Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

no name

Troki, jak masz pracę z której chociaż trochę jesteś zadowolona/ny to nie ryzykuj rzucenia jej dla Cederrotha ani tu nie zarobisz ani nie będzie Ci tu "bezpiecznie"

Pani Rada

Sparawa jest taka Cederroth jest sprzedany do Orkla. We wrześniu nastapi całkowite przejęcie, co zapewne zaprowadzi kolejne zmiany. Marki Soraya i Dermika szukaj kupca, taka wieść kraży po biurze od poczatku roku. Od maja 2014 sa regularne zwolnienia ludzi, co prawda przyjmuja nowych, ale w ograniczonej ilosci i z ograniczonymi kompetencjami, ale przynajmniej po podsumowaniu kosztów wychodzi taniej. Jest nas mniej, nie ma kto porzadnie pracować i w zwiazku z tym projekty sa zaprzepaszczane. Teraz sprzedaz. Wystarczy mieć wglad do danych rynkowych np Nielsen i czarno na bialym jest wypisane, w jak złej kondycji jest firma.

Pracownik 2

No niestety to prawda:( Sprzedaży nie ma, dzieki tym nowozatrudnionym, którzy mieli być tacy wspaniali, lepsi od poprzedników, ale tak to się wychodzi na oszczednościach zwalniajac profesjonalistów. Za darmo jeszcze nikt nic nie osiagnał w interesach. Rownież czekam na the end tego przedstawienia.

Z ciężkim sercem niestety zgadzam sie w 100% z powyższym.

no name

A Pan Ringo też anonimowy. Wydaje mi się, że negatywny głos zabierają również ludzie którzy zostali, mylę się ? A w jakim celu to sprzątanie po poprzednikach się odbywa? Bo jakoś po poziomie realizacji targetów sprzedażowych trudno wywnioskować, że tędy droga...

Wioletta
@no name

Tak sprzątacie i naprawiacie, że jeszcze parę miesięcy i firma zniknie. Chyba zamiatacie i zwijacie. Naprawdę jesteście twardzi bo chyba trzeba mieć nerwy ze stali żeby brać pieniądze za dewastowanie firmy i marek. Co wy robicie ? To jest po prostu śmieszne i żenujące. Kto za to wszystko odpowie ? Chyba widać gołym okiem, że firma jeszcze nigdy nie była tak nieudolnie zarządzana. Paranoja.

ringo25

Jestem zszokowany poziomem wypowiedzi, które miałem okazję przeczytać. Czysta nienawiść. Zastanawiam się dlaczego moderator tej strony nie reaguje na oszczerstwa, które są tutaj wypisywane? Jakim prawem kryjąc się za kurtyną anonimowości obrażacie ludzi? Gdy zostali Państwo zatrudnieni - firma była cudowna. Za pracę otrzymaliście umówione wynagrodzenie. Po rozstaniu wylewacie frustrację. Jak dla mnie - Poziom wypowiedzi poszczególnych osób wyjaśnia powód ich zwolnienia. Trzymam kciuki za ludzi, którzy są dość twardzi, by posprzątać po swoich poprzednikach.

zadowolona

Ciekawe kiedy wyleci wszechwiedzący Dyrektor R&B i droga Pani Agnieszka Z.?

no name

Ci co dzisiaj zwalniają lada moment sami wylecą i pewnie o tym wiedzą bo po co innego tak aktualizować swoje profile zawodowe na wszystkich portalach? Nie mogę doczekać się końca polskiego cederota, kto zgasi światło, Panowie z Zelmera czy Pani HR jak obstawiacie ?

I ja

Oto mamy kolejny miesiac spokoju. Zwolnienia na czerwiec zakonczone. Teraz mozna odetchnac i znow nic nie robic calutki lipiec

no name

absolutne dno, wyścig szczurów wśród tych co zostali, podgryzanie ogonków żeby było ciekawiej, w co jest ta zabawa?

Boski RAFAELLO

Mam dla państwa dwa komunikaty w sprawie wypłaty wynagrodzenia w tym miesiącu. Jeden jest dobry, a drugi zły. Zacznę od złego: z powodu przejściowych trudności pensja w bieżącym miesiącu będzie niestety niższa niż w ubiegłym ale za to, i to jest ta dobra wiadomość, będzie wyższa niż w miesiącu przyszłym!

kochająca i wierna załoga

Kochana przez wszystkich Aleksandro i Rafiku. Jak się zwalnia ludzi, którzy kilkanaście lat walczyli z zaangażowaniem i uczciwością o firmę o jej wizerunek to nie robi się takich rzeczy. Najpierw zaprasza na spotkanie, po spotkaniu odcięty komputer, zabrana komórka, samochód, kop w d...ę i na ulicę. Droga Pani z HR. Jeśli kogoś takiego się zwalnia to przynajmniej pozwala mu się pożegnać z koleżankami i kolegami z którymi spędziło się tyle lat. Po drugie zwolnienie po tylu latach pracy to szok. Jeśli ktokolwiek by zasłabł nie miałby nawet komórki aby wezwać pomocy. Odcięcie od komputera świadczy że traktujecie pracowników jak potencjalnych przestępców. Wszyscy w firmie są już tak zestresowani że dawno porobili kopie zapasowe i trzymają je w domu oczekując na wasz sprawiedliwy werdykt tak wiec strach że ktoś wam straszne rzeczy porobi na kompie jest niepotrzebny.Samochodu też się nie zabiera od razu zwłaszcza że wykopujecie w większości jedyne żywicielki rodziny, które troszczą się o swoje dzieci. Bardzo nieładnie. Z waszej metodyki na pewno wyciągnie wnioski nowy właściciel który być może nauczy się czegoś od was i wykopie was w podobnym stylu. Gorące pozdrowienia. Wasza kochająca i ciężko pracująca załoga.

nie dziwi nic
@kochająca i wierna załoga

Jaki zarząd taki styl zwalniania.

baba

Cały PR a dziś ze sprzedaży. Czekamy na jutro.

tak trzymac
@baba

A ja nie narzekam. Premie zgarniam co miesiąc. I nie mam z tym większego problemu. Nie to co kiedyś (było ciężko). Więc również doradzę Rafikowi tak trzymać!!! Aha – zapomniałem dodać, że pracuję u konkurencji! Jest tak łatwo odkąd jednego konkurenta praktycznie na pólkach brak.

I to dopiero początek z tego co mówi kicia i reszta klanu

Prezes

Prosze o powage i zaufanie. Zarzad to sami doswiadczeni fachowcy, wiedzą co robią. Wiedzą kogo obwinić o kiepską sprzedaz. Podobno za brak realizacji planu w przyszłym miesiacu ma "polecieć" personel sprzątający.

Menago
@Prezes

Ja bym doradził prezesowi aby nie śpieszył się tak ze zwolnieniami po każdym nieudanym miesiącu bo mu niedługo ludzi zabraknie do przyszłych zwolnień i co wtedy biedak zrobi ?. Sprzedaż spada i będzie spadać jeszcze szybciej nie dlatego, że ludzie są źli tylko dlatego że głowa samej góry jest pusta jak kapusta.Zwalnia się specjalistów i zatrudnia desperatów z rynku bo żaden szanujący się fachowiec do tej firmy już nie przyjdzie.

NIKT
@Menago

A kto wyleciał ?

ciekawy

A jakie zarobki mniej wiecej na stanowisku PH?

nie doswiadczony

Brak doświaczenia. Na niczym sie nie znam. Kompletny burak i prostak ze mnie. Widzę, że mogłbym tam pasować. Mam szanse! Daję 6 gwiazdek i startuję :)

ex pracownik

Odradzam prace w tej firmie. Po 10 latach pracy moj bezposredni przelozony zlecil napisanie referencji dla mnie osobie 3... pomijam fakt, ze o mnie (kobiecie) pisano w formie meskiej..... Oczywiscie Pan Dyr. od wesolych rekrutacji nie wstydzil sie pod ow listem podpisac.... szczerze watpie, czy w ogole przeczytal pod czym sie podpisal. To byla kiedys naprawde firma z wartosciami....Teraz panuje tam spychologia i poganianie batem... Kiedys pracowac dla Cederroth'a, to byl zaszczyt....

to boły piękne dni

To , że pracownicy wymieniają się towarami jest sprawą dziejącą się od czasów pierwszych 2 repów. To , że kumplowi próbujesz pomóc załatwić pracę też proste i oczywiste, to że osoby bez doświadczenia, odświeżania i rozwijania kompetencji zarządzają działami (TERAZ) jest tragedią! Firma raczej nie podniesie się (farmacja) Axellus przejmie brandy a Cederroth będzie gonił "Sojarę" :D po bazarach! -Dermika... ? A dermika zostanie sprzedana dalej! niestety tak to widzę!

Opinia

Wielka firma mająca duże problemy z wewnętrznym zarządzaniem. Pracownicy stanowią ważną część, dlatego istotne jest to, żeby byli odpowiednio wykwalifikowani na konkretnych stanowiskach. Ci co dostali się po znajomości już trzęsą się ze strachy że ich zwolnią bo nie mają studiów ani przeszkolenia a zajmują stanowiska account menadżerów. Otrzymują auta i przekrecają liczniki, ktoś inny nimi jeździ, rozprowadzaja kosmetyki po znajomych,wymieniają się na inne rzeczy od PH.Firma jest okradana z własności i godności przez takich ludzi. Ciekawe kiedy ta firma znów nabierze świeżości i wysokiego poziomu.

Czy ktoś może wypowiedzieć się nt. tego,jakie wymagania są na stanowisko Key Account Managera? Czy konieczne jest spełnienie wszystkich wymagań, jakie wypisane są w ogłoszeniach o pracę? Jaki poziom muszę zapewnić, jezeli chodzi o wykształcenie? Czy są jakieś taryfy ulgowe? Mogę startować ze szkołą średnią, czy tak mogą tylko po znajomości?

Bartek
@Kandydat

Mam tam znajomego, który rekrutował. Z tego co (usunięte przez administratora) opowiadał, nie trzeba mieć studiów.

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.