Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

...

Ja myślę że prawie nikt by tam nie jeździł.

Ela
@...

Jakbyś w Suwałkach nigdzie nie dostał tyle co w padmie to byś zasuwal nawet tym busem do Augustowa ha ha

Gośka
@Ela

Haha teraz już tyle nie będziesz miała się skaczą wygórowane pieniądze dla leserów, będziesz za najniższą pracować o ile tam wrócisz o to jest pytanie, bo napewno wszyscy tam nie wrócą.

omg

po co czlowieku obrazasz od burakow nic nie rozumiesz wypowiedzi toz przeciez jakby byla filia firmy w augustowie nie musieliby dojezdzac mieliby na miejscu , zarobki tez podobne by mieli a ty zrobiles afere wielka to jedz i do warszawy jak tak to lubisz

art

w augustowie by mogli wybudowac firme by nie musieli przyjezdzac

Tak
@art

Się lecz albo zmień psychiatrę.

No
@art

Amortyzacja busa by odpadla hehe

@art

Napewno by im płacili za to że chodzą pieszo do pracy.

haha
@Tak

widac jeden usilnie chce przyjezdzac hehe

@art

Ludzie co wy macie do tych osob co przyjezdzaja pracowac z Augustowa???zazdroscicie czy co...pracuja i z Sejn z Krasnopola Raczek Plociczna itp itd, skad tyle nienawisci,o co wam chodzi...

Lpg

Wstawilem gaz do auta i nie musze jezdzic busem.

pr
@Lpg

na miejscu miec prace bylby dobry pomysl

Już w tym miesiącu maju będziemy pracowac za kilka dni

Pop

Skad wiesz??

Art

Chyba ty będziesz pracować, zachowaj swoje opowieści dziwnej treśći z plotek jeden od drugiego. W czerwcu jak coś to może wrócimy.

Ala

Jestes pewien??

hehe
@Ala

jak ktos sie nudzi to i niech od jutra rusza

Werka

Jak tak to ty będziesz pracować razem z tymi z góry w maskach i przyłbicach w plus trzydzieści stopni raz na pleksie raz na linii i raz niwiadomo gdzie.

rada

najlepiej wrocic dopiero w sierpniu lub wrzesniu wtedy bedzie zamowien i zaraz sie wykonczy

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Lech

Nie wypisujcie farmazonów kiedy będziemy pracować bo jeszecze nawet tego w kadrach i od górnie do końca nie wiedzą kiedy będziemy ruszać bo jest dużo niedociągnięć co do dezynfekcji i higieny odnośnie tej zarazy. A zamówienia to jeszcze swoją drogą. Może w czerwcu się spodkamy. Pozdrawiam.

wiesci

firma ma sie chyba bardzo dobrze skoro rozpoczynaja budowe inwestycji

Coki
@wiesci

Firma ma będzie miała się dobrze ale ty raczej niedługo nie będziesz mieć się dobrze.

do coki
@Coki

bedzie sie miala dobrze z mniejsza zaloga bez ciebie Coki

Grazyna

Jo pojdziem bedziem kleic ramki jak szalone aby do końca życia i jeden dzień dłużej się dorobilm wszystkiego na ramkach ale musim się modlić żeby wrócić i robić za trzech podpier. Dole każdego kto będzie słabo robił palił papierosy i molestował innych zobaczyta bedzieta klej pazurami zrywac ja z siebie dam 105 mocy nikt mnie nie dogoni w normie

3.0

Jakiej inwestycji?

Buu

Komu mało kasy czy w domu już się nie chce siedziec to moze dorobic szukając dodatkowej roboty A nie smędzic na forum

Kasa

Ktoś potwierdzi te wypłaty czy to sciema? Nie wszyscy dostali , temu pytam.

Przestojowe przelali 29.04,

@Ooo

Ciekawe czemu nie wszyscy dostali

@Kasa

Wysylali smsy ze do 30.04 wiec nie wiem czemu wszyscy nie dostali.

Kasa

To kto ma umowę na padme dostanie inna kwotę i później ? Bez sensu

Gggg

Z Padmy nikt jeszcze nie dostał.

Gggg

Wypłaty.

Kasa

Czemu tak uważasz? Dostali kasę z państwa , wcześniej to w czym problem?

Ts

Tam ty się znasz najwięcej

@Kasa

Jak inna wypłatę, dostaniesz najniższa albo o 50%niższa niż masz ale na papierze, tyle co na godz. Ale bez żadnych premii za wydajność itp.

Abc

Hehe dobre. Ja tam żalu nie mam że wypłaty nie dostałam. Jestem pracownikiem Padmy a nie Agencji Pracy TYMCZASOWEJ to i wypłatę dostaję normalnie jak w umowie hehe. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Polak

I co mi zrobisz?Co robisz w Polsce,skoro tak jej nienawidzisz?Ocknij się ,czasy Wołynia już się skończyły,szukaj wrogów u siebie w kraju we wschodniej części.

Don

Gościu odstaw te prochy i przyjmuj leki. Nie trolluj i nie buntuj ludzi przeciwko innym. Jeśli masz potrzebę atencji i chcesz zabłysnąć to osiagnij coś w życiu albo się podpal, zablysniesz wtedy jak choinka w święta.

Yogi

To nic że luzuje obostrzenia i tak w maju jeszcze nie wrócimy. Pozdrawiam.

Kip

Hahahaha nawet Ukraina tu ma coś do powiedzenia

Kora

Wszyscy którzy tu ponizaja ludzi ublizaja powinni zostać ukarani albo więcej zwolnieni z pracy w trybie natychmiastowym, za brak szacunku do drugiej osoby. Starzy ludzie a gorsze zachowanie od dzieci żenada

Pola
@Kora

W trybie natychmiastowym patrz żeby ciebie nie zwolnili. O się wyrwała nie wiadomo skąd i bzdury pisze. Tu nikt nikogo nie poniża tylko jak coś to ludzie odpisują na glupie i buntownicze z palca wyssane komentarze.

Mama
@Kora

Tu nikt nikogo nie poniża jak ktoś nie napisze jakiś głupawych komentarzy, widzę że ty chcesz zabłysnąć i po buntować ludzi na forum.

Haha

To w końcu kiedy wracamy do pracy, w maju,czerwcu,..?

odp

najlepiej na jesien wrócic

Ciach

W czerwcu.

Nara
@Haha

Czerwiec lub lipiec, ale ja już wcale nie wracam bo sobie teraz tak przemyślałem że mi się nie opłaca zarzynać na trzy zmiany i robić za trzech i na kogoś kto przychodzi do pracy odpocząć bo są ulubieńcami kierowniczki, kierownika czy brygadzisty.

@Nara

Na zmianie C ulubieńców nie brakuje o to jesteśmy spokojni.

Eryk

A kto taki ulubiony?

Luki
@Haha

Ja tam nie muszę wracać jestem liderem mam tyle do ty tyrajac mi jest dobrze módl się może coś to da i szybciej wrócimy

Elo
@Nara

Bo taka prawda na niektórych trzeba pracować bo on tu nie będzie stał to on tam nie będzie stał bo nie da rady albo jest ulubieńcem.

Poinformują. Ale ludzie chcą wiedzieć na czym stoją. Osoby, którym kończy się umowa w najbliższym czasie zostają bez pracy. Logiczne, że chcą wiedzieć na czym stoją. Po co od razu się tak burzyć..

Alek
@.

Jak umowy się kończą to zostaną poinformowani, jak by mieli ruszać też zostaną poinformowani więc nie buntuj tu na forum tylko zadzwoń do nich i się dowiedz na czym stoisz. Dla mnie wszystko jest jasne nie informują to czekamy.

@Alek

Zostają informowani dzień przed końcem umowy lub w dniu końca umowy. Nikogo nie buntuję. Napisałem tylko swoje zdanie, gdyby pracownicy byli informowani chociaż trochę wcześniej byłby czas na znalezienie innej jakiejkolwiek pracy. Ludzie mają na utrzymaniu domy, dzieci itd. Z najniższych krajowych można sobie jakoś poradzić, ale tracąc pracę z dnia na dzień już niekoniecznie.

@.

Nie wymyślaj bo mnie poinformowali trzy tygodnie przed końcem umowy dzwonili do mnie. NIE KŁAM !!!!!!!!!

ppp
@Prawda

to zadzwon i pytaj bo przeciez odp tu na forum ci nic nie pomoze nie upewni .

Jan
@.

Ale co mają cie informowowac? Umowa ci wygasa to koniec i szukaj nowej pracy. A też dziwne przecież tak dobrze zarabiacie po 3-4tys to powinniście mieć kupę kasy odłożonej przez tyle lat a nie teraz żale wylewacie za co ja będę żyć bo umowa się kończy

@ppp

Nie muszę pytać do mnie dzwonili dużo wcześniej że mi się kończy umowa. Lecz wcale nie musieli dzwonić.

art
@Prawda

nazatrudniali po 50tce i takie osoby gdzies w mispolach czy drobiarskich musialy normalnie robic a tutaj sie poprzyzwyczaily ze to juz nie ten wiek to jak nie ten wiek to szukaj lzejszej pracy a nie ze mlodzi musza pracowac na ciezszych stanowiskach bo rotacje nie obowiazuja jak nalezy

Wer
@Haha

Mam nadzieję że wrócimy jak najpóźniej nie wyobrażam sobie pracy w maseczkach.

Ddk
@art

Ci ludzie po 50-tce nieraz więcej roboty zrobią niż jakieś roszczeniowe małolaty co przychodzą świeżo po szkole. Z tymi młodymi jest wiekszy problem bo przychodzą jako plankton a juz chca plywac jak grube ryby.

Z padmy
@.

Jeśli umowa się kanczy to niestety ale nie przedłużają. Dla męża kończyła się w połowie kwietnia i kwoerownik zmiany zadzwonił, że nie przedłużają..... Bo po co kolejny miesiąc płacić. A tak już trochę w kieszeni mają.

@Ddk

Niektórzy po pięćdziesiątce pracują lepiej niż nie jeden młody flejtuch który siedzi cały czas na telefonie.

Art

Niektórzy już wypłaty dostali. Chyba tylko zatrudnieni przez agencję.

Przelewali wczoraj przestojowe.

Dużo osób w tym zakładzie robi przez agencję pracy??? Kiedy dają normalne umowy???

@Nowy

Prawie wszyscy sa na agencje,kiedys dawali na firme.

Nigdy????

Nie twoja sprawa kiedy

Przestój
@Art

Wyplata nie najgorsza trochę za wcześnie.

Lider
@Art

Ja dostałem dziś 2900 zł a wy?

Lider

Co zazdrościsz ? Ale się nie dziwie też zazdroscilem jak byłem nikim jak ty a teraz jestem kimś i odpowiednio mi to udowadniają co miesiąc ????

To dobrze czy zle????

www
@Ooo

dla firmy dobrze skorzystaja z dofinansowania od panstwa na przestojowe , tak wiec firma nie odczuje mocno finansowo no i zaoszczedza jeszcze na premii 400zl wiec tak zle nie bedzie

Luki
@Ooo

Tak dobrze ze w tarczy jest zapis że mogą zwolnić samym SMS obciąć pensje wszystko SMS. Dobrze ze jestem liderem to jestem bezpieczny ale po powrocie wezmę was w obroty będziecie latać jak samoloty!

Eeee
@Luki

Wez człowieku sie ogarnij,uwazaj zebys nie dostal takiego SMSa...Nic nie wiadomo...

Psss
@Luki

Nikt nie jest bezpieczny!!!!ha ha

Dziob
@Luki

Haha będzie robił faje dla każdego.

Padma
@Luki

Skąd takie informacje, że przez SMS mogą zwolnić ?

as
@Padma

jesli zgodziles sie na dostep do paskow poprzez internet to taam bylo ze i tam moga nadac wypowiedzenie , nie ma to znaczenia wypowiedzenie bedzie wazne jak maja kogos zwolnic czy podpisze czy nie . Skorzystali z tarczy ale jak nie beda mieli zamowien to gdzie beda trzymac tych ludzi

Sssss
@Luki

Juz tego nie bedzie,zwiazki zawodowe sie na to nie zgodzily,poczytaj w necie,o tarczy 4.0

eee

jesli skorzystali z tarczy to warto do max 3 mies pociagnac az beda konkretne zamowienia wiecej

Nm
@eee

W czerwcu będzie już dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki