Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

MB

- 2013-08-23 10:06:29 no co ty byłem z nią tyle na zmianie i nigdy nie słyszałem żeby kleła i moi koledzy też nie to żebym był za kimś mnie to lotto ale lubie prawdęKierowniczka [usunięte przez moderatora]. powinna odejść pracuje od niedawna i narobiła strasznego zamieszania chyba jeszcze nie było takiego bałaganu jak za jej rządów

?

A kto tu teraz mówi o pracodawcy? Ona to żadna dyrekcja i moim pracodawcą nie jest. Tylko powiewa gdzie wiatr zawieje. Raz mówi jedno a tylko się któryś dyrektor czy prezes pojawi i zaraz śpiewa co innego. Do błędu się żadnego nie przyzna tylko wszystko na innych zgania. Jak dla mnie bez honoru. I to co ona uprawia to nie jest zarządzanie tylko pomiatanie ludźmi. Wyzywanie od głupich (usunięte przez administratora) czy baranów świadczy o bardzo wysokiej kulturze pani kierownik. Ale oczywiście "szanujmy się nawzajem". Jeśli tak wygląda przykład szanowania drugiego człowieka, to będziemy się tak szanować.

koliberek

nikt nikogo nie trzyma w żadnej firmie,jak Ci nie pasuje pracodawca to się po prostu zwolnij ,a rynek pracy czeka na takich nierobów-powodzenia

martttaa

ooo - 2013-08-19 17:25:08 boom - 2013-08-16 20:30:04 A co sądzicie o tej nowej kierowniczce?Nic dobrego się o niej nie da powiedzieć,wredna osoba i tyle sama mówi o szanowaniu ludzi a potem wyzywa ich od głupków na wstępnej. Zwalnia ludzi jak leci bez jakiejkolwiek konsultacji z majstrami czy brygadzistami którzy najlepiej wiedzą kto jak pracuje i z kim oni chcą pracować bo oni ludzi znają najlepiej. Nie idzie się z nią dogadać jej postępowanie nie ma honoru. Połowa kampolu chyba zaczyna powoli tęsknić za Teresą albo zaraz zacznie bo ona przynajmniej miała ludzkie uczucia i do niej z problemami można było iść naprawdę bo umiała zrozumieć, też pokrzyczała ale zaraz było w porządku. Kierowniczka [usunięte przez moderatora] to osoba niekompetentna tylko pokrzykuje [usunięte przez moderatora] powinniśmy się zbuntować przeciwko niej i pójść z tym do Naczelnego niepozwólmy by tak nas traktowała niedługo kończy jej się umowa próbna ZRÓBMY WSZYSTKO BY ODESZŁA Z KAMPOPL-FRUIT

ooo

boom

A co sądzicie o tej nowej kierowniczce?

teraz już zmiany są normalnie czyli od 6 do 14, od 14 do 22, od 22 do 6.

Oj ludzie dajcie sobie spokój liniowe nie liniowe dajcie już spokój i przestańcie robić chorą atmosferę mnie oni wszyscy nie obchodzą przychodzę i idę do domu a jak któraś wam dokucza to do dyrektora proste co nie, wiadomo nie będę ukrywała ze niektórym z nich już sodówka uderzyła, chodzi o to żeby nie brać ich wszystkich do jednego wózka bo niektóre liniowe są naprawdę w porządku a niektóre to donosicielki dyrektorskie połowa jest wnerwiająca ale druga polowa może być o to chodzi.

Kam

Dlaczego liniowym maja zabierac pieniadze za zwroty?? Po pierwsze to ludzie powinni zaczac uzywac mozgu przy pracy. nie sztuka jest przyjsc zepchac byle co do worka i pojsc do domu..one nie moga stac nad kazdym workiem i pilnowac co jest do niego pakowane poniewaz maja mnostwo innych spraw. Poza tym w firmie panuje jakis chory sabotaz..dlaczego niczemu winna liniowa ma odpowiadac za zwrot typu worek cebuli na palecie z truskawka????

ooo

Koksu - 2013-06-27 16:58:25 brygadzistka liniowa 1 - 2013-06-06 22:20:00 A co powiecie na temat nowo utworzonych stanowisk brygadzistów liniowych ??Brygadziści od ch**a, latają po hali i nic nie robią, stoją gadają a jak przyjdzie żeby komuś coś pomóc to wielka obraza i jak zawsze nic dla nikogo nie ma z magazynu, a szanowny pan "dyrektor" ładnie łamie zakaz palenia na zakładzie , co to za polityka gdy dyrektorek może sobie chodzić po między maszynami z kiepem.... Gdzie jest inspekcja pracy ? Tam każdy jest dobry w mordzie ale żeby co do czego to i tak każdy z wyższej półki ma lewe ręce ...Nie ma się co napinać ja już dawno wyszedłem z takiego założenia żeby po prostu robić swoje i tyle odbębnić swoje 8 godz i już. Jak ktoś wcześniej pisał tutaj dobrze mają donosiciele których nie brakuje także uważajcie z kim przystajecie. Co do liniowych są one mi obojętne i za każdy zwrot to one powinny odpowiadać w końcu po to te stanowiska zostały stworzone za każdy zwrot powinno uwalać im się z pensji ja nie mam nic przeciwko w końcu mają pilnować towaru. Może nie za każdy zwrot ale jeżeli w miesiącu jest więcej zwrotów niż norma to uwalać liniowym w pensji bo nie dopilnowały produkcji tyle ich tam jest że to chyba nie problem prawda.

mat
@ooo

jakie są zarobki?

Koksu

brygadzistka liniowa 1 - 2013-06-06 22:20:00 A co powiecie na temat nowo utworzonych stanowisk brygadzistów liniowych ??Brygadziści od [usunięte przez moderatora], latają po hali i nic nie robią, stoją gadają a jak przyjdzie żeby komuś coś pomóc to wielka obraza i jak zawsze nic dla nikogo nie ma z magazynu, a szanowny pan "dyrektor" ładnie łamie zakaz palenia na zakładzie , co to za polityka gdy dyrektorek może sobie chodzić po między maszynami z kiepem.... Gdzie jest inspekcja pracy ? Tam każdy jest dobry w mordzie ale żeby co do czego to i tak każdy z wyższej półki ma lewe ręce ...

boom

Cześć z nich nie nadaje się na to stanowisko lepszy pożytek by z nich był jakby stały przy pasie i przebierały towar tylko chodzą jak nawiedzone i nie wiedzą o co chodzi. Wcześniej jak był tylko majster i brygadzista to było mniej zamieszania i lepiej dawali sobie radę sami niż teraz z tymi pomocnikami.

aaabaa

brygadzistka liniowa 1 - 2013-06-06 22:20:00 A co powiecie na temat nowo utworzonych stanowisk brygadzistów liniowych ??Te brygadzistki liniowe to tylko strata dla zakładu łażą i nic nie robią myślą ze już są nie wiadomo kim robić to niema komu ale do rządzenia to wszyscy chętni Oby tak DAlejjjjjj

brygadzistka liniowa 1

A co powiecie na temat nowo utworzonych stanowisk brygadzistów liniowych ??

Blooom

Wyluzujcie! Totalny idiotyzm! Nie macie ciekawszego zajecia!? Nikt nikogo na sile nie trzyma!

brawo

Niech [usunięte przez moderatora]ą z Milejowa,dawno powinni przestać istnieć

hola

A kogo to obchodzi nie wiadomo czy firma do wigilii dotrwa

a.k

ciekawe czy w 2013 też będzie wigilia organizowana? jak myslicie jakie opinie ma dyrekcja o pracownikach po tegorocznej ?

boom

2500 tys to maja tylko Operatorzy Może się załapiesz do kampolskiej elity czyli osób co mają dobre układy z majstrami a niektórzy nawet z dyrektorami osoby które myslą że sa lepsi od innych pracowników no ale nie każdy należy do tej elity,są to pracownicy prawie nietykalni uważani przez majstrów bardziej niż inni no ale takie są realia.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT