Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

praca

kochani jestem młody i nie za bardzo łapię. SORAYA sprzedaje kosmetyki czy torebki ? Zmienia profil ?

no name

ja jestem z poza i nie ogarniam co piszesz ale zaglądam tu czasem bo fabuła jest ponadprzeciętna, jestem ciekawa o co kaman, jakieś nowe zwolnienia?

głupoto ty moja

Rafi walczy. Sprzedaż spada, marki tracą udziały więc wszyscy oczekują planu ratunkowego. I jest !!!! Opracowany wspólnie z Alexis ! Wywalić sekretarkę ! Bo dziwnie się zachowuje, pracuje po godzinach, robi więcej niż kazano. Wszyscy teraz będą trząść portkami bo nie wiadomo na kogo padnie. Dobry czy słaby oko Rafiego dopadnie każdego. Żenada. Co na to inspekcja pracy ? Co na to Orkla ? Zwolnienie było trzymane w tajemnicy aby pracownicy się nie zestresowali przed wizytą ORKLI. Sama wieść rozeszła się w 3 sekundy i generalnie podsumowanie jest następujące. Totalna beznadzieja. Aż smutno patrzeć na te kadłubki. Po co krzywdzić ludzi skora za moment zostaniecie wykatapultowani.

no name

mordo ty moja, to prawda? Skąd wiesz?

wowo

jak czytać umiesz ze zrozumieniem to poczytaj.

mordo ty moja

Uff ulga... Orkla już szuka nowego generała, szefa HR i finansowego. Mam nadzieję, że do końca roku zakończą rekrutację i znajdą kogoś sensownego. Skończy się w końcu ta błazenada.

zaproszona

rozmaryna brałas udział w rekrutacji przez firmę zewnętrzna? miałam pierwszy etap i na drugi dzień zadzwonili ze będą się kontaktować do końca przyszłego tygodnia w celu podania terminu na kolejny etap w Radzyminie... tylko ze było to pod konie sierpnia. i jak na razie cisza

Rozmaryna

W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko doradcaf handlowy... Jestem bardzo zaniepokojona tym co przeczytałem...aż nie wiem czy się w ogóle fatygowac....????

lubelak

Cześć. Na pracuj.pl jest oferta:Doradca Handlowy Miejsce pracy: cała Polska (z podziałem na regiony), ale czytając powyższe opinie aplikowanie chyba mija się z celem......Napisze ktoś jeszcze pracujący, czy przez te kilka dni od ostatniego wpisu coś uległo zmianie? ....Może na lepsze?....Pozdrawiam- lubelak

no name

a ta fala zwolnień nadal trwa ?

zirytowany

Sprzedaż spada i spada, wszystko idzie na dno. Mam nadzieje że Orkla zrobi porządek z całym tym amatorskim zarządem.

no name

Wow, sami proponują? nie widziałam takiego wakatu na portalach. Brać. Jak proponują to brać.

purchasing

A mnie właśnie proponują prace jako senior purchasing specialist/purhasing manager. No i trochę mi entuzjazm opadł po tych wszystkich opiniach. Naprawdę jest tak źle? p.s. Mam wieloletnie doświadczenie w zakupach w 2 polskich firmach kosmetycznych.

sommer

Hm, czytam te opinie i mocno się głowię, kto je pisał. Znam kogoś, kto w tej firmie pracuje od i nikt tej osoby nie zwolnił, o dziwo! Ale znam ją z jednej chyba nie zrozumiałej dla Was strony, ta osoba jest naprawdę bardzo pracowita. Nie jakiś tam dyrektor, pr-owiec czy inny hr-owiec. Nie, nic z tych rzeczy. pewnie jest i dużo prawdy w tych Waszych wypowiedziach, ale nie rozumiem jednego, jak to jest że w Cederoth dobrymi pracownikami mogą być tylko Ci po studiach? Pewnie wielu z Was zna firmę Komplex z Ursusa, a ja tam znam jedną osobę która jest mistrzem sprzedaży i o dziwo, ta osoba nie ma studiów!! Można, można. Czy Wam przypadkiem nie wydaje się że przesadzacie z tymi studiami, handel to nie chirurgia ani technika jądrowa że specjalistyczne wykształcenie jest potrzebne. A to że źle się traktuje ludzi. Niestety, to jest efekt uboczny wczesnego kapitalizmu. Wy zatrzymaliście się w czasie, kiedy to awans był dla tych ze studiami, doświadczeniem i odpowiednim wiekiem. I dalej powinno być że awansuje człowiek z doświadczeniem, a większe ma zawsze ten co dłużej żyje, a wykształcenie? bez przesady!! Komu do spisywania zamówień i merchandisingu ukończone studia są potrzebne. Mniej uczonych, a więcej logiki i na pewno będzie lepiej. Pozdrawiam

winter
@sommer

No właśnie sommer. Po co komu wyższe wykształcenie w przemyśle kosmetycznym. Wystarczy, że do dziesięciu liczysz na palcach, mnożysz do 2, masz talent i wystarczy. Nowe, nowoczesne standardy. Gratuluję. Czy jest lepiej. Jasne, że lepiej. Mniejsze zamówienia, spadek sprzedaży, mniej roboty i narzekających. Można ? ....można

Ona

Myślę, pourlopowy cd dzialu Design:(

Koniec jest bliski

No i jest zwolnienie...kto następny za tydzień?

ala
@Koniec jest bliski

no name to ci wyjaśnię. Handlowców też zwalniano wg. klucza kto droższy ten out. W sumie zwolniono najlepszych, to trochę brzmi paranoicznie ale tak wygląda dzisiejsza strategia. Musisz być tani i wchodzić w d... przełożonym. Wszyscy starzy wylatują bo przecież wystarczy zatrudnić młodego ambitnego za połowę ceny i jest oszczędność.Jedyny problem w tym, że to nie działa. Wczoraj wyleciał uznany w branży grafik. Z pewnością szybko zasili konkurencję. Firma nie ma już praktycznie działu PR a teraz graficznego. Teraz pewnie zabiorą się za R&D i produkcję.

pierwsze pietro

Najlepsze, że rok temu ci kolesie mieli wszystko podane na tacy, łącznie z gotowym rozwiązaniem (kilka opcji). Wybrali najgorszą. Zaciężyło kolesiostwo i totalna amatorka. Szkoda. To nie jest żadne obrabianie tylka. Wystarczy trzeźwo pomyśleć i przeanalizować w jakiej sytuacji była firma rok temu (nie było najlepiej - to wiemy) i w jakiej mogła by być teraz. A co wyszło to wszyscy widzimy. No prawie wszyscy - chociaż amatorów nie powinno się brać pod uwagę :-)

no name

no z tym że najdroższych to się nie zgodzę bo zaczęło się od wielu handlowców którzy chyba są najtańsi zwłaszcza gdy robi się wszystko aby nie dostali premii potem też często pracownicy działów a nie szefowie działów, trudno nadążyć bo nowe rekrutacje też ostatnio były i są nadal ale czekam z ciekawością co się wydarzy na koniec lipca, wyniki chyba słabe?

@no name

Takich wyników to ja nie pamiętam odkąd pracuję :((

I ty

Pozwalniali najdroższych pracowników aby obniżyć koszty i sprzedać marki za jak najwyższą cenę. Dość klarowna sytuacja. Jak się okazało, chciwy traci dwa razy. Sprzedaż spada lawinowo, zyski wyparowały. Myślę, że to wina poprzedniej kadry bo przyzwyczaili szwedów do ciągłych wzrostów i rozwoju a oni pomyśleli że to takie proste i normalne u nas a każdy się w Polsce się op....dala i nic nie robi. Zresztą dziwię się że wszyscy pozwalaja na takie praktyki rodem z dzikiego zachodu. Traktują nas jak bydło.

I ja

Uwaga uwaga zbliża się koniec lipca ciekawe kto teraz wyleci w piatek 24 i 31. Takie standardy korporacyjne. Szczegolnie zagrozone osoby wybierajace się na urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.