Opinie o PLASTIC WORX SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PLASTIC WORX SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PLASTIC WORX SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLASTIC WORX SP. Z O.O. w Kraków

Nie polecam firmy z wszystkim problem. Wielki Kierownik M.M nie nadaje się na to stanowisko patrzą jak tylko na kasę kogoś uwalić, zarobki śmiechu warte jak i cała firma.

@Gość

No ten to jest asior. Tak jak jego synek.

Mario

@Gość podasz widełki zarobków?

Ile jest zmian w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Robson

Zmiana jest jedna: zawsze na gorsze. Poza tym tam same odpady pracują?

Alkoholik z 3 zmiany

Pod 2 tygodniach segregowania odpadów Niemca lub Holendra wracają do kraju i piją oraz awanturują się na osiedlach. Zwykły odpad.

logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
Wacław

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Ldz
@Wacław

Caly czas potrzebuja bo nikt nie chce tam dluzej pracowac

Jakie wartości są cenione w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Uki

Butelkowe lub puszkowe.

Janas

Czy pracujący tam niektorzy ludzie to bakutil?

Czy pracownicy w PLASTIC WORX SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Wujcio

Widac po wpisach ????

Joanna Ruchała

Jak popiją to szczególnie.

Shrek

Nie polecam pracy w tej firmie.Firma dba jedynie o to aby zarobić na maksa na cięzko pracujących ludziach.Pracownik musi dojechać do pracy tylko transportem który oferuje Firma,nawet jeżeli pracownik pojedzie własnym transportem,bo mieszka gdzies dalej,to i tak musi Firmie zapłacic.Atmosfera w pracy jak w obozie,wszystko pod dyktando.Każde wyjście do toalety czy na cherbatę , traktowane jet jak przestepstwo.Wszystko jest jeszcze w miarę ale jak się zachoruje to już klapa.Firma zrobi wszystko aby nie zapłacić.w razie choroby wzywają natychmiast na kontrolę i biada jak ktoś nie dojedzie na czas,to mają wymówkę że odmówił i nie wypłacają świadczenia.Tak więc należy się zastanowić nad zatrudnieniem w tej Firmie.

@Shrek

Gdzie byłeś? W Berce? Tam to jest dopiero jazda!!! Brygadzisci to niedorozwinieci ludzie. Bez kompetencji do wykonywania takich funkcji. Sortowacze to kryminalisci. Synek szefa cwaniaczek. By dostał strzała to by sie złożył wpół. Wózkówy z 11, imiennik słynnego skoczka to dopiero as. Prac go chcieli w autobusie. (usunięte przez administratora) Nigdy w życiu tam nie jedzcie!!

Zenek

Powiem tak : firma wypłacalna i wszystko czarno na białym, ale problemem są osoby tam pracujące. Narkomania , alkoholizm i bijatyki. Mówiąc krótko : śmieci segregują śmieci. Totalne zezwierzęcenie. Sam pracodawca jest ok , ale element tam pracujący nadaje się w większości tylko na biomasę.

Gamer
@Zenek

Dokładnie. Szkoda gadać jakie tam patusy Mongoły pracują... Razić to tylko pastuchem elektrycznym bydlęta.

Wilku
@Gamer

Otoz to....ludzie tworzą atmosferę tej firmy...a jak jest w autokarach na mieszkaniach i w robocie kazdy wie co choc raz tam był.

Kamila
@Wilku

Czyli zatem - sadząc po Waszych wpisach - w PLASTIC WORX raczej nie panuje atmosfera sprzyjająca pracy. To bardzo niedobrze. Ale przydałoby się jeszcze wiedzieć, jak w ogóle przedstawiają się tam ogólne warunki zatrudnienia. Jak tam z umowami? Oferują tam stałe czy tymczasowe?

@Zenek

Potwierdzam! Patologia na Maxa. Tam połowa siedziala w kryminale. (usunięte przez administratora) Z KROSNA. W autobusie chłopaka przekopali a kierowca ani się nie odezwał. Jak traficie na hale 11 w Berce to krzyż na drogę! Na odbiorniku to nie masz jak się podrapac bo te (usunięte przez administratora) sortuja skrzynkę w 5 sek. Za niecałe 5 euro na rękę!! Ale to są goście bez szkoły, po odsiadkach także co innego by mogli robić. Nie jedzcie nigdy przez tą firmę nigdzie!!

pytanko

Jaka umowa obowiązuje w PW skoro pracownicy otrzymują 12 dni urlopu wypoczynkowego, które mogą tylko sobie wypłacić i jak odprowadzane są skłądki emerytalne? 1/4 etatu? 1/2 etatu? Pytam ponieważ zasłyszałem w biurze rachunkowym, że spotka tych ludzi bieda na emeryturze...

