Opinie o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Movate Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Movate Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

niedoszły pracownik

ja sie moge akurat podzielic miłymi wrazeniami - na kazdym etapie informacje o statusie rekrutacji, jak sie umówiłem na telefony to były o konkretnych godzinach, spotkanie bardzo miłe z ciastkami i napojami, a pracy nie dostałęm bo ktoś inny był lepszy o czym bardzo miło mnie poinformowali. Nie wiem jak jest wewnatrz ale rekrutaja bardzo profesjonalna. Recepcjonistka o której tutaj piszą - dla mnie była bardzo miła a kawy nie piłem :)

francuski_zmianowy

z tego co widzie (usunięte przez administratora)jest obecka pracowanica i nie powinna tak bronic opini kancyatów - kazdy ma prawo do włsen opinie nawet jesli jest skrajna sprzeczna z moja. była kandyatka - jak nie pracujesz nie wypowiadaj sie. ja sam byłem w rekrutacji i nie polecam telefony jezykowe - rekruterka zapewaniała ze bada profescjnalne a pytanai były o hobby i teleon trwał 10 min a nie 30 jak mowili. odpadłem na agn do projeku juni ale uprzedzali ze tam agn ma byc naprawde wysoki c1 min wiec ok nie zywie urazy. tylko błagam nie ptajci o hooby gdy ang c1 ma byc. a ekspres - powtarza sie wkometarzach non stop wiec moja propozycja - nie poij kawy jest niezdrowa. a Kasia - wez sie sie roboty. i wysztsko cudowne jest nagle. Lol :)

tode

To ja podzielę się wrażeniami z CSS :) raz wymyślili sobie że wyjście do kantyny na terenie parku biznesu to jest wyjście z firmy i kazali się wpisywać przy wyjściu/wejściu. Takiego idiotyzmu nigdy nie widziałem :D btw ładnie wam się położył project sonicwall prawda? trzeba było jeszcze większą inwigilację i zamordyzm wprowadzić :)

@tode

Zgodnie z prawem pracy, pracodawca jest zobowiązany do prowadzenie ewidencji czasu pracy – my wybraliśmy akurat książkę wejść/wyjść, w innych firmach stosowane są rozmaite rozwiązania. Nie jest naszą intencją prowadzenie permanentnej inwigilacji, dlatego jeśli posiadasz na ten temat informacje chętnie się z nimi zapoznamy (poland.careers@csscorp.com)

Tode
@CSS Corp

W zadnej innej firmie nie ma kontroli wyjscia/przyjscia ze stolowki. Co wy opowiadacie za bzdury tutaj :) IT to nie fabryka ale wy dalej o tym nie wiecie.

@Tode

Dzięki Tode, po Twoich uwagach zweryfikujemy sytuacje, w których nasi pracownicy wypisują się w książce wejść/wyjść.

bylypracownik1234
@tode

i jedyna sentencja jaka kieruja sie managerowie to: bo hindus tak chciał. czyli pracownicy tam są zeby spelniac zachcianki hindusa. nie polecam pod zadnym katem. zwolnili po 10 latach pracownika nie wiadomo czy firma bedzie istniec. NIE przychodzcie ttuaj tylko uciekajcie bo jest serio zle i mega niestabilnie.

@bylypracownik1234

To prawda, że jesteśmy częścią globalnej korporacji z hinduskimi korzeniami. Niektórzy z naszych dyrektorów i niektóre działy strategiczne znajdują się w Chennai. Jednak określenie użyte przez Ciebie wyżej jest mocno krzywdzące zarówno dla naszych kolegów z Indii, jak i dla nas. Plotki o rychłym końcu funkcjonowania naszej firmy pozostają tylko plotkami :)

byla_kandydatka_123

i nic dziwnego ze tyle ogłoszeń na pracuj - jak im ludzie rotują.

nomad_12321
@CSS Corp

tylko dlaczego hindusi w europie sie rzadza? czy hr nie powinien pokazac ze sa roznice miedzykulturowe?

PJ

Komentarze dotyczące "kobiety ze starego PGRu" są co najmniej niesmaczne i świadczą tylko i wyłącznie o (niskim) poziomie komentującego. Życzę "byłej kandydatce 123", żeby nie znalazła się w sytuacji gdy zamiast umiejętności, rzetelności i zaangażowania jest oceniany jej wygląd.

CSS Corp

Przyznajemy, nie jest u nas pięknie jak w biurach Google ;) Naprawiamy rzeczy, a nie je wyrzucamy – to troska o środowisko i dlatego właśnie nasz ekspres (z troche wyższej półki cenowej;)) dzielnie pracuje dla nas od kilku lat. Biuro HR zostało przeniesione, każdy pracownik ma do niego dostęp w dowolnym momencie dnia. Nie mamy wpływu na to, w jaki sposób integrują się nasze zespoły – co jakiś czas staramy się z nimi świętować przy różnych miłych okazjach, ale przecież miejsca pracy nie wybiera się ze względu na imprezy. Co do Dyrektorów: Pan Bartosz Czajewicz miał może inny styl pracy niż obecny Dyrektor. Chcielibyśmy podkreślić, że nie wszystkie ważne rzeczy w pracy na takim stanowisku widać od razu gołym okiem, więc spekulacja, że teraz jest gorzej jest nie na miejscu. Co do komentarza dotyczącego Pani z recepcji: nie wiemy co napisać, wiemy natomiast, że wypowiadanie sie w taki sposób o kimkolwiek nie jest ani miłe, ani profesjonalne. Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości. Życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłych rekrutacjach.

@CSS Corp

to dlaczego (usunięte przez administratora) odszedł jakie poł roku temu a teraz jest ragiedia? co bdzie za rok? pomysleliscie o tym?

@PJ

ale lojalny pracownik(usunięte przez administratora)

@CSS Corp

ciekawe czy beda przychodzic skoro kazdy sie boi ze go zwolnia - (usunięte przez administratora)

@byla_kandydatka_123

Ciekawe skąd masz takie informacje? Czy były dyrektor to twój kolega, że piszesz o Nim 'Bart'? Nie pracujesz w tej firmie a twierdzisz, że jest tragedia, że gorzej. Zaraz po tym pytasz, czy coś zrobią z ekspresem. Obrażasz kobietę z recepcji nazywając ja 'grubą babą'. Dziewczyno, co to za bzdury? Może zajmij się szukaniem pracy a nie wpisywanie pierdół...

Stara baba z PGR
@byla_kandydatka_123

I Ty to wszystko wiesz od kolegi czy raczej od koleżanki? Ile minut spędziłaś na tej rekrutacji? Bo się świetnie orientujesz w tej firmie. Może po prostu zapukaj do dyrektora i powiedz mu co o nim myślisz. Albo ... zatrudnij się w Credit Suisse i wszystkim ulży.

@Stara baba z PGR

wszyscy starych babz pgr bronia co z wami ludzie przeciez to nie tak działą firma skupcie sie na robicie bo inej nie znajdziecie a nie mi moje opinie komentujecie. w koncu te 44 etapy rekrutacji musza sie wfirmie zwrócic i musice zaczac pracowac.

@BYŁA_KANDYDATA_123

Skup się na szukaniu pracy bez wymagań, z ładnym biurem i nowoczesnym ekspresem. A nie na wypisywaniu głupot o firmie, w której nawet nie pracowałaś.

była_kandydatka_!23
@Kasia

czytaj dokłądnie - prace juz mam :) to ty sie skup na pracy bbo inaczej nawet na stanowiso baby z pgr cie nie przyjma.

it_network_1234

A ja mam takie doswiadczenia: rekrutacja ok - feedback na kazdym etapie, umawiaja sie na konkretne godziny na telefony i dotrzymuja słowa, troche za duza etapów jak dla mnie ale kazda firma ma swoje procedury. Na minus: przychodzisz na f2f a manager od razu podsuwa list intencyjny i praktycznie kaze go podpisywac. Nie wiem czy to normalne bo w niewielu rekrutacjach do tej pory byłem ale troche odczułem pushing z ich strony. No i manager w bluzie z kapturem - troche wg mnie nie wypada ale jeszcze raz na niewielu rozmowach byłem i nie wiem czy to normalne w IT jest. Ogólnie- mieszane uczucia ani na plus ani na minus.

@it_network_1234

Pracujemy nad zmniejszeniem ilości etapów rekrutacji. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że na niektóre stanowiska zatrudniamy bezpośrednio dla naszych Klientów. W takiej sytuacji jesteśmy zobowiązani dokładnie sprawdzić Kandydatów zanim umówimy ich na spotkanie z Pracodawcą. To własnie decyduje o długości całego procesu. W sytuacji, kiedy Kandydat pomyślnie przejdzie rekrutację, jesteśmy w stanie od razu przedstawić Mu/Jej konkretne warunki zatrudnienia. List intencyjny jest natomiast przygotowywany w sytuacji, kiedy proces jest wydłużony lub data zatrudnienia nie jest odległa. Bluza z kapturem na rozmowie rekrutacyjnej? Jesteśmy na nie i dotyczy to zarówno Kandydatów jak i Managerów.

