Alumast

Wodzisław Śląski

Opinie o Alumast

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 2017-01-26 23:33
Alumaściaki muszą wyżywić kogoś wiecej niż psy i koty w mieszkaniu.
FGJTD 2017-01-27 08:57
Jako akcjonariusze mają chyba prawo czegoś wymagać. A co mają komentarze do premi. Mają prawo sie jej domagać. Pracują w raczej szkodliwych warunkach. Parzycha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za złą robote??? Nikt na produkcji nie może se zrobić focha na 8h, beczeć, przychodzić o różnych porach.

Nick 2017-01-27 10:29
Panowie nie załamujcie sie. Pieniądze nie są do życia potrzebne. Potrzebny jest tlen, a więc jedzenie także nie. Angelina Jolie waży 30 kg i żyje. Myślcie o satysfakcji jaką daje inhalacja styrenem i innym nektarem.
Laminowanie to radość sama w sobie. Ważne że macie co robić w wolnym czasie.
Nico mac brain 2017-01-27 17:08
Myślę ze takie posty powinno pisać się przed 20 każdego miesiąca.wtedy pieniądze znajda się na kontach do 20.zawsze jak się ktoś odzywa wkurzony to wtedy pieniądze zaraz znajdują się na koncie. I niech czyta to jak najwięcej ludzi,kontrachentow, itd itp.żeby wszyscy wiedzieli ze pracownicy na produkcji sa gorszym sortem w tej firmie.pewnego dnia przyjdą odpowiednie służby i zrobią porządek z nieprawidłowościami . i jak przyjdzie im zapłacić duże kary to wtedy dotrze do nich ze ludzie z produkcji którzy jeszcze jako tako utrzymują ten tonący statek tez mają coś do powiedzenia..
Nick 2017-01-27 21:09
Zależy czy jest to premia uznaniowa czy jakaś inna. Bo jak uznaniowa to może nie być różowo.
Nananana19 2017-02-02 12:13
Pracują tam naprawdę dobrzy fachowcy.no ale nikt nie docenia ich pracy i tego w jak ciężkiej chemii robią.ale dobrze że chlopaki się wkurzył i część z nich szuka sobie lepszej roboty bo za te pieniądze co dostaną po niby podwyżce to za taka kasę pójdą robić gdzieś indziej w czystym i nie śmierdzący klimacie.brawo dla prezesów którzy własną firmę próbują zatopić.
Albanian Mafioso 2017-02-03 16:28
Te panie przenoszą problemy z domu do pracy. Objawia sie to pod postacią fochów.
Gal bo ma haka 2017-02-07 22:01
Pracuje tam 5 lat, a ktoś jest w stanie zabrać mi pieniadz który mi sie należy , dla chłopaków to impuls do zwolnień . Pobudka z ręką w nocniku, pozdro mądrale !
XTRADEZZZ 2017-02-08 00:12
A jak wygląda sytuacja na aluminium i magazynie, bo po wpisach widze że na włóknie nie jest za różowo.
SDSDSD 2017-02-08 11:49
A jak to wygląda wyżej poza włóknem???
Agent j 43 2017-02-08 23:17
Jezu nie płaczcie, bedzie dobrze. Świat sie na zawali. Polacy w angli też czasem zarabiają wiecej od anglików.
Nerkowiec Rybnik 2017-02-08 23:40
Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy? co dalej z firmą i pracownikami?
Nikita 2017-02-13 10:18
Dawno mnie tam nie było. Jak tam sytuacja.
MasterBlaster2000 2017-03-02 06:28
Siemanko , co tam w firmie słychać . Dawno nikt nic nie pisał. Jest dobrze czy źle? Pytam głòwnie zwykłych pracowników bo ci umysłowi na pewno nie narzekają.
Master Blaster2000 2017-03-02 06:38
Czy warto starać sie tam o prace w dzile laminowania czy lepiej na aluminium. Jakie są perspektywy rozwoju w tej firmie, czy zatrudniając sie tam można spokojnie planować przyszłość i zakładać rodzine?
bbbb 2017-03-10 09:38
Niestety mam przykre doświadczenia, wykonałem usługę transportową za którą od 3 miesięcy nie mam zapłaty, w żaden sposób nie można się skontaktować z księgowością ani prezesem firmy. Nie polecam współpracy z tą firmą!!!!
