budrem rybak

Luzino

Opinie o budrem rybak

Grześ 2015-01-17 10:28
Pracuję i polecam. Pensja na czas, ZUS odprowadzany na czas - pełen legal a nie jak u innych na 2 listy !
Z Szefem rozmawiam raz na pół roku, jak się przypadkiem widzimy na budowach, a tak decydują kierownicy. Jest jak w pracy, robotę trzeba zrobić, ale nie ma polowania na premię czy pensję.
grzeź 2015-02-01 00:15
Grześ to ty. Tak pisze drektorek. 2 listy przecież są a premia to mega duża muszę z walizką przyjeżdzać na wypłatę. W Top 5 najlepszy pracodawca roku.
.........:-(((((((((((((((((((((((((((((((
Mały 2015-05-14 07:21
Praca jak wszędzie na budowie. Ciężko bo robota ciężka, ale kolesie w robocie są ok, kierownicy normalni a kasa na czas i bez żadnych problemów. Pijesz to wylatujesz a tak jest sii. Polecam bo przynajmniej dowiozą na budowę, ciuch dadzą, zus zapłacą i mają robotę. Polecam.
Sylwek 2015-12-11 17:00
Jestem mile zaskoczony. Wiadomo jest praca to trzeba pracować, nikt za darmo nic nie da, ale Kierownicy normalni, koledzy z pracy normalni, Szefostwo normalne. Nie ma przeciągania z wypłatą pensji, kasa na czas, a jak kogoś robota na budowie przeraża to niech szuka roboty w salonie piękności.
Sławek 2016-06-22 13:36
Jest praca za która jest kasa, tak było, jest i będzie.
Pracuję w końcu w firmie wypłacalnej na czas, dającej pracę uczciwie na umowę i z zusem.
Polceam.
Dzidek 2016-10-26 19:16
Praca jak wszędzie tylko jest mały problem z ubraniem roboczym trzeba o nie się prosić z narzędziami też kiepsko a kierownicy trzęsą tylkami jak mają o coś prosić żeby kupili a tak po za tym o.J.☺
Mikołaj 2017-02-26 10:03
TYLKO FIRMA BUDREM ZOSTAWIA PO SOBIE BAŁAGAN!!! TAK JAK DZIŚ NA CMĘTARZU W LUZINIE. ZA TAKIE COŚ PAN RYBAK DOSTANIE OTO TAKIE GAŁĘZIE NA SWOIM GROBIE. MIESZKANCY GMINY LUZINO SKŁADAJĄ KĄDOLĘCJE FIRMIE BUDREM!!!
Zostaw swoją opinię o budrem rybak - Luzino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budrem rybak