@CSS Corp

to pliss zróbcie cos z tym kolesiem co od was w bluzie chodzi. koszula nawet sweter ale nie bluza z kapturem błagam.... a co do ekspresu jest szansa na zmiane? :) ale takie prawdziwy duzy z którego jest dobra kawa.

Zdziwiony
@byla_kandydatka_123

Skoro jesteś byłą kandydatką to co Cię obchodzi z czego piją tam kawę? Jeśli jesteś obecnie tam zatrudniona to może miej trochę odwagi i podejdź i sama o to poproś zamiast wypisywać te komentarze.

@byla_kandydatka_123

Coś się tak uparła z tym ekspresem? Szukasz pracy czy kawiarni?

@Kasia

a cos ty na moje komentarze sie uwiezała - chyba kazdy moze komentowac nie? mozesz napiszesz opinie a nie sie na mnnie wyzywasz - juz sie wystarfzajacy w rekrutacji naciepriała do was. ZDZIWIONY - mowie co słyszałem i przestrzegam innych zeby nie apikowali i nie marnowali swojego czasu. a co ciebie kasia - zajmij sie roboa bo w pracy zamist pracowac wypisujesz komentarze go work i sama niedługo zostaniesz zwolniona i zobaczy gzdzie prace znajdziesz. a tak na reepcji gdzies jako babaka z pgr/ bo pewnie tak samo wygladasz i masz taka sama age mowiac delikatnie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CSS Corp Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawska

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby mi powiedzieć proszę coś na temat stanowiska: Editor with German? Jak wygląda praca na takim stanowisku? Czym dokładnie zajmuje się osoba na takim stanowisku? Czy praca jest godna polecenia?

@Ciekawska

Jest to nowy projekt dla naszego klienta z USA, a sama praca polega na weryfikowaniu danych do map online – głównie w języku niemieckim. Jeśli chcesz więcej informacji zachęcamy do przesłania cv.

@Ciekawska

nie aplikuj na to - jestem w tej rekrutacji prawie 4 tyg i nie wiadomo czy projekt ruszy. nie maja pojecia kiedy bedzie start projektu, nie wiadomo co to za projekt bo nie podadza nazwy projektu, ani agencja ani manager ani hr nic nie wiedzą tylko mowia ze "start day sie przesuwa". 2 telefony językowe, spotkanie, cwiczenia i nic - nie polecam. a jesli to prawda co w innych komentarzach piszą o tym pracowniku co po 10 latach zwolnili to tym bardziej omijajcie firme szerokim łukiem.

@byla_kandydatka_123

W przypadku projektów, które są ‘dopinane’ z Klientami lub skomplikowane, faktycznie zdarza się, że proces rekrutacji sie przedłuża. Zmiana terminów otwarcia projektów w biznesie to rzecz może nie nagminna, ale jednak dosyć częsta. Jest wiele czynników, na które najzwyczajniej nie mamy bezpośredniego wpływu. Z drugiej strony, bez pewności co do szczegółów współpracy z Klientami nie podajemy ich nazwy. W sytuacji, kiedy nie dojdzie do współpracy zawsze staramy się przesunąć Kandydatów do innych procesów, żeby nie zmarnować nie tylko ich czasu, ale i potencjału zawodowego.

@CSS Corp

w innych firmach tez mają klientów i są 1-2 etapy - u was 4 - camon :) w dobie rynku kandydata gdzie nie płacicie kokosów? moim zdaniem powinno byc mniej - just saying. a klienci skoro są wymagajacy to czemu nie placą wiecej? zwłaszcza w alcatel - francuski c1 a wynagordzenie jak za sprzataczke.

@byla_kandydatka_123

W dobie rynku kandydata możesz się starać o pracę w innym miejscu ???? śmiejesz plotki na zasadzie jedna baba drugiej babie, kolega, koleżanka. Najważniejsza kasa i jakość kawy z ekspresu. Zejdź na ziemię dziewczyno, może po prostu Twoje mniemanie o sobie jest dużo wyższe niż Twoje kwalifikacje zawodowe. Nie frustruj się, jest wiele firm z niższymi wymaganiami i krótszym czasem rekrutacji, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Będziesz sobie pić kawkę w pięknej, nowoczesnej kuchni i rozsiewać ploteczki na Gowork ????

@Kasia

a moze ty masz za wyoskie a jedyna firma w jakis masz prace to css? i tu cie gryzie bo jes jestem lepsza i nie mozesz tego zniezc. spoko moze cie awansuja na babke z pgr na recepcje.

telefon4331@

a pania z hr to powiedzmy delikatnie ma jaksie problemyu bo sie wyzywa na kandydatach i na dodatek zle pachnie - czuc pot bo jest gruba.

telefon4331@

pracowałam kilk miesiacy w css i moge powiedziec ze: pani z recepcji - zdecydowanie nadaja sie do odejscia i oponie o niej potwierdzam, kuchania, kawa i manageorwie - 100% zgody, nawet managerowie dzien donry nie odpowiedza. nie polecam juz lepiej w korp pracowac tez są neimili ludzie ale za lepsza kase. a hindusi - nigdy wiecej w hunduskiej firmie.

jezyk francuki

i w sumie takie pytanie: czy da si usunac tego pana na ostatnim etapie rekrutacji tego francuza?bo poza nim to całkiem ok jest. i nawet te zarobki mimimo ze nieskie sa ok i da sie rade z nimi przezyc, atmisfera ok, fajne (usunięte przez administratora) pracuja w dziale, tylko ten francuz..... da rade go usunac?

jezyk francuki

biroac pod uwage moich poprzedników powiem tak: wieloetapowosc - zdecydowanie za duzo 2 telefon, f2f, i telefon - co najmniej 2 mozna odjąc. na koncu telefon z francuzem - 100%zgody pretensjonalny, czepiający się, niemiły czyli generalnie typowy francuz. pytanie czemu czestniczy w rekrutacji skoro jestesmy w Polsce? na f2f - było ok ciastka, woda i w miare profesjolanie, manager w miare ok. co do recepcjonisski to popoiram byłąkandydatkę - ktos taki nie powinien byc na frocie firmy żle to wygląda. nic do tej Pani nie mam ale jest niereprezentacyjna i moim zdaniem powinien byc ktos inny na jej miejscu. tyle ode mnie.

gosc1

Nie polecam tego miejsca. Na poczatku telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku uslyszalam: if you don't fulfil our expectations, you will get fired! Now, let's start the language check... żałosne!!!

jark
@gosc1

chyba niestety wiem,kto jest autorem tego tekstu.miałem NIEprzyjemność poznać.Jako kumpel może i OK,ale kiedy twój przelozony gra sobie na kompie kiedy cały team napieprza i potrzebuje pomocy...to "hej gyus, easy"

al

no rzeczywiscie zalosne.

@gosc1

dokładnie. te babki z hr tylko okase pytają i nic poza tym zero ogarniecia nie wiedza nic o stanowiskach. to manager powie kurde ja chce wiedziec teraz zwlszacza odpowoedzi na basicowe pytania.

@gosc1

Jeśli w trakcie rekrutacji do CSS Corp spotkała Cię przykra sytuacja– prosimy o maila na poland.careers@csscorp.com. Obiecujemy przyjrzeć się sprawie.

tode
@CSS Corp

po 4 latach odpowiedź. rozpaczliwa próba ratowania wizerunku firmy wobec trudnego rynku pracy?

@tode

Chyba lepiej późno, niż wcale :) Chcieliśmy wprowadzić zmiany i odpowiadać na komentarze. Również te zamieszczone kilka lat temu, które nie doczekały się reakcji – za co przepraszamy.

niestety

Wszystkie negatywne opinie mogę potwierdzić, do tego pensja słaba, pracują głownie studenci i osoby bez wykształcenia.

@niestety

zdecydowanie sie zgadza. składają ofertę potem ją cofają powołując się na jakieś przepisy o których nie mam pojecia. uciekajcie poki mozecie. obiecują apotem nie dotrzymują słową, listy intencyjne nic dla nich nie znaczą.

@anonymous

Jak wspomniano wyżej, w ostatnim czasie, z przyczyn od nas niezależnych, miała miejsca taka sytuacja. Poinformowaliśmy zarówno Kandydatów, jak i naszych Inżynierów, o przyczynach takiej decyzji, większość osób których dotyczyło zamknięcie projektu otrzymały propozycje udziału w rekrutacji na inne otwarte stanowiska techniczne w naszej firmie.

