Skorpion Security

Gdynia

Opinie o Skorpion Security

djkarlos 2009-10-29 23:59:01
Witam jestem w skorpionie od 2002r zeby bylo smieszniiej nie mam etatu dodam "Warszawa" zeby doprosic sie o to trzeba cudu lub jak kto woli starego zgreda z reta lub emerytura zeby panowie nie placili zbyt wiele HE HE smiechu warte . Jedyny wielki + to to ,ze zawsze na czas jest wyplacane wynagrodzenie. Pozdrawiam for ALL djkarlos.
anonimowy 2009-11-26 10:00:53
witam ja pracuje w ochronie skorpion od prawie trzech lat,fakt firma ma duzo obiektów ale kazdy jest inny.Ja np.pracuje na obiekcie CH.....fakt ze człowiek pracuje 14 godzin na nogach to jeszcze musi wykonywac ine obowiązki które nie należa do pracownika ochrony po prostu jesteśmy wykorzystywani jak murzyni,ja mam stawkę nie będę ukrywał 6zł netto pracuje 350 godzin miesiecznie i cała moja wyplata to same wydatki nie mowiac o tym iz mieszkam z spoza Warszawy kosz mojego dojazu np;na weekend wynosi około 250 zł kwatera itd.Brak prostu słów doprosic sie o podwyzke Fakt zatrudniaja ludz z spoza w-wy maja te same stawki a śpią w szatniach to jest karygodne inny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a drugi nie plalaci za kwatery,nie wiem nawe czy prezesi firmy wiedza jak to sie odbywa .Do pracy czlowiek powinien przyjsc wyspany i czysty, a jak to sie spi w szatni to czlowieka odrzuca smierdzi ze nie da sie wytrzymac .Przemyslci sobie prace w tej ochronie bo naprawde brak mi juz slow a pisac moglbym bez konca
anonim 2010-03-01 05:57:09
Nadal jestem w tej firmie NA ZLECENIU HE HE i teraz jeszcze ta zmiana "ciekawe czy na dobre to wyjdzie z tym CONSALNETEM. pzdr
hehehe 2010-05-09 13:20:56
Śmieszna ta firma ochroniarska (usunięte przez administratora) już tam pracowac-same ciecie i zgredy na dodatek marna kasa i duzo godzin do przerobienia-(usunięte przez administratora)
djkarlos 2010-09-18 21:02:23
Ja też po przemianach nadal na zleceniu jade ,a zmiany na etat ni (usunięte przez administratora)a nie widac. Jak (usunięte przez administratora).
klijentka 2010-10-13 10:20:37
Ja w innej sprawie zdejmniejcie ochroniarza z topazu przy rynku nie nadaje sie do niczego zle reprezentuje firme i jest nie miły dla klijentów nie potrafi sie odezwac normalnie i nie pilnuje złodzieji!!!!!!!!!!! zajmnijcie sie tym
anonim 2011-05-11 22:33:08
Ja mam wielkom sprawe zajmijcie sie jednym ochroniarzem o imieniu (usunięte przez administratora) na targu drzewnym bo sie rzuca do ludzi i pracowników i oraz klijetów
jasiek 2016-05-20 22:41:27
nie wiecie jak z zatrudnianiem rencistów, przez Skorpion Security @pan kazio czy pracujesz w tej firmie??
Zostaw swoją opinię o Skorpion Security - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skorpion Security