Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Noname

I ja sie podpisuje szczególnie pod wiadomością i pod ta, która skasował administrator! Nie ładnie administratorze, oj nie ładnie tak robić dla dobra wszystkich!

Kasik
@Noname

Bo to nie fair

wariat

Wszyscy się gorączkują a sprawa jest prosta. Szwedzi wywalili cały know-how firmy i doskonale wiedzą, że bez nich firma popłynie w dół, zatrudniając ludzi, którzy broń Boże nie wykażą się jakąkolwiek inicjatywą. I firma płynie w dół zgodnie z oczekiwaniami aby obniżyć wartość firmy. Wtedy ktoś to kupuje za bezcen i sprawa załatwiona. Skąd my to znamy. Historia się powtarza mając do czynienia niby z prawilnymi Szwedami. Kasa to kasa i nawet Szwed mięknie. Tylko szkoda tych ludzi co serce oddali.

Szczerze!!!
@wariat

Podpisuje sie pod tym własna krwią!!! Szkoda tylko ze administrator kasuje prawdziwe informacje, domyślam sie ze na prośbę firmy Cederroth, której to absolutnie nie na rękę. Drogi administratorze czy to właśnie maja być prawdziwe opinie na Waszej stronie?!!! Może zrezygnujcie z tej działalności!

Andrew

Czy ma ktoś namiar email do działu rekrutacji? Orientuje się ktoś czy są obecnie wolne stanowiska inżynierskie?

PH

Właśnie odszedłem z tej firmy. Mogę dołączyć się do pinii wyżej. Najtrudniej maja przedstawiciele. Od nich wymaga się najwięcej, a zarobki niskie. Jeśli szukacie pracy dobrze płatnej i zależy wam na spokojnej atmosferze, to nie polecam.

ph w Cederroth od 5 lat

Osoba, która aktywnie stosuje mobbing i praktykuje kolesiarstwo to (usunięte przez administratora)Psuje rrynek, atmosferę pracy ... Omijać tego DMa ( ściana zachodnia Polski). Zarobki w firmie coraz niższe, plany nie do wymówienia, brak narzędzi tj.towaru ma przeterminy...

Bronek

Ciekawe czy długotrwałe znęcanie się psychiczne nad pracownikami jest legalne. Niby jakieś audity prowadzone przez kolegę nowego prezesa mają zrobić cuda i chyba robią bo wszyscy czekają na okazję aby się zawinąć z firmy. Ciekawe czemu ma służyć zatrudnienie nowych prezesów i dyrektorów, którzy pojęcia o kosmetykach nie mają żadnego. Teraz sprawdzają kompetencje wszystkich. To tak jakby rolnik sprawdzał czy pracownicy z NASA znają się na robocie. Totalna żenada.

Men
@Bronek

Wiesz, nie narzeka się jak dostajesz dobra posadę bez trudu. Nie wiem jak twój kolega i nie chcę nikogo obrażać, ale znam osoby które tam pracują po znajomości i są mega zadowoleni. W innych firmach ich nie chcieli bo mieli za niskie wykształcenie i kwalifikacje.

Edek

Szczerze mówiąc nie znam nikogo, kto jest w 100% zadowolony ze swojej pracy!!! Zawsze są plusy i minusy! Mój kolega tam pracuje i nie narzeka!!!

Mala

Ja pracowałam tam jeszcze 3 lata temu i pokusiłam się o zmianę firmy na konkurencyjną i okazało się, że zrobiłam duży błąd. W Cederroth były profesjonalne szkolenia, dzięki temu człowiek wiedział jak sprzedać produkt, poza tym dużo gratisów i materiałów dla klientów oraz duże premie, nagrody np. tablety, oczywiście w przypadku kiedy zrobiło się plan. Trzeba było tylko rzetelnie i konsekwentnie pracować.

Anic

Obecnie menadżerem jest chłopak, który słabo sobie radził jako handlowiec w innych firmach. Nawet nie wiem czy ma studia i udało się, ciekawe dlaczego.

Pati

Każde ogłoszenie pracy w sieci w wymaganiach zawiera konieczne "wykształcenie wyższe". Weryfikowane jest to, czy ktoś je ma czy nie? Czy zaczął, kończy studia? Chciałabym wysłać własną aplikację, ale opinie są różne...

Do Pati
@Pati

Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia. Wystarczy Tobie w odpowiedniej chwili papierek, że rozpoczęłaś/cząłeś studia. Ciekawe, bo chwalą się wykwalifikowaną kadrą, a Menadżerowie nie mają wyższych studiów i ledwo co mówią po ang.

PH

Z tego co wiem, to jest jeden kierownik, który przyjmuje po znajomości ustawione osoby na ogólnej rekrutacji. Idziesz starasz się a i tak dostaje się z góry ktoś kto zna pytania wcześniej i nie posiada kwalifikacji ani wykształcenia. Odradzam pracę a raczej staranie się z góry ze spalonej pozycji.

PH

Nikt nie przyjdzie bo i tak nie zostanie przyjęty na stanowisko, ponieważ nie liczy się wykształcenie a posiadane w Polsce tzw. "plecy". Ludzie na stanowiskach nad PH czyli menadżerowie itp. przyjmowani po znajomości, bez studiów. Wymagania duże co do PH a tamci nie dość że brak efektów to jeszcze jak ktoś ma papierek ze studiami to będzie dobrze.

enzym

(usunięte przez administratora) w pełni się podpisuję pod opinią zawiszy i cichego.(usunięte przez administratora).Rynek pracy jest jaki jest, kto mógł zwiał, i wiem że ludzie poszli do dobrych firm. kto nie mógł czeka na jakąś normalną robotę. chyba że jest jakiś wariat co chce tam pracować i sobie chwali, byłbym zdumiony.

Anic

Z tym się zgodzę, pracownicy zatrudnieni po znajomości bez wyższego wykształcenia obejmują stanowiska menadżerskie.

on

Niestety, ci dobrzy uciekają sukcesywnie. Zarobki są w TEJ FIRMIE coraz niższe. Wiem z autopsji.

cichy

Ostatnio na farmacji duża rotacja. Nowy dyrektor, który przyszedł z firmy farmaceutycznej w której to piastował stanowisko KAM-a wskoczył odrazu na stanowisko dyrektorskie i narobił zamieszania. Wiele osób zwolnił i na te etaty pościągał ludzi poprzedniej swojej firmy , którzy łaskawie donoszą swojemu wspaniałemu pracodawcy komu trzeba się przyjrzeć , a kogo wywalić. Przyszła nowa miotła i zamiata po swojemu. Dołożył nam tyle kosmicznych zadań , że ma możliwości ich wykonać i z gołą podstawą na koniec miesiąca lądujesz. 90% przedstawicieli szuka nowej pracy , lecz w tych ciężkich czasach jest problem aby stąd uciec. Zróbcie rekonesans na aptekach zanim złożycie tu swoje CV. Niepolecam.

Zawisza

Kontrola jest po gps auta i po geolokacji z telefonu. Dokładność do 10m. (usunięte przez administratora) Tankujesz na flotę , km prywatne są rozliczne po wydruku gps po zakończeniu miesiąca. Powracają to z pensji.

zawisza

Farmaceutyczny dostaje 2000 brutto. po okresie próbnym 2500 brutto. robisz 10 wizyt aptecznych 2 lekarskie. auto- toyka z przebiegiem 300tyś z GPS. Jak jeździsz prywatnie to płacisz. Jesteś namierzany po telefonie wiec DM wytknie Ci że wizytę otworzyłeś 20 metrów przed apteką.Twoje rozmowy telefoniczne mogą być namierzane. Minimum sprzedażowe 1500zł dziennie- jak nie sprzedasz nie wracasz do domu. Jak wrócisz do domu przed 16.30 a wyjechałeś później niż o 8 to się tłumaczysz mailowo. Preferowana jest praca 8 godz po aptekach nie licząc dojazdu.teren 120- 170 km w jedną stronę

hejrkFH
@zawisza

nie

Piotrek

Witam, czy wiecie, jak pracuje się w firmie Cederroth na sieciach ? Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.