Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

rrr

Kij tam z produkcją....ale co się dzieje w marketingu...ludzie uciekaja gdzie pieprz rośnie.Jedna po drugiej!

Róża
@rrr

Możesz powiedzieć cos wiecej o pracy w marketingu?

@Róża

Róża, a co chcesz wiedzieć?

Róża
@rrr

co takiego dzieje się w marketingu, czemu ludzie uciekają? Widziałam ostatnio ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Trade Marketingu. I zastanawiałam się nad aplikacją, ale komentarze tutaj bardzo mnie przestraszyły.

@Róża

Trade marketing to nie dział marketingu. W tradzie jest ok lecz tez odchodzi szefowa...więc będą zmiany.

Agnieszka

@XYZ @Ulka Wasze wypowiedzi sugerują, że jesteście obecnymi pracownikami Orkla care S.A.. Czy moglibyście przytoczyć kilka argumentów na plus dla Orkla care S.A.? Czy rzeczywiście zachodzą zmiany personalne, a co pewnie za tym idzie i organizacyjne? Czy te zmiany należy zaliczyć na plus?

Ulka

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią.

Agnieszka

@Anita, rozumiem, że pracowałaś lub pracujesz w Orkla care. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Czy praca w firmie Orkla care jest rozwojowa? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna?

Fb

Jak atmosfera ? Warto dołączyć do działu r&d?

A la
@Fb

To najlepszy oprócz trade marketingu dział polecam serdecznie super szef i zgrany zespół

@Fb

Czy już zakończyli rekrutację na technika w dziale rozwoju? Bo nie wiem czy jeszcze czekać na zaproszenie na rozmowę?

ciekawy

Główny technolog też odszedł czy firma ze względu na rozwój szuka dodatkowych rąk do pracy? Sporo nowych ogłoszeń do R&D.Czy firma wymienia kadry na takie które mają mniejsze wymagania finansowe? Ktoś napisze o kwestiach finansowych? Benefity, premie?

Anita
@ciekawy

Nie. Wymieniają ludzi na bardziej odpornych psychicznie, bo po latach pracy starzy się wyczerpali przy współpracy z wszechwiedzącym i nie lubiącym konkurencji a mającym wysokie ego Dyrektorem R&D.

Agnieszka

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Orkla care w Radzyminie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam aktualnych ogłoszeń o pracę w Orkla care, ale może obecnie toczą się jakieś rekrutacje? Jeśli ktoś z Was wie coś na ten temat zachęcam do podzielenia się informacjami.

Agnieszka

@Fb, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Orkla care S.A.? Składałeś już swoje CV? @A la, możesz napisać coś na temat pracy w tym miejscu? Czy bez problemu można dostać umowę o pracę lub wziąć urlop? W jakim trybie odbywa się praca? @Konrad, a Ty co sądzisz o pracy w Orkla? Masz inną opinię? W Internecie nie znalazłam aktualnych ogłoszeń - czy ktoś wie coś na temat toczących się właśnie rekrutacji?

Good news
@Agnieszka

Jest od dziś wakat na dyr. operacyjnego, czarodziej od wykresów i koszów pod kontrolą jest już byłym. O kurcze tak fajna kariera....

Życzliwy
@Good news

Jeszcze docenicie tych których teraz krytykujecie

Czek Noris
@Życzliwy

ojj widać że byłaś/byłeś daleko zrobił dużo bo mu na to pozwolili innym nie pozwalał żeby tylko jego chwalili ot takie małe królestwo. Ja jestem ciekaw czy będzie spotkanie o premii albo czy na jajku się pokaże. Bo już lans się skończył umiał się maskować jak mało kto ... życie zweryfikuje było 7 lat tłustych teraz czas na chude...

Pa

Tyle się dzieje w firmie, a tu taka cisza. Teraz już wiadomo, że żarliwi komentatorzy na tym portalu od jakiegoś czasu już nie pracują w Orkla.

123wqsds
@Pa

pracują tylko przeżywają w ciszy, a fama o rozpierdzielniku w marketingu i tak się rozejdzie po rynku

wqsds123
@123wqsds

uderz w stół, a nożyce się odezwą

Taki tam
@123wqsds

Niestety już się rozchodzi bo rekruterzy mają pelne rece roboty mam wrazenie ze wszyscy szukaja pracy lub chociaz sie zastanawiaja. Po 19tym trzeba bedzie uciekac....

Niepewny

Odradzacie prace w tej firmie?A jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

Konrad

Jak ktoś nie potrafi dobrze pracować to zawsze dużo i negatywnie pisze !!!!!!

ula
@Konrad

no znalazł się pracuś co ślizga się na cudzych plecach. Bo sam nic nie potrafi

Alina
@Konrad

Co o ciężkiej pracy na produkcji może wiedzieć Dyrektor Operacyjny, który podczas zorganizowanych przez siebie Manewrów zagonił kierowników do pracy na linii, a sam, przebrany w ogrodniczki mechanika, bawił się w nadzorcę ?

Podoba mi się że firma idzie do przodu tu pakiet Enel med tu karta Multisport, otwierają fundację. Trzeba się cieszyć a nie tylko odgadywać i plotkować ????

rrr

szkoda że nie zostało wspomniane nic o samochodach...

Tylko najlepiej hejtowac

poco

a co to za fundacja? dla naiwnych pracowników, którzy czekają na podwyżki od co najmniej X lat??? czy dla zarządu żeby dostał jako jedyny premie roczne za 2017 rok?

Najusz

Ludzie uciekajcie z tej firmy, bo to tonący okręt, obie marki Soraya i Dermika wystawione już są na portalach dla inwestorów i funduszy inwestycyjnych, więc pewnie zaraz je sprzedadzą i będą zwalniać znowu ludzi.

rozczarowana

No wczoraj to się dopiero firma popisała. Zwolnili dziewczynę z marketingu od Jordana bo wraca jej poprzedniczka z macierzynskiego. To byla jedna z niewielu osób z biura, która miała głowę na karku, obrotna, pomyslowa, a jej nowe reklamy dla dzieci ram pam pam ...byly super!!! Jordan za jej czasow super sie sprzedawal. Wiecie co jest smutne jeszcze w ten poniedziałek bidula produkowala sie na cyklowce i przezywala ze tyle jej sie udalo do konca roku jeszcze reklam zalatwic.....a dzis juz nie pracuje, a wiemy ze nie miala umowy na zastepstwo... w tym momencie nie wiadomo co sie w tej firmie liczy ?! bo ona miala wyniki, pomysly i na pewno nie zasluzyla na to co ja spotkalo....jak mozna tracic tak wartosciowych pracownikow? nie wierze ze nie mozna bylo jej gdzies przesunac mamy tyle produktow ktore by na jej osobie skorzystaly... bo tyle zrobila dla Jordana

sabina
@rozczarowana

Widać jaka firma. Miałam tam aplikować i dzięki tym wpisom w życiu moja noga tam się nie skieruje. wynika że tam można tylko zawału dostać .

X
@rozczarowana

Niestety nie tylko w marketingu, ale i w innych działach (np.mikrobiologia, produkcja) decyzje kadrowe podejmowane są na podstawie osobistych animozji. Kierownicy kierując się tylko i wyłącznie strachem przed tym aby nikt ich nie wygryzł ze stanowiska, pozbywają się wieloletnich, kompetentnych pracowników, a zatrudniają lub pozostawiają osoby , które nic nie potrafią. Działają ewidentnie na szkodę całej firmy. Ciekawe kiedy ktoś się tego wreszcie dopatrzy...

Niepopieramtejpolityki
@rozczarowana

To jest kompletnie niezrozumiałe. Była bardzo kreatywna, miała fantastyczne pomysły i chęci do pracy. Ona sobie poradzi, bez problemu znajdzie nową pracę a Orkla..?

karola
@rozczarowana

niejaka pani dyrektor od hr też ma braki w kulturze osobistej. jej poprzednik na zastępstwo miał klasę i z szacunkiem traktował ludzi. w przypadku tej pani widać brak kompetencji, obycia biznesowego . wielkie rozczarowanie pod wielkimi aspiracjami

Sylwia
@Niepopieramtejpolityki

a jak się nazywa ta dziewczyna od Jordana bo chętnie ją zatrudnię

Rychu
@Sylwia

Agnieszka znajdziesz ją na Linkedin , ale w dwa dni znalazła pracę w Bonduelle. Talenty się nie marnują :)

BądźmyPoważni
@Sylwia

rozczarowana, sabina, x, Niepopieramtejpolityki, karola, Sylwio, Rychu - Twoje wpisy Agnieszko potwierdzają Twoje wielkie EGO i słuszność decyzji o zwolnieniu. To naprawdę nie wygląda zbyt poważnie,

Rychu
@BądźmyPoważni

Ta firma wygląda bardzo poważnie pełen profesjonalizm. Agnieszką to chyba nie jestem bo wydaje mi się że w spodniach coś tam jeszcze mam może nie za wiele ale wariat a latka lecą:) Chyba musicie popracować trochę nad wizerunkiem bo rynek mały a smrodek się rozchodzi

Agnieszka L.
@BądźmyPoważni

Drogi anonimie "bądźmypoważni" to ja Agnieszka L. Bardzo mi przykro rozczaruje cię, ale nie ukrywam się pod żadnym z tych nicków, nie bawię się w taką dzieciolandie, bo jaki miałabym mieć w tym cel i poco ryzykować? a od serdecznych mi osób dowiedziałam się o dzisiejszym zamieszaniu na Gowork. Moje EGO nie jest tak duże jak piszesz, bo jeśli by takie było to bym nie przepracowała tyle lat w Orkla tylko dawno bym zamieniła pracę albo praca wymieniłaby mnie wcześniej. Słuszności decyzji o moim zwolnieniu nie będę oceniać, bo mnie to już nie interesuje, bo mam nową pracę. Wiem, że uwielbiałam tą pracę i ludzi z którymi pracowałam ( miałam świetną szefową Joannę, a Grzegorz dyrektor generalny dał mi ogromną szansę pracy na różnych ciekawych projektach) , wierzyłam w tą firmę i jej produkty, a moja ciężka praca broniła się sama wynikami Nielsen i exfactory, a żaden czarny PR temu nie zaszkodzi, bo to dzięki swojemu zaangażowaniu zyskałam szacunek i sympatię wielu osób, a jak bym była osobą z takim EGO jak piszesz, to by NIKOGO nie poruszyło moje zwolnienie, a wiele osób mi pomagało szukać nowej pracy, tak wiele osób mnie wspierało, że ten przykry czas wypowiedzenia i zamykania spraw był lżejszy i miły na tyle ile to możliwe, poza tym wiele osób wystawiało mi referencje co było by niemożliwe przy wielkim EGO. Jestem wdzięczna firmie Orkla za możliwość rozwoju zawodowego i zwiększanie swojej wartości na rynku pracy, bo to dzięki temu znalazłam pracę w dwa dni ( czego świadkiem było duże grono osób więc może dlatego ktoś o tym napisał bo ludzie cieszyli się razem ze mną) oczywiście jak widać po tym wpisie są osoby bardzo złośliwe ale i życzliwe, ale pamiętajcie tak jest w każdej firmie. Ja pomimo całej tej sytuacji polecam tą firmę, ma wiele zalet wyżej opisanych, ale jak w każdej firmie zawsze jest coś co mogłoby być zarządzane czy zrobione lepiej, no bo skąd się biorą negatywne wpisy na Gowork? Na pewno warto aktywnie popracować nad wizerunkiem jako pracodawcy , bo warto i jest to możliwe czego przykładem dla Orkla może być Loreal, który jeszcze rok temu miał tak samo hot line na Gowork.

BądźmyPoważni
@Agnieszka L.

Nie znam Cię i nie mam nic wspólnego z Orklą, ale Twoje "hot line" na gowork jest zastanawiające i ciekawe do śledzenia. A już publiczne dobre rady dla byłego pracodawcy są PR-owsko "oryginalne". Po przeczytaniu tej telenoweli nowemu pracodawcy na pewno zapali się czerwone światło.

Aga
@BądźmyPoważni

Dobrze mi się pracowało w Orkla tak jak opisałam, a i firma mnie bardzo dobrze potraktowała na koniec więc nie miałam powodu ryzykować i złe rzeczy pisać o firmie, bo świat jest mały. Życzę Ci spokoju i znalezienia nowego hobby niż wyżywanie się na Gowork.

Tom
@Aga

Firma pewnie też nie chciała ryzykować, bo co tu by się działo na forum gdyby źle potraktowała hehehe

Grzegorz G.

Orkla care to firma dla desperatów którzy nie mają pracy, w każdym dziale jest (usunięte przez administratora), oszukuje się pracowników na premiach, raporty przychodzą z błędami, nikt nie chce kupować tych kosmetyków bo są stare a kremy Dermika śmierdzą i uczulają. Nie ma żadnej polityki personalnej i zwalniają jak potrzebują stanowiska dla znajomych i kolesi.

Clok

Czesc, poprosze o konkrety, jak pracuje sie jako przedstawiciel medyczny? Jaka flota, i czy uczciwie pracujac mizna zagrzac miejsce chociaz z 5 lat?

Kot
@Clok

Halo, bardzo potrzebna ta inf. Prosze o odp.

I po premi...

Stary pracownik co dużo już tu widział
@Nowy

Ejj Nowy przecież Pan Dyrektor był tak łaskawy że dał nam szanse na odzyskanie tej kasy...Mamy tylko rozwiązać problemy operacyjne ciągnące się od ponad 10 lat i to w dwa miesiące coś za coś nie słyszałeś...to do roboty pilnować jeden drugiego i donoś przez kogo możemy zawalić te dwa tematy etykiety i braki to dostaniesz indywidualną chociaż... żenada miały być wyniki działów a wyciąga slajd z 2016.

Nie polecam
@Stary pracownik co dużo już tu widział

Bo ta firma taka jest że masz zapitalać za obietnice a nie za pieniądze, bo podwyżki są tylko dla wybranego kolesiostwa zarządu.

Ula
@Stary pracownik co dużo już tu widział

Ale na szkolenia Lean dla kierowników po kilka tysięcy od uczestnika panu Dyrektorowi nie było szkoda kasy. Jak widać została wyrzucona w błoto, bo problemy wciąż te same. Wydał na nie co najmniej roczną premię całego Działu Operacyjnego. A teraz pracownicy mają zamiast kierownictwa rozwiązywać problemy ?!

XYZ
@Stary pracownik co dużo już tu widział

Z jednej strony marchewka czyli pochwalno-dziękczynne maile za usprawnienia techniczne i ekspresowe wykonanie zamówienia na Bliwy dla Norwegów, a z drugiej kij czyli brak premii kwartalnej dla pracowników Dz.Operacyjnego. Tylko ta marchewka jakaś strasznie cienka. Nie warto się dla niej starać. Zresztą już przy poprzednim podsumowaniu kwartału Pan Dyrektor zapowiedział, że premia będzie dwa razy większa, ale żeby ją dostać, trzeba będzie się wykazać. Szkoda, że nie dodał, że odwalaniem roboty za kierowników.

Stary pracownik
@XYZ

Orkan Grzegorz nadciąga nad Polskę....Może i nasz Grzegorz K.pomoże wprowadzić normalność do operacji...

basia
@XYZ

w tej firmie zawsze tak było że obiecywali i na tym się kończyło . Premie w operacji to jakiś uśmiech numeru z bajki o rudobrodym. Wszyscy wiedzą że zawsze trzeba wszystko zrobić aby był powód aby nie dać premii. Kogo interesuje że etykiety krzywo się kleją zawsze się tak kleiły i kobiety rwały i na nowo oklejały. Jak się kupuje maszyny i nie ma się pojęcia co się kupuje to tak jest , a potem wszyscy są winni tylko nie rudy .

basia
@Stary pracownik

Tak samo jest z jakością jaki kierownik taka jakość . Zero kompetencji i wyksztalcenia to jaka może być jakość ?????? dla inteligentnych

Bomba

Na szczęście pracownicy produkcji są fair i nie ma z nimi klopotow -problemow :)

str
@Bomba

bo są zastraszeni i boją się o utratę pracy. Jak ma się szefa którego kompetencje to wielki znak ?. T o czym dyskusja

Agnieszka

@Karo @Zyta jeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Proszę o pozostawianie na forum merytorycznych opinii i informacji na temat pracy w firmie Orkla care S.A.

Karo

Czemu Rudy ciągle kasuje wpisy o maszynach... Prawda w oczy kole. Jak są wpisy na temat jego teamu to nie reaguje. Wiadomo martwi się tylko o swój stołek.

Zyta
@Karo

Skasowali też wpis o pani pseudo kierownik KJ i jej pseudo mikrobiologach. Pewnie boją się, że jak Grzegorz się dowie, że mikrobiologia praktycznie nie istnieje, to się zorientuje, że zwolnili niewłaściwą osobę?

Daro
@Zyta

Najlepiej jest udawać że na pozór wszystko jest dobrze a tak naprawdę wszystko jest robione dla oka bo wszystko jest źle. Mam nadzieję że w końcu w tej firmie znajdzie się ktoś kto prześwietli te kombinacje bo póki co nie znalazł się taki inteligentny.

Marcel

A Tomcio taki chwalony przez Kondzia a go wywalił. Szczyt hipokryzji.

Agnieszka

@99999jeśli jakiś komentarz został usunięty na forum to znaczy, że naruszał on regulamin. Warto zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Kolega co możesz powiedzieć o pracy w firmie Orkla care S.A.?

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.