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

wilku

Hahaha nie mamy czegoś jak "premia uznaniowa" :D nie Nawet pochwały :D

Natalia

@wilku Nie brzmi to dobrze, było to gdzieś zgłaszane ?

wilku

Patologia niestety jest w tej firmie i kazdy który tam pracuje(pracował) dobrze wie o tym. Każdy wie co się dzieje na weekendach(chlanie,bijatyki, (usunięte przez administratora)-Ci co oderwali sie od rodziny w koncu moga sie zresetowac zeby rodzina nie widziała), jak podpijają w czasie pracy-potem pretensje do kierownictwa, że "wylecieli" z roboty. Firma ogólnie nie jest zła. Jak w każdej "trzeba się przyzwyczaić". Masz te 2 tygodnie wolnego(Niemcy)/ 3 tygodnie wolnego (Holandia). Firma powinna zadbać troche o lepsze warunki mieszkaniowe - a nie, że mieszka się z rumunami i turasami

JBL89

Tragedia...pojechałem po paru dniach zrezygnowałem będąc już w pracy bo fakt faktem nie dawalem rady.zglaszajac brygadziscie (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu żeby tam trafił!to jest (usunięte przez administratora) a nie praca w godnych warunkach! Moje sugestie dla PLASTIC WORX SP. Z O.O.: Osobiście nie polecam !! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić się

Mateusz
@JBL89

a co myślałeś ??? że pojedziesz sobie na próbę, że jakoś to będzie? że my będziemy na ciebie robić na rolkach , a ty spokojnie sobie zainkasujesz wypłate? poproś rodzicó aby cię jak najdłużej utrzymywali , bo takie lepecie , to się do niczego nie nadają . przyjechało was paru na koniec roku i na styczeń - dlaczego nie napiszesz jakie z was nieprzystosowane do życia dzieciaczki. moja rada dla pracodawcy : NIE ZATRUDNIAĆ TAKICH LEPECI !!!!!

Obserwator
@Mateusz

Widziałeś gościu dobra robotę.Jak lubisz pisać to zgłoś się do dziennikarstwa

Pracuś
@Mateusz

Jeżeli byś miał rozum to byś wiedział że należy ci się min.11 euro a ty pracósiu ile zarabiasz za dwa dni urlopu nie wykorztanego Z S. B dostałem 360 e a was grabi Polska firma a twardziele tyrają dla uścisku brygadzisty JBL tyraj bo tyle ci zostało

Pracuś
@Mateusz

Jak widzę to sami experci od segregacji śmieci wysoko wykształceni super opłacani praca tam to sam zaszczyt exkluzywne grono braci klozetowych normalnie elita wynagrodzenie gorsze niż w Polsce dla byle kierowcy ZGROZA jak można powiedzieć dziecku że tatuś segreguje niemiecki śmieci

Zuza
@Mateusz

Takich lepeci firma musi zatrudniać bo tylko lepeci tam mogą za damski..... pracować. Nikt inny nie chce

Krosno

Beznadziejna organizacja w ciagu 3 tygodni 3 przeprowacki. Warunki zależne od tego gdzie kto trafi mozna trafić dobrze a mozna trafić na pensjonat przy pracy z rumunami z kazdym pijanym krzyki itp. Agencja bierze pieniadze za wszystko na czym sie da. Co turnus nowe osoby które beda robic chwile jak ja 4 tygodnie i już tu nie wrócą a na ich miejsce kolejni nowi i sie kreci. A opinie na takich stronach jak ta zostają usuwane i sztucznie nabijane pozytywne komentarze

@Krosno

No cóż, skoro ty widziałeś tylko "przeprowadzki" w tej agencji , to na nasze szczęście już nie musimy na zmianie na ciebie (usunięte przez administratora) Faktem jest , że te wszystkie nowe lepecie takie jak ty , po gimbazie , albo innym OHaPie to tylko zamieszanie , i złą opinie po sobie zostawiają. Na szczęście , dla nas i dla siebie ,ze swoją elokwencją znajdziesz sobie pracę w którymś z urzędów , bo po wpisie widać że edukacja typowo piSSowska przez ciebie przemawia . Czyli jestem młody, niewykształcony, leniwy , w dodatku wszystko ci się "po prostu należy".

Krol
@Miguel

(Panie) Miguel z tego co piszesz jesteś majstrem w dziedzinie segregacji śmieci innej pracy nie znasz co ci dają to ty dziękujesz bo nawet nie wiesz co ci się należy i dlatego innych traktujesz gorzej a sam jesteś środek od kapusty ps.jak jesteś taki mocny to zmień pracę na lepszą cwaniaku ale wiem że spękasz pozdro dla twardzieli z PW takich jak ty

Roman
@Krosno

Kolego masz rację ludzie pracujący w PW nie wiedzieli ,że jak byli na polskich umowach to powinni mieć 49E delegacji 150E noclegu dziennie a im odbijali kwaterunek i dojazd z pensji a delegacji 0 tacy to cwani pracusie z długoletnim stażem w PW innym dają radę a sami mają muzg owieczki

@Krol

to się wysiłeś , rzuciłeś mi wyzwanie , hahahahah , zmień pracę , spękasz hahahahah ,(usunięte przez administratora)

Wujek samo zło
@Miguel

Panie miqel proszę się zająć czymś innym niż równaniem ludzi z dnem i zerem i ponizaniem bo za mobbing już Plastic odpowiadał Każdy wie jacy ludzie pracują dla was w PW i robicie sobie z nich szyderę. A pańskie wpisy typu "piSSowskie coś tam coś tam" zdradziły cię z wpisów na innych portalach. Pozdrawiam

@Wujek samo zło

Myślę że możesz się do (usunięte przez administratora)patrol zapisać ????????. A ponieważ ja jestem zatwardziałym POwcem , to mam takie piSSowskie namolne zera w w .... I tu możesz sobie detektywie wpisać hehehehhe

@Miguel

I jeszcze jedno detektywie , nie ukrywałem i nie ukrywam że pracuje z taki tytanami pińcet plus piSS i dlatego śmieje

Wujek samo zło
@Miguel

Zważka na słowa!!!!internet nie jest anonimowy a jeśli jedziesz po ludziach typu "lepec" "ktoś po ohp"itp. to nie jest fajnei źle może się skończyć oj źle . Spójrz na siebie pseudo magistrze???????????? wiem kim jesteś bo wpisy anty PIS I obrona PW cię zdradziły panie....

Krosno
@Miguel

Przynajmniej mam godność i nie dam sie (usunięte przez administratora) przez agencje jak ty. Zamieszanie jest bo starzy pracowiny nie szanuja mlodych dlatego przez moje 6 tygodni w tej pracy poznalem dziesiatki ludzi ktorzy tutaj nie wroca. pozdro 600

Agnieszka

@Zainteresowany, a co chciałbyś wiedzieć? Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w PLASTIC WORX. Jakie stanowisko Cię interesuje? @Rafi, widzę, że pytasz o pracę w PLASTIC WORX. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Serwo
@Agnieszka

Witam Panią (usunięte przez administratora)czy moze pani podać opis sortowania tworzyw sztycznych w UK plastic worx? Pozdrawiam!

Xyz

Pracowałem w PW prawie 4 lata. Gdy zaczynałem to po dwóch tygodniach chciałem uciekać stamtąd jak najszybciej i nie wracać. Byłem młody, kasa była potrzebna więc pojechałem kolejny raz. Nasze mieszkanie to były trzy puste pokoje z materacami na ziemi, po trzy osoby w pokoju. Pijaństwo to tam chleb powszedni, zdarzało się że chciałeś iść spać bo nie miałeś ochoty na kolejny weekendowy melanż to patologia budziła Cie w środku nocy i wyzywali bo nie piles. W późniejszym czasie jak już nie byłeś swiezakiem to się Ciebie nie czepiali. W pracy mobbing to również coś normalnego, Twój "kolega" po fachu stoi nad tobą i Cie pogania zamiast zapier... tak jak Ty. Wtedy praca ( zapier..) była po 12 godzin i chociaż normy wyrobione ponad stan to i tak od prezesa usłyszysz że mało. Starania i wykazywanie że chce się pracować skutkowało tym że z wielkim bólem podnieśli 2 zł na stawce ( wtedy jeszcze umowy polskie po 12zl brutto). Po około pół roku czasu miałem już swoją ekipę z którą pracowaliśmy na jednej rolce i wywalone miałem na wszystko, bo