Opinie o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA w Jarocin

Marek Nowy wpis

Można nie zgodzić się na nadgodziny w firmie?

Stolarz

Mimo niektórych złych opinii zaryzykowałem i kupiłem piłę formatową oraz oklejarkę. Dostawa była na czas a co najważniejsze działają dużo lepiej od Feldera. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Brzoza Nowy wpis
@Stolarz

Nowe modele z Feldera Tempora F400 i F600 są dużo bardziej zaawansowane. Widać to szczególnie po podzespołach.

Sylwia Nowy wpis

@Feliks Czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się spróbować swoich sił i aplikować do JAROMA? Jeśli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, to napisz proszę jak ona wyglądała, i czy ostatecznie zdecydowałeś się podjąć tam pracę. Takie informacje będą istione dla innych użytkowników forum czytających ten wątek.

Feliks Nowy wpis

Może dowiem się jak sie pracuje? Warto starać się o pracę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sylwia

Widzę, że poprzednie opinie pochodzą głównie od klientów firmy JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - są one oczywiście również ważne, bo także budują pełny obraz firmy, ale może ktoś z obecnych lub byłych pracowników tej firmy mógłby wypowiedzieć się na temat warunków i atmosfery panującej w JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Czy ktoś wie coś na temat aktualnych ofert pracy dla osób z Torunia i okolic?

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

KLIENT

Mijajcie szerokim łukiem! Wpłaciłem zaliczkę, maszyny nie otrzymałem. Zwrotu również! Wstępuje z tymi złodziejami na drogę sądową!

CW MAXX

Mam w stolarni już 4 maszynę z Jaromy i jak na razie jest ok. Dostawa maszyny z małym poślizgiem ale do zaakceptowania. Za spóźnienie dostałem dodatkową gwarancję. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Były dostawca

Całkowita porażka . Otwarte przez Sąd postępowanie restrukturyzacyjne . Proppzycje układowe zgłoszone przez Jaroma można powiedzieć ,że obrażają wierzycieli i zdrowy rozsądek. Firma powiina upaść/zostać zlikwidowana jak najpredzej a cwaniaczki z zarządu ( czy też szare eminencje ) powinni dostać wyrok skazujący za podkreślam świadome działanie na szkodę firmy , skarbu państwa, dostawców etc. Tyle w temacie .

klient

Nie polecam firmy. Nie dotrzymują tematu dostawy. Oszukują klientów. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić sprzętu który zakupiłem. Nie odbierają telefonów. Sprzedawcy i kierownik jednego warci. Dramat nie firma. Zanim coś kupicie w JAROMIE zastanówcie się 10 razy !!!!!

format

Chyba coś się zmieniło w jaromie, wygląda na to że na lepsze. Spóźnienie z dostawą 2 dni, a kiedyś tygodnie. Byłem osobiści w jaromie sami nowi ludzie,podbno prezes tez nowy.

zadowolony

Ja też nie miałem problemu z firmą Jaroma. Maszyna dostarczona na czas, uruchomienie maszyny w dniu dostawy. Zakupiona oklejarka śmiga aż miło.

mikorn

i jak sprawa się rozwiązała, ja mam same pozytywne transakcje z nimi

radziu

witam przestrzegam przed ta firma !!! zamowilem okleiniarke na poczatku listopada , miala byc 6 grudnia , jest 6 stycznia i nikt nic niewie kiedy bedzie ,nieodbieraja telefonow totalna dezinformacja traktuja klijeta jak zlo konieczne.

gl

Rzeczywiście Firma która nie powinna istnieć. W 2013 w grudniu kupiłem maszynę. Od początku była wadliwa. Ostatnie zgłoszenie do serwisu to lipiec 2014 i do teraz zero reakcji. Mroźna powiedzieć że zakup okleiniarki był błędem, kilkadziesiąt tysięcy kiepskiej inwestycji. W rocznicę zgłoszenia awarii będę odradzał zakupy maszyn tej firmy.

kandydat

Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra

Firma nierzetelna,nie wywiązująca się z ustaleń między przedstawicielem a klijentem,ogromne spóżnienie w dostarczeniu obrabiarki ,a w związku z tym ogromne straty dla kupującego.Wielkim zdziwieniem jest,że wymagam dostarczenia maszyny w terminie lub znaczących rabatów.Strategia sprzedaży polegająca na złapaniu klijenta i wyrwaniu zaliczki.Potem niech się dzieje wola nieba.Po monitach u kilku kierowników ,dyrektorów itp tłumaczenie przedstawiciela\"ja jestem tylko naganiaczem\".Na wizytówceDYREKTOR DO SPRAW SPRZEDAŻY.uwaga ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA