Opinie o Alumast w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alumast o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumast w Wodzisław Śląski

Upadek imperium

No w końcu :DD odkad sie zwolnilem wiedzialem ze predzej czy pozniej to j_ebnie. Teraz czekac tylko na info o bankructwie. Powodzenia dla szanownego Pana Dyrektora Grzegorza. Przyszli pracodawcy na pewno wezmą pod uwagę dyrektorstwo w firmie która ogłosiła upadlosc. Cwaniactwo sie skonczylo:D nie pozdrawiam.

Nie bedzie żadnego bakructwa. Jak pozbyli sie tych tępych lebrów co umieli jedynie co to żłopać tatry i zostawiać butelki w wiadrach to bedzie dobrze. Powiem więcej, bedzie jak w normalnym zakładzie pracy, o ile już nie jest.

Emilia

Alumast szuka managera ds. eksportu. Ciekawe, że nie ma w ogłoszeniu nic na temat wynagrodzenia, nawet o jego atrakcyjności. Szukam wiedzy, na ile może liczyć taki manager z doświadczeniem w handlu, angielskim na poziomie B2 i innym jęz. obcym na poziomie min. B1? Pracownicy, proszę o pilną pomoc, bo na aplikację nie zostało wiele czasu. PS. O co chodzi z tym odzyskiwaniem?

@Lolobridżida

Niestety nie tylko z handlowców umią robić wariata. Zwykły młody chłop jak podpadnie to też ma (usunięte przez administratora) Nie u wszystkich bo jest tam dużo normalnych ale jak trafisz na jakąś amebe umysłową które jedyne co potrafi to chwalić to skończonymi studiami oraz zachęcać do zwolnienia to bedziesz miał naprawde psychicznie (usunięte przez administratora) Na ziemi istnieją naprawde wybitne jednostki wyspecjalizowane w nękaniu psychicznym. Polecam spróbować nie powiem tam u kogo to każdy inny zakład bedzie ci sie wydawał piękny i normalny. A tego miejsca normalny człowiek nie bedzie odróżniał od zakładu karnego w którym może w końcu wylądować jak puszczą mu nerwy. No oczywiście takie osóbki będą na okrągło chodzić uśmiechnięte jak ciebie będzie krew zalewać. I bedą sie starać żeby cie coraz więcej jej zalewało.

Czy w Alumast zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Widzę, że nastąpiła jakaś różnica zdań. Chcieli byś wykonał pracę, która nie leży w przypisanych do Twojego stanowiska obowiązków? Ciekawe, czy to częste zjawisko, że proponuje się dodatkowe zadania, na które się człowiek wcześniej nie umawiał? I czy jeśli występują z takim pomysłem, to mają też do zaoferowania dodatkowy pieniądz za to?

Ciekawe czy ten prezes z przypadku czytaj Rafal nadal sobie cudze sukcesy przypisuje. Skoro Joppek odszedł to musi być mega źle a ten facet firmę z upadłości wyciągnął

Pracowałem tam dawno temu i miałem mega dobre intencje, oraz mase ambicji. Widze że nie wiele sie zmieniło. Współczuje. Temu joppke mam nadzieje że dobrze sie mu powodzi.

Zdziwiony Nowy wpis

Tu się mylisz, ten pan jest cwaniakiem traktującym wszystkich z góry, wszyscu pracownicy to byl dla niego gorszy sort i nic nie zrobił dla tej firmy, tylko klamal i wybijał się na cudzych zasługach.

Nik Nowy wpis
@Zdziwiony

Stary weź sobie daruj. "WPÓPRACOWAŁEM" kiedyś z jaśnie oświeconą panią szyją, niedorobionym zdenkiem, oraz nie mniej piękną i wspanialą panią dziedzic. Wydawało mi sie że chcą mnie posądzić o masowy gwąłt. Nie wiem o co im qrva chodziło. Jestem prze szczęśliwy że moge bezkarnie pisać o tym chlewie, a najbardziej że od dawien dawne mnie tam po prostu tam nie ma. A tej pochwie szyi życze jak najgorzej w życiu. A jak chce solówe na gołe pięści to moze śmiało tu napisac.

Nik Nowy wpis
@Nik

Jak ten pan joppke zrobił porządek z tymi wszystkimi napalonymi pijusami co tam kiedyś były to jest dla mnie królem świata i słońcem peru. Bo to co tam sie kiedyś odwalało to świetny temat do jakiegoś reportażu. Widać facet musi znać sie na rzeczy a jakieś nieroby i bumelańci narzekają.

Emila

W zeszłym roku wisiało ogłoszenie dla pracownika produkcji i mąż się zastanawia czy może teraz złożyć cv, mimo to, że oferta est nieaktualna. Czy pensja zmieniła się, porównując tamten rok? Wynagrodzenie było na poziomie 5100 brutto. Też widzieliśmy, że płacą za nadgodziny, tylko czy to jeszcze są osobne kwoty czy nadgodziny już były podane w tej pensji 5k?

@Emila

Ja pracowałem kiedyś na magazynie, i to był czas zmarnowany. Na produkcji pewnie też bedzie. Moim zdaniem lepiej sobie tą firme darować.

Siema, czemu uważasz, że to był czas zmarnowany? Tylko do zarobków się odnosisz czy ogólnie do rozwoju? po prostu w ofercie na produkcje pisali o przeszkoleniu więc ciekawi mnie czego można w ogóle się nauczyć

Nick Nowy wpis

Ja sie kiedyś na tamtym miejscu zawiodłem. Może sie pozmieniało, nie wiem. Ale jak pytasz to kiedy ja tam byłem kompletny brak możliwości rozwoju oraz ciągłe słuchanie że trza sie było uczyć oraz zero szacunku. Ale jak muwie mogło sie pozmieniać.

Ja też kedyś z tamtąd uciekłem. Dosłownie i w prznośni.

Ktoś tu narzeka na pracę widzę i na sposób rozliczania etc a ciekawi mnie czy na każdym dziale są takie same warunki i atmosfera. W call center jak się pracuje? O ile jeszcze przyjmują, kojarzę oferty sprzed 2 lat a teraz to właśnie nie wiem

Nie polecam a w szczególności prezesa Rafała, obiecuję złote góry potem udaje że nic nie wie i że osoba przypominająca ustalenia ma rozdwojenie jaźni ;) po drugie to nie wypłaca premii sprzedażowych, będzie was mamił zarobkami a jak coś sprzedacie to i tak trafi na jego konto. Bardzo nie pozdrawiam :) uważajcie również na takiego jednego dyrektora handlowego ze wschodu Polski… najpierw wyciągnie informacje a potem pójdzie do zarządu :)

Zadowolony

Cieszę się niezmiernie że nie tylko ja mam taką opinię o tym (usunięte przez administratora) i nie do końca rozgarniętym gościu. Zrób sprzedaż to się dopiero dowiesz. Najpierw cię zachęci żebyś sprzedawał a jak zauważy że ma dużą premię do wypłaty to przejmie transakcje i powie że to jego zasługa. To domena małych ludzi, ludzi bez ego i szacunku do siebie, bóg nakazał miłować i przebaczam mu bo syn ryła nie wie co czyni. Trzeba odezwać się do funduszu inwestycyjnego i przedstawiać kilka sytuacji z Rafciem w roli głównej. Myślę że długo go nie będą trzymali ;)

Ksndydat

Możesz napisać coś więcej? Chcę wysyłać cv ale się waham bo jak to czytam to sam nie wiem

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były Pracownik

14.02.2024 03:02

Były Pracownikikona wywiad

Pracowałem na stanowisku przedstawiciela handlowego. Do moich obowiązków należało m.in. pozyskiwanie klientów i dbanie o podtrzymywanie relacji.

Były Pracownikikona wywiad

To ja zakończyłem współpracę z powodu tego jak byłem traktowany przez przełożonego oraz braku wypłacenia należnych premii.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były Pracownikikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to 3 – 4 tysiące zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Były Pracownikikona wywiad

Pracowałem w tej firmie cztery lata.

Były Pracownikikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to brak wypłacenia premii i nieuczciwe zachowanie współpracowników względem mnie.

Były Pracownikikona wywiad

Nie miałem żadnych możliwości rozwoju.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były Pracownikikona wywiad

Wszystkiego nauczyłem się samodzielnie metodą prób i błędów. Nie miałem wsparcia. Z mojego doświadczenia wynika, że po około sześciu miesiącach zrozumie się branżę na tyle, aby móc realizować sensowne wyniki sprzedażowe.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były Pracownikikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami firmy w moim odczuciu była ponura. Każdy podkładał innym kłody i czepiał się z byle powodu. Zamiast współpracy była rywalizacja.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były Pracownikikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą/pracodawcą w moim odczuciu była negatywna.

Były Pracownikikona wywiad

Na negatywną atmosferę w firmie wpływał przede wszystkim brak szacunku ze strony przełożonego.

Były Pracownikikona wywiad

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie podstawowe to wszystko się zgadzało, ale jak przychodziło do wypłaty premii wtedy zaczynały się schody. Były spory o klientów czy problemy z wypłatą premii pod pretekstem nie zrealizowania zlecenia, choć ja wypełniłem swoje obowiązki.

Były Pracownikikona wywiad

Sugerowałbym więcej kultury osobistej.

Jak można było zarabiać 7,5 zł na UZ? W jaki sposób inaczej stawka była podbijana, chyba ze to dość dawno było? ja mimo wszystko i tak na takiej umowie robić nie chce, liczę na te o prace. tutaj produkcja jest jakoś jeszcze podzielona czy jednak każdy wszystko robi?

WWW

Ano można było przez długi okres. I stawka wcale nie była podbijana. Podbijane to była ilość obowiązków, trzeba było robić za tych co wagarują. I naprawde nie polecam, a do starej bandy zalicza sie też zdenek ,szja i pani dziedzic.

Ziomek

No powiedz jakich bo jestem ciekaw i na której hali robisz

Chciałem wejść w ofertę konsultant call center i nic, wyświetla mi się tylko pusta strona urzędu. Czy już po rekrutacji? Nie wiadomo nic o nowszych wakatach? Byłbym chętny, jeszcze jakby ktoś podał aktualne informacje o stawce po nowym roku jakie są, to super. Były podwyżki? Pozdrawiam.

Podwyżek tak jak nie było to nie ma… nowych wakatów również…. na razie tylko redukowali w biurze i robili reorganizację struktur zatrudnienia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Alumast?

Zlecenie, jak się sprawdzisz to na 3 miesiące a potem sam odejdziesz ????

Czy w Alumast zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ziomek

Wiele się zmieniło od zarządu po kierownictwo , zmieniono także nazwę to już nie alumast a NCT S.A., jest lepiej niż wtedy gdy ta stara banda (usunięte przez administratora) zarządziła zbylym kierownikem Krajką na czele , atmosfera się poprawiła i wynagrodzenia także uległy poprawie

@Ziomek

Czy tym samym sugerujesz, że warto teraz do was aplikować? Mnie akurat kontrola jakości by interesowała. Nie widzę chyba nawet z ostatniego czasu opinii na jej temat. jak wgląda praca kobiet w tym przypadku? i co z zarobkami? One jeszcze po nowym roku podskoczą?

Ciekawski
@Ziomek

Ziomek-to kto teraz jest prezesem? Kto dyrektorem? Kto kierownikiem? jak się zarobki poprawiły to ile się teraz zarabia?

@Ziomek

Moge ci pokazać co miałem w umowie o prace i powiedzieć co miałem do roboty. Było tego raz tyle i pracowałem za tych co bumelowali byle wszystko grało. Na linkedinie widze że niektórzy ciągle tam są, chodzi o konkretne jednostki więc raczej nie wiele się zmieniło. Nie polecam.

A co za znaczenie dla kogoś, kto chciałby tu pracować, że są w tej firmie osoby, które i w poprzedniej firmie były? Napiszesz, jakie były powody, że już tam nie pracujesz i dlaczego nie polecasz?

Miałem bardzo złe przyżycia. Jak nie podpadniesz to może być znośnie.

Chciałbym mieć nawet lepiej niż znośnie, zwłaszcza pod kątem finansowym. Napiszesz, jakie tu chodziły stawki za Twojego pobytu, i czym się można narazić przełożonym?

Teraz to sie nazywa NCT ale jak gdzieś jakiekolwiekm zdanie ma ZDENEK i dwie panienki to bedzie kompletnie to samo. Chciałbym żeby mnie podali na komisariat to podjade tam i sobie wszystko wyjaśnimy. Mogą do pomocy wezwać tego nie dorobionego świerczyńskiego to bedzie jeszcze milej. Omówimy dokładnie moje obowiązki zawarte w mojej byłej na szczęście umowie o prace. Bardzo szybko naucze ich co to szacunek do człowieka.

Upadek imperium

SPR
@Upadek imperium

Ten dyrektor grzegorz to musi być w pyte jak skończyło sie pijaństwo i bumelowanie. Pewnie zaczęła sie tam długo wyczekiwana normalność jak w innych zakładach pracy to lebry narzekają. Poważnie jak był poprzedni to tam był kompletny totalny dramat oraz destrukcja mózgu oraz psychiki. No serio jak widze kto narzeka to mam nadzieje że dorobi tam do emerytury.

FCK
@Upadek imperium

Widać tam w końcu jest jak w normalnej firmie mimo że materiały do produkcji towaru są lekko niezdrowe.Nawet mimo w€m uprzykrzającym życie

@FCK

I co z tym tematem bankructwa? Z ponad rok temu wyrażał na to nadzieje, a teraz nie wiem czy cos o tym jeszcze słychać? Upewniam się, bo są teraz oferty na stronie i dział marketingu by mnie interesował. nie widzę by ostatnio o pracy w nim pisali, dlaczego? atmosfera w porządku? Czym spowodowane są nabory?

Emilia

Nini
@Emilia

Jeśli masz inne opcje, to je wybieraj. W przeszłości zdarzało się nie jeden raz, że przez "widzi mi się" prezesa ktoś nie dostawał pieniędzy (wtedy, gdy współpraca była na fakturę). O prowizjach za sprzedaż można było zapomnieć. Zdarzyło się też, że handlowiec w ramach wielkiego wkurzenia po prostu zabierał samochód służbowy jako zastaw pod niewypłacone wynagrodzenie. Komornik niejeden raz skutecznie był w Alumaście.

Lolobridżida
@Emilia

Odpuść sobie. Szukaj gdzie indziej. Pieniądze jak na te wymagania nie są duże, ale co gorsza będą z Ciebie robić wariata i oczekiwać cudów , a przy pewnym " człowieku o narcystycznym charakterze " z tzw kadry zszargasz sobie nerwy, będziesz krytykowana za wszystko. Nie warto.

Roman
@Lolobridżida

Czyli duże wymagania, ale kasa zupełnie nieadekwatna. A jaka konkretnie? Cokolwiek więcej niż minimalna? Ale chyba płacą za nocki/nadgodziny więcej?

Kazimierz

Czemu tak określasz pracowników. Uważasz, że nie pracują tam fachowcy tylko osoby mało kompetentne? Masz jakiś konflikt z dziewczynami, które wymieniłeś?

były
@Kazimierz

Tam wszyscy sie konfliktują. Nie można spokojnie zająć sie robotą

SMTS
@były

Cwaniary madziax i andziax zrobią że zagotujesz sie z nerwów jak woda na herbate. Nie polecam.

Stefan
@były

Ale tylko się konfliktują czy dochodzi również do utrudniania sobie nawzajem pracy?

@Stefan

Będą ci utrudniać wszystko. Idź to zobaczysz. .Potem opisz czy jest fajnie czy nie. Naprawde ciesze sie że mnie już tam nie ma. Te pipy pewnie też.

Danuta

W sensie miałoby ich jednak cieszyć Twoje odejście? Czemu?

Johny Palony
@Emilia

Tam się ledwo co po polsku dogadasz więc nie wiem po co ci ten B1.

@Johny Palony

Czemu ledwo po pl? No to w sumie może właśnie dlatego ten język, żeby się dogadać? ;)

@Lolobridżida

Aplikują przez firmę zewnętrzną.Na początek umowa zlecenie najniższa kr.przez co najmniej 3 m-ce.3 zmiany.Potem może być lepiej a nie musi.Umowa na rok,po czym przedłużenie.Praca jak najbardziej dla kogoś kto mieszka blisko firmy.W sytuacji najniższej krajowej dojazd 40km w obie strony mija się z celem. Dziękuję nie skorzystam.

@.

Dopyta o te 3 zmiany. Czy może ktoś jeszcze napisać, jakie są godziny ramowe tych zmian? Czy jest też zmiana nocna, a jak jest, to wiecie, czy dają nockom posiłek regeneracyjny?

@.

Po roku umowa jest przedłużana, ale tez jest umowa zlecenie czy wtedy już UoP?? Jest szansa potem dostać umowę o pracę wgl??

@Marta

Nie wiem jak teraz ale kiedyś na umowe czekało sie w nieskończoność. Cały czas było zlecenie. Nie mówiąc o uciążłiwawch warunkach produkcji i załadunku tego na tira. No i naturalnie mania dyplomów i studiów wiadomo u kogo nie wiadomo po co. Wogóle nie wiem po co tam tyle siedziałem. Tamten blaszok nigdy nie słynął z wysokości zarobków Mądrze bym zrobił jakbym prysnął max po miesiącu.

Roma

Ale o co chodzi z tymi warunkami produkcji? Znaczy, chodzi o zasady bhp? Firma przestrzega właśnie bhp, zasad pracy, odzieży ochronnej itd.? Wiecie coś o tych warunkach?

@.

Ja w tamtym miejscu normalnie kiedyś nie mogłem sobie na spokojnie tych 8 godzin przerobić. Bez powodu kumpele umiały sie pruć że uczyć sie trza było. Dosłownie bez powodu. Nie mam pojęcia czy coś im zrobiłem czy co, było to tak bezsensowne i nachalne że te pare złoty na godzine to było za mało. No poważnie gratuluje dyplomów ale dajcie innym normalnie żyć.

Łt
@.

Uświadom sobie że to są najpiękniejsi, najmądrzejsi ludzie na świecie którzy prowadzą wesołe misteczko. Bo inaczej sie nie da. Te piękności mnie na szczęscie już nie pamiętają. Chybe ale wolałbym nie i już o tym (usunięte przez administratora) zapomnieć.

Łt
@.

Kiedyś zrobie sobie taki dyplom że to bedzie dyplom nad dyplomy. Wypędzluje najlepszego słupa świata. Bedzie największym i najtwardszym płonącym słupem. Radze tam unikać jednego stanowiska w którym jak pracujesz to prawie wszyscy po tobie jadą. No jest jeszcze pędzlowanie ale żeby nie było im smutno to tam jest po trochu dokładane, cały czas po trochu aż w końcu Boom. Fajnie jakby sie miało 10 dyplomów to wtedy jest tak jakby troche sympatyczniej bo jak sie uczyć za bardzo nie chciało to bedzie bardzo niesympatycznie. Nawet nowi ci za skóre zalezą.

@.

Nie daj po sobie znać że jesteś szczęśliwy i zadowolony z życia bo ktoś sie zacznie pruć że trza sie było uczyć, nawet jak nie masz jakiś egzystencjalnych problemów. Chore to ale prawdziwe i troche smutne szczególnie jak trafi na młodego i pięknego który odrzuci czyjeś względy. HEHE A propo od dwóch tygodni prawie nie pije:D

Alumast poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Kolektury. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Mógłbyś tą myśl jakoś rozwinąć. Akurat nie żyje na kreske i wcale nie jest takie do bani. Jak sie stamtąd zwolniłem wiekszość wqrwienia zeszła ze mnie jak (usunięte przez administratora). Ale jeszcze resztki zostały. No powiem postarały sie psiapsułki żebym je popamiętał. Dokładnie wiedzą co mnie denerwowało i pewne działania sie dość mocno potrafiły nasilać. Ale na szczęscie to już tylko mgliste wspomnienia.

Jaka umowa obowiązuje w Alumast podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie co najmniej 3mce.Potem przedłużenie na rok,chyba że uda Ci się dostać pod zakład.Tak to pracujesz pod pośrednictwem.I każdy musi zarobić więc o wynagrodzenie nie pytaj.

@.

O, to jak dostać się pod zakład? Co trzeba zrobić czy z kim porozmawiać o tym? Jak to zrobić? I czy wtedy pensja rośnie, jak się jest pod zakładem?

@.

Moje zdanie jest takie że jak nie masz jakiegoś dyplomu to jest robota na chwile. Jak sie nic od moich czasów nic nie zmieniło to cycata fiona bedzie ci nonstop przypominać o twoich brakach, kumpela tzn. szefowa też. Zobaczysz że po paru latach bedą nowych szanować bardziej niż ciebie, pomimo doświadczenia potrzebnego jedynie w tej firmie. Możliwe nawet bedą ci rozkawywać w bardzo wulgarny sposób, to ci sie krew zagotuje. Wystarczy że padnie słowo klucz "STUDIA" to zaraz robią sie z nich GITY. Nie spodziewaj sie też po nich za bardzo kultury i szcunku, pomimo zaangażowania. Normalny kult akademicki. Dla mnie to była życiowa pomyłka i słowo daje jeszcze chwila i by mi odbiło.

Nie jestem żaden Dąbek. Moje zdanie jest takie że one mają hyba coś z głową. Publicznie wygląda rozmowa inaczej a w cztery oczy to masz wrażenie że ci je zaraz wydrapią. Wszystko jest zgodne z prawem tylko nie wiem po co jest to prowokowanie. Człowiek tylko na okrągło wqrwiony chodzi, zamiast normalnie pogadać. W innej firmie robie i tam kobiety to sie normalnie odzywają i zachowują przez cały czas, inaczej przebiega rozmowa, nie w taki sposób że po dwóch słowach podejrzewa cie ktoś o coś złego. To miejsce jest jakieś...dziwne?

Brygadzista za 2300

Proszę o opinię na temat pracy , aktualne na dzień 11.11.2022. Pracownik fizyczny. 1 czy płacą na czas i ile 2 umowa o pracę od ręki czy jakaś zleceniowka 3 atmosfera między załoga fizyczna na zmianach Proszę o uczciwe informacje

Robol
@Brygadzista za 2300

Zawsze płacą na czas 1 miesiąc na zlecenie potem 3 miesiące próbnej a potem umowa na 1 rok Atmosfera jest spoko

RBL
@Robol

Gdzie niby tam jest spoko atmosfera. Po jednym dniu będziesz miał ich wszystkich dość.

@RBL

Dlaczego już po jednym dniu? To co u Ciebie się działo, że takie odczucia masz? Coś w zespole czy o kierownictwo chodzi?

TNT
@Danuta

To raczej nie jest kierownictwo. Ale najpewniej za takie sie panisko uważa.

Robert

Dobry, szukają na produkcję ludzi, jak to tam teraz jest w koncu? przychodzić do pracy czy szukać dalej ? Pozdro, P.S. jutro mecz :)

WTF
@Robert

Kurde taka mała wodzisławska firemka a taka rotajca? O co qrde chodzi? Może o SZ

Mam doświadczenie w pracy jako Magazynier. Myślicie, że firma Alumast będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

ŚŚZ

Lepiej miej doświadczenie we wszystkim. Bedą cie baryły krytykować za wszystko, że trza było sie uczyć bedziesz słyszał bez przerwy od wiszących cycków, w tym czasie reszta bedzie podpierać łopate. Nie polecam. Już Tenneco przy tym to całkiem normalne miejsce.

BŁŁŁE

Tam na magazynie jest tak wspaniale że praktycznie co dzień pojawia sie ogłoszenie. Chyba coś tam nie do końca gra.

@BŁŁŁE

Jak co dzień no to dość dziwnie? Może magazyn jest tak wielki że potrzeba tak dużo ludzi?

Heheszek
@Natalia

Na pewno nie tak wielki jak przestrzeń biurowa, która mieści kilkudziesięciu pracowników. Zaznaczę, że pracowników produkcji jest tylu co na palcach dwóch rąk (no już teraz powoli to jednej). Alumast upadł na dno i wcale mi ich nie żal. Dyrektor zaraz sam ubierze arbaj. Może w końcu na coś się przyda w tej firmie?

RGNR
@Heheszek

Jak masz współłpracować z jaśnie panią szyją i szczerbatym to lepiej daj se spokój. A zresztą idź to docenisz normalność . Po paru groźbach mężęm, policjom, CBA, CBŚ, bedziesz miał ochote obedrzeć tę flondre ze skóry. Poprawcie mnie jeśli sie myle. No chyba że ten wielki mąż niechcący dostanie tak wjeb?ne że ta picza sie odjebie i zajmie swoimi problemami a nie podqrwianiem reszty. Najlepiej jakby se umarła przy porodzie.

RGNR
@RGNR

O(usunięte przez administratora). Jakaś flaga. Bo ktoś sie tą histerią i przewrażliwieniem przejmie.

kandydat

Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku biurowym, jako asystent projektanta konstrukcji. Jaka atmosfera pracy ? Zarobki ?

Honorata
@kandydat

kandydacie, skąd wiesz ze na takie stanowisko szukają ? jest gdzieś ogloszenie ?

minoka

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie czy osoba po 50 ma jakąś szanse,

CKCK
@minoka

Ma szanse dostać nerwicy. Jak szukasz wrażeń to jak najbardziej.

@CKCK

Serio aż tak źle, że nerwicą straszysz? :/ Ale ogólnie jak to właśnie z wiekiem kandydata jest, bardzo na to patrzą czy to nie ma znaczenia?

FSZ
@Danuta

Jak chce ci sie pracować to moim zdaniem lepiej poszukaj sobie czegoś innego. Cwaniary niemczyca i niedorobiona funfela będą cie podqrwiać w nieskończoność. Trzeba je przeczkekać. Co do wieku to raczej nie ma on znaczenia, ważniejsze dla ciebie żebyś miał jakieś (usunięte przez administratora) warte dyplomy i machał nimi na lewo i prawo, to bedziesz miał z tymi damami spokój. W innym wypadku weź coś dyskretnego czym możesz rejestrować rozmowy bo bardzo szybko sie przekonasz że publicznie będą inaczej z tobą rozmawiać niż na osobności.

@FSZ

jesli to prawda to nikt nie próbował dać im jakiejś pseudonauczki? I to ktoś już ma jakieś nagrania może czy to dopiero wstępna sugestia?

Śsz
@Danuta

Nie radze nawet próbować dawać im jakiejkolwiek nauczki. Są tak cwane że w ułamku sekundy otoczy cie kordon policji, najpewniej skończysz w psychiatryku. Najlepszym rozwiązaniem jest omijanie tego (usunięte przez administratora) miejsca. Jest nadzieja że przy którymś porodzie wykitują, z drugiej strony niepokojące jest to że że takie tempe geny będą dalej przekazywane.

@Śsz

No ale skoro tak traktują ludzi z tego co piszecie to może jednak warto być cwańszym? Bo co, wolisz to tak zostawić i żeby w kółko działo się to samo? Nie szkoda Ci innych ludzi?

@Danuta

Szkoda mi innych ale niestety nic z tym nie zrobisz. Możesz sobie tylko zaszkodzić. Odkąd mnie tam nie ma jest mi tylko w życiu lepiej. Nie dasz rady być cwańszną. Wierz mi. i tak wyjdą dwie kumpele na swoje. Ale możesz spróbować. Nie wyjdzie ci to na zdrowie. Chyba że wladza w końcu naprawde ten idiotyzm prześwietli, w co wątpie.

GGK
@Danuta

Skończysz psychicznie zmaltretowana. Spróbuj żeby sprawdzić ile jesteś w stanie wytrzymać. Pracowałem tam jedynie z desperacji. Naprawde zobaczysz co to są baskie fochy. Szkoda że od kogoś kogo wogóle nie znasz. O pieniądzach nie wspominam.

@GGK

No może ja inny stosunek do tego będę mieć, w końcu babą jestem jakby nie patrzeć. Chociaż za fochającymi się fionami to nie przesadzam zbytnio. Wiesz co smutno to brzmi, że wręcz z desperacji. A jak długo dałeś radę tak właściwie?

CZDMN
@Danuta

Idź to zobaczysz. Chociaż może spróbbuj najpierw w jakimś normalnym miejscu. Oszczędzisz sobie nerwów.

@CZDMN

Tutaj nie ma problemu z zatrudnieniem? Normalnie każdego biorą?

Leokadia
@minoka

Szanse może będą, ale zapomnij (usunięte przez administratora). Wykończą psychicznie. Po drugie temat zarobkowy to porażka obiecują gruszki na wierzbie. A jak podpadniesz to takie zmiany (usunięte przez administratora)Ci dadzą..

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Alumast?

Zobacz opinie na temat firmy Alumast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alumast?

Kandydaci do pracy w Alumast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alumast
2.7/5 Na podstawie 67 ocen.

Alumast