Opinie o Omega Hotel Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Omega Hotel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Omega Hotel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Hotel Sp. z o.o. w Olsztyn

Stały pracownik Nowy wpis

Hotel oszczędza na wszystkim, także na pracownikach,ale na atmosferę nie mogę narzekać. Jest czas na śniadanie, kawę , obiad( od pracodawcy) czy nawet papierosa. Co do godzin pracy idzie się dogadać.

Sytuacja w hotelu bez zmian. Nie polecam pracy w tym hotelu, zwłaszcza jako pokojówka czy na recepcji. Ciągłe pospieszanie, patrzenie na ręce czy nawet wyzwiska od innych pracowników. Atmosfera tragiczna, trzeba pilnować godzin, bo lubią nie wypłacać całej sumy. Każdy na każdego nagaduje i donosi do kierowniczki, która też traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą. Najgorsze miejsce do pracy w Olsztynie, nie polecam.

klient

Witam czy ktoś wie ,czy na recepcji nadal pracuje blondynka w krótkich włosach bodajże Pani Marika

Justyna
@klient

A co z tą Panią nie tak? Chyba, że może podbiła czyjeś serce? ;)

klient Nowy wpis
@Justyna

Tak dokładnie :) nie długo będę tam gościł i chciał bym tą Panią spotkać

Armagedon Nowy wpis

Bo też byłem tam pracownikiem, 100 % prawdy

Efg Nowy wpis

egzotyczni właściciele hotelu są bardzo negatywnie specyficzniii

Honorata

W 2011 pisaliście, że metody zwalniania pracowników są obrzydliwe. Może ktoś rozwinąć? Jak wygląda ta procedura i czy nadal jest praktykowana?

Brałeś udział w rekrutacji do Omega Hotel Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Obserwator

Nigdy nikomu nie polecam pracy w tym hotelu.Atmosfera tragiczna,wyzysk na maksa,mobing przez dwie pracownice szczególnie Panią Julię,kierowniczka okropna a Pani Julia to pupilek kierowniczki.Nic dziwnego że nikt nie chce tam pracować i co chwilę nowa załoga.Dziwi mnie to że Dyrektor nic z tym nie robi.Praca (usunięte przez administratora) dawno się skończyła.Warto to zgłosić do Inspekcji Pracy może to by rozumu nauczyło.Najgorszy pracodawca w Olsztynie.

@Obserwator

Tak samo jak w hotelu warmińskim a nawet jeszcze gorzej:)

Justyna
@Anonim

A opowiesz jak to w tym warmińskim wygląda wszystko? ;p

anonim 2

Zgadzam się z poprzednią opinią. Najgorszy pracodawca jakiego miałam w życiu. Straszna atmosfera stworzona przez właścicieli, kierowników i niektórych pracowników - lizusów. Zanim pójdziecie na rozmowę dobrze się zastanówcie.

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Metody zwalniania pracownika wręcz obrzydliwe, Niskie zarobki, [usunięte przez admina]i brak szacunku do człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Hotel Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Omega Hotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Hotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Hotel Sp. z o.o.?

Omega Hotel Sp. z o.o.
  • Sielska 4 A