Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Elvis

A ja uważam, że jest OK. Skoro są Czarnuchy wyceniające swoje umiejętności na taką stawkę... Przecież wystarczy spojrzeć na to co robią kierowcy liniowi - idealnym przykładem jest Sindbad. Niby wielka firma (tylko połowa to podwykonawcy). Zarobki pewnie takie jak umiejętności. Żal wielki. Za taką "jazdę" jaką robią Ci wyrobnicy to mnie by zdjęli z grupy po 2 godzinach. No ale białe koszulki i krawaty. Wiadomo, że do komunikacji idą ci, którzy do niczego innego się nie nadają. Potem jest linia. Dalej przepaść i turystyka na samym końcu. Oczywiście ta prawdziwa turystyka, wyłącznie z zagranicznymi grupami... Róbcie Czarnuchy na Żydka :)

kierman
@Elvis

Przeginasz Elvis, widać mało znasz życie... w zbiorkomie ludzie pracują z różnych powodów: chęć zdobycia doświadczenia, sprawy rodzinne (codziennie jesteś w domu), itp... Ty natomiast wywyższasz się...

Była Szwaczka

Ukraina wykosi Rolników z MObylisa, Rolnicy łączcie sie

Oscaritto

U mnie to samo w pon ide do kierownika, nie wiem co u innych nie tak z grafikami ale mnie niejaki krzysztof zalatwil juz drugi raz i ostatni, pierwszy 2014 jak tylko przylazl na utrate a drugi wlasnie teraz, tym razem troche inaczej bo umowa o prace wiec pustego grafiku nie mogl zrobic to od gory do dolu rezerwa do tego nawet na nocna zmiane, faktycznie bylo dzieki niemu swego czasu na utracie ponad stan z obsadami ale tylko dlatego bo za nim przeszlo duzo ludzi z ursusa jego kolesiow gdy byl tam dyspozytorem i na utracie bylo za duzo a na ursusie za malo i ja m.in. czy jeszcze paru zostalismy na lodzie i z pragi musialem dojezdzac na ursus juz w 2014r.

malutki@dobrytata.pl

potwierdzam, nie wyjechalem dzisiaj jak zobaczylem grafik, w poniedzialek do kierownika jesli nic z tym nie zrobi a pewnie nic to wypowiedzenie skladam, ludzie teraz jest idealna okazja 100 eetam 50 czy nawet 30 takich wypowiedzeń i ukraincy nie pomoga, teraz wlasnie teraz do 9.08 APELUJE do wszystkich kierowcow, bez tych bez ktorych nie ma tej firmy a traktowani sa najgorzej, Nick odedzwij sie do mnie, wiem ze gro ludzi ktorzy tu jezdza tez to czyta, odedzwijcie sie TERAZ ALBO NIGDY można jeszcze coś tutaj zrobić dla NAS(oprocz placu za nasza kase) potem będzie juz za pozno, szczegoly na maila.

@malutki@dobrytata.pl

No ale co z tym grafikiem na sierpien? Jest w nim za dużo dodatków i mało się naskłada godzin? Czy też znowu szanse na premie dla aktywnych kierowców są dawane tylko przydupasom?

malutki@dobrytata.pl
@Stefan

w sumie nic bo kopiuj wklej metodą od prawie pół roku miesiąc w miesiąc jest praktycznie to samo, weekend chce wolny to pracuje, urodziny też pracuje :[ sugestie są ignorowane mimo że mówi dobrze czy jak dzwoni chce żeby z wolnego przyjść jaki miły jest, mówi że wszystko załatwi, i następnie wszystko ma w d...ie nie odbiera telefonu, grafik praktycznie w niezmienionej formie ! PANOWIE ZRÓBMY Z TYM PORZĄDEK !

OBYWATEL PISZCZYK.
@malutki@dobrytata.pl

Nic z tym nie zrobisz. MOBILIS znany jest ze złego traktowania ludzi , nawoływano już kiedyś do bojkotu tej firmy. W jednym kraju tak sobie przechlapali że na świecie było o nich głośno. Winę za to ponosi Polski Rząd że takim pozwala na rynek wejść i konkurencję robić. W niektórych miastach konkurencja boki zrywa z konkurencji jaką robi MOBILIS.... niesprawne autobusy ( choć reklama krzykliwa że nowoczesne, komfortowe i takie tam) , nie pojawianie się na przystankach, spóźnienia, brudne fotele i firanki o zestresowanych i wiecznie wk...ych kierowcach nie zapominając. I tak pajacowali że kilka kursów już zawiesili .... taką konkurencję zrobili pajace. Z innych spółek na siłę próbują kierowców do Warszawy wywlec ale nikt mądry nie chce to zwalniają za byle co. A Kierowców coraz mniej chętnych w porządnej firmie pracować, jedynie frustraci i dający się zastraszyć. Krzykliwa reklama z MOBILISEM BEZPIECZNIE ale jak widzę te wyścigi rupieciami na Olsztyn bo presja kierowców męczy i rozkłady nie realne to aż o wypadek się prosi. I też ktoś na to pozwala, urzędy, policja, Inspekcja Transportu Drogowego. Zatrudnią Ukraińców ? A ciekawe ile Ukrainiec wytrzyma wiedząc że ma takie same prawa w Polsce jak Polak ??? Polaków nie szanują to i Ukraińców nie uszanują. Tylko kasa ich interesuje a za tą gonitwą za kasą to tylko straty mają bo głupio myślą. Jedynie udzielać odpowiedzi na skargi potrafią i wmawiać że winni kierowcy. Niestety pasażerowie wiedzą co jest grane ale i tak ochoczo skarżą się na wszystkich i na wszystko... dla rozładowania stresu. W wyniku czego kierowcy nie mają lekko ale kto mądry to podziękował i z tego bagna wyszedł.... szkoda życia na nerwy i podkładanie się dla firmy. Zarobki też nie MOBILISUJĄ ;)

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jack

dobry informator z tego "nick-a" cztery litery ludziom lubi obrabiac

@jack

naucz sie czytać ze zrozumieniem chociaz jak sie do tej pory nie nauczyles to juz sie nienauczysz a nick-pseudonim jest wlasnie na takich jak ty i tobie podobnych w tej fimie, rozwalajacych ją od srodka, zebys 500razy jeden z drugim domyslal sie kto co i nie mogl dojsc mimo takich szczegolow i miedzy innymi dzieki ktorym to tutaj tak jest z ludzmi (tworzacymi przeciez ta firme) a będzie jeszcze gorzej. a ty mozesz jedynie w kilku ledwo slowach warknac cos tam pod nosem, tyle twojego, na wiecej cie nie stac do tego brakuje ci argumentow, warcz sobie dalej bo rzetelna, przede wszystkim obiektywna i AKTUALNA informacja będzie przekazywana SZERZEJ co sie tu dzieje.

jack

wyobraz sobie ze wiekszosc robi to co lubi a ty widocznie swoje obowiazki wykonujesz z przymusu bo na nic innego nie jestes godzien

jack

wszedzie dobrze gdzie nas niema

szybkie info z rana co widzialem, co wiemy; wesolutko będzie 9.08 oj wesolutko pseudo planista zalatwil pare osob na cacy z grafikiem na sierpien, indywidualne jednostki odmowily wyjazdu juz dzis(tak, zostalo jeszcze mimo wszystko kilku charakternych ludzi w tym syfie ale to juz naprawde niedobitki a firemka skutecznie robi wszystko zeby i ich usunac) paru nie wyjedzie 1.08 ale najlepsze przed nami, będę tutaj wrzucał co tylko będę wiedział, od razu sprostuje info powyzej zeby potem nie bylo ze farmazon sieje hehe jak to w takich krzach bywa moze sie za chwile zmienic i ciec będzie tylko otwieral/zamykal szlaban na tym jego rola sie skonczy a ambitne plany jeszcze sie powzorowac na MZA spelzna na niczym, do tej ukrainy z grodziska takze jeszcze sie odniose , wlasnie dlatego lukaszek obecny pseudo planista jak i jego kompan kierownik planista z utraty a byly dyspozytor z ursusa sie czuje tak pewnie i ma ludzi za NIC bo raz ze sciagaja ich na wlasna reke a dwa ze za chwile przyjda do nich sami,

Stefan

Czyli widzę, że Krzysiek z Utraty też jest dobrze ustawiony? Za jego czasów na Utracie nie brakowało obsad, ludzie chętnie z wolnego przychodzili, bo czuli że kierownik jest gość OK. Czy teraz wszedł w tryby korporacji o nazwie Mobilis? A co z dyspozytorami z Utraty - Remkiem, Tadziem i hamulcowym Andrzejem P. To jasne, że teraz do Mobilisu zaciągną się Ukraińcy z PKS-u, w sumie to dobra wiadomość, że ostatecznie PKS GM żegna się z warszawskim rynkiem, było zbyt dużo patologii... tylko czy Ci Ukraińcy będą musieli uzyskiwać certyfikat ZTM - cienko to widzę;)

nie bardzo wiadomo co znaczy 'plan' w tym krzaku, piątek 29ty po 17 a grafiki na ostatnią chwile doslownie, czy autobusy dotarly wszystkie sami jeszcze nie wiedza, ktory tam sie przejdzie policzy dopiero ogarną ile tego jakoś może te 100 wyjedzie najwyzej ze starych dwunastek pozawieszaja, 325 zdaje sie autousow aktualnie, ktoś komu zdaje sobie sprawe co za 'firma' ten nie moze ztym przejsc do porzadku dziennego ottak bo przechodzi ludzkie pojecie kto i jak do tego dopuscil.

Stefan

Czy oni się mieszczą z taką liczbą autobusów na placu w Ursusie? Jak wygląda sprawa kolejki do tankowania wieczorem? Kiedyś ok. północy czekało się do dystrybutora sporo czasu, potem jak doszły wozy z Utraty to pewnie więcej się czekało, a teraz co będzie? Czy nadal na OC dają 10 minut? Czy podbili stawkę w tym zakresie? Czy Łukaszek nadal siedzi i śledzi monitoringi z autobusów? Taka szła wiosną plotka że wrócił do Wawy, a na jego profilu na fejsie jest, że siedzi w Krakowie... Dzięki Nick za informacje, są cenne...

@Stefan

mieszczza sie o tyle ze wykupili jeszcze jeden plac (tylko 4 miesiace zajelo placowym dojscie ze jest dwyczesciowy) za stara hala i tam stoja 12stki, przez łukaszka za duzo ludzie odeszlo w pewnym momencie naprawde mieli problem z obsadami, odsuniecie jedyna rada, teraz jest inny łukaszek(specjalista ds grafiku) jeszcze lepszy niz pierwowzor takze wszystko u nich gra po swojemu dalej i buczy, co do kolejek to nie bylem wieczorem ale pompy przebudowane wszystko szybciej i sprawniej takze to akurat mimo takiej ilosci poazdow do przezycia, dalej na OC 10 min, ciec juz jest i szlaban, jak w MZA będzie podbijane przy wyjazdach i zjazdach, grodzisk NIE WYGRAL przetargu o zycie(odwolanie to juz tylko labedzi spiew) a wiec teraz będzie ukraine doił dopiero zostalo im 1,5 roku kontraktu na nawsze scanie i koniec, i cała ta ukraina ktora byla/jest tam 3/4 z nich przyjdzie do mobilisu.

fun&thomas

Stefan Lukaszek robi w krk Mpk jako kierowca

Stefan

Nick, napisz proszę czy Mobilis wystartuje z planem, gdy zacznie obstawiać 100 nowych brygad, które ostatnio w przetargu zgarnął. Bo to byłoby ciekawe...

a cos taki ciekawy

Była Szwaczka

Jeździ tam ktoś jeszcze, czy wyznawcy Bandery już wszystkich wykosiły?

Stefan

Tak, jak sie spodziewalem akcje zatrudniania kierowcow zbiorkomu podjela Arriva (pojawilo sie w warszawskim posredniaku ogloszenie, ze potrzebuja 134 kierowcow) proponuja umowe o prace oraz ca 20 PLN na godzine ciekawe ile zgarna ludzi oraz co na to Mobilisiaki pozdro Stefan PS. sorry, ze bez polskich liter, ale nadaje z zagranicy

@Stefan

czyli wiadomo juz czemy dyrektorek sie wychylił z 21zl wprawdzie tylko na 2 miesiace poki co ale wystarczylo zeby uciszyc na chwile szmery niezadowolenia, obstawiam ze im blizej bedzie do startu Arrivy tym stawka w mobilisku będzie rosla oczywiscie nie na stale tak jak teraz 21zl brutto na miesiace sierpien wrzesien na zlecenie a na um o prace beda dalej kusic smiesznymi dodatkami dla'aktywnych' kierowcow, tutaj stawki do poziomu Arrivu nie podniosa wedlug mnie NIGDY z racji tego ze postawia na nowe 2 przetargi aby tylko patrza zeby sie stare juz jak najszybciej skonczyly no a na nowe czarnuchow jeszcze troche maja i Arriva nie zmieni tu znaczaco rozkladu sił..

gh-Cracov

Jak wyglądają stawki na samozatrudnienie ?

21zl na zlecenie od 1.08 do konca wrzesnia aktualizacja stawki, premia dla 'aktywnych' na sierpień wrzesień 1000brutto, i motłoch uciszony póki co..

gh-Cracov

Te 21 zł na zleceniu to tylko w Warszawie ? Czy w Krakowie też ?

@gh-Cracov

No gdzie w krk w Warszawie, nasz dyrektor, nasza perelka na taki gest sie zdobyl.

1+1=3

Zaraz będzie obniżka pensji, w syfie norma, ta firma ma tak zła reputację że się zastanawiam jakim cudem ZTM wybrał właśnie nia w przetargu zwłaszcza po wcześniejszych doświadczeniach,ciągle problemy kadrowe, wozy brudne w rozsypce, pensje pracowników zaniżone w stosunku do tego co u innych przewoźników, kierowcy na smieciowkach, związek zawodowy to fikcja, czy są wogole jakieś plusy? Ja nie widzę.

NAJNOWSZE INFO Zaciag ukrainski w drodze, po poczatkowych obiekcjach co z ich przewozem osob(chca sciagac takich ktorzy jeszcze nie pracowali w Pl) udalo sie znalesc patent 5dniowy i mają papier, a poki co za duzo ludzi(jutro 16osob na rezerwie!) taki planista ze teraz za duzo za chwile bedzie brakowac, na rezerwie na ktorej jesli tylko siedzisz i nie wyjedziesz 9godzin wogole masz 11brutto ale do gamoni to nie dociera (wiedza swoje bo ZWIAZKI IM POWIEDZIALY ze taka sama stawka) zwiazki ktore w mobilisku pic na wode mozna okreslic krotko zreszta jak i to ze kanaly plac porobione( za pieniedze kierowców jak jeszcze ktos sie nie domysla) tylko dlatego bo ZTM kazal, jesli ktos liczy na serwis ze conecto codziennie przez kanal przeglad itp cos na kszalt jak MZA to sie przeliczy, ja daje 3lata i to plastikowe badziewie rozsypie sie tutaj do tego stopnia ze po koleji beda musieli wszystko wymieniac jak teraz w starych 12,tym bardziej jak cepy tutejsze wywalone z innych firm za fajere wsiąda, dostana je na stan a tylko tacy maja tu uklady z dzialem planowania ktory to wydaje sie ze bedzie to dysponowal ewentualnie kierownik na pods.ich opinii a jaki kierownik polecam poczytac wpisy wyżej,

Finek

Róbcie na Żydków. 11 pln za godzinę to chyba godziwa praca... I najważniejsze - słuchajcie tych pseudo driverów, którzy "mają praktykę 30 lat". Gdybym ja miał takie umiejętności jak Oni to by mnie zdjęli z grupy po godzinie. Oni zarabiają 2k za 250 godzin ja mam tyle samo za 4 dni w turystyce.

Witek

Wiesci od urzednikow są baaaaaaaaardzo ciekawe,to kolejne o szefie kierowców w syfilisie Z ustanień kontroli wynika, że z dniem 1 grudnia 2005 r. w ZGN ponownie zatrudniono na etacie związkowym pracownika, z którym na jego wniosek w ramach Programu Dobrowolnych Odejść PDO rozwiązano stosunek pracy, i któremu w związku z tym wypłacono kwotę ogółem 51.894,98 zł. Dyrektor jednostki nie miał obowiązku ponownego zatrudnienia tego pracownika i opinię taką podzielało też Biuro Interwencyjno Prawne NSZZ "Solidarność" Regionu Mazowsze, ponadto pracownik uzyskał prawo do świadczenia przedemerytalnego. Zamwarcie umowy o pracę miało charakter pozorny, zatrudniono pracownika na stanowisku pomocy biurowej z wynagrodzeniem zasadniczym 1.450 zł brutto, by następnie po upływie kilku dni zwolnić go - z racji pełnionej (wcześniej społecznie) funkcji związkowej - z obowiązku świadczenia pracy z wynagrodzeniem ryczałtowym w wysokości 3.960 zł. Decyzję o ponownym zatrudnieniu pracownika podjął ówczesny dyrektor jednostki, p. Bogdan Bator...... Chce żeby mie tak zwolnili, odpale 10 tysi!!! i jak ma być dobrze w tym grajdole ! ps czy ktoś wie ile kosztuje blizniak na białołęce???????:-))))))))

UrbinEnd
@Witek

Prokurator, skandal ze zwolnieniami,bo jak to nazwać, zobaczycie Pan BATOR zostanie jeszcze prezesem, zeby sprzedac na koncu autobusy za bezcen. A dopoero wtedy podwyzki dla kierowcow, pierw musi sie gora nachapac

Muszka
@Witek

Czy może pan powiedzieć skad są te informacje,gdzie można je znalezć? Prosze o odpowiedz, wielu osobom mogloby to pomoc!!!!!!!!!!! Wiele osob jest zarzenowanych ymi informacjami. BARDZO PROSZE ODPOWIEDZIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert
@Muszka

zaklad gospodarowania nieruchomosciami srodmiescie, kazdemu maja i musza udostepnic wyniki kontroli, najlepiej popytac rodziny i znajomych, jesli pracuja w budzetowce warszawskiej. W zgn do dzisiaj pamietaja co starsi pana batora, ale nie za prace.... W ztm tez posluchasz ciekawych historiii. Z oddzialu pks piasecNo, z zgn, z ztm zawsze wywalony, wiec w mobilisie tez pewnie pesztetu narobi:))))))))))))))

zgn
@Robert

Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 13:57 Niestety, Bogdan Bator, dyrektor ZGN Śródmieście - www.zgn.waw.pl - kiedyś pełnił obowiązki dyrektora ZTM (od 13.12.1999. do 12.06.2000.), tak samo nieudolnie, ..

rakus

Jaka jest stawka na umowę zlecenie i samozatrudnienie aktualnie w Krakowie ?

temat dotyczy opinii o pracodawcy, dałem przykład ile aktualnie mozna tam zarobić, tak, jest to zgodne z prawem, z czasem pracy kierowców itp itakdalej bo jest grafik(kazdy może sobie zobaczyc grafiki leżą na dyspozytorni zazwyczaj 28-29 każdego miesiaca wiec nie są to przykłady z nikąd a i znam samcych kierowców), to nie pks :D pod tym kątem jest to tu ogarnięte(choć też nie wzorowo) a więc przychodzac z wolnego i to co jako nominał z grafiku tyle jesteś w stanie AKTUALNIE tam zarobić, o ile nie zabiora premii i teraz dawali maj/czerwiec 400brutto/miesiac premii 'aktywnego kierowcy'' dodatek 1zł brutto za certyfikat i kto jeszcze ich tam wie co dają, raz dają pieć zabierają i tak w kółko, od samego początku, od 1 przetargu..celowe działanie ale o tym innym razem. NAJNOWSZE INFO w przeddzien rozpoczecia realizacji 2 duzych umów z ZTM recepta na brak obsady mają byc (tu chyba ''wzorem'' jednej z wiadomych firm) kierowcy zza wschodniej granicy !

Jack

Aktualnie, jeżeli przepracujesz 200 godzin miesięcznie to zarobisz duuuużo mniej niż przez 7 dni na grupie w turystyce. Taka jest prawda. Oczywiście w Syfilisie nie trzeba znać języka (nawet polskiego), przepisów, topografii Europy itd.

Stefan

Hm, czyli zacznie się to, co w Grodzisku jest teraz i Mobilis na tym popłynie... szkoda, bo trochę osób z dawnej Utraty było w porządku, dawali z siebie wszystko i starali sie, aby ten cyrk jakoś się kręcił... zamiast kierowcom podnieść stawkę na jakiś rozsadny poziom, to udają Greka, ciekawe co bedzie, gdy przyjdzie Arriva

@Stefan

nie poplynie bo za krótki okres, ukraina im potrzeba by uzupelnic braki jak sie od sierpnia 2 nowe umowy zaczna ale stare 12stki sa do konca roku tylko aby i o ile ZTM nie przedluzy z nimi jak to bylo np z its to na te pol roku (niech nawet i 1,5) takie dorazne uzupelnienie kadr im wystarczy, juz efekt arrivy jest od 1.07 te 18 brutto ''podwyzki' na zleceniu to natychmiastowa reakcja na 18 ktore ma ponoc dawac arriva, kierowcom stawki nie podniosą bo niby dlaczego skoro nikt nie protestuje tak naprawde lekkie szmery natychmiast sa uciszane w zalazku a to takimi ''premiami'' dla aktywnych a to takie podwyzki jak promocje w hipermarkecie a motłoch to łyka, cieszy sie z ''podwyzek'' jeszcze przychodzi im z wolnego wiec po co mieli by cos zmieniac, skoro 22zl dla zamiejscowych a swoim 14 przeszlo bez wiekszego szmeru to w tej firmie juz wszytko przejdzie, samo kierownictwo wie o tym dobrze bo skoro tacy ludzie tam kierownikami jak opisany przypadek powyzej to jak ma byc w tej firmie, i tak po koleji by wymieniac bo kierownik swoja droga planista na przyklad swoja a ci specjalisci na przyklad ds grafiku czy realizacji przewozow to juz wogole fenomen jeszcze innego rodzaju,

Stefan

Dzięki Nick za Twoje informacje. Siedzisz chyba bliżej decyzyjnych niż ja, ale to dobrze... przynajmniej wiem, że Syfilisem nie ma co zawracać sobie na przyszłość głowy.

Tak se czytam te opinie i nie wierzę, 25 dni pracy??? 3 weekendy pracujące??? wy tak na poważnie czy na żarty???? Co to jest ten mobilis (usunięte przez administratora) Przecież to nawet zgodne z prawem nie jest, chyba są jakieś ograniczenia co do godzin pracy kierowcow, a czy to prawda że nie płacą za nadgodziny???

Olek

Przyjmują ale nie każdego. Jak przyjdziesz na szkolenie nietrzeźwy, nie masz jeszcze prawka albo kwalifikacji itd. to szanse maleją chociaż zawsze się można dogadać. Niekaralność też nie jest problemem. Generalnie każdy desperat chcący robić za Czarnucha jest mile widziany.

jack1
@Olek

a czarnuchem jestes

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis