Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

Pakowaczka

My także uważamy że firma jest super. Zarabiamy najniższą krajową ale nasz Szef pozwala nam fajnie zarabiać pracując non stop po 12 h. Wtedy jesteśmy w stanie dostać lepsze o 100 zł wynagrodzenie od świeżo przyjętej osoby. Cieszymy się że Miś pomyślał o nowych pracownikach kusząc ich dużo lepszymi zarobkami od tych co pracują 15-25 lat w firmie. W końcu kto by tutaj przyszedł za niższe zarobki? Awanse? Oczywiście że są, ale nie u nas. Otworzyli nową produkcję apteczek ale żadnej z nas nie dali możliwości przejścia tam. Zatrudnili nowe osoby, oczywiście za dużo lepsze pieniądze a nam mówią że możemy fajnie zarobić jeżeli będziemy siedzieli po 12 h w firmie. Firma wyprawia sobie ciągle imprezy i też super że potrafią się bawić, szkoda tylko że nas nie zapraszają. Premie? też super że pracownicy biurowi je mają, szkoda tylko że nam zabrali możliwość uzyskania tej premii.

Ciekawy
@Pakowaczka

Czyli po 10 latach wkładania czegoś w karton należy się więcej pieniędzy niż nowej osobie która robi dokładnie to samo ? W czym ta osoba po 10 latach jest lepsza ? Przez 10 lat chyba miała okazję zmienić duzo rzeczy na lepsze a widać jak się nie chce to potem jest narzekanie. Normalne jest ze za proste prace nie bedzie sie dawać ludziom innych pieniędzy bo niby za co ? Jak ta osoba po 10 latach umie tyle co ta nowa i pracują z taką samą wydajnością. Nie widzę różnicy. Ktoś po prostu ma zal do życia z tego wynika

@Ciekawy

Swoją ciekawość zaspokoisz w 100% gdy przejdziesz się na halę produkcyjną i zobaczysz na czym polega praca na produkcji. Doświadczenie w pracy jest w tym przypadku jak najbardziej wskazane. Zgadzam się zaś co do przepracowanych x lat w jednej firmie. Mamy wolny rynek. Ostatnimi czasy o pracę nie było trudno. Świetne połączenie z Warszawą. Zdecydowanie za dużo narzekania na pracodawcę w stosunku do tego "co zrobiłam żeby moje życie potoczyło się inaczej".

Czy pracodawca Orkla care S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Sienkiewicz

Tak, zorganizowała darmowe karnety do bibliotek we wszystkich miastach gdzie pracują osoby w Orkla. Każda przeczytana książka to jeden punkt. Punkty można wymieniać na uśmiechy prezesa. 10 punktów to jeden uśmiech.

Mirosław
@Sienkiewicz

A jesteś w stanie napisać, ile aktualnie można zarobić za pracę w tej firmie? W wątku niedawno padła informacja, że pracodawca preferuje zatrudnienie na podstawie umowy ze stawką najniższą krajową. Chciałem ustalić, czy to rzeczywiście prawda.

@magik
@Mirosław

to już zależy od działu. Jeżeli na produkcję to minimalna krajowa lub niewiele więcej. W firmie nie ma czegoś takiego jak zapłata pod stołem.

Orkljer

Uważam że firma jest genialna. Ma ogromny potencjał, ciągle nie wykorzystany. Produkty najlepsze w swoich kategoriach. Nawet jak zdarzy się że nie są liderami to tak naprawdę i tak są. Kadra menadżerska najlepszego sortu prosto ze Skandynawii zaraz po studiach czyt.ma świeże spojrzenie. Boss zarządzający wizjoner, nic tylko słuchać, uczyć się i powtarzać najlepsze praktyki. Wszystkich traktuje tak samo, zadaje te same dogłębne pytania. Ścieżka kariery jest zaplanowana dla każdego pracownika jeszcze w Skandynawii. Ostatnio dużo jest przykładów awansów. Tu jest po prostu kuźnia talentów. Jak jesteś ambitnym studentem i chcesz zostać managerem asap to masz na to olbrzymią szanse. Cieszę się że mogę pracować w takiej firmie. Polecam wszystkim!

Zdumiony
@Orkljer

Orkjler - jarasz czy bierzesz antydepresanty?

Inna droga
@Zdumiony

A to nie byla ironia?

Orkljer
@Inna droga

Oczywiście że napisałem od serca ???? Dodam jeszcze że firma dba ze wszystkich sił o każdego pracownika. Dba o każdy szczegół aby wszyscy pracownicy byli szczęśliwi i zadowoleni. Jak ktoś chwilowo ma gorszy dzień to może w ramach godzin pracy udać się do pobliskiego kościoła na modlitwę. Niewierzacym firma umożliwia kontemplacje. Wynajmuje w tym celu restauracje na Powiślu. W ramach innowacyjnego podejścia na recepcji przewiduję się zatrudnić przeszkolonego psa owczarka norweskiego. W każdy piątek zaraz po lekkim obiedzie pracownicy mają bezpłatne zajęcia z nauki jazdy figurowej na pobliskim Torwarze. Jeszcze raz zachęcam wszystkich ambitnych do aplikowania na każde pojawiające się stanowisko. Tu jest po prostu jakby luksusowo....

Uhaaaa
@Orkljer

Najlepszy żart jaki w życiu czytałam ????????????????

O
@Orkljer

Co ty wypisujesz za bzdury

Czy Orkla care S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tyski Chmiel

Pewnie, że narzuca..ale przecież udziela. Wszyscy powinni odpoczywać w jednym terminie, wtedy po powrocie do pracy mogą sobie opowiadać swoje przeżycia.

Ktoś
@Tyski Chmiel

Nieprawda, nikt nie narzuca odgórnie terminów urlopów. Ale masz je zaplanować i podać w pierwszym kwartale bieżącego roku.

@Ktoś

No to wspaniale, że firma jest tak nastawiona do wypoczynku swoich pracowników. Wygląda na to, że jest to miejsce, w którym warto pracować. Dodatkowym atutem będzie możliwość zdobywania doświadczenia pod kierunkiem świetnie przygotowanej kadry menadżerskiej z avonu, a tego wcześniej w Radzyminie brakowało.

@bezrobotny

Tak, narzuca terminy z urlopami.

Chmiel tyski
@Tyski Chmiel

(usunięte przez administratora) Jaka swietnie wykealifikowana lasts manadzerska? Zostali sami przecietni....

@Ktoś

Zależy od działu. W działach produkcyjnych tak z 10 dni trzeba przeznaczyć na widzi mi się pracodawcy. Kiedyś było dużo gorzej. Nie wiem czy to zasługa nowego Dyrektora czy też Kierownika.

Barbara
@magik

@magik Też tak myślę, że urlopy mogą być zależne od działu i wykonywanych obowiązków. Tak przy okazji ,napisz mi proszę, jak wygląda atmosfera między działami w Orkla?

@Barbara

To zależy od kontekstu. Codzienne wykonywane obowiązki plus atmosfera koleżeńska wydaje mi się być ok. Gorzej gdy trafi się problem do rozwiązania. Im większy problem tym większa niechęć do współpracy. Pojawia się spychologia, brak wiedzy czy obgadywanie innych w negatywny sposób. Takie sytuacje trafiały mi się w wcześniejszych firmach, ale tutaj dochodzi motyw niepewności co do przyszłości, co skutecznie potrafi sparaliżować współpracę.

Ona

Proszę, powiedzcie mi na czym teraz stoi firma ? Zrobiło się stabilnie ? Chodzi mi o stanowisko bardziej laboratoryjne. Ma necie jest ogłoszenie na spec. Ds. Opakowań.

@Ona

Byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i umówiłeś się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak napisz proszę o swoich doświadczeniach z rekrutacji. Chętnie o tym przeczytam.

@Ona

Stabilność, jaką się ma w dole, z którego nie można wyjść

Od srodka
@Ona

Lepiej dać sobie spokój. Chyba że szukasz doświadczenia po studiach. Niczego się zbytnio nie nauczysz ale jak wytrzymasz 2 lata w firmie to kolejną firmę będziesz uważała za raj.

Agata
@Od srodka

A czy firma Orkla care S.A. oferuje możliwość odbycia stażu bądź praktyk osobom jeszcze w trakcie studiów? Czy wtedy student otrzymuje wynagrodzenie?

