Opinie o Alumast w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alumast o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumast w Wodzisław Śląski

krakra

Z info na rynku wynika, że mają ciężką sytuację finansową, więc i pensji mogę nie płacić na czas, podobno jest bardzo nerwowo.

SWD

Czy warto tam pracować, bo chodzą słuchy że nie płacą pensji w terminie?

Trzy łapki w góre. No pieknie, widze że nie tylko ja nie trawie dam nadwornych :D

Gray Fox

Elo co tam w "FIRMIE" piszczy. Żadnych komentarzy nie ma??? Ktoś tam jeszcze robi?

bbbb

Niestety mam przykre doświadczenia, wykonałem usługę transportową za którą od 3 miesięcy nie mam zapłaty, w żaden sposób nie można się skontaktować z księgowością ani prezesem firmy. Nie polecam współpracy z tą firmą!!!!

@bbbb

A co wiozłeś i jak daleko. Przyczepa nie daje rady???

AQYYT
@bbbb

A napisz jak sie ta twoja firma przewozowa nazywa. Czy załatwiałeś umowe u "SPECJALISTKI OD LOGISTYKI :D"?

Master Blaster2000

Czy warto starać sie tam o prace w dzile laminowania czy lepiej na aluminium. Jakie są perspektywy rozwoju w tej firmie, czy zatrudniając sie tam można spokojnie planować przyszłość i zakładać rodzine?

MasterBlaster2000

Siemanko , co tam w firmie słychać . Dawno nikt nic nie pisał. Jest dobrze czy źle? Pytam głòwnie zwykłych pracowników bo ci umysłowi na pewno nie narzekają.

Nikita

Dawno mnie tam nie było. Jak tam sytuacja.

Nerkowiec Rybnik

Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy? co dalej z firmą i pracownikami?

Agent j 43

Jezu nie płaczcie, bedzie dobrze. Świat sie na zawali. Polacy w angli też czasem zarabiają wiecej od anglików.

SDSDSD

A jak to wygląda wyżej poza włóknem???

XTRADEZZZ

A jak wygląda sytuacja na aluminium i magazynie, bo po wpisach widze że na włóknie nie jest za różowo.

Gal bo ma haka

Pracuje tam 5 lat, a ktoś jest w stanie zabrać mi pieniadz który mi sie należy , dla chłopaków to impuls do zwolnień . Pobudka z ręką w nocniku, pozdro mądrale !

Albanian Mafioso

Te panie przenoszą problemy z domu do pracy. Objawia sie to pod postacią fochów.

Nananana19

Pracują tam naprawdę dobrzy fachowcy.no ale nikt nie docenia ich pracy i tego w jak ciężkiej chemii robią.ale dobrze że chlopaki się wkurzył i część z nich szuka sobie lepszej roboty bo za te pieniądze co dostaną po niby podwyżce to za taka kasę pójdą robić gdzieś indziej w czystym i nie śmierdzący klimacie.brawo dla prezesów którzy własną firmę próbują zatopić.

Zależy czy jest to premia uznaniowa czy jakaś inna. Bo jak uznaniowa to może nie być różowo.

Nico mac brain

Myślę ze takie posty powinno pisać się przed 20 każdego miesiąca.wtedy pieniądze znajda się na kontach do 20.zawsze jak się ktoś odzywa wkurzony to wtedy pieniądze zaraz znajdują się na koncie. I niech czyta to jak najwięcej ludzi,kontrachentow, itd itp.żeby wszyscy wiedzieli ze pracownicy na produkcji sa gorszym sortem w tej firmie.pewnego dnia przyjdą odpowiednie służby i zrobią porządek z nieprawidłowościami . i jak przyjdzie im zapłacić duże kary to wtedy dotrze do nich ze ludzie z produkcji którzy jeszcze jako tako utrzymują ten tonący statek tez mają coś do powiedzenia..

Panowie nie załamujcie sie. Pieniądze nie są do życia potrzebne. Potrzebny jest tlen, a więc jedzenie także nie. Angelina Jolie waży 30 kg i żyje. Myślcie o satysfakcji jaką daje inhalacja styrenem i innym nektarem. Laminowanie to radość sama w sobie. Ważne że macie co robić w wolnym czasie.

FGJTD

Jako akcjonariusze mają chyba prawo czegoś wymagać. A co mają komentarze do premi. Mają prawo sie jej domagać. Pracują w raczej szkodliwych warunkach. Parzycha (usunięte przez administratora) za złą robote??? Nikt na produkcji nie może se zrobić focha na 8h, beczeć, przychodzić o różnych porach.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Alumaściaki muszą wyżywić kogoś wiecej niż psy i koty w mieszkaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Alumast?

Zobacz opinie na temat firmy Alumast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alumast?

Kandydaci do pracy w Alumast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alumast
2.7/5 Na podstawie 67 ocen.

Alumast