Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Agnieszka

Zastanawiasz się, czy praca w CEDERROTH POLSKA jest odpowiednia dla Ciebie? Koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy w zakładkę 'kariera': http://cederroth.pl/kariera/

Oj oj oj

Nigdy nie myślałam że będę pisać na tym forum ale cóż Pracuje tu juz kilka lat ale to co teraz się dzieje to chyba jakiś żart? Przepływ informacji zerowy Kierownik nie pozwalający mówić bo w tej chwili on myśli Ludzie ktorzy nie dostali szansy na zrealizowanie targetów (kto wpadł na pomysł wzrostu sprzedaży o 30%?!?!??!?!) Jak szary bury przedstawiciel ma zrobić plan? To nie farmacja detal i sieci nie maja szans na robienie całych kwartałów ale przecież Wy doskonale o tym wiecie... Wdrażane standardy Orkla to dlaczego pytam się nie wszystkie? Szkoda bo dobra firma to była...

bart
@Oj oj oj

Domyślam się że jesteś DH który w poprzednim systemie nie wiele robił i potrafił jak zerkniesz na raport to może uda ci się zobaczyć ze jest wielu handlowców którzy nie dość ze robią plan to jeszcze z górka. W końcu ktoś się dobrał nierobom do d...

Olo
@bart

bart co ty za brednie opowiadasz. To czemu nie ma rotacji na półkach towarowych i ciągle zmieniacie szatę graficzną . Pakujecie to samo tylko w inne opakowanie wstyd.

M
@bart

Po pierwsze-słowo "niewiele" piszemy łącznie. Po drugie- źle się domyślasz jeśli chodzi i tego DH i chyba nie masz pojęcia, co się dzieje w terenie. Jak się ma plan na poziomie 50 tyś. to się można cieszyć. Ale przy 100- 120 tyś, już tak różowo nie jest. Zaczekaj na Q2 to się dopiero zdziwisz.

muminek

Do baby i Basia: Niestety tak to już jest, że z tej firmy odchodzą najfajniejsze osoby, takie które są dobre w swoim fachu i znają swoją wartość na rynku pracy. A Cederroth nie daje możliwości żadnego rozwoju. Przykre...

Nina
@muminek

To tak jest albo ktoś jest na poziomie albo nie. Niektórzy zapominają jacy byli nędzni i mimo przepracowanych lat są dalej, zakompleksieni i nie tolerują kobiet w swoim otoczeniu chyba że są bardzo uległe i nie potrafią same myśleć. Najlepiej jest być mądralą który uważa że wszystkich oszuka i zwali na kogoś innego winę. Patrz na rudego liska

Paula
@Nina

Opowiem Wam bajkę o Rudobrodym i jego świcie. Pierwszy poddany i oddany Pietaszek który snul się po produkcji rok zdegradowany nic nie robiący nagle wielki spec który sprzedaje kolegów z którymi pracował długie lata. Kolejna Elizondo zgrywajaca pierwsza damę Radzymina niczym pierwsza dama w Białym Domu. Kajko to juz tak się tam pogubil że już sam nie wie która to bajka. A Eli z KJ to w jednej roli Zagranicznych Kopciuszka i jego macoche.

beti
@Paula

Brawo bis bardzo ładna bajka a gdzie wilk rola przednia dla planera. Arcy talent jak koń z klapami na oczach i swoim arcy programem którego nie potrafi obsługiwać.

hary
@beti

BETI to nie o wilku tylko o złotej rybce . Ta bajka lepie pasuje.

Tomi
@Paula

Paula od dawna widomo iż pierwsza dama Radzymina wszystkim mówiła iż jest dyrektorem. Były czasy kiedy ludzi wysyłała na urlopy a swoją rodzinkę i całą wieś zatrudniała na zlecenie. A ten nos jak by zaczął rosnąć jak Pinokiowi za kłamstwa i ściemnianie to do biura musiała by wchodzić oknem. Wieczne udawanie jaka jestem zapracowana a znaczną część dnia przesiaduje u Rudobrodego. A jej wizyty na produkcji i wypowiadanie się na tematy techniczne to dopiero farsa. Co ona wie o maszynach . Kpina.

