Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Kolega

Obecnie mikrobiologa szuka Eveline.

Kwiecień

To czemu skoro taka biedna to tak wiele osób czekało na ten dzień? "Przyjaciółka twojej skóry" jej nie pomogła. Oczywiście szkoda jako człowieka ale jakby było wszystko z jej strony w porządku to nikt by jej nie zwolnił.

A teraz ja

Biedna Ela, życzę jej powodzenia i znalezienia pracy w bardziej sprzyjajacym otoczeniu.... A wy dalej tłoczcie bezsensowna dyskusje na tym forum, ktora nota bene ośmiesza Was samych. Bo jeśli komuś nie odpowiada miejsce pracy to sie je zmienia. A nie za plecami wylewa swoje żale, tyle drodzy "państwo"

Kokos

Ale najważniejsze że zwolnili w piątek Elę panią dyrektor marketingu kosmetycznego, więc jest szansa że teraz będzie już tylko lepiej.

piotrek

Male sprostowanie kierownik Magazynu.

barnaba
@piotrek

a jak było kiedyś jak byli inni kierownicy . Czy też tak samo

ciepło wspominająca
@barnaba

Kierowników magazynu było wielu . Byli różni ale nie zapomina się tych fajnych i szanujących ludzi . A byli tacy , ale jak to bywa . Zwolnili się bo znaleźli inny sposób na życie lub mieli dosyć współpracy z Panem tabelka . A tak na marginesie to jest zastanawiające ile ludzie są w stanie znieść zanim zdecydują się powiedzieć dosyć i podjąć decyzję zakończenia współpracy..

piotrek

Niestety dzial operacyjny to jedna wielka farsa. Zero kompetencji kierownicy ponizej krytyki, tylko kierownik produkcji godna swojego stanowiska. Niestety Rudy i reszta skladu juz dawno nie ogarniaja tej kuwety.

Agnieszka

@Rjdhdjpracujesz w firmie CEDERROTH POLSKA? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach? Na jakim stanowisku pracujesz? @@!!! a może to coś z systemem jest nie tak? To przecież system robi raporty. Dlaczego uważasz, że kogoś zwolnią? Czy to często się zdarza w firmie?

Rjdhdj
@Agnieszka

Rzadko ostatnio zwalniają, ale jak już nie raz sytuacja pokazała metodą oszczędności w tej firmie nawet za czasów starego Cederrotha, są w pierwszej kolejności zwolnienia nas szaraczków. A stanowiska nie podam bo jeszcze tu pracuje. Jest tu wielu fajnych ludzi, ale jak w każdej firmie są układy na które nic nie poradzisz możesz patrzeć i pisać tu a jak coś się trafi to zmienić.

Rjdhdj

Pani dyrektor marketingu części kosmetycznej dalej pracuje i pogrąża Soraye, co widać po wynikach i nie poniesie żadnej odpowiedzialności za swoje działania.

@@@Ula la

Kochana to jest fakt i jest to przykre . Obie marki w tej chwili to tylko wspomnienie z innej bajki. Bo jak długo można kopiować receptury z dodatkiem innego zapachu. A pomysłów swoich to się nie ma no bo jak . Ci co mieli wiedzę albo zostali wylani albo sami odeszli z tej "wspaniałej" organizacji. Prywatnie to moja ręka z pewnością nie jest w stanie użyć tych kosmetyków bo nie mam ochoty dostać uczulenia . Czas Dermiki i sorayki już się skończył. To tyle w tym temacie .

Rola
@@@@Ula la

To dziwne bo Dermika świetnie się sprzedaje i nie ma niczego o czym piszesz bo to jeden z najlepiej sprzedających się produktów w firmie, który ciągnie w górę całą firmę.

Tu Ziemia
@@@@Ula la

PULL UP

optyma

Kogo wywalili?

Słońce
@optyma

Panią dyrektor marketingu zwolnili w końcu. Teraz Joanna szefowa farmacji ma część marek, a część Michał. Joanna to bardzo ogarnięta kobieta, więc światło w tunelu się pojawiło na pozytywną zmianę w zarządzaniu.

wyrocznia
@Słońce

Aby to światełko w tunelu nie okazało się rozpędzoną kolejką wązkotorową która wjedzie w sam środek wielkiej i tu się domyśl.

Kdjrhccj

Myślę że można odpuścić śmieszkowi bo on tylko raportuje to co mu system podaje. Aczkolwiek rozumiem wasze pretensje. A poza tym mamunia ma za wysokie stanowisko żeby mu coś zrobili. Mnie martwi to że wyniki są jakie są a Zarząd nic z tym mądrego nie robi. Tylko kółko wzajemnej adoracji do biegania w maratonach się wzajemnie klepie po plecach a wyniki lecą na pysk. Ciekawe czy będą zwalniać dla ratowania wyników czy pomalują trawę na zielono nawciskają kitów Norwegom i będzie kolejny rok do przodu.

@!!!
@Kdjrhccj

Jak mu odpuścić?? Gdyby on pokazywał faktycznie to co mu system pokazuje to w raportach byłyby dobre wyniki. I nie mielibyśmy sytuacji gdzie w ciągu jednego dnia wysyła 3 razy ten sam raport i za każdym razem z innymi wynikami. Albo wysyła kilka różnych raportów w których pokazuje te same dane i w każdym raporcie inną wartość. Widzę dwa powody takiej sytuacji. Raz to nie umie się posługiwać systemami i dwa nie umie myśleć. Bo jak inaczej to wytłumaczyć? Co do zarządu to tak było jest i będzie że trawę pomaluja na zielono i pokażą wyniki z raportu śmieszka czyli z du.py wzięte. I pewnie przy okazji zwolnią kilka osób, plan rozrzucą po innych i będzie dobrze. Wszystko aby Norwegia była zadowolona. Ale śmieszka nie rusza. Przecież to synek dyrektor. Pracownik roku.

Black

Oczywiście że nikt się do biura nie wybiera. Byłaby to strata czasu i zero efektów. Śmieszek i tak zareagowalby w jeden możliwy dla niego sposób. Wyszczerzylby zęby i tyle. Na najbliższej cyklówce będzie doskonała okazja aby wyrazić swoją opinię. Mam tylko nadzieję że będzie ktoś z HR i że AW i boss nie opuszczą w tym czasie sali. I jeszcze jedno pytanie do obserwatora: Czy wg Ciebie raporty są dobrze robione??? Bo błąd na błędzie to chyba świadczy o tym że są złe. Nieustanne wysyłanie poprawionych raportów które nadal są złe to chyba też rażący błąd. Chyba że to nowa polityka firmy i motto typu "radź sobie sam nędzny przedstawicielu na nasze wsparcie i tak nie masz co liczyć. Z poważaniem dział wsparcia sprzedaży"...

Obserwator

Oczywiście, że się nie wybieracie, bo trzeba byłoby powiedzieć komuś w oczy: "śmieszku, jestes do (usunięte przez administratora) quot;. A przecież łatwiej anonimowo pojęczeć w internecie.

Obserwator

A może w takim razie trzeba udać się osobiście do działu analiz i powiedzieć, że raporty są według Was źle robione i należałoby coś z tym zrobić?? A może należy osobiście udać się do Grzegorza i powiedzieć o swoich zastrzeżeniach co do pracy działu analiz?? A nie anonimowo rozpruwać się w internecie i srać komuś na głowę za jego plecami?

@Obserwator

To aż osobiście trzeba się udać do jaśnie pana śmieszka i mu palcem pokazywać że wszystko źle robi?!?!?!?! Mało maili i telefonów było od ludzi z zastrzeżeniami do jego pracy?!?!?!?! Ile jeszcze to ma trwać? Co musi być jeszcze źle robione. Wydaje mi się że wszystko już zjebał co miał do zjebania. Przecież on tu nie pracuje od wczoraj tylko od kilku miesięcy!!! Każdy inny w tej firmie po kilku miesiącach takiej pracy wyleciałyby na zbity pysk. Łącznie z panem panie obserwatorze. Więc mam nadzieję że w końcu coś się zacznie dziać.

Hłehłe
@Obserwator

Skoro twierdzisz ze mamy zapie...w rynku a nie głupotami sie zajmować to z przykrością stwierdzam że do śmieszka się nie wybieramy! A maile do Grzegorza i hr juz poszły! Śmieszek i Tomek z tego co pamiętam to Dział Wsparcia Sprzedaży Dział analiz Wiec chyba poza raportami przyda się też u nich odrobina analitycznego myślenia a nie robienie wszystkiego na tzw pałę....m

Obserwator

A może Szanowni Państwo zamiast siedzenia i pierdzenia w stołki, oraz myślenia jak kogoś wywalić z firmy, wzięliby się za pracę i wymyślili, jak zwiększyć sprzedaż?? Ja wiem... to teudniejsze niż stękania i jęczenia w i ternecie, ale za coś pieniądze w końcu bierzecie.

Hłehłe
@Obserwator

A może sprzedaż jest duża ale dział analiz ma problem z czytaniem danych? Na razie brak poprawnych danych a co za tym idzie może wynik jest całkiem całkiem?

???????

Właśnie od przyszłego tygodnia trzeba zacząć działać. I nie po jednej osobie tylko wszyscy niech piszą do HR i Krzysztofa!!! DH, DM, KAS, KAM. Jak nas będzie dużo to może przestaną mieć to gdzieś. Tak samo osoby z biura powinny robić. Każdy jeden komu to nie pasuje powinien wyrazić swoje zdanie. Może coś to zmieni. Bo pytam się jak długo mamy pracować w takim syfie?!?!?! A Tomek może i rozsądny ale jak długo wszyscy mają cierpieć z powodu braku jakichkolwiek kompetencji synka pani dyr. Tomek sam tego nie pociągnie. Jakby Michał wrócił było znów dobrze. We dwóch dali by radę.

lalka
@???????

w takim syfie to wątpliwe aby było ok . Tu to dawno temu powinny być użyte taczki i to w całej organizacji a początek to powinien być zrobiony w operacyjnym, rudy na taczkach to dopiero wyzwanie i dalej pseudo marketing itp.

szok123

Zgadzam się z informacja na temat Śmieszka - mam tylko nadzieję,że ktos to ogarnie... Dojdzie to info do Prezesa , HR lub Krzysztofa... Bo pracujemy tu dla dobra organizjacji :-)

Dodi

W przyszłym tygodniu wraca Kasia O. Z hr proponuje do niej dzwonić i pisać Może uda się by ściągnęła Michała dla dobra zespołów i przede wszystkim firmy Niech po jednej osobie z regionu ktoś da jej znać plus dm niech też się wypowiedzą i temat załatwiony Potrzebujemy konkretnych wyników a nie takie g...no jakie daje nam Natan! On się do tego nie nadaje!

Black

To że AW ma lekko wywalone raczej dziwić nie może. Ale dziwi mnie bardzo że tak samo wywalone ma Sebastian albo może mu tak dobrze. Nie widzi jak złe są wyniki to się cieszy. Ciekawe co zrobią jak na koniec roku ktoś ich podliczy i jednak kilka baniek zabraknie. Ciekawe jak oni chca naliczyc premie nie znajac wynikow. Jak byli AO MO i Lubiś to jednak tych wyników bardzo pilnowali żeby było na czas i to co trzeba a nie tak jak teraz. Mimo tego jacy byli to człowiek jednak wiedział na czym stoi. Wystarczył jeden tel czy mail i zaraz widziało się swój wynik jak na dłoni. Szczerze mam nadzieję że szef szefów tu wejdzie i sobie to poczyta. Może wtedy coś zrobi. A narazie niestety pozostaje nam pracować w takich a nie innych warunkach. Bo nie wierzę że śmieszek nawet za dwa lata coś ogarnie skoro ma wywalone na jeden system bo mu się nie podoba... I tak jak pisze @Nice: Michał wracaj do nas i to szybko!!!

Nic

Co do raportów to już się wypowiadać chyba nie muszę bo widzę że każdy wie jak jest pozatym to temat rzeka i niezłą powieść można by stworzyć a raczej horror psychologiczny. Jednakże naprawdę powinni tego śmieszna wywalić na zbity pysk albo odsunąć od tego typu pracy. Tak niekompetentnego i niekomunikacyjnego człowieka nie powinni w ogóle brać ale dyr finansowa musiała wcisnąć synka bo żadna normalna firma by to przecież nie zatrudniła. Ona musi zadbać o jego przyszłość. Niech ktoś się w końcu weźmie za ten temat bo to źle wygląda jak jeszcze nigdy

Aaaaaa

Naprawdę sądzicie,ze pisanie do kogoś coś da?Mieli czelność go zatrudnić to będą mieli czelność go zostawić pomimo braku kwalifikacji. Po 2 latach się wyrobi...Szczesciarz...kto komu daje dzisiaj taką szansę.Ale jak mu nie wstyd, ze mama mu załatwiła robotę!!!

@Aaaaaa

Jak nie chcesz to się nie udzielaj. Widocznie dobrze Ci z takim wsparciem. Chociaż nie wiem jakim cudem. Moim zdaniem lepiej jest jednak coś zrobić. Jeśli wszyscy to zostawia to będzie źle i ciężko. W sumie stawiam że zaraz będzie jeszcze gorzej. Może jak dotrze to jednak wszędzie to ze smieszkiem coś zrobią i wtedy Michała ściągnął. Człowiek ogarniał co trzeba i jak trzeba. A teraz. Szkoda słów...

Aaaaaa
@???????

Nie jest mi dobrze z takim wsparciem.Ale co zrobimy? Napiszemy do Tomka, ze jego podwładny jest do d...Tomek to rozsądny facet więc będzie chciał mu pomóc, pewnie już mu pomaga. A nie się go pozbyć narażając się Dyr finansowej i nie wiedząc kto nowy przyjdzie

@Aaaaaa

Pisanie do Tomka nic nie da. On nie jest przecież żadnym szefem czy cos. Niema wplywu na to kogo mu zatrudnia. Mail powinien pójść do hr, dyr handlowego i szefa z samej góry. A to że śmieszek jest do (usunięte przez administratora) to wie już każdy poza nim samym i jego mamusia. I nie chodzi tu o ściąganie kogoś znów nowego tylko o to żeby firma się postarała Michała ściągnąć spowrotem. I tak jak przedmówcy pisali. Trzeba coś z tym zrobić bo idzie oszaleć. Ludzie muszą się zgrać i zacząć to głośno mówić. Ktoś w tej firmie musi się w końcu obudzić i zacząć myśleć. To co się teraz dzieje woła już o pomstę do nieba

?!?! WTF
@???????

Przyznam szczerze ze tak żenujących raportów jakie robi nam śmieszek jeszcze nie było Michał jakby wrócił najpierw musiałby poprawić wszystko co ten kretyn spieprzył do tego niestety mam złe przeczucie ze firma Michała tak chętnie nie ściągnie :-( Chyba pasują im źle wykonane raporty Śmieszek pracuje już parę miesięcy ale nie zrobił jeszcze jednego poprawnego raportu ciekawe wiec jakie wyniki są przedstawiane dalej te z wiecznymi błędami?

@?!?! WTF

Fakt tak tragicznych raportów w tej firmie jeszcze nie było i wątpię że komukolwiek jest to na rękę. Zapewne każdy w firmie kto w jakimś stopniu zna excela zrobiłby to lepiej. Po drugie nie wiem czemu firma miałaby niechętnie patrzeć na ściągnięcie Michała skoro chodzą słuchy że on sam chętnie by wrócił i dzięki temu ogarnął ten b.....

Nice
@Black

To może ktoś wreszcie będzie mieć na tyle odwagi by napisać do może szefa szefów? IronMan może zareaguje? Sebastian niewiele chce przeforsować, AW ma lekko wywalone na wszystko to może Boss by pokazać wreszcie w Norwegii jakie mamy mega wyniki wbrew pozorom i wbrew temu co pokazują raporty?! A może link do gowork wystarczy? A Michał niech wraca i to szybko!!!

@!!!

oby oby oby wrócił bo pracować się nie da z tym liczę że się ludzie z rynku i biura zgrają i pójdzie mail gdzie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.