Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

...

Ludziska jest premia, przynajmniej na moim koncie...

bbbbbb

To widze byli szczesliwcy którzy dostali cokolwiek za dodatkowe pary. Niestety w naszym sklepie chociaż sporo było dodatkowych par nikt nic nie dostał :/ mam dziwne wrażenie że w momencie zakończenia akcji powiedzą nam że premi nie będzie :/ nikt nie widzi tego że żaden sklep nie dostał dodatkowych ludzi do tej akcji.w outletach w czasie podobnej akcji było mnóstwo pracowników sciagnietych z innych sklepów i para butów była po 13zl a nie po 9,99 do tego całą akcja tam trwała 3 dni :/ my my meczymy się juz tydzień z (usunięte przez administratora) a nie klientów bo tak ich trzeba nazwać po 2 osoby na zmianie i oczywiście bez słowa podziękowania nie licząc na dodatkowa kase. Co tu mówić o dodatkowych pieniądzach jak nasza premia wypracowana nadal nie jest na kontach. (usunięte przez administratora) tak to można nazwać. Wstyd !!!!

Aaa

Premii chyba nikt nie ujrzał :) przeliczyli się i nie pomyśleli że ktoś zrobi więcej niż 110% planu. Pamiętacie bonus za każda kolejna parę butów? Pracownica na pół etatu dostała 30parę złotych, ja niewiele więcej, a sprzedaż była bardzo duza. (usunięte przez administratora) :)

Denisse

Błagam czy ktoś w końcu wie cokolwiek na temat tej (usunięte przez administratora) premii za lipiec??

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
www

Jak komuś chce się pracować, to i po roku go nie zwolnią. A jak komuś się wydaje, że przyszedł na spacer przez 8h to niech idzie do parku :)

******************************

sprzedawców zwalniają bez podania przyczyny ???? czy szukają haka????

miki

Ja ci powiem jak zwalniają pracowników. w zależności jaka miąłeś umowę.Będą ci chcieli zaproponować aneks z nowymi warunkami czyli będą chcieli Ci zmniejszyć wynagrodzenie na 1200 brutto Ty tego nie przyjmiesz i wręczą wtedy Tobie wypowiedzenie. Tak zrobili mojej koleżance .Nie przyjęła aneksu i została na lodzie tak jej wyszedł urlop na którym była.

?

Napiszcie coś jak zwalniają sprzedawców????

Nikomu nie polecam. Ciągłe straszenie zwolnieniem, brak zapłaty za nadgodziny. Wymagana jest ciągła praca charytatywna i całkowite poświęcenie dla Centro!!! Wizyty kierowników regionalnych zawsze kończą się negatywna opinią i złą organizacją sklepu. Sami szybko zapomnieli jak [usunięte przez moderatora] w sklepie. Mam nadzieję, że skończy się [usunięte przez moderatora] i wrócą czasy jak dobrze płacili w Centro!!! Życzę wytrwałości w pracy.

trik z premiami

z premiami jest taki trik, że jest to premia za dwa miesiące, a nie za każdy poszczególny, czyli za lipiec i sierpień jest jedna premia i to jeszcze w wysokości jednej wypłaty...

***********************

nie

?

witam, czy komus moze wplynela juz premia za lipiec???

milusia

W końcu ktoś zaczął mówić prawdę i się tego nie wstydzi. Pani dyrektor przyjmując nowe osoby obiecuje góry szczytów ( premię itd.) a w rzeczywistości personel pracuje po 12h a panią dyrektor która powinna zajmować się sklepem najczęściej znajdującą papierosa pod budynkiem oraz swoim sklepie z odzieżą. Sklep po utracie poprzednich pracowników nie zaprasza lecz odstrasza .Po przekroczeniu progu sklepu zostajemy nachalnie obsługiwani , personel się narzuca co nie sprzyja każdemu klientowi. Po tak nachalnym zachowaniu klient " odwraca się na pięcie " i wychodzi ze sklepu . Po żyrardowie chodzą również plotki , o pijanych pracownikach . Karygodnym zachowanie jest również podejście Pana Regionalnego , niedopuszczalne jest to żeby na gondoli sklepowej były pustki . Sklep całkowicie się zmienił , nie możemy osobiście znaleźć butów na miejscu na którym powinny być , po takiej " magnolce" możemy pomyśleć , że personel chciał się dowartościować " podlatując " do każdego klienta . W przypadku kiedy jest " tłum " zostajemy niezauważalni , wychodzimy bez uzyskanej pomocy . Dziwne jest to , że pan regionalny nie kontroluje tego w taki sposób jaki powinien . Sklep powinien mieć towar , a nie pustkę na półkach .WIDAĆ ŻE DLA DYREKTORA SKLEPU ORAZ REGIONALNEGO NIEWAŻNY JEST KLIENT LECZ JEGO PIENIĄDZE. Z takim podejściem sklep zejdzie albo już schodzi na psy . !

Bunia

Z tym Żyrardowem to jest coś na rzeczy i ktoś powinien się temu przyjżeć bliżej bo w ciągu miesiąca zmieniał się CAŁY personel a wygląd sklepu zszedł na psy. Po mieście poszła fama, że się zamyka. Moje zdanie jest takie, że z [usunięte przez moderatora] bata nie ukręcisz a z kiepskiego sklepu nie zrobisz Manufaktury. Przyszedł nowy DR i się wykazuje a zamiast zmieniać ekipę postarałby się o zapełnienie półek towarem.

milusia

To tak samo można powiedzieć o p.Dyrektor z Żyrardowa też na taką wygląda co nie zjadła encyklopedii ,ewentualnie swoją posadę zawdzięcza znajomości z Dyrektorem Regionalnym, bo umiejętności zarządzających to nie ma wcale.Sklep dużo straci mając taką dyrektor. Dużo by można pisać o tym sklepie i o osobach zarządzających zrobili z tego sklepu brak podobieństwa do jakiegokolwiek sklepu Centro. Poprzedni Regionalni dbali o estetykę sklepu nie liczyły się dla nich tylko i wyłącznie pieniądze ale również zadowolony klient . W żyrardowskim sklepie sam personel nie może znaleźć odpowiedniego buta na właściwym miejscu. w pudełkach w których powinny znajdować się buty możemy zastać same śmieci. pytając personel o te buty usłyszymy odpowiedz proszę sobie znaleźć je na półkach. !!!!!

ff

Pewnie za późno wysłali i zamiast dostać do 10 dnia miesiąca następnego po miesiącu w którym zostało wykonane zlecenie, to dostaniesz dwa miesiące później...

tralalala

az tak z tym zle?:(

zzzzz

Wypłate dostaniesz po pół roku.Boże jak się cieszę że juz tam nie pracuje.BURDEL NA KÓŁKACH.A Pani Dyrektor nie dość że mały [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora]

tralalala

czy ktoś wie może jak jest z wypłatami dla osób pracujących na umowę zlecenie? po jakim czasie mozna sie ich spodziewac?

isiczka

No nie powiem. Premie to ja widziałam, ale na tych kartkach w biurze do nauczenia, ale jakoś mój portfel nie bardzo to zobaczył. Czy ktoś jak ja ma dość tego [usunięte przez moderatora]? Masakra, nie wiem jak u was, ale u nas skład okrojony i ciężko mimo nowej kolekcji która jest droga. Kochani czas zacząć walczyć. DR któryś niech to w końcu przeczyta i dowie się jak na prawdę funkcjonują sklepy ( i w końcu to sprawdzi). i Jak pracują ich "DYREKTORZY SALONÓW" Wymiękam.... O prace trudno, ale żeby aż tak???? Ja się pytam...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o