Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

litwin

18 netto to bym sie zastanowił czy wsiadac za fajere koledzy zastanowcie sie czy isc nastempnego dnia do robory za te marne wynagrodzenie , ja znam robote i mobilis dlatego nie pracuje dla nich, jeszcze raz zastanówcie sie zobaczcie ile lutków sie przewozi w autobusie za jednym razem i w ciagu 8godzin za 12zeta za godzine. To jest smiech koledzy ja proponuje tygodniowy strajk to by sie obudzili i zaczeli.myslec realnie

gdzie te kontrole

Pks Grodzisk co obsługuje linie ZTM w Warszawie 1 kierowca na 2 zmianach po 6 dni w tygodniu 360 godzin za fajerą w miesjącu POlska to dziki kraj

qwe

Czyli brutto ile wychodzi?

Iglo

10 PLN netto na godzinę, więc lepiej zatrudnij się dorywczo jako cieć na jakimś parkingu strzeżonym. Większa kasa i mniej obowiązków.

jack1
@Iglo

naucz sie liczyc jak ci nie pasuje to zmien prace

iglo
@jack1

Sorki ale nie jestem czarnuchem, żeby pracować w Syfilisie... więc nie mam czego zmieniać. W turystyce tygodniówkę mam sporo większą niż ty zarobisz przez miesiąc na 2 etatach u Żydka.

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
qwe

Ile można zarobić na umowę zlecenie w Krakowie, jeżeli będę to traktował jako dodatkową pracę ? Składki zdrowotnej nie muszę mieć opłacanej.

kierowca

Ja to tak chciałbym, żeby ta firma splajtowała w Warszawie,żeby tak im obsad brakowało, życzę im tego z całego serca.

@kierowca

Obsad im będzie brakować już za chwilę, jeśli już to nie nastąpiło... jak co roku połowa jedzie na wieś i ogarnia swoje, a ciekawe co będzie, gdy dostaną 100 nowych wozów?

kierowca13

12 zł na rękę za ciężką pracę!!! niedługo żydy same będą musiały usiąść za kierownicą, wychodzi na to, że zapłaciliśmy ze swojej pensji za kostkę wyłożoną na zajezdni w Ursusie - stąd obniżka pensji od marca!!! zarobki kierowcy w tej firmie są takie same jak sprzątaczki z Ukrainy, a odpowiedzialność jednak inna

LORET 3459

lub zapitalaja w Mobilisie 24 h karty drogowe sĄ

LORET 3459

Nie kontroluja pracy kierowcy więc ludzie pracuja na 2 etaty Mza i Mobilis

Abcde

Niektórzy to mają poczucie humoru, benefity im się marzą, jak popracujesz w tej firmie to będziesz się cieszył jak cała wypłatę uda się dostać, wypłata bez obrywek to już wielki sukces, celowo pomijam jej wielkość żeby nie dołowac świeżych pracowników .

sdtfyhui

Odpowiedź na: [Zloty 1 - 2016-01-28 16:22:31]: Ja tam nie wiem czemu taki pesymizm w ludziach. Nie podoba się to wypad ! Praca bardzo dobra i godna polecenia każdemu. Rozwojowa, pełny socjal i wspaniałe wczasy w Mrzeżynie. Co do pensji jest dobra na 4+ zawsze śmiało te 500 można miesięcznie odłozyć. Polecam, a nie roby wypad ! Jak taka świetna ta praca, to chciałbym z toba pojechać jako pasażer. A zahamuj gwałtownie, albo rusz za szybko lub słuchaj radia za głośno, to zobaczysz co ja jako pasażer zrobię z tobą. A ty masz mieć mo*dę w kuble i słuchać moich bluzgów na ciebie, twoją rodzinę na twój styl jazdy i na wszystko na co będę miał ochotę. A ty milcz bo jesteś śmieciem bez żadnego prawa do obrony. To jest prawda o MZA a to czy ktoś nierób to nie ma nic wspólnego synku. Tak że zapraszam do pracy ludzi bez honoru z miękkim kręplem i masochistów.

Oramus1

Słyszałem że dają 15 zł brutto za postoje i 18 zł za czas jazdy. Ale czy to prawda ?

@Oramus1

Na zleceniu w Wawie na rękę masz 12 zeta za godzinę spędzoną w autobusie, to jest 16 zeta brutto. Jeśli siedzisz na dyżurze, masz mniej. W Krakowie nie wiem, ale chyba lepiej nie mają

Oramus1

Chodzi o umowę zlecenie ?

Oramus1

Jakie aktualnie są stawki w Krakowie dla nowych kierowców ?

sara
@Oramus1

około 10 zl warszawie masz 12 zl super stawka.

kierowca

W kwietniu następuje scalenie firmy na terenie stolicy - z dwóch baz robi się jedna baza (konkretnie Utrata do likwidacji, wszystko idzie do Ursusa) być może Mobilis będzie chciał zmienić obsługę linii, bo przecież nie będzie z Ursusa puszczać przejazdu technicznego 20 km w jedną stronę zatem jesli szukasz tam pracy - lepiej mieszkaj blisko zajezdni, bo ta jest zlokalizowana na kompletnym zadupiu (10 minut pieszo od autobusów, które gdzieś do miasta dowiozą)

sara

Robata jest ok tylko ta wyplata jest zero.

olo

Widać kadra Syfilisa się udziela :) Klęknij bo może to sam Prezesina tego bjzlu do Ciebie pisze :) Dobre zarobki i stabilne zatrudnienie za 1500 miesięcznie :) Teraz te Ćwoki mają problem bo wygrali przetarg a nie ma kto jeździć i co ważniejsze - nie ma CZYM jeździć. Żałosne dupki

olo

Ehh to taka zabawa Ktoś kto robi za Czarnucha w takim Syfilisie raczej nie jest zainteresowany pracą za pieniądze. Gdyby był to by startował z pozycji MZkowa albo jakiś firm lolTurystycznych. To może zapomnijmy o zarobkach w turystyce czy nawet na liniach międzynarodowych. Wyjaśnijmy sobie jedno - czasy się zmieniły. 4-5 lat temu było ciężko się dostać do MZA. Teraz przyjmują praktycznie każdego. Z jakiego powodu gogusie robią w Syfilisie? Bo są na "czarnej liście MZA". Gorzała, kradzieże itd. Pierdolenie o wczasach pod gruszą u takiego pracodawcy jest żałosne. Cieć z parkingu strzeżonego w wawie zarabia więcej niż ci śmieszni driverzy z Syfilisa, Michałka czy innych wynalazków.

kierowca

By dostać na rękę 2 500 PLN w Mobilisie (w Warszawie) musisz ostro dymać... na zleceniu jest to 210 godzin w miesiącu, na umowie o pracę trochę mniej godzin (powiedzmy coś koło nominału), jeśli nie zabiorą premii i nie masz np. dodatku starszego kierowcy możliwości awansu w Wawie są nikłe - możesz zostać po jakimś czasie starszym kierowcą (a wcześniej juniorem starszym kierowcą), dostaniesz może certyfikat od ZTM, to dokulasz do pensji jakieś 300 PLN na rękę

takie upodlenie ?

Odpowiedź na: [Zloty 1 - 2016-01-28 16:22:31]: Ja tam nie wiem czemu taki pesymizm w ludziach. Nie podoba się to wypad ! Praca bardzo dobra i godna polecenia każdemu. Rozwojowa ,pełny socjal i wspaniałe wczasy w Mrzeżynie. Co do pensji jest dobra na 4+ zawsze śmiało te 500 można miesięcznie odłozyć. Polecam ,a nie roby wypad ! Jak taka świetna ta praca,to chciałbym z toba pojechać jako pasażer.A zahamuj gwałtownie,albo rusz za szybko lub słuchaj radia za głośno,to zobaczysz co ja jako pasażer zrobię z tobą.A ty masz mieć mordę w kuble i słuchać moich bluzgów na ciebie, twoją rodzinę na twój styl jazdy i na wszystko na co będę miał ochotę.A ty milcz bo jesteś śmieciem bez żadnego prawa do obrony.To jest prawda o MZA a to czy ktoś nierób to nie ma nic wspólnego synku.Tak że zapraszam do pracy ludzi bez honoru z miękkim kręplem i masochistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis