Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Polna 21

W rankingu jak się firmy nie powinno prowadzić na 10 pkt. firma uzyskała 10 pkt. Ponieważ takich firm jest niewiele, praca tam to dobre doświadczenie i wymarzone miejsce dla studentów piszących o zarządzaniu.

ula

Firma w sumie niezwykła. Wszyscy szukają pracy, jeden na drugiego patrzy wilkiem, sprzedaż i produkcja spada każdego roku i jest tylko jedna osoba zadowolona z tego stanu rzeczy. Genialny generalny dowódca sił zbrojnych. Zero doświadczenia ale za to niewiarygodnie wysoka samoocena i ta jazda na motorze.................klasa

UFO

Zobaczyłem ze na pracuj.pl jest oferta na DTP-owca, ktoś coś slyszał i może sie podzielic opinią o tym dziale? Atmosfera, zarobki itp??

Polna
@UFO

Doświadczenia tam raczej nie zdobędziesz. Z drugiej strony to jak czegoś nie robić to też doświadczenie.

bieda

A może jakaś porada jak najlepiej złożyć wypowiedzenie ? Do HR-u nie pójdę aby się doradzić bo wiadomo dlaczego.

bieda

marek

a czy wiecie gdzie składać CV?

Witek

@Alex zgadzam się w 100% ,wiadomo trzeba pracować i słuchać przełożonego ,kiedy opier... to opier...ale zawsze potrafił pochwalić i najważniejsze cenił jako człowieka a nie słupek którym jesteś w danym miesiącu . A ja to nawet sobie selfie zrobię :)

ALEX

Ja też idę bo szacunek do niego mam ogromny. Klasa to klasa. Nie nauczysz się jej. Trzeba ją mieć od urodzenia.

Kici-kici
@ALEX

A to ja wieczorem siąde na kamieniu przed oknem i was wszystkich nagram na moją komórę i zaniose do szefa!!! Aaaa! niee! nie dam rady, jest mróz, tylek i nie tylko mi przemarźnie. A przecież nie zamienię mojej miniówki na jakies leginsy :(

Apropos

Alexis myśli, że jak ona nie idzie, bo JC jej odmówił z powodu, że nikt jej nie lubi, to pozostali tez powinni nie iść. Mnie też nie jest w stanie nikt zastraszyć, więc też będę. Do zobaczenia!

Witek

A ja mimo że pracuje (jeszcze) w tej firmie to i tak pójdę na imprezkę do byłego dyr "JC" mimo że konkurencja niby (gdzie my do niego :) )i nikt mi tego nie zabroni ,w czasie wolnym od pracy mogę się spotkać ,bawić,rozmawiać z kim chcę i kiedy chcę,baaa,nawet usiądę koło niego .Szacunek miałem i będę miał do tej osoby,dzięki niemu się rozwinąłem ,wiele nauczyłem i zawsze będę mu za to wdzięczny,to był gość z klasą ,szacunek do ludzi miał .

Edek

Trzymam kciuki abyście dostali ,choć patrząc jak to teraz wygląda to wątpię .Farmacji już nie ma ,osoby które zostały z farmacji zostały zdegradowane na "trade"dziwi mnie tylko jak można być osobą która w siebie nie wierzy i daje się tak traktować aby zostać przesuniętym a nie odejść z godnością do innej firmy farmaceutycznej ,nie dość że wszyscy o tym mówią w firmie to ja bym nie mógł patrzeć sobie w oczy że tak mnie zdegradowali i żył chwilą a może się uda i zostaję , za chwilę każą sprzedawać na rynkach i w budkach .

Oni

Uwaga SPAM od Cederroth!

podwyzki

Podwyżki - potwierdzam!!! "prezez" i jego zaufani towarzysze mają coś dostać.

Akurat tak się składa, że mam dostęp do wyników sprzedaży i Cederroth (ta częśç Orkli) do prymusów nie należy. Od 2 lat notuja same straty, co widać na półkach w Rossmann i promocjach -70% w Superpharm. Na dobra prace bym tam nie liczył ale każdego wybór.

Maniek

Czy ktoś wie jaki obrót firma zrobiła w listopadzie ???

Alexis'bis

O, ktoś wyciął tekst Alexis o niszczeniu niewygodnych dokumentów, ciekawe dlaczego? Przysłowie mówi że prawda w oczy kole. Ciekawe czy kicie też...

Alek

A ja się cieszę że jakiś czas temu mi podziękowali,był szok ,ale z biegiem czasu okazało się że wyszedłem na tym super,teraz pracuję u konkurencji,podobne warunki ale jaki komfort ,wiadomo wyniki muszą być ,nikt nie wymyśla że mam jeździć po drogeriach-aptekach-sieciach ,wszystko i nic ,10 Aptek,każda coś zamawia ,szef pomaga a nie wymyśla jakiś dziwnych zadań ,jasne stałe zasady ,koniec miesiąca -zadzwoni z pytaniem jak ci pomóc,żadnych dziwnych sytuacji ,brak telefonów po 16 czy w weekend ,minimalizm w meilach a korporacja większa niż cederroth. I można ???widać że można ,trochę zaufania ,chce ktoś odejść to najpierw całe szefostwo się spotka i porozmawia o powodzie rezygnacji ,a tam nie było nawet dziękuję - tylko nara...chodzili i tylko spotkania robili-wizje tworzyli ,z sali do sali i co??? za chwile zostaną tylko ci co boją się odejść i żyją chwilą że uda się utrzymać posadę na produktach tylko kosmetycznych i piękne puste samochody na parkingu. Pozdrawiam i dziękuję że firma podjęła za mnie tą nie łatwą decyzję zakończeniu mojej kariery .

Czarna

Osiołów:) i kto tu jest osiołem czytaj osłem

Siwy

I znów zwalniaja. Raczej sie strzezcie przed ta firma. Poprzyjmowali osiołów za niskie stawki a oni nie znaja sie na niczym. Taka refleksja

rysiek

Kosmetyki do torebki? Jakis konkurs chyba czy coś

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.