Ala
@Marcin

Wiesz może czy są nowe przyjęcia do pracy?

Walawszek walu
@Ala

Jak tam? Kiedy następne zwolnienia? Dalej wali fekaliami w Radzyminie przy polnej i na fabrycznej koło Łazienkowskiej? Ktoś tam jeszcze pracuje czy firma robi zlecenia dla Szwecji i Danii jako rozlewnia i konfekcja? Było tak pięknie gdyby nie ta Dermika...potem to równia pochyła w dół i beton z cederota dobił a pogrzebała orkla. Trzeba przyznać Pani Jolancie Z. zmysł do biznesu i interesów bo potrafiła z upadającej marki wykrzesać kasę i rozkręcić następny interes, sprzedając go przy jego schyłku poprzedniej firmie. Mając taki know how rozkręca następny biznes w tej samej konkurencyjnej branży tylko stawia poprzeczkę wyżej. A specialistolów zabiera ze sobą. W starym biznesie zostają tylko osoby które wyslizgały się na czyjejś pracy i ciągną na tym co ktoś wcześniej zaplanował. Po pół roku okazuje się, że wyników nie ma a "specialiści" odbijają to na reszcie zespołu. Ci co mają jaja sami piepszną papierami i idą do konkurencji... Reszta mniej ambitnych i mowo zatrudnionych s_r_a pod siebie i kuli ogon przytakując nowym przełożonym co w d...pie byli i gown0 widzieli. i tak nie doświadczona osoba na nowym stanowisku niegospodarnie zamawia towary...przeszacowane o kilka rzędów zamiast 25 palet zamawia 100. Później się okazuje, że tego towaru nie będzie i tak to się po 3-4 latach rozchodzi po kościach bo ten co zamawiał już dawno nie pracuje. To co DH odpier...Alali to zakrawa na inny wpis razem z DM i Marketingiem... Ha tfuuu na tą firmę i zarządzających przez ostatnie 5 lat

Jerzy
@Walawszek walu

Widzę, że pracowałeś w tej firmie. Aktualnie znalazłem informacje, że firma poszukuje nowych pracowników. Wiesz może, czy od pierwszych dni można liczyć na umowę o pracę?

Walawszek walu
@Jerzy

Wcześniej w soraya i cederroth UOP to był standard... Na początku orkli także a jak jest w tej chwili nie mam bladego pojęcia. Wiem ,że produkcja czyli konfekcja zawsze była jak (usunięte przez administratora) przymusowej albo kolonia karna... Najniższa stawka i największe pomiatanie pracownikami... Dziwiłem się, że w dzisiejszych czasach ludzie się na to godzili, biorąc pod uwagę położenie Radzymina blisko stolicy i dobre połączenie komunikacyjne ZTM a teraz jeszcze SKM od Legionowa. Teraz szczerze mówiąc nie chciał bym jako początkujący pracownik mieć z tą firmą do czynienia. Mam tylko nadzieję iż większość rozsądnych ludzi weźmie sobie do serca ocenę tej firmy oraz jej renomę, którą to łatwo sobie wyobrazić śledząc wpisy chronologicznie od 10 lata wstecz. Historia tej firmy idealnie nadaje się jako przykład do podręczników pt. Jakich błędów się ustrzegać aby nie pogrążyć wielomilionowego biznesu z potencjałem na rozwój. Albo jak w 10 krokach doprowadzić firmę do ruiny.

Brzydula

Współczuję Panią które pracują w Radzyminie, są zmuszane do zostawania po godzinach zostają te które nie wypracowały 200godz. Zastraszaja też takie, które są po różnych chorobach typu kontuzje, zabiegi operacyjne, udary. Nie polecam!

WąsPop

No i przyszła kryska na Matyska:)

Ala
@WąsPop

Czyli dalej zwalniają?....

Pm
@Ala

Czy są jakieś wakaty w firmie? Czy firma zmniejsza czy zwiększa liczbę pm w Polsce? Czy jest wakat na Mazowszu lub łódzkim?

@ola
@Pm

Firma się kurczy i zatrudnia najtańszych pracowników. Lubi biernych i posłusznych.

pm
@@ola

ale są widoczne nowe stanowiska na pm m.in. na Warszawę. Aktualne?

@pm

Jeśli ogłoszenie dalej widnieje na stronie, to warto zgłosić swoją kandydaturę jeśli jesteś zainteresowany tą konkretną ofertą pracy. Jeśli już wybierzesz się na rozmowę rekrutacyjną, to mógłbyś nam potem powiedzieć jak ona przebiegała? Jakich pytań można się spodziewać i jakie warunki proponuje pracodawca? Ciekawi mnie ta kwestia, daj znać koniecznie jeśli możesz.

Ola
@WąsPop

Na którego Matyska ?

SLIWA96

Dzień dobry, Mam ogromna prośbę , czy ktoś posiada numer do firmy Orkla Care do księgowości lub gdziekolwiek . Próbuję dodzwonić się i nie ma szans. CO TAM SIĘ WYDARZYŁO?

jacek
@SLIWA96

Zwolniono ponad 50 osób, w tym sekretarki i wielka korporacja zdana jest na własne numery wewnętrzne. :)

Jasia

Pracuję w dziale sprzedaży i powiem Wam że z msc na miesiąc jest gorzej, udziały rynkowe spadają dramatycznie, kolejne nowości to buble kosmetyczne, farmacja -35% spadek obrotów, kosmetyki -28% w stosunku do roku poprzedniwego, klienci delistują produkty i zabierają półki, KAM szukają pracy, nowy KAM od Rossmana z Eveline już rozkłada największego klienta i ma być zwolniony. GM klepie każdego po ramieniu i się uśmiecha, a zamiast pracować trenuje do kolejnych maratonów bo też już psychicznie nie daje rady. jesienią przyjeżdża zarząd więc czekamy na zmianę zarządu w Polsce!!

Było
@Jasia

??? Kilka lat temu farmacja tak pięknie hulała. Ech...

@Jasia

Pamiętam jeszcze czasy świetności Soraya, kampanie z Maciąg, Herbuś, Górniak, Janda były naprawdę dobre. Potem połączenie z Dermiką, wielkie zachłyśnięcie się z niej pseudospecjalistami, którzy finalnie rozłożyli wszystkie marki w ciągu 7 lat.(usunięte przez administratora)

Zięba

Bez przesady w R&D sa też kompetentne osoby. Pani Anna np..Ale brak konkretnej strategii. Dział przez długii czas nie wzmacniał się ludźmi to i marazm się wytworzył. Teraz też jest od niedawna nowa krew w dziale.

Carrris
@Zięba

Sam sobie przeczysz. Gdyby były kompetentne, to nie było marazmu i sukcesywnej eliminacji produktów z rynku, bo dobry produkt zawsze się obroni. W ciągu 5-7 lat, Soraya ze środkowej półki w Rossmanie spadła na samo dno. Brak pomysłu na produkt, na marketing, potem na sprzedaż, nie mówiąc już o "nowe" starej twarzy, która raczej odstrasza, niż zachęca do zakupów. (usunięte przez administratora)

@Jasia

To widać niestety po beznadziejnej jakości produktów np. Colon C z piaskiem.

Tom
@anonymous

No to będzie odświeżanie działu R&D. I walka o rynek.

Eryk
@Tom

Przecież firma w tym roku szukała głównego technologa i technologa. Więc nowa krew w dziale być powinna.

Woda
@Jasia

To trzeba było wziąć GM, który ma pasję do pracy, a nie pasję po pracy. Rzeczywiście słabo się sprawdził, bo faktycznie firma idzie na dno. Powodzenia panie K. Tak trzymać. Będą kolejni na Pana miejsce.

wodzirej
@Woda

Jakoś nie wierzę, że przyjęcie do pracy technologów z niewypłacalnego już Bahlsen Olsen i Mincera pozwoli na stworzenie nowej jakości kosmetyków. Jak nisko upadły marki Soraya i Dermika pod twoimi rządami (usunięte przez administratora)Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, czas najwyższy na ciebie.

To też ja

A mi się wydaję, że pani Monika z Dermiki jako dyrektor marketingu tak zdewastowała marki, że firma już się nie podniosła.

Ten co nie wierzy
@wodzirej

Firma nie wytrzymuje konkurencji. Jest za słaba żeby rywalizować z dużymi graczami, a małe firmy rozwijają się za kasę z dotacji UE. Soraya to już marka wyłącznie na sprzedaż. Świadczy o tym fakt że orka nie inwestuje w firmę. Życzę powodzenia nowym technologom. Już Bahlshen się zwinął.

Zigi
@Ten co nie wierzy

A co ze schedą po Marcinie W.? Szukają kogoś nie widziałem żadnego ogłoszenia? Pewnie znając tą firmę dorzucą komuś...

Było pięknie, pracowało się z radością.. 25 lecie Soraya - niesamowite wspomnienia. Teraz żal patrzeć jak produkty znikają z półek.

XYZ

A Pan Ex Dyrektor Zarządzający obecnie "naprawia" Nespertę. Nie chciało się jeździć do Radzymina, a teraz trzeba latać do Jelonka pod Poznaniem. Samolotem to tylko 55 minut, a bilety wrzuci się w koszty firmy. Ewentualnie można, jak w Orkli, przenieść siedzibę zarządu do Warszawy, żeby było wygodniej. Swoją drogą ciekawe, że nie znalazła się bliżej żadna firma, która chciałaby zatrudnić takiego geniusza...

luki

Jak sytuacja w firmie?

ex
@luki

Zwolnili 50 osób,reszta zastanawia się co tutaj jeszcze robi a inni skorzystali na zmianach przez sztucznie stworzone awanse. Natomiast hitem jest zwolnienie Kici - i ona doczekała się tego samego losu na który skazywała osoby przez tyle lat...

Oli
@ex

To konkurencja się cieszy, będzie miała dobrych ppracowników he he

Ktoś
@Oli

Niby których? Może mi powiesz, że z tego niby działu badań??? Dobry żarcik. To są osoby, które dawno się wypaliły i tylko w jakiś, niewiadomy sposób, trwały w tej firmie, aż ktoś się i za nich wziął...

Loka
@Oli

Tak tak, jest szansa że konkurencję doprowadza do tego stanu co nas Ci dobrzy????.

Laki
@Ktoś

W końcu ktoś przejrzał na oczy, ale jeszcze kilku nieudolnych zostało. Całe R&D powinno byc do wymiany, albo pracować dożywotnio charytatywnie za te beznadziejne wdrożenia co miały miejsce I wygenerowany kolosalne straty. Inaczej nie odbuduja tych marek.

Kiki
@Laki

A to nie marketing odpowiada za wdrożenia?

@ola
@Kiki

No właśnie, chyba marketing odpowiada za te marne wdrożenia... A w tej firmie to w ogóle wiadomo kto za co odpowiada?

Córka pracownika

Mam nadzieję że moja rodzina nie ucierpi z tego powodu że przesyłam tą opinię ale moja rodzina ma już DOŚĆ! Z całej produkcji ma być lepiej "pozegnanych" a cała reszta ma w imię podziękowania przebranzowic się na sortowacza zwrotów albo dystrybutora naprawdę nie widzicie że wina nie leży po stronie pracowników tylko zarządzających starej kadry!!! Moja rodzina się dopasowala do jednej zmiany do innych warunków pracy (usunięte przez administratora)...nie życzę nikomu oddania najlepszych lat takiemu pracodawcy powinien umożliwić ludziom wybór jak pracowali nad zmianami od listopada wywiesic listę żeby sie ludzie wpisywali!!! Teraz Ci co sa nominowani są NAGRODZENI!!!!

Produkcja
@Córka pracownika

Uważasz, że zwolnienie za porozumieniem stron i odprawa to nagroda? Chyba niekoniecznie. W tej trudnej sytuacji cieszę się, ze zachowują się przyzwoicie i nie zostawiają ludzi bez żadnego zabezpieczenia.

GK

Wszyscy wiedzą nikt nie mówi... , ten gość to totalne nieporozumienie... delikatnie mówiąc .

" Cześć tu Sławomir "

"Okręt tonie". Produkcja już drugi miesiąc pracuje na 1 zmianę. O podwyżkach w najbliższych latach można zapomnieć, bo z pustego to i Salomon nie naleje. Brak pomysłów na poprawę sytucji, nic się nie sprzedaje a magazyn zapełnia zwrotami. Tylko czekać na dniach zwolnień, najlepiej dla ludzi: grupowych. Atmosfera w firmie stęchła. Ci co trzymali "Okręt" na powierzchni sami odeszli do INNYCH znanych firm a nowi tylko ładnie świecą oczami. A "Okręt" idzie na dno i kto to powstrzyma........ bo chyba nie Panie z produkcji. Najwyżej za kilka miesięcy będziemy mieli nowego dyrektora.

Jan erotoman z koli

Handlowi mają zakres obowiązków 3 stanowisk... Kosmetyka budżetowa, dalej średnia a później farmacja i suplementy. Super tylko albo coś jest dedykowane do konkretnej rzeczy i na tym skupia się przeszkolenie handlowca albo szkoli się go do sprzedaży tego co sobie puste łby z fabrycznej w ekselu policz ą. Amatorszczyzna I Januszostwo. Byle kwartał/półrocze/rok się domykał... Za (usunięte przez administratora) hurtownie towarem to nie sztuka. Sztuka to wysłać towar tak żeby nie wracał do fabryki po 3 miesiącach Moje sugestie dla Orkla care S.A.: Wymienić kadrę zarządzającą, dział sprzedaży, HR, marketing, nie cebulić kasy ma R&D i słuchać ludu/reszty firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić HR.

Tom

Jestem zainteresowany pracą Technologa? Jaka atmosfera w dziale? Jak zarobki? Warto pracować w Orkla?

@Tom

Atmosfera porownywalna z zakładem pogrzebowym...czekającym na zamknięcie lub klienta...już prawie wszyscy rosadni odeszli lub ich poproszono...ale ZAPRASZAMY w końcu Radzymin to miasto cudu.

Stopchamstwu

Wspolpraca z p. Jarosławem to jakaś tragedia. Naznacza firmę wyjątkowa nieuprzejmoscia, brakiem wyrozumiałości i jest bezczelny. Nie polecam firmy.

Jakieś podpowiedzi dostanę? Chciałbym tu pracować.

XYZ

Jak nowy kierownik produkcji? Czy pseudomanagerowie już drżą o własne 4-litery?

@XYZ

oo pseudopracownik się odezwał a jest nowy kierownik produkcji ?? czy pytasz o dyrektora i sam się boisz o swoje 4 litery niech przyjdzie zobaczymy co pozwolą mu zrobić czy tak jak technicznemu uzdrów maszyny nie inwestując...

@Czek Noris

Akurat na szczęście już tu od dawna nie pracuję ;D Moje pytanie było z ciekawości, co teraz u Was słychać, bo straszna tu cisza zapanowała, a wiem że jakieś duże zmiany nastąpiły... Z tego co wiem, to nie należałem do pseudopracowników i raczej takich nie kojarzę za moich czasów, zaś managerowie... szkoda gadać. Ale trzymam kciuki, żeby nowi dyrektorzy i kierownicy dali radę.

@XYZ

To miałem rację że pseudopracownik z Ciebie bo musisz pisać na goworku żeby się dowiedzieć co w byłej firmie słychać!

@Czek Noris

Jeśli już o moją osobę chodzi, to były pracownik, a nie pseudo... A jak Ci bardzo zależy, to owszem mam kontakt ze sporą grupą osób jeszcze pracujących w Orkla, ale ciekaw byłem, co inni myślą o tych zmianach, które nastąpiły. Domyślam się, że Ty z kadry zarządzającej...

ABC
@XYZ

A może "Czek Noris" to pseudonim Technicznego, który również wyleciał z Orkla Care ? Nie musiałby uzdrawiać beznadziejnych maszyn, gdyby sam wcześniej nie zdecydował o ich zakupie.

@ABC

PUDŁO!

Agnieszka

@rrr Napisz, proszę kilka słów o pracy w Orkla care S.A.. Każda opinia poparta konkretami będzie bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów? @Róża, jeśli zdecydujesz się aplikować, wróć, proszę z informacją zwrotną jak przebiegała rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.