JAROMA S.A.

Jarocin

Opinie o JAROMA S.A.

Adam Wikar

Przestrzegam przed zakupem jakichkolwiek urządzeń z tej firmy. Wszystko pięknie i wspaniale, ale przy pierwszym problemie wszystkie piękne słowa i obietnice zamieniają się w pył. Nikt nic nie załatwi, żadnych części nie posiadają na magazynie, wszystko zamawiają we Włoszech, termin realizacji miesiąc. Jeśli są w ogóle w stanie zamówić części. Ulubiony tekst pracowników firmy Jaroma, nie jesteśmy w stanie dostarczyć zamówionej części, proszę dzwonić pod numer ............. może oni coś poradzą. Sprzedali maszynę, a teraz klient sam ma się martwić i zmagać z awariami. BRAWO ONI !!!!

Kooperant

Nic , ale to absolutnie nic nie sprzedawać tej firemce na przelew. Najpierw zapłacone , sprawdzone czy kasa na koncie i wtedy ewentualnie można wydać towar. Niby spółka SA a działają jak cwaniaczki z początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Wstyd i absolutna żenada.

Były

Ja zachęcam do podjęcia pracy w Jaromie jeśli nadal w Technologi jest Pan Damian, a w Konstrukcji Kierownikiem Pan Pilarczyk. Obydwoje są wymagający i dokładni, ale to u Nich można się nauczyć profesjonalizmu w pracy mechanika działów technicznych, a osoba mająca swój fach poukładany prawidłowo w głowie odnajdzie się we współpracy z tymi Panami.

kandydat

Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra

Zostaw opinię o JAROMA S.A. - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAROMA S.A.