Paula
@Tomi

Jak tu się nie dziwić siwcie Rudobrodego że się pogubiła skoro on sam jest jak dziecko we mgle. Powołał pierwszego pianiste który był najważniejszy i najmadrzejszy a potem go zdegradowal. Na rzecz pianisty który był dwa razy zdegradowany... Rudobrody odnajdziesz się w koncu bo kiepski z Ciebie władca.

baby

Z nowym rokiem wielkim krokiem. No i była sobie mikrobiolog która zabrała swoje zabawki do innej piaskownicy. Brawo dziewczyno że podjęłaś taki krok znalazłaś cos innego i miejmy nadzieję że będziesz szanowana za swoją wiedzę i umiejętności. Nie tak jak w tej pseudo fabryce. Wygląd to nie wszystko bo od środka toczy ją wirus o nazwie niekompetencja i brak wiedzy w niektórych obszarach. Prawda Panie mądraliński z operacji.

Basia
@baby

Baby to tak samo zrobili inni ludzie z operacji w czerwcu. Kiero zaopatrzenia i Kiero od środowiska również zabrali swoje zabawki bo mieli dosyć tego wszystkiego. Szkoda bo byli super kolesiami i nigdy nie zadzierali nosa do góry "bo ja jestem kierownik" tylko zawsze byli pomocni i ludzcy w stosunku do podwładnych i innych ludzi. Ale to tak bywa w tej firmie to są tylko pewne zmiany i zwolnienia

Brus

Majonez i barszczyk w proszku a do tego magi ...brawo dla osoby, która robiła paczki dla pracowników

sindi
@Brus

tylko w takiej nędznej firmie bez wyobraźni tak się robi. Zupy to po to aby nikt niemiał zatwardzenia po świętach, no ale orkla ma Colon C . Nic w tym bałaganie się nie zmienia jak w jednym roku dadzą beznadziejne słodkości czekolado podobne i niebieską ozdobę na choinkę to w następnym zupa proszkowa . wstyd i jeszcze raz wstyd i obciach.

Miki

Nowe, ktore nadchodzi wcale nie bedzie lepsze...

Lolek pójdzie za Bolkiem jak nic. Kolejną firmę załatwili,dno . Lolek mega niekompetentny ,tylko improwizować potrafi a Bolek poniżej krytyki . Bardziej zadufanych p...ów nie widziałem. Spostrzeżenia z ich poprzedniej firmy.

ELIZABETH

Ooo ,nowy-stary kierownik !!!jaja ,wrócił syn marnotrawny . Ja proponuję 1 Kam na całą Polskę i 4 PH podzielić na 1/4 i skończą się zwolnienia

Znowu ? A miałam iść na rozmowę właśnie ...

Już mi wszystko jedno .

Brother,nikogo nie wsadzą ,zostanie sam "Lolka" z byłego Zelmera ,Bolka już nie ma więc został sam ,myslę że tylko czeka aż "Bolek" znowu zostanie gdzieś generalnym i ściągnie go z powrotem ,ale na tą chwilę obstawiam na Lolka który będzie od wszystkiego,od niedawna wymagał od wszystkich a teraz zaczną w końcu od niego wymagać,zobaczy jak to jest teraz gdy od niego będą oczekiwali tabelki do tabelki oraz przekazywaniu info swoim podwładnym ,a nie jak ostatnio tylko rozkazywał i kazał innym przekazywać info ludziom z terenu .

Brother55
@Już mi wszystko jedno .

Pozamiatali Zwolnienia się posypały

Brother55

Teraz mają zrobić czystkę i zwolnić DMów, ciekawe kogo wsadzą na ich miejsce

aaaa

Prezentacje wykresów i innych dupereli przed produkcją to jeden wielki obciach. Panie dyrektorze operacyjny to naprawdę ludzi nie interesuje . Te pana kp coś tam itp. bzdety . Widać gołym okiem ze firma się wali a Pan nam oczy zamydlasz tymi bzdetami.

aaaa1
@aaaa

Jakby nie pokazywał też byś nie był/była zadowolona ot polska mentalność najlepiej marudzić .... przykre ale jak prawdziwe

aaaa
@aaaa1

przykre to jest to że na produkcji jest jeden wielki bałagan i Pan mondraliński nie potrafi nic z tym zrobić .Tylko przedstawia durne tabelki razem z tom soją niedouczoną świtą. Tylko upatruje się i szuka winnego wśród biednych szeregowych pracowników.

Selena
@aaaa1

O odezwała się pani kontroler . Gwiazdo niedługo i ty zgasniesz i nie bedziesz taka mądra.

akuku

W Sandozie i Loralu tam to dopiero są plany z kosmosu i atmosfera pełna miłości, a premie to ostatni raz widzieli w 2012 roku, a jaka rotacja. Jest ciężko, bo rynek się zmienia, ale może coś się poprawi. Może nowy generalny się ogarnie i doceni pracowników. Spokojnie już niedługo wszyscy będziemy szukać pracy za granicą, bo tylko tam jeszcze będzie się opłacało pracować na emeryturę.