Cr
@CSS Corp

Który to już raz taka sytuacja ;)?

@Cr

Takie sytuacje, niestety mają miejsce - nie tylko u nas i nie mamy na nie wpływu :( W dziesięcioletniej historii naszej Firmy zdarzyło się to drugi raz.

inS

Bardzo długi proces decyzyjny, ogólny chaos, wypłata w miarę konkurencyjna. Ktoś tutaj to ładnie określił, więc powtórzę : -Niezorganizowani -Nie wiedzą czego chcą -Nieodpowiedzialni Unikać szczególnie projektu Procera/Sandvine

Constantin
@inS

A co jest nie tak z projektem Procera/Sandvine ? Dziekuje z gory.

@inS

Oni doskonale więdzą czego chcą. TANICH PRACOWNIKÓW !

@inS

zdycodwanie unikać zwłaszcza ze projekt zamkniety i wszytskich zwalniają. człowiek sie stara pracuje nie ma dostępów ale próbuje a na koniec zwolenienie. a rekrutacja na poczaku przedstawie ze to super tea super projekt i w oglóle. nie warto nie poleceam zostaniecie na lodzie. nie wirzyc tym babom z rekrutacji.

@anonymous

Jak wspomniano wyżej, w ostatnim czasie, z przyczyn od nas niezależnych, miała miejsce taka sytuacja. Poinformowaliśmy zarówno Kandydatów, jak i naszych Inżynierów, o przyczynach takiej decyzji, większość osób których dotyczyło zamknięcie projektu otrzymały propozycje udziału w rekrutacji na inne otwarte stanowiska techniczne w naszej firmie. Jeśli w trakcie rekrutacji spotkała Cię przykra sytuacja a któryś z naszych Rekruterów zachował się nieodpowiednio lub nieprofesjonalnie – prosimy o maila na poland.careers@csscorp.com. Obiecujemy przyjrzeć się sprawie. Każda uwaga jest dla nas cenna!

Opinie dotyczące pracy w CSS Corp to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

dysponuje jest lipa a HR Mnager mowieze jest super rozbieżnosc ogromna.

@anonymous

Jeśli w trakcie rekrutacji lub podczas pracy w CSS Corp spotkała Cię przykra sytuacja– prosimy o maila na poland.careers@csscorp.com. Obiecujemy przyjrzeć się sprawie.

Petitefille

Witam, chciałabym dodać i od siebie 3 grosze. Co prawda nie pracuję tam ale będąc na rozmowie kwalifikacyjnej firma zrobiła na mnie złe wrażenie. Aplikowałam na stanowisko Customer Support Representative. Pomijam już, że rozmowa zaczęła się z opóźnieniem bo czegoś tam nie ogarnęli. Pani, z którą miałam rozmawiać latała w tą i w tę bo były jakieś problemy organizacyjne. Rozmowa z ćwiczeniami praktycznymi miała trwać godzinę czasu - trwały dwie - więc już na starcie widzę, że są niesłowni. Podczas rozmowy po angielsku, panie pytały mnie o dziecko i ile ma lat (!). Doceniam fakt, że poinformowały mnie o braku możliwości zbudowania ścieżki kariery na tym stanowisku i uświadamiały mnie, że nie ma szans ani na awans ani na ubieganie się o lepsze stanowisko. Cokolwiek by się nie zrobiło czy mniej czy więcej, cały czas tkwi się na tym stanowisku. Tłumaczyły to procedurami i limitami, które z góry narzuca im firma jeśli chodzi o liczbę osób ale co mnie to tak naprawdę obchodzi? Również miałam wrażenie, że tam panuje jakaś inwigilacja, nagrywają rozmowy z klientami a potem rozstrzygają Cię co zrobiłeś dobrze a co źle. Niby normalka, że rozmowy nagrywają ale potem odsłuchiwanie tego i analizowanie - dla mnie to przesada. Generalnie odniosłam wrażenie, że tam trzeba siedzieć cicho i zasuwać nawet w dni wolne od pracy. Przypominam, że aplikowałam na customer support representative. Może ci co są z IT mają tam lepiej - tego nie wiem ale generalnie, nie spodobało mi się tam i cieszę się, że otrzymałam ofertę z innej pracy.

@Petitefille

@ Petifille, dziękujemy za Twoją opinię i przepraszamy za niedogodności, które Cię spotkały - zwrócimy na nie uwagę i postaramy się je wyeliminować. Szczególnie przyjrzymy się pytaniom dotyczącym Twojego życia prywatnego, których nie zadajemy i które nie stanowią kryterium decydującego o podjęciu współpracy. Co do nagrywania rozmów - możliwe, że nie poinformowano Cię dokładnie, w czym rzecz: rozmowy są nagrywane (wszystkie), a potem odsłuchiwane (przypadkowo wybrane) nie po to, aby kogoś punktować i o czymś rozstrzygać. Mamy wewnętrzny zespół ekspertów czuwająych nad jakością - razem z agentami ciężko pracują na podnoszeniem poziomu kompetencji językowych i umiejętności miękkich. O konieczności pracy w dni wolne (polskie święta) informujemy na początku procesu rekrutacyjnego, podobnie jak o rozliczaniu wynagrodzenia za te dni zgodnie z polskim prawem pracy. Nasza Ekipa nie musi siedzieć cicho - zapraszmy na nasz profil na FB w celu weryfikacji :)

Skydog
@CSS Corp

mnie też pytali o dzieci i powiedzieli, że odezwą się do mnie po tygodniu a mija drugi miesiąc! Jak minęły dwa tygodnie to już odpuściłem bo wiedziałem, że się nie odezwą ale wypada dotrzymać obietnicy i poinformować, że nie jesteście zainteresowani współpracą.

@Skydog

Prosimy o kontakt na maila: poland.careers@csscorp.com, postaramy się jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę.

Ryszard

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czyżby konkurencja chciała zakrzyczeć rzeczywistość?

Ka Mil

Zdecydowanie nie polecam. Znajomy, który tam pracował potwierdza wszystkie negatywne opinie na ich temat.

Aha
@Ka Mil

Znajomy który tam pracował? A przepraszam Ty to jego rzecznik jesteś? Może wypowiadaj się we własnym imieniu.

Keith
@Aha

A Ty co, adwokat patologii ? ;)

Irma

Nie polecam tego pracodawcy. Wypłata na czas, ale poza tym trzeba siedzieć cicho i najlepiej do nikogo się nie odzywać, bo kabli nie brakuje, a nawet myślę że takowi są zatrudniani. Ogólnie wygląda to tak, że siedzący i liczący muchy na ścianie dostają premie i dodatkowe dni urlopu, a ciężko pracujący są zastraszani i rozliczani z pójścia do toalety. Obcokrajowcy są stawiani na piedestale i mogą robić co chcą, kiedy Polakom robi się pod górkę ze wszystkim. Wystrzegajce się!

Czyżby?
@Irma

Poznałem koleżankę, która wystawiła tą opinię. Moim zdaniem przeglądanie facebooka to również liczenie much na ścianie, co koleżanka czyniła. Trudno jest się też spodziewać premii jeśli pracuje się w firmie 2 miesiące, przerwy robi sobie ponad godzinne, a w czasie pracy bierze udział w rekrutacjach do innych firm. Zostałaś zatrudniona do pracy z językiem francuskim, skoro jednak z owymi obcokrajowcami, francuzami rozmawiałaś po angielsku, a nie po francusku, to może Twój brak umiejętności i kompetencji odebrał Ci szanse na premię? K. byłaś osobą roszczeniową, ściągniętą tutaj przez kolegę z byłej pracy, który został Twoim przełożonym. Mimo to zamiast być mu wdzięczna to podrzucałaś mu świnię! Moim zdaniem chamstwo i totalny brak kultury.

tech specialist

miła i kameralna atmosfera, spoko kasa, firma płaci w pełni za system kafeteryjny, dobry dojazd dla samochodów i rowerów, no i ludzkie podejscie do pracownika, polecam :)

janek

Ale cz wypłata jest u nich terminowa? Dzięki za odpowiedź

Lolo
@janek

Zawsze

Agata

Firma płaci za pakiet kafeteryjny, sam decydujesz w jaki sposób go wykorzystujesz. Możesz wybrać kartę Multisport, bony paliwowe, bilety do kina/teatru i inne. Oprócz tego prywatna opieka medyczna w Luxmedzie i ubezpieczenie grupowe. Niby tak jak w innych firmach, ale w CSS pakiet kafeteryjny w całości pokrywa firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Movate Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Movate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Movate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Movate Sp. z o.o.?

Movate Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.

Movate Sp. z o.o.