Nick 2017-03-11 19:48
A co wiozłeś i jak daleko. Przyczepa nie daje rady???
AQYYT 2017-03-12 04:44
A napisz jak sie ta twoja firma przewozowa nazywa. Czy załatwiałeś umowe u "SPECJALISTKI OD LOGISTYKI :D"?
Gray Fox 2017-03-25 00:55
Elo co tam w "FIRMIE" piszczy. Żadnych komentarzy nie ma??? Ktoś tam jeszcze robi?
Nick 2017-04-08 00:25
Trzy łapki w góre. No pieknie, widze że nie tylko ja nie trawie dam nadwornych :D
XXXXX 2017-04-08 16:13
Chyba masz nieaktualne informacje
Nick 2017-04-08 16:20
A jakie są aktualne???
Leftside 2017-04-09 05:58
A jakie masz stanowisko że tak to polecasz? Znaczy siedzisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w biurze.
SWD 2017-04-14 07:38
Czy warto tam pracować, bo chodzą słuchy że nie płacą pensji w terminie?
krakra 2017-04-14 17:23
Z info na rynku wynika, że mają ciężką sytuację finansową, więc i pensji mogę nie płacić na czas, podobno jest bardzo nerwowo.
GrayFox 2017-04-15 16:10
Ja też mam pytanie, czy jak sie tam zatrudnie to dam rade poukładac sobie życie i czy bedzie mnie stac na utrzymanie rodziny???
GrayFox 2017-04-16 01:59
Starzy wiercą mi dziure w brzuchu o wnuki, a ja chce wiedziec czy jak tam przyjde to bedzie mnie stac żeby im pyski zapchac żarciem, okazjonalnie jakiś wypad na ibize :D
SWD 2017-04-16 16:01
Ja obstawiam że to i tak zbankrutuje. Wtedy zacznie sie selekcja naturalna. Ci kumaci i zaradni znajdą sobie zajecia, a nieroby pójdą do piachu. Niestety tak wygląda świat. Nie bedzie sie nikt nad nikim nad nikim litował. Patrząc na wiadomości o wynikach sprzedaży pracownicy umysłowi bedą mieli raczej słabe referencje na rynku pracy. Swoją drogą powodzenia.
HGH 2017-04-17 14:44
Może wreszcie zamkną to gniazdo os.
Tamagotchi 2017-04-19 19:04
Żeby tylko w biurach. Handlowcy są rozjebani po całej polsce o ile nie świecie. Firma przez rostrastanie rozumie zwiekszanie liczby handlowców, ktorzy na spółe z dwiema paniusiami które znają sie jeszcze chyba z piaskownicy tworzą koło wzajemnej adoracji. Widok dwoch starych "DAM" budzi dośc sporą agresje które na wszystkich patrzą jak na popddanych. Zachowują sie jak małe dzieci a powinny już swoje z podstawówki odbierac. Dobrze, nie ma co sie przejmowac że to wygląda jak z odzysku. Jak to zdechnie to oni najbardziej bedą cierpiec.
małyniemiec 2017-04-19 19:40
a wypłaty chociaż są w terminie?
Anonimus26 2017-04-19 21:34
Wypłaty są na czas.ale jutro dzień do którego maja wypłacić ciezko zapracowane premie.powiem tak jeśli jutro nie będzie pieniędzy na kontach jutro jeden z pracowników wyśle pismo do pipu ze skarga na niewywiazywanie się firmy z umowy.trzeba w końcu się trochę wziąć za ich bezczelne zachowania.i to będzie dopiero początek.po kolei będą zawiadamiane poszczególne organy do ścigania takich pracodawców.zaczniemy od pipu a skończymy na ochronie środowiska.bo prezes i spółka maja chyba za lekkie życie.
ajaj 2017-04-20 09:19
Firma nie jest godna uwagi, ciągłe problemy które przeżywa firma jest związana z brakiem właściwego zarządzania, nie cenią pracowników, nie wykorzystują potencjału ludzkiego i osoby którzy stoją na czele tej firmy nie potrafią zrozumieć, że istotnym elementem są ludzie, bez nich nie zajedziecie daleko. Pracują tam osoby jeszcze z myśleniem bez innowacji, byle jakoś przeżyć i i siedzieć cicho. Każdy kto ma odrobinę instynktu, niech szuka pracy gdzie indziej.
SR 2017-04-20 18:53
ciekawe dlaczego członek zarządu z oxwordu uciekł z alumastu po trzech miesiącach?
Anonimus26 2017-04-20 18:59
O którym czlonku teraz mówisz?bo nie kojarzę
klown 2017-04-20 23:03
Był taki od sprzedaży i marketingu, info wewnątrz firmy nie było, bo po co, wystarczyło śledzić info w necie. Zrezygnował bo zobaczył co się dzieje....zresztą najlepszy z tego co mówili to nie był, a szefostwo coś widziało, taki lis....
Anonimus26 2017-04-30 13:24
Ja mam pytanie do administratorów.dlaczego niektóre posty związane z praca w alumascie zostały usunięte?to jest tak zwana demokracja i wolność słowa?czy firma kazała usunąć te posty które sa dla nich niewygodne? bo zawierają zbyt dużo prawdy o alumascie?
Anonimus26 2017-04-30 13:28
Z tego co mi wiadomo usuwane mogą być posty zawierające wulgaryzmy a takowych w moich postach nie było. Proszę o wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.
VCX 2017-05-01 20:09
Proste komuś sie nie podobały i je usunął. Są tam wogóle jakieś przyjecia bo mieli sie ludzie zwalniac???
DFTPunk 2017-05-03 21:23
Radze omijac to miejsce. Raz pieniądze dwa fatalna atmosfera. Wszechwiedzący najmądrzejsi nadludzie.
realistaeuropejczyk 2017-05-08 08:47
Ludzie chcący coś zrobić i tak napotkają na wielkiego prezesa, który jest przemądrzały i wie jak powinien wyglądać biznes, ciągłe zmiany w tej firmie, ruchy w sprzedaży, na produkcji, dziwne przyjęcia, awanse, odejścia ludzi świadczą, że nie jest to firma stabilna.
Makag 2017-05-08 20:19
Nie tylko on jeden. Zresztą ciągle to działa to chyba taki zły nie jest. Przemądrzalców jest tam wicej. Im gorszy pracownik tym bardziej przemądrzały
SWD Dragunov 2017-05-09 07:34
Z ciekawości z pytam kogo tak dziwnie awansowali i przyjeli. Prosiłbym o konkretne dane.
TSA 2017-05-23 15:26
Siema ludzie, jak tam w firmie? Co ciekawego slychac?
Nick 2017-05-28 07:00
Ktoś tam pewnie robi, ale na bankierze akcje stoją po 1,03 zł na dzień dzisiejszy wiec może już niedługo.
Anonimus26 2017-06-01 13:59
Ireeeeeeeek wrócił.YEEEEEAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!
Klaus 2017-06-08 01:32
Nie, nie robisz swojego tylko cudzą robote jak sie jakiemuś konfidentowi nie chce za nedzne pieniądze.
przypadekBB 2017-06-08 13:47
Ktoś usunął ostatnią opinię z linkiem do bankiera (niezgodnie z regulaminem, czy strach), więc radzę dotrzyjcie tam sami i poczytajcie ostatnią opinię odnośnie sytuacji firmy, generalnie nadmuchany balon, który może pęknąć, uwaga na zatrudnianie się, jeśli macie rodziny, myślcie o sobie
FGD 2017-06-12 01:58
Jest ogłoszenie na logistyka juniora, czyżby wypiepszyli seniorke???
DSG 2017-06-18 18:31
Jak tam premie, kiedy upadłośc???
Zostaw swoją opinię o Alumast - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumast