Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

jam

Dokladnie...Patalogia

mam

Dalej niech ktos napisze cos swietnego na temat koziegłow... taka wspaniala firma a na zwroty nie moze sobie pozwolic bo niby po co skoro pracownik moze za to zaplacic.

haha

rowniez sie zgadzam z tymi opiniami -opiekunowie wymagali narzucali towary i bardzo lubili jak kierownik sklepu im sie podlizywal kawki spijały a puzniej im (usunięte przez administratora) jeb...a juz nie mówię jak kierownik sklepu sie zachowywał jak by ten zakład był cały ich masakra takie podejśćie kierownika a nic niepotrafił sam zrobić tylko 1500 telefonów jak co i dlaczego a kazdy za plecami sie smiał z nich poprostu PATOLOGIA

lola

ale kierowcy to chyba maja super bo zwalniaja sie i wracaja

lol

Jednym słowem masakra! Nigdy wiecej,i dobrze,ze sklepy likwiduja bo tylko szkoda klientow... odmrazamy,zamrazamy ii tak w kolko...

maja

Pracowałam w sklepie dopóki nas nie zamkneli o zamknięciu dowiedziałyśmy się dwie godziny przed .Podobno chcą zamknąć wszystkie sklepy dziewczyny dobrze wam radzę za wczasu szukajcie nowej pracy i uciekajcie.Sama praca każda z dziewczyn dobrze wie jaka jest mrożone nie świeże.Dzisiaj mam inną pracę i aż mi wstyd jak mi ludzie mówią że nie lubili kupować w kozichgłowach bo tam zawsze stare i śmierdzące.

Porażka

Pracowałam i dziękuje bardzo uważajcie na ten zakład a szczególnie opiekunów. Dziewczyny na sklepie kradną a uważają się za koleżanki. Najgorsza Pani opiekun z Konina Agnieszka, pracowała jak każda na sklepie a jak została opiekunem to była gorsza niż zarząd firmy. Nic nie robiła tylko martwiła się swoją osobą. Na pytanie czy pomoże z towarem odpowiadała: "sama nie wiem jak długo jeszcze będę pracować" takie podejście ma opiekun? Wszystkie pierdoły przenosiła na inne sklepy a pretensje miała że nie policzone przyprawy do inwentury bo spieszyła się na Golinę aby z kierowniczką Beatą palić fajki na zapleczu.Jedyne po za wypłatami na czas to nic mnie tam nie trzymało.

Tak faktycznie... nie dość że mała pensja (chodzi o pracę w sklepie), dzwiganie skrzynek, to jeszcze produkowanie się żeby cokolwiek ludziom wcisnąć... lady trzeba mieć pełne a jak nie to problem. nie ważne że potem my czyli ekspedientki odpowiadamy za to co jest przeterminowane i nie sprzedane ze swojej kieszeni. i tu z naszej strony zaczynala sie kombinacja, mrozenie miesa, odmrazanie byleby tylko nie byc stratnym i to sprzedać bo inaczej połowa naszej pensji by na to poszła... tragedia. A jaki wstyd jak ludzie komentują że coś nie tak z mięsem... ale niestety czego się nie robi dla pieniędzy. Ale to i tak nie przebije tego jak z dnia na dzień zamknęli sklep i zostałyśmy bez pracy. nikt nas nawet nie raczył wczesniej powiadomic abysmy zaczely szukac nowej pracy. Przyjechali 'powiedzialy "zamykamy sklep przykro nam" i szukaj wiatru w polu. A pracę naprawdę bardzo trudno jest znaleźć zwłaszcza kiedy jest to zima. Zresztą zauważyłam że większość sklepów zamykają... więc dobrze. Uciekajcie z tym dziadostwem!

Praca ciezka opiekunowie maja wszystko w nosie tylko wymagania zero pomocy pani Hania potrafi tylko likwidowac sklepy inwentury caly czas na minusie glogow i szlichtyngowa zlikwidowana w blyskawicznym tepie ciekawie dlaczego moze wartobudac sie do inspekcji pracy i do sadu ?.!

annim

zgadzam się z tym co wszyscy piszą to jest cała prawda o koziołkach ,aż żal ludzi którzy kupują w naszych sklepach .Ja pracuję już 5 lat ale na pewno nic bym nie kupiła dla swojej rodziny w naszych sklepach .A opiekunki to nie opiekunki sklepów tylko osoby które do niczego się nie nadają a na pewno już nie do pomocy pracownikom ,tylko do nękania i sprawdzania czy towar który narzucili już jest sprzedany jeśli nie to oczywiście my płacimy,

Samek

Trzeba sie było zwolnić! nikt na siłe Cię tam kobieto nie trzymał !! Podreperowałabys troche pisowni z jezyka polskiego!!I tu napewno też masz manko!!

bez sił na ZDK

pracuję w ZDK, nie polecam ZDK, ale nie zgodzę się z jednym - pani H. nie podejmuje decyzji o zamknięciu (likwidacji) sklepów, jak również inni regionalni (których już w tym momencie też nie ma, i sami też się nie zlikwidowali)

Kinga

odradzam wszystkim którzy chcą pracować w sklepach kozigłowskich!! Ludzie tam was tylko okradną z waszej pensji!! robiac inwenture którą nigdy nie mozesz sprawdzic !! a dodam ze pensje są marne jak kit w oknach podstawa plus niecała 80 zł premii smiech na sali , praca cieżka dzwiganie skrzyn , i opiekunowie którzy chcca miec pełne lady a ty jestes za to odpowiedzielany materialne, masz miec pelen asortyment, a miesą ważne tylko 3 dni jak nie sprzedaz twoja strata, płacisz z nędznej zarbionej cieżko wypłaty!! potem zaczyna się : mielenie miesa i mycia starych kurczaków !! Odradzam wszystkim tą firme !! tylko na koniec zostaniecie z długami do spłacenia Panu stokłosie !!!! bo za niesprzedany stary towar i przeterminowane kiełbaski odpowiadacie wy !! i nikogo to nie obchodzi że nie ma ruchu!! i ludzie nie chca kupować u stokłosy!!!!!!

św. mikołaj

Najlepiej by było gdyby ludzie nie odebrali tych paczek. Nie obwiniałbym tutaj H. Stokłosy a jedynie zarząd ZD

xxxxx
@św. mikołaj

Warto się tam zatrudniać ,tam jest naprawdę taki sajgon? Już jeden przeszedlem w sokolowie !

mikołaj

super paczka świąteczna.10 przeterminowanych pasztetów,mało oszustw na wypłatach to na dodatek wypasiona paka.PODZIĘKUJMY ZARZĄDOWI I H.STOKŁOSIE.Ułóżmy z tych puszek choinke przed sklepem firmowym.

Bolo

Brygadzisci z wyksztalceniem podstawowym czy zawodowym,a glowy do gory zadzieraja. Jak tylko ktos bardziej wyksztalcony to zaraz obgaduja,plotki rozsiewaja itp. Psychicznie mozna wysiasc. Nie polecam..

kiill

Burdel to mało powiedziane możesz walić nadgodziny i wykorzystają Ciebie na maxa za 1300 zł i będziesz napieprzał po 6 nocek po 12 godzin w dzień za tak marną kasę.Porażka co tam się dzieje.Czy nockę można kończyć rano 11 listopada w święto i iść na nockę tego samego dnia?Poza tym jeżeli wszystkich świętych przypadało w sobotę to należy oddać dzień wolny pracownikowi ale kodeksu w tym burdelu to oni nie mają.

niky

Dziwne że ten burdel jeszcze dziala nie polecam nawet w najgorszej desperacji zatrudniać soe tam.......

anonim2

Również nie polecam ! W tym zakładzie nie ma i nie będzie dobrych warunków ! Pracujesz od 10 do 12 godzin dziennie i tak jeszcze mało ! A zdrowie na tym cierpi ! Dużo ludzi się tam zatrudniało .. Szkoda słów !

sylwia

Nie polecam.Zakład pracy chronionej.Patologia.Pracujesz z skazanymi,warunki pracy nie ludzkie po 10h i wiecej.Nie płaca za nadgodziny .

kto

sajgon pedarda masakra patologia :)

sajgon

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.