Opinie o Skorpion Security w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Gdynia

Czy nowo zatrudnione osoby w Skorpion Security otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Maciek Nowy wpis

Szkoda kolego że nie pracowałeś w Centrum Haffnera w Sopocie bo tam dopiero się (usunięte przez administratora)dzieją. Dowódca Obiektu to chyba kolega Panów z Biura bo nie można złego słowa na niego powiedzieć a tak naprawdę ten Pan nie nadaje się do tego stanowiska.Po pierwsze nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi a jego rozmowa z pracownikiem jak w latach komuny.Do tego Pan uważa się za Szeryfa Teksasu i jeśli nie zgodzisz się przyjść na służbę za kogoś w swoim Dniu wolnym to wtedy już ten Pan robi Ci ciągle pod górkę a to ze zmianami a to z ilością godzin pracy w ciągu miesiąca. Taka rada dla Panów zarządzających tą Firmą że chyba byłoby trzeba zrobić porządek z Daną Osobą a nie trzymać na siłę go na stanowisku jak się do tego nie nadaje

Xxx Nowy wpis
@Maciek

Potwierdzam że ten Pan który przedstawił się na rozmowie kwalifikacyjnej jako Szef ochrony na tym obiekcie chyba pomylił się z powołaniem. Obiekt Haffnera jest sporym obiektem i trzeba trochę pochodzić ale ten Pan jak nakresil wizję pracy na tym Obiekcie to na samym wstępie już się chce zrezygnować. JAK Dalej Ten Pan będzie Szefem ochrony na tym Obiekcie to Ludzie tam nigdy nie będą zadowoleni ze współpracy z Panem. Rozmawiałem z jednym z Pracowników na tym Obiekcie to ten Pan powiedział żeby nie jego trudna sytuacja to By 5 minut nie pracował z Tym Szefem Ochrony bo jest wulgarny, opryskliwy i do tego chamski w stosunku do pracowników. DZIWNE że Firma Ochrony nie zmieni go i dalej go trzymają skoro pracownicy już nie raz byli w biurze i gadali na tego Pana a on Dalej pracuje.

Hanna

Widzę że zdania na temat pracy są tutaj bardziej negatywne niż pozytywne. Z czego to wynika? Piszecie, że nie polecacie, ale troszkę brak mi konkretów. Tylko chodzi o dofinansowanie, o którym mowa niżej czy jest coś jeszcze?

Seba
@Hanna

Nie płacenie za godziny nocne to jest na porządku dziennym. Nie ma możliwości umowy o pracę, nawet po kilku latach w firmie. Najniższe stawki godzinowe w Trójmieście.

Michu93
@Seba

Nie mogą być najniższe stawki godz w Trójmieście..minimum jest 22,8 brutto. Mniej nie mogą dać. A z umową o pracę to niestety..bez grupy nie da rady . W ochronie tak jest ..

Seba
@Michu93

Według Ciebie 16 zł netto za godzinę to nie jest najniższa stawka w Trójmieście??

Czy firma Skorpion Security udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sebix

Na żadne. Raczej szybciej Ci zabierze jak pomoże w czymkolwiek

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Skorpion Security.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Maciej z Wejherowa

Jak sumiennie się podchodzi do obowiazkow i z nalezyta profesja wykonuje swoje zadania to nie ma co narzekac. Byc moze Ci co tak narzekaja to zwykle lamusy co najwyzej powinni i to pod kontrola bydla dogladac na pastwiskach.

Remiks

Praca jak praca i jeśli starasz się to nie ma co narzekać!

Igor

A może to źle wybrana praca jest przyczyna niezadowolenia? Mam inne zdanie, polecam.

Najbardziej żałosna i zakłamana firma w całym woj pomorskim.Wykorzystuja ludzi jak mogą oszukują z dofinansowaniem.Nie polecam pracy w tej firmie.

Lysy
@anonymous

Czy też tak się dzieje z imprezami masowymi w których za trudnia ludzi na terenie Trójmiasta!? Przez niby fachowców itp spraw

jasiek

nie wiecie jak z zatrudnianiem rencistów, przez Skorpion Security @pan kazio czy pracujesz w tej firmie??

Ja mam wielkom sprawe zajmijcie sie jednym ochroniarzem o imieniu (usunięte przez administratora) na targu drzewnym bo sie rzuca do ludzi i pracowników i oraz klijetów

klijentka

Ja w innej sprawie zdejmniejcie ochroniarza z topazu przy rynku nie nadaje sie do niczego zle reprezentuje firme i jest nie miły dla klijentów nie potrafi sie odezwac normalnie i nie pilnuje złodzieji!!!!!!!!!!! zajmnijcie sie tym

djkarlos

Ja też po przemianach nadal na zleceniu jade ,a zmiany na etat ni (usunięte przez administratora)a nie widac. Jak (usunięte przez administratora).

hehehe

Śmieszna ta firma ochroniarska (usunięte przez administratora) już tam pracowac-same ciecie i zgredy na dodatek marna kasa i duzo godzin do przerobienia-(usunięte przez administratora)

Nadal jestem w tej firmie NA ZLECENIU HE HE i teraz jeszcze ta zmiana "ciekawe czy na dobre to wyjdzie z tym CONSALNETEM. pzdr

anonimowy

witam ja pracuje w ochronie skorpion od prawie trzech lat,fakt firma ma duzo obiektów ale kazdy jest inny.Ja np.pracuje na obiekcie CH.....fakt ze człowiek pracuje 14 godzin na nogach to jeszcze musi wykonywac ine obowiązki które nie należa do pracownika ochrony po prostu jesteśmy wykorzystywani jak murzyni,ja mam stawkę nie będę ukrywał 6zł netto pracuje 350 godzin miesiecznie i cała moja wyplata to same wydatki nie mowiac o tym iz mieszkam z spoza Warszawy kosz mojego dojazu np;na weekend wynosi około 250 zł kwatera itd.Brak prostu słów doprosic sie o podwyzke Fakt zatrudniaja ludz z spoza w-wy maja te same stawki a śpią w szatniach to jest karygodne inny (usunięte przez administratora) a drugi nie plalaci za kwatery,nie wiem nawe czy prezesi firmy wiedza jak to sie odbywa .Do pracy czlowiek powinien przyjsc wyspany i czysty, a jak to sie spi w szatni to czlowieka odrzuca smierdzi ze nie da sie wytrzymac .Przemyslci sobie prace w tej ochronie bo naprawde brak mi juz slow a pisac moglbym bez konca

djkarlos

Witam jestem w skorpionie od 2002r zeby bylo smieszniiej nie mam etatu dodam "Warszawa" zeby doprosic sie o to trzeba cudu lub jak kto woli starego zgreda z reta lub emerytura zeby panowie nie placili zbyt wiele HE HE smiechu warte . Jedyny wielki + to to ,ze zawsze na czas jest wyplacane wynagrodzenie. Pozdrawiam for ALL djkarlos.

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Gdynia

• Jak się pracuje w Skorpion Security?

Zobacz opinie na temat firmy Skorpion Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Skorpion Security