie ,nieodbieraja telefonow totalna dezinformacja traktuja klijeta jak zlo konieczne.

gl

Rzeczywiście Firma która nie powinna istnieć. W 2013 w grudniu kupiłem maszynę. Od początku była wadliwa. Ostatnie zgłoszenie do serwisu to lipiec 2014 i do teraz zero reakcji. Mroźna powiedzieć że zakup okleiniarki był błędem, kilkadziesiąt tysięcy kiepskiej inwestycji. W rocznicę zgłoszenia awarii będę odradzał zakupy maszyn tej firmy.

kandydat

Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra

Firma nierzetelna,nie wywiązująca się z ustaleń między przedstawicielem a klijentem,ogromne spóżnienie w dostarczeniu obrabiarki ,a w związku z tym ogromne straty dla kupującego.Wielkim zdziwieniem jest,że wymagam dostarczenia maszyny w terminie lub znaczących rabatów.Strategia sprzedaży polegająca na złapaniu klijenta i wyrwaniu zaliczki.Potem niech się dzieje wola nieba.Po monitach u kilku kierowników ,dyrektorów itp tłumaczenie przedstawiciela\"ja jestem tylko naganiaczem\".Na wizytówceDYREKTOR DO SPRAW SPRZEDAŻY.uwaga ostrzegam

Zostaw opinię o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA