Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Rudolf

Nie dość że w tej firmie większość ludzi którzy pracuja wnpadmie są zakłamani, fałszywi, zawistni i konfidenci to jeszcze na forum pracują jak nie są w pracy. Bo praca jest dobra tylko ludzie robią tam taka atmosfere ze się nie chce niekiedy tam pracować.

padma

bierzecie 500+ , zwroty podatkow , ulgi itd i ciagle wam malo i te 400zl , jestescie gotowi utopic i ten kraj i firme zeby tylko popatrzec na gotowke , wam by zaoferowali i 2tys+ byscie bez zahamowan wybrali inne rzady niewazne ze za rok by bylo bankructwo wazne zeby teraz juz sie nażrec .

@
@padma

nawet jesli rzad pomoze dla firmy to przy takiej liczbie pracownikow 1500 same koszta wyplat " najnizszej krajowej " 2600zl brutto, a calkowity koszt pracodawcy 3100zl brutto , szacunkowo to pewnie wyniesie firme do 2,5mln zł , a bez pomocy z 5mln zł plus koszta kredytow i innych opłat

Op

Hahaha następny psychiczny

Haahaaa
@padma

Po takich jak ty powinni ze skafandrem przyjeżdżać nie w skafandrach. Niby koronawirus dopada ,nie? Tylko niektóre dolegliwości się lekko nie zgadzają.

tak to z wami jest
@Haahaaa

i dobrze wam tak moze przyjda i gorsze czasy bo dalej wam nie pomaga nie macie szacunku do siebie , obrażacie , obgadujecie , mieszacie z błotem

Hihi

Się nie skasztan

Haahaaa
@tak to z wami jest

To co się dzieje na świecie dotyczy wszystkich. Wpisy o pazerności są nie na miejscu a gorsze czasy jeśli przyjdą nie ominą nikogo więc zastanów się czy nie napisałeś głównie o sobie. Ty też idź do lekarza tylko do tego który ci pomoże.

Koki
@Haahaaa

O widzę następny jasnowidz po Jackowskim nam się ujawnił. Wszyscy dokładnie wiedzą że dobrze nie jest a czy będzie to tylko jeden Bóg wie.

Znajomy

Szanujący się czlowiek zmienia pracę jak nieodpowiadają mu warunki. Zawsze można znaleźć coś lepszego... Stawka podstawowa to Wynagrodzenie. Reszta to DODATKI.

hehe
@Znajomy

najlepiej sie szanuja niektorzy operatorzy co stoja caly dzien i tez biora wyplate hehe

Art
@hehe

Operatorzy może i tam by się znalazła garstka w firmie, bo niektórzy to tylko udają ze są operatorami, a dla niektórych to narkotesty niech zrobią bo jakoś dziwnie się zachowują albo już tacy się urodzili.

Era

Zachowali się nie ładnie zabierając frekwencję,nie warto się starac

@Era

Jak to zabierają? To wysyłają nas na urlop i zabierają frekwencję? To albo urlop a lbo przestój

FckPdm
@Era

To fakt, mogliby to zrobić od kwietnia...człowiek chodził z gorączką, zasmarkany, obolały a później taki prezent za poświęcenie. Przykro bardzo. Tragedia...od zawsze jest wyzysk przy jakiejkolwiek okazji.

Padma Art
@FckPdm

Z jednej strony jako pracownik produkcji uważam, że skoro mamy już taką premię to w tej sytuacji nie powinni nam jej zabierać, ale tak naprawdę i nie mają obowiązku nam jej dać, bo as frekwencji to dobra wola firmy. Druga sprawa, że nikt nie lubi ludzi zgrywających bohaterów, bo chodzą do pracy chorzy. Poświęceniem nazywasz to, że dostaniesz dzięki temu 400 zł, ale zarazisz inne osoby które będą musiały wydać pieniądze na lekarstwa i mogą zarazić kolejne osoby?

$$$$
@Era

Wy nie macie mózgu tylko pieniądze wam się liczą .

FckPdm

Poczekamy na przestojowe herosy, jak dostaniecie kilka wypłat samej podstawy to zobaczymy czy tacy dobroduszni będziecie. Bez kitu chyba nie wyobrażacie sobie konsekwencji dla nas wszystkich w przyszłości przez tego (usunięte przez administratora) wirusa. I co wtedy? I nie miałbym nic przeciw tej decyzji ale ten okres rozliczeniowy mogliby zostawić w spokoju...stać ich na to.

Zgadzam sie z Tobą!!!

@FckPdm

Z tego morał taki że zdrowie ważniejsze niż poświęcenie dla firmy. Popieram szefów że tak zrobili z tą premią kwartalną. To większość pracowników czegoś nauczy. Dla paru złotych niektórzy na czterech by do pracy przychodzili aby tylko zarobić. Wiecznie im mało.

Odp
@Padma Art

Dla wielu osób te 400 złotych było dużym wsparciem raz na 3 mce, mając bardzo niskie stawki plus wypracowana premia i tak dużo nie wychodziło, dlatego ludzie się starali chodzić do pracy, jak zwykle ci co mają wywalone, mają najlepiej.

Odp
@Ewa

Zrozum że niektórzy ludzie mają poczucie obowiązku i praca jest ważna, ponieważ mają rodziny do wykarmienia, kredyty na mieszkanie i inne zobowiązania, pieprzycie takie (usunięte przez administratora) ze aż żal. Jak zwalniają to w pierwszej kolejności tych co chodzą na zwolnienia, dlatego starasz się chodzisz do tej pracy tak układasz swoje życie żeby być zatrudnionym, bo praca nie jest zła jak na suwalskie warunki.

Pracownica
@Odp

Oj zdrowie jednak to priorytet. Bez dbania o nie długo do tej pracy nie polatasz. I żadne pieniądze Ci jego nie zwrócą. Także nie (usunięte przez administratora) o poczuciu obowiązku czy spłacie kredytu.

3.0
@Era

A co z nowymi zatrudnionymi ludzmi

@Era

Dokładnie,sami wymyślili asa,a teraz co?gdyby na zebraniu, ktoś się nie zapytał o tego Asa,to by nie powiedzieli,że nie dadzą. Dla mnie to złamanie regulaminu!!!!!pracownik spełnił warunki do Asa,więc powinien go dostać.mysle że gdyby pracownik złamał regulamin,zostałby ukarany.As się nam NALEŻY!!!!!!!

@$$$$

To prawda i ktoś na tym korzysta. A głupiego nie szkoda.

aaa
@123

tylko as i as ....ludzie wy sie modlcie zebyscie mieli do czego wracac.juz sluchac sie nie da o tej frekwencji jakby gorszych problemow nie bylo teraz

@aaa

taki z ciebie dobry pracownik,oddaj całą wypłate!!!!!!!!!!!!chodzę do pracy po to aby zarabiać,a nie robić dobrze szefowi.Co mi się należy jest moje,również AS!!!!!!!!!!!!!

@123

Ale pracodawca w tym momencie robi tobie dobrze bo mógłby zawiesić działalność na jakiś okres tobie dać wypowiedzenie i zaprosić do pracy jak wszystko się unormuje. Tak jak było na zebraniu powiedziane. Myśl trochę szerzej...

@.

MOJE 400 NIE POSTAWI GO NA NOGI,ON DOSTANIE DOTACJE OD RZĄDU,,ODROCZONY ZUS,A TOBIE KTO DOŁOŻY DO CZYNSZU?CHYBA ŻE POMIESZKUJESZ Z MAMUSIĄ,

Agnieszka
@Ewa

Nie popieram takiej decyzji ale rozumu że w takiej sytuacji nie mogli postąpić inaczej, szlak mnie trafia jak widzę nie których przodowników pracy, średnio raz na miesiąc na zwolnieniu,to pytam czemu nie nagradzać tych którzy uczciwie pracuja, nie każdy z powodu kataru i zapalenia chytrości ląduje na OIOM, pozdrawiam wszystkich i życzę wam i sobie zdrowia bo to najważniejsze i szybkiego powrotu do pracy.

Chj
@Agnieszka

Sama sobie szybko wracaj do pracy, tu trzeba poczekać a nie sie zarazić. Niech to się uspokoi bo wszyscy by np nie wrzucili w tej chwili do pracy. A ci jak najważniejszy chaj to do drobiarskich do pracy idź bo tam pracują na pełnych obrotach, i się zarażać też będą na pełnych obrotach.

Siesa
@Agnieszka

Jakiego powrotu, jak na taka biedę jak korona wirus to nikt nie będzie kupywal jakiś ramek bo to nie jest w głowie na tą chwilę.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
kasia

czy inne firmy na strefie tez zamykaja na 2 tygodnie ?

@kasia

Oficjalnie Salag od poniedziałku na tydzień, prawdopodobnie Malow i Forte również. Reszta nie wiem

Tanne
@.

Tanne zatrzymuje się wstępnie na 2tyg, co dalej nie wiadomo. Prędko nie ruszymy.

@Tanne

Musi to się uspokoić bo większość ludzi na pewno nie biedzie pracować w skupisku takim jak jest padma.

@

przeczekamy do wakacji

hmm

swinska grypa w 2010 bylo w Polsce 180 zgonów i nic nie zamykali

@hmm

Świńska grypa to nie jest ta zaraza idiocie. Nie wolno jej lekceważyć jak chcesz żyć bez powikłań oczywiście jest pytanie czy przeżyjesz ty i Twoi bliscy w domu. Jak chcesz pracować to sprzątaj koło zakładu. Bo normalni ludzie się boją o siebie i o swoje dzieci i o swoich bliskich

Xl
@hmm

Nie zamykali i tyle ludzi zmarło bo był zje. Bany rząd. Się ciesz ze tyle ludzi nie umiera ale na razie bo nic nie wiadomo co będzie dalej.

xyz
@Xl

dobrze ze sie tak nie boicie palić papierosy w palarni i wdychac jeszcze dym z palarnii

Olo

To w końcu zamykają padmę na kwarantannę czy nie?

Jo
@Olo

Zamykaja .

Eeeees
@Jo

Ciekawe na jak długo????? Ale to było do przewidzenia.

Padma

Dziś zebranie mieliśmy. To prawda

Taaaa
@Eeeees

Na co najmniej 2 miesiące

Robol

A co byś wolał siedzieć na przestojowym , dostawać teraz 60procent podstawy A za miesiąc dowiedzieć się że urlop nie jest już Ci potrzebny bo zakład upadł ?

@Robol

Jakie 60%? Prawnie przysługuje Ci cała podstawa, MINIMUM najniższa krajowa..

Robol

Wejdzie projekt 40-40-20to dostaniesz 80procent podstawy

@Robol

Nie dostanę 80% podstawy, bo nie wyszłaby najniższa krajowa. Poczytaj forum prawne, kodeks pracy albo cokolwiek innego z wiarygodnygg źródeł i wtedy się wypowiadaj.

* wiarygodnych źródeł

Galgan
@.

Się lecz na banie. Za twoja pracę to i 60 procent za dużo dla ciebie.

gość

witam czy w padmie na 3.0 przyjmują do pracy wobec tego wirusa pozdrawiam

Pracownica
@gość

Zakład ma postój

@gość

raczej w drugą strone pójdzie, jak wejdzie jakaś specustawa pozwalająca na łatwiejsze rozwiązywanie umów o prace to co po niektórym marcowa wypłata moze być ich ostatnią......

Z produkcji

Moim zdaniem w ogóle nie powinno być czegoś takiego jak AS, bo jaki sens ma przekupowanie pracowników aby nie kombinowali lewych zwolnień.

Yyy
@Z produkcji

Puknij się w łeb. Jak ktoś jest leserem to nim będzie. Masz myślenie dzieciaka uczęszczającego do liceum.

Padma
@Z produkcji

Za duża firma i za dużs charówka żeby nie było asa. Po wypowiedziach niektórych na forum to można wywnioskować że do chodzenia nawet na czterech do pracy mobilizuje ich as hehehe

Kla
@Padma

Zabrali by premie za ramki i asa to w tym zakładzie zostaliby tylko desperaci przy takich ich normach i podejściu do pracownika hehe. Nie byłoby komu robić to fakt.

padma
@Kla

po to jest premia za frekwencje bo to jest tansze dla firmy niz oplacac chorobowe a tym samym macie szanse wiecej zarobic tak ciezko wam pojąć ? w tej firmie nawet was by wykonczyl wirus bo nie myjecie rąk do owoców do kanapek jak idziecie żreć was tylko interesuje zgarnac pieniadze i puścic gazy

Huck
@Yyy

Trzeba najpierw mieć ukończone te liceum hehehe

ss

to ranek i popoludnie maja wolne jutro a nocka pracuje?!

@ss

A skad to wiesz ze ranki wolne??nocka pracuje.

ss
@Pop 3'0

zostalem powiadomiony od osoby z rannej zmiany ze tylko linie pracuja

@ss

O widzisz, u nas nic nie mowili, maja nie kleic ale o zadnym wolnym w pt to cisza.

pp

rząd zapowiedzial pomoc wspominali ze to silne panstwo ze maja tyle mld złotych bedzie pomoc wiec niech wysla na przestojowe panstwo ma doplacac do przestojwego

janosik

W razie przestoju osoba zatrudniona zachowuje prawo do wynagrodzenia. Jego wysokość może zostać obniżona, jeżeli w umowie nie określono stawki godzinowej, ani miesięcznej. Zgodnie z art. 81. par. 1 Kodeksu pracy kwota pensji wypłacanej w takim przypadku nie może być jednak niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę.tj,2.600 zl.

$$$$

(usunięte przez administratora)końca nie ma czy uwazacie że te 400 zlotych wam wystarczy na cale zycie i uratuje od zaraz,y? Co za pazerność kto wam bronił iść na zwolnienie?

robol
@$$$$

Dla jednych 4 stówy to nic dla drugich to wiele( Gadasz jak Ewka) :)To Jedynie świadczy o tym jak firma jest uczciwa i jak bardzo szanuje pracowników bo w czasie kryzysu każdy grosz się liczy (a nie wiemy jak długo to potrwa)

...
@robol

Do tej pory zarabiales dobre pieniądze, trzeba było odkładać na czarną godzinę życie kołem się toczy nie zawsze są lata dobrobytu.

tybet

Pracodawca nie ma prawa wysłać nas na przymusowy urlop wypoczynkowy z tytułu kwarantanny. Ten czas powinien być traktowany jak przestój w firmie, a co za tym idzie pracownikowi powinna przysługiwać normalna pensja wynikająca z umowy.O tym decyduje kazdy pracownik a nie wiekszosc.

robol

O ile będzie okres postoju to szef w końcu zobaczy ile faktycznie płaci , pomijając wcześniejsze wypłaty wykorzystując ludzką głupotę i chciwość . As frekwencji i anulowanie tydzień przed końcem kwartału to wielkie (usunięte przez administratora) , myślą tylko o tym jak uwalić pracownikowi za wszystko i za nic.

ogloszenie

panstwo rzekomo ma mnostwo srodkow jak zawsze przed wyborami i oglosilo nawet pomoc doplat do przestojowego moze nawet na przestojowym osiagniemy wynagrodzenia jak podczas pracy w miesiacach poprzednich , oni są gotowi na wszystko przed wyborami hehe tak samo jak u nas w firmie stała urna to też zabiegali o wyborców zeby w ankiecie ładniej napisali hehe

Olaf

W nocy chodzily słuchy ze juz dzisiaj mogą zamknąć bo nie ma materiałów

...

na przestojach osoby majace dodatek funkcyjny beda miały wieksze pieniadze

werka

mieli mniejsza zamowienia a teraz zaraza a nazatrudniali nowych ludzi

opinia

3.0 bardzo duza firma dodatkowe hale wybudowali , powinni juz dawno polaczyc dwie padmy i zrobic jedna, mniejsze koszta utrzymania , ewentualnie jedna padme pod produkcje mebli sprobowac przeksztalcic

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki