Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Szczesciarz

Udało się! Wyszedłem z tego bagna i już nie pracuję w Cederroth. Możenia się spełniają!!! Tego Wam życzę!

Smutny
@Szczesciarz

Gratuluje i zazdroszcze.

Taka prawda

Nawet nie mają grosza na wypłaty z tytułu wypowiedzenia umowy o pracę i zasłużoną odprawę. Ja już zgłosiłem sprawę do prawnika

pyza

Barwo, brawo, brawo! Na szczęście najlepsi wylecieli jako pierwsi i śmieją się z obecnej sytuacji. W dłuższej perspektywie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrowienia dla R&D, które od 2 lat nie wdrożyło niczego, co dorastałoby do pięt poprzednim produktom.

Eli

To nie takie proste, bo trzebaby zmienić kierownictwo na adekwatne do działalności firmy a nie obecne od odkurzaczy czy koparek. Branża jest ścisła i albo sie na tym znasz albo nie. Moim zdaniem jest już za późno na ratunek, trzeba czym prędzej zamykać biznes, żeby jeszcze moc wypłacić odszkodowania ludziom, bo pózniej każdy będzie musiał oprzeć sie o sąd. Taki profesjonalizm tu nastał:(

genowefa

Mowcie co chcecie zatem musze sie nauczyc wchodzic w de....i zrobie kariere w cederrocie :-) wspaniala wiadomosc + bardzo dobrze placa w biurze wiec..niestety albo stety zglosilam sie do nich do pracy ale niestety zostal.przyjety ktos po znajomosci i jest dyrektorem:-)))) tego sie dowiedzialam poczta pantoflowa.

pracownik,jeszcze

moge powiedziec z pelna swiadomoacia, ze nie radze isc do tej firmy bo zenujace jest to, ze na bardzo waznych stanowiskach sa ludzie, ktorzy kompletnie nie maja doswiadczenia tylko potrafia odpowiednio wejsc w (usunięte przez administratora) wiec jesli ktos nie ma doswiadczenia managerskiego a umie wchodzic w(usunięte przez administratora)to idealne miejsce. Jesli masz bogate doswiadczenie managerskie to odradzam bo nie docenia tylko ztlamsza.bo.beda czuli sie zagrozeni. Dodatkpwo wszyscy wiedza o dziwnych relacjach posrod dyrektorow i maja smiechu po pachy....cyrk na kolkach :-)

szczery do bólu
@pracownik,jeszcze

A może zakończymy wreszcie ten cyrk i szepniemy słówko małżonkom tych dyrektorów jakie rogi im przyprawiają... Prawda ich wyzwoli!

Alika

Zasięgnęłam języka u osób tam pracujących i rzeczywiście okazuje się, że wesoło nie jest. Wszyscy są zastraszeni i boją sie przychodzić do pracy każdego dnia. Miałam składać tam CV, ale po tym co się dowiedziałam, chyba nikt z Was niechciałbym się tam znaleźć z własnego wyboru. Mam też kolegę, który śledzi wyniki finansowe firm i sprawdził Cederroth, więc wszystko wskazuje na szybki ich the end. Szkoda tylko tych fajnych polskich marek:(

Alika

lolo

Edege, pisał już ci ktoś abyś zabrał się do pracy a nie siedział po nocach na necie. Nie zgadzam się z tobą. Niektórzy ludzie są niezastąpieni. Np. obecny zarząd barani, rozmontował firmę w kilka miesięcy. Takich specjalistów nie znajdziesz w kraju jak Polska długa i szeroka. Gratulacje. Rozpierducha zrobiona perfekcyjnie i błyskawicznie. Przynajmniej konkurencja ma znakomity humor i świętuje bo takich frajerów jeszcze nie widzieli jak długo w Polsce kremy sprzedają.

cadaver

ktoś bierze udział w rekrutacji na pomorskie ? napiszcie jaka pensja i jaki samochód ?

Edge

Jak się sprzedaje firmę, to tego typu ruchy są zupełnie normalne. Człowiek nie jest niezastąpiony. Ludzie jak Wam nie odpowiada, to poprostu zrezygnujcie a nie wypisujecie tu swoje żale. Nikt nie zmusza Was do pracy w tej firmie!

zawiedziony
@Edge

Do pracy w tej firmie nikt nikogo nie zmusza wiadomo, tyle tylko że pracuje w niej jeszcze garstka ludzi którzy zostawili w niej swoje serce a teraz ono krwawi. Nowa ekipa oczywiście się tym nie przejmuje bo i po co mieć jakikolwiek kręgosłup moralny, lepiej być kicią tj. durną bździągwą itp. Ludzie, unikajcie tej firmy jeśli macie w sobie odrobinę przyzwoitości i honoru!

prawnik

Osoba, która na podstawie przepisu prawnego, decyzji organu lub umowy została obowiązana do zajmowania się sprawami majątkowymi lub działalnością gospodarczą firmy powinna podejmować wszelkie czynności niezbędne do nienarażenia firmy na szkodę. W przypadku, gdy przez nadużycie uprawnień lub niedopełnienie obowiązku wyrządziła znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

fircyk

Zwyczajowo ludzi w firmie traktuje się jako kapitał, zwłaszcza w spółkach technologicznych.To oni tworzą wartość dodaną, którą się chroni , pielęgnuje i wspiera na wszystkie możliwe sposoby. Jeśli w krótkim czasie pozbywa się ich na masową skalę, można mówić o działaniu na szkodę firmy i to w wymiarze totalnym. Może nam ktoś poradzi jak ustosunkować się do takiej sytuacji w wymiarze prawnym. Nikt nie wie o co chodzi ale bez wątpienia mamy do czynienia z zaplanowanym działaniem, destabilizującym funkcjonowanie znaczącej spółki w Polsce.

mily

wszyscy szukają pracy, bo nie wiadomo na kogo w przyszłym miesiącu padnie i kogo znowu zwolnią z zaskoczenia... Dobrze przemyślane narzędzie maltretujące pracowników tzw. "stopniowe zmiany na lepsze" w końcu zostanie tylko Zarząd... tym to dopiero trudno będzie znaleźć pracę z taką opinią na rynku...

hmm...

Szanowna Różo (kimkolwiek jesteś), swiat jest tak zorganizowany jakim go tworzymy sami. W biznesie nic nie dzieje się bez woli człowieka, istotnym elementem są więc wartości jakimi się kierujemy i kwestia odpowiedzialności za swoje decyzje. Moim celem nie jest wytykanie braku odpowiedzialności i przyzwoitości kadry zarządzającej co jest oczywiste w przypadku tej firmy, a mianowicie przestroga dla wszystkich potencjalnych przyszłych pracowników którym przyszło by kiedyś pracować tutaj (tj. z obecnym zarządem i prokurentami wskazanymi w KRS Cederroth Polska)

Wawa

Ale ruch w interesie dzisiaj. Niezłe poty ktos wylał. Prosze nie krytykowac naszego najwyzszego. Sam pisał, że taki wielki strateg jest. Nic co prawda z tego nie wynika ale napisał.

Big Brader

Podpisuję się pod tym. Szwedów nie zwalniają na potęgę bo mają związki zawodowe. Chcą nas przehandlować więc będą zwalniać aby sprzedać za najwyższą cenę. Nikogo nie obchodzi, że firma bez kadry nie przetrwa długo. Musimy sami się bronić.

AntyRóża

Definicja – Rzeźnik – skrót „ RZ” – piękny zawód, dzięki któremu żyje nam się lepiej. Osoba, która zarzyna aby dostarczyć pokarmu dla klienta. W naszym przypadku zarzynani to pracownicy a klient to właściciel, który oczekuje zysku. Firma funkcjonowała od wielu lat wspaniale. Przynosiła wzrosty sprzedaży i była stabilna finansowo. To było normą, każdego roku. Ponieważ pazerność nie zna granic zatrudniono RZ ze Sztokholmu, który uważa, że firmy zakładane są dla zysku co jest prawdą a ludzie to bydło i jak mają problem to niech lecą do instytucji charytatywnych. Droga „Różo”, czyli inaczej Panie R czy Pani A to jest właśnie Wasza norma myślenia. Zamiast siedzieć na portalach i likwidować wpisy zajmijcie się pracą. Nasza firma funkcjonowała wspaniale przez wiele lat a pracownicy byli szanowani, wiedzieli co mają robić i byli dumni z tego gdzie pracują. Teraz mamy RZ z Zelmera, który jak się tylko pojawił to firma zadołowała w tempie expresowym, pierwszy raz odkąd pamięć mi sięga spada sprzedaż, ludzie sami odchodzą, panuje chaos, nikt nic nie wie i nagle pojawiły się wielkie straty. Coś nie zadziałało ? Wywalono kilkadziesiąt osób, reszta szuka pracy i nie ma zysków ??? A może trochę kultury osobistej i szacunku ? Kadra sama odchodzi i pokazuje środkowy palec wielkim rządom RZ z Zelmera. Fantastyczne, profesjonalne rządy. Jednego dnia klepie się człowieka po kolanie i zapewnia, że już nikogo nie zwolnimy a następnego tygodnia wywala się go z pracy. Motywacyjne teksty typu „pracujecie na moje BMW” też nie zachwycają wykształconych ludzi. Panie RZ z Zelmera jak firma robi starty to nie lata się Business Class. Jak się nie ma pojęcia o biznesie to się w niego nie wchodzi bo wiele szkód można zrobić. Dobrze, że szuka Pan pracy i więcej już wpisów nie zrobię aby Panu nie zaszkodzić w odejściu. W imieniu pracowników prosimy aby Pan odszedł. Jakby zachęcił Pan RZ ze Sztokholmu aby zrobił to samo to składamy się wszyscy na wyjątkowy prezent. Poprzedniego posta wyciął administrator ale informacja się sprawdziła bo już jedna z osób wspomniana tam odchodzi z firmy. Pracuję w tej firmie od wielu lat i już mam gdzieś konwenanse bo szukam pracy i odchodzę jak się nic nie zmieni. Ale o to Panu przecież chodzi. Więc zostaję i zakładam związek zawodowy bo rozmowa na sentymenty z RZ to strata czasu. Teraz zaczniecie liczyć się z ludźmi.

Asi
@AntyRóża

Żenada. Zbyt dużo napoi alko czy co? Nie ma w Twojej opinii spójności odchodzę- zostaje. Sie zdecyduj!

związkowiec
@AntyRóża

A jak się ma sprawa z tym związkiem zawodowym, powstał już? Chętnie się zapiszę póki jeszcze tu pracuję... Przede wszystkim należy uregulować tryb rozwiązywania umów o pracę z pracownikami. Firma Cederroth zwalniając ludzi zachęca ich do podpisania porozumienia zamiast wypowiedzenia sugerując że jest to dla nich lepsze, a w swej pseudo dobroduszności pozwala im korzystać jeszcze z narzędzi pracy (samochód, telefon) do ostatniego dnia zatrudnienia. Kto się nie zna na prawie pracy ten na to przystaje a firma potem chwali się że nie zwalnia pracowników tylko rozstaje się z nimi za porozumieniem - totalna obłuda! Trzeba uświadomić ludzi aby wiedzieli co podpisują! Często też zwalnianego pracownika od razu odsuwają od wykonywania przez niego swoich obowiązków, tak jakby był jakimś przestępcą... Dla tej firmy w obecnym jej kształcie naprawdę nie warto się poświęcać więc dbajmy o swoje interesy.

Róża :)

Do hmm... Niestety,ale tak ten swiat jest zorganizowany, ze firmy są zakładane dla zysku. Dla ludzi natomiast funkcjonują instytucje charytatywne. Obecna sytuacja w firmie to wlasnie konsekwencja rzadow opartych o madrosci z Małego Księcia.

hmm...

To co sie negatywnego dzieje w tej organizacji dotyczy wyłącznie obecnych szwedzkich struktur zarządu po nagłym odsunięciu wieloletniego zasłużonego dyrektora generalnego. Intencja była prosta, bardziej niż człowiek zaczął liczyć się pieniądz. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich polskich przedsiębiorców którzy zakładają firmy, zatrudniają pracowników , a potem bez skrupułów sprzedają biznes (Dermika, Soraya) wraz z ludźmi obcemu kapitałowi - koncernom mającym człowieka za nic. A wszystko tylko dla zysku. "Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co stworzyłeś" - szkoda że ta mądrość nie została jeszcze usankcjonowana prawnie i pozostaje tylko w sferze naszej moralności...

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.