Taktak

Kto wam takich głupot nagadał o sprzedaży Soraya i Dermika ? Tak piszą ci co nie byli na zebraniu z nowym Generalnym. Orkla inwestuje w Polske, bo teraz jeszcze kupiła Colon-C . A z marketingu aż tak ludzie nie uciekają, jedna jest w ciąży i pracuje w domu a uciekają ci co mają powody. Na pewno nowy Generalny i połączenie spółek Cederroth z Orkla Health oznacza zwolnienie leni i niekompletnych osób ale moze i szansę dla pracowitych i zdolnych. Ta firma po nowym roku będzie bardzo fajna, a w ciągu 3 lat będzie bardzo rozpoznawalną. Grzegorz nowy Generalny to bardzo łebski gość, ma pomysly i jest konsekwentny, wcześniej zarządzał Super Pharm i to on zrobił z tego taką fajną sieć aptek. A ogłoszenie o handlowca macie na pracuj.pl

Siwa
@Taktak

Nono Widzę że HR nie śpi tylko dlaczego jest taki obłudny . Wszyscy wiedzą że sprzedaż jest do bani a produkcja nie ma co robić bo wyprodukowali wyroby na stok magazynowy i grzecznie czeka upływu terminu przydatności.

PIPI
@Siwa

Siwa masz racje ten kolon C to na pewno będzie przydatny . Bo pseudo menagerowie mają zatwardzenie i nie potrafią właściwie pracować na swoich stanowiskach a myślenie sprawia im ból .

Kinia
@Taktak

Właśnie widać aktywność HR- owca Dolly nie śpi. I wypisuje te bzdury . Ludzie poszukajcie sobie wyników finansowych tej firmy i zobaczycie jacy są ciency i cały czas lecą na pysk. Sam fakt że zwolnili ty razem dyrektora finansowego świadczy że w tej firmie jest źle. A to był naprawdę dobry ekonomista.

baby
@PIPI

Ciekawe kiedy dobiorą się do tyłka Rudemu i jego pupilom. Tam też trzeba wielkiej miotły aby zrobić gruntowne sprzątanie w tym całym operacyjnym . Może ktoś to wreszcie dopatrzy się jaki tam jest bałagan i brak kompetencji we właściwym zarządzaniu.

lara
@Taktak

mijajcie tą firmę wielkim łukiem .Plany sprzedażowe nie do wykonania a o premii to zapomnijcie. Pracowałam tam jako handlowiec i wielka kupa. Produkty stoją na półkach w sklepach i nie rotują ceny z kosmosu . A o marce jako takiej to można zapomnieć nawet po zmianach szat graficznych to nic im nie pomoże.

Zyta
@lara

Popieram pracowałam tam i jest do niczego

Emi

Gdzie widzicie te ofertę pracy na handlowca? Na ich stronie internetowej nic nie ma.

Peter

oj, aż huczy na rynku o tej firmie, podobno wszyscy uciekają jak z tonącego statku, szuka pracy dyr.HR i dyr. handlowy, finansowy i cały marketing , tylko że nikt ich nie chce do pracy bo nie mają kompetencji gdyż byli zatrudniani w dziwnych okolicznościach. Mój kolega który przepracował tam ponad 8 lat mówił że dziwi się że firma jeszcze funkcjonuje bo podobno Orkla już do wszystkich funduszy zgłosiła sprzedaż Soraya i Dermika tylko że nikt nie chce kupić i siedzą w tym bagnie

A kim jest nowy zarzadzający nie ma nic w prasie na ten temat

b

Poledko mijaj tą zepsutą firmę szerokim łukiem . Totalny fajans nie firma . Bagno i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

wow... nie ma Pani dyrektor od nowoczesnego ? :) hi hi

Olga
@ja

to jej zazdroszczę bo już pewnie ma nową pracę i wyrwała się z tej paranoi

cc
@ja

tak wyfrunęła na odkurzaczu :)))

stella

Największym hitem to wypad z Pani Dyrektor od handlu nowoczesnego . Biedna szczota zapomniała o kierunku ewakuacji i stanęła przed szlabanem z prośbą o otwarcie bo wychodzi. A tablica rejestracyjna to chyba na czole była . Wstyd i brak klasy zero profesjonalizmu. Jaka firma tacy niektórzy menagerowie. Wielkie brawa dla nowego Generalnego wreszcie zrobił to co powinien z tą osoba

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.