Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Nie orientujecie się czasem czy praca jako IT Support Assistant nie będzie jeszcze możliwa? Szukam zatrudnienia w Radzyminie w tym zakresie i okazuje się, że kiedyś przez taki portal kogoś na dział IT poszukiwano. Jestem świeżo po szkole i zastanawiam się czy osoby poczatkujące maja jeszcze szansę tu zacząć

Kasia Nowy wpis

Jest teraz rekrutacja dla przedstawiciela handlowego w Szczecinie. Jakie narzędzia pracy firma zapewni? Może nawet markę autka znacie? :) Widzę, że tutaj się nieciekawie pisze o zwierzchnictwie, ale czy każdy ph ma z nim do czynienia?

Anonim Nowy wpis
@Kasia

Jestem po rozmowie na pH w zach-pom Rozmowa pierwsza z samym kierownikiem, kolejny etap z kierownikiem i dyrektorem. Bardzo miło i sympatycznie jednak przejdę do minusów. Premie kwartalne, jeśli ty wyrobisz swój target ale cały zespół nie wyrobi kasy brak. Podstawa wg mnie jest dość kluczowa w takiej sytuacji jednak ich propozycja której nie chcą przekroczyć to 4600 zł już na rękę z umowa o prace wraz z całym sprzętem telefon tablet i samochód Renault megane. Kolejny etap w wawie jedziesz do wawy i tam die dowiesz czy chcą cię czy nie bo dział HR z szefem musi to klepnąć. Strata czasu i pieniędzy bo nie zwracają w żaden sposób ani za PKP ani za paliwo. Później chcieli podkupić znajoma z innej branży która ma ponad 10 lat dosw jako pH apteczny/ medyczny dalej z ta sama podstawa 4600 zł. Oczywiście podziękowała. I w dalszym ciągu ogłoszenie wisi na pracuj.pl

Administrator Nowy wpis

Orkla care S.A. poszukuje pracownika na Staż. Czy stanowisko Staż wymaga nadgodzin?

Romanczuk

Ile to już przedstawicieli zostało zniechęconych do pracy przez nową kadrę kierownicza niskiego szczebla spod Gołdapi. Tak się kończy jak zostajesz protegowanym z układu a nie z kompetencji i jako kierownik nic nie wnosisz do pracy przedstawiciela. Z układu dodajmy lewych zamówień w hurcie. Czyli towar nigdzie nie wyjeżdża z hurtowni jest jedynie odhaczany w fp, może dlatego nie mogą się doliczyć tylu brakujących milinów. Kierowniku przyjeżdżasz na podwójne po to żeby dowieść ulotki, 1/4 dnia - 2-3 wizyty i myślisz tylko żeby dobrze zjeść bo firma płaci i do domku a ty przedstawicielu radź sobie a ja obsmaruje Cię w mailu. Tak trzeba żyć !

Zuzanna
@Romanczuk

Zniechęconych? Czyli rezygnują z pracy?

robiq
@Romanczuk

Możesz więcej o pracy pf?

@robiq

Pytasz bo chcesz się tu przyjąć? Ja też się zastanawiam jak z targetami i czy można złapać premie. Jakbyś zdecydował się na rozmowę to napisz.

honey
@Marcin

Premie wcale nie tak łatwo zrobić.

logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Radzymin
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
xcv

Atmosfera na produkcji tragiczna, układy układziki między pracowniczkami pracującymi od początków produkcji, układanie grafiku pracy pod siebie, robienie sobie na złość, obgadywanie, jakiekolwiek skargi składane do kierownika produkcji są ignorowane, tak to w skrócie można opisać. Umowa o pracę jest niczym swiety graal, marna szansa na jej dostanie, jeśli cię nie lubią :) lepiej unikać pracy tam :)

@xcv

Czy nie lepiej zmienić pracę skoro jest tam tak źle? Ja tak zrobiłam i teraz mam umowę. Pamiętam że kierownik produkcji był bardzo w porządku i wręcz zachęcał ludzi żeby przychodzili z problemami. Nawet był podany nr telefonu na tablicy i prosił że jak ktoś ma problem którego nie chce poruszać w pracy to można zadzwonić do niego po pracy. Aż tak dużo się zmieniło przez ponad rok czasu?

Ilona

moze ten kierownik juz nie pracuje i stad te zmiany na gorsze ? ktos moze to wie ?

Fabryka

Gdzie znajduje się fabryka firmy?

Nikola
@Fabryka

Firma nie ma już fabryki, tylko biuro w Warszawie.

Elżbieta
@Nikola

Skąd takie informacje? Widzę że w zeszłym roku ludzie jeszcze tu komentowali pracę na produkcji - kiedy się ta fabryka zamknęła w takim razie?

Dorota
@Nikola

A co z ludźmi z fabryki? Pozwalniali czy teraz wszyscy w biurze pracują w Wa-wie?

Say
@Dorota

Fabryka wraz z pracownikami przejęta została przez inną firmę kosmetyczną i nadal funkcjonuje

Zaproszona

Hej, szukają PH do farmacjii. Warto czy jednak to januszex i szkoda czasu ?

Esz

Jeżeli lubisz poniżanie i niemalże feudalne układy, to miejsce idealne dla ciebie. Podkopywanie się na stanowiskach, niezdrowe relacje, chociaż skrzętnie ukryte pod bredniami o teamwork. Traktowanie przez menadżerów części pracowników, jak (usunięte przez administratora) dopełnia obrazu. I wisienka - HR, w ktorych jest tyle pogardy dla pracowników, że zdecydowanie powinni usunąć "human" z nazwy. Kiedyś przynajmniej z HR-ami było lepiej. Ale nowa przełożona tego działu wprowadziła nowe standardy, a raczej ich brak. Zatem wszystkim których brak pracy nie przycisnął do ściany, zdecydowanie polecam inne miejsce miejsce pracy. Jeżeli masz coś jeść chociaż przez najbliższy tydzień, omijaj Orkla szerokim łukiem.

Jordanex

Szanowna Tolu, Zachęcam do: 1. Czytania wpisów ze zrozumieniem 2. Sprawdzenie w słowniku hasła ironia 3. Odnoszenia się merytorycznie a nie emocjonalnie szczególnie jeśli się jest managerem - :) Powodzenia również - :)

Haerowo
@Jordanex

(usunięte przez administratora) Ciekawe dlaczego.... Teraz w HR profesjonalnie że aż czaha dymii. Zwolnienia były, będą. To normalne ale w tym zwalnianiu klasy totalnie brak. A karma wraca szanowny dziale human resources oczywiście w wydaniu obecnym to raczej obok tego hasła nie stało...

@Haerowo

Pracowałeś w Orkla care? Co sądzisz o tej firmie? Warto się starać o pracę w tym miejscu obecnie? Ile płacą i na jakiej umowie zatrudniają na początku? :) Opowiedz mi coś na ten temat, czekam na Twoją odpowiedź!

Haerowo
@Marcin

Jak się nie ma pracy to może warto traktując jako zdobycie doświadczenia. jak ktoś pracuje na podobnym stanowisku to nie warto zmieniać. W tej firmie jest trochę stanowisk więc zależy od działu. Generalnie wiele firm w branży płaci zdecydowanie lepiej. portfolio ogromne i nie wyróżniające się niczym szczególnym od konkurencji więc sam rozumiesz ze nie pracuje się prosto...jak lubisz nieprzywidywalnosc, stres i bieg przez plotki to to ta robota idealnie dla Ciebie

Czy w Orkla care S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Hehe

Zapomnij o tym

Tak ale jeżeli masz umowę o pracę. 1. Dofinansowanie do karty sportowej. 2. Enelmed 3. Ubezpieczenie dodatkowe. 4. Dodatkowa kasa w święta Bożego Narodzenia 5. Czasami paczki firmowe. Ostatnio dostaliśmy walizki przydatne w podróży. W zależności od stanowiska , telefon, samochód, laptop.

Osoba

Naprawdę? Szkoda tylko, ze FIRMA nie traktuje rowno Pan z produkcji wykonujacych ta sama prace! Panie zatrudnione na umowe o prace dostaly walizki, Panie zatrudnione na zlecenie juz nie...

@Osoba

Nie wiem dlaczego mnie atakujesz? Przecież napisałem że osoby zatrudnione na umowę o pracę a nie na zlecenie. Zazwyczaj w każdej firmie tak jest że osoby na UP dostają dodatkowe zaświadczenia a pracownicy na UZ takich nie dostają. Nie znam aktualnej sytuacji na produkcji w Emilianowie. Ale znałem sytuację w Radzyminie. Tam np pracownik zatrudniony przez agencję na UZ dostawał wyższą stawkę niż pracownik UP. I też ta sama praca. Nigdy, nigdzie nie jest idealnie. Na całe szczęście rynek wrócił do normy, więc jeżeli jest aż tak źle to może warto rozejrzeć się za nową pracą? Powiat WWL to nie Mazury gdzie trzeba danego miejsca trzymać się za wszelką cenę.

@Osoba

Hej, możesz mi powiedzieć jak wyglądają zarobki w Orkla care? Ile tu można zarobić i jakie są premie ewentualne? Za co je przyznają?

Wirus

Do okoła panuje epidemia biuro boi się wirusa i pracuje zdalnie a Panie z tej fabryki muszą chodzić narażając siebie i swoje rodziny. Niby firma kosmetyczna a swoich pracownikow wyposażyła w papier toaletowy, ręcznik papierowy, chusteczki nawilżające zamiast w płyny do dezynfekcji. Jest wprowadzony zakaz gromadzenia się w dużej ilości osób a na przerwę wychodzą w ok 10-15 osób i wszyscy siedzą na kupię, nie ma zachowanej odległości 1m. Przy taśmie sytuacja wygląda tak samo - nie jest zachowana odległość. W innych zakładach pracy są zmniejszane godziny pracy a tu nie. Ponadto Panie są zmuszane do zostawania po godzinach, te które nie zostają będą wyciągnięte konsekwencje np przy podwyżkach, premiach a Panie które chcą zostawać nie mogą bo wyrobiły limit godzin. Jak tak dalej pójdzie będzie trzeba to zgłosić do odpowiednich służb. Nie polecam tej firmy, omijajcie ją z daleka.

magik
@Wirus

Mi też znajomi się dziwią że firma która nie produkuje czegoś nie zbędnego w dalszym ciągu działa jakby nigdy nic w przypadku produkcji. Pakiety ochronne są do (usunięte przez administratora) i to dosłownie. Biuro praca zdalna a reszta niech się martwi. Anonimowe skargi można zgłaszać do działu HR na osoby które prowadzą mobing wobec swoich pracowników. Pisząc tutaj o takim problemie nie wiele zmienisz. HR jestem przekonany że od razu prześwietli zaistniałą sytuację.

bakteria
@Wirus

w innych zakladach pracy tzn w jakich ? w urzedzie pracy ?

Luki
@Wirus

Wlasciwie to firma na dniach przestanie istniec.... Wikingowie nas sprzedali, nawet bożek Odyn nie pomogl. Ci co mieli ‚głębsze wejscia’ zdążyli się przenieść do Health, reszta dogorywa. Szkoda takich marek!

Ciekawy
@Wirus

Oglądałem film na poważnym kanale Planete odnośnie omega 3. Widać tam mollers. Hmm ciekawe fakty. (usunięte przez administratora)

@Wirus

Nie ma zadnych premii na produkcji, chyba ze dla przelozonych itp. Przez agencje zatrudnienie na umowe zlecenie 19zl brutto na godzine, natomiast kilka osob zatrudnionych na umowe o prace 2100zl netto i tyle.

Hej

Mam pytanie. Jak wyglada praca na produkcji. I ile soe zarabia. Czy firma zatrudnia tylko przez agencje pracy i po jakim czasie jest szansa na normalna umowe bezposrednio z firma .

Hehe
@Hej

Jest tylko umowa zlecenie z agencja pracy. Nie daja umowy o prace. Umowe o prace dostaly osoby na samym poczatku magazynu, a teraz wykorzystuja reszte pracownikow na zlecenie przez agencje umowa co trzy miesiace na trzy miesiace. Odradzam ta firme.

Czy Orkla care S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Johan

Ha, ha, ha umowa opracę... zapomnij. Taka firma to ściema i upokorzenie dla pracownika. Gdzie Inspekcja Pracy ?

Wanda

Z zewnątrz niby ciekawa, a od wewnątrz smutek i żal. Niby korpo, ale jakieś takie kulejące. Jak prywatna, lokalna firma, tylko z Wielkim Bratem z Norwegii. Brak pomysłu, wizji, misji, strategii, za wyjątkiem oczywistej - trzeba pchać, znaczy sprzedawać, do klientów. Wszystko powiązane sznurkami.

Bodylas
@Wanda

Wszystko co powiązane sznurkami trwa najdłużej. Tak bywa z prowizorką... Cała sprzedaż oparta na tranie molersa więc warto się zapoznać z artykułami w internecie jaki to super produkt. Każdy może sobie wyrobić opinie sam. (usunięte przez administratora)

@Wanda

Co w takim razie przydałoby się zmienić w Orkli? Chciałabym wiedzieć, z czego nie jesteś zadowolona. Zastanawiam się, czy chodzi Ci o rozwój pracownika w strukturach firmowych czy o coś innego. Co dokładnie oznacza to "powiązanie sznurkami"?

Czy tyski chmiel ciągle jest?

A jakaś prywatna opieka medyczna?

Kolo

Jestem zadowolony bo mam najniższą krajową, nikt nie ma tyle szczęścia

Przedstawiciel

Witam, pojawiło się ogłoszenie do Firmy Orkla Care, na Przedstawiciela Farmaceutycznego w Warszawie. Czy możecie napisać objektywnie, jak najwięcej szczegółowych informacji na temat pracy w w/w charakterze pracy?? Dziękuję.

Bixter
@Przedstawiciel

A co na rozmowę Cię zaprosili ?

Jordanex
@Przedstawiciel

Jak traktujesz to jak pracę na kilka miesięcy to ok. Potem Cie zwolnią bo ze względu na Covid-19 i tak nic się nie będzie sprzedawać z tego wysokiej jakości portfolio - :) Produkty cegły, wyprzedaż goni wyprzedaż. Twoim głównym obowiązkiem będzie tłumaczenie aptekom dlaczego w internecie te świetne suplementy są połowę taniej. W sumie i tak lepiej bo w części kosmetycznej to produkty w internecie są za 5pln czyli kierowane do targetu Menelowe plus....

Franek

Tak się zastanawiam, pojawiło się ogłoszenie na grafika. Wymagań od groma, etykiety/ opakowania, marketing, dtp, social media. A w zmiana umowa zlecenie? Czy ktoś mi powie czy jest sen tam aplikować?

Jakie są mocne strony pracodawcy Orkla care S.A.?

Brodacz

Plusy to lokalizacja na Powiślu. Szybka zdezynfekowana winda w biurowcu. Możliwość wnoszenia własnego prowiantu i konsumpcji we wspólnej kuchni. I to chyba tyle jeśli chodzi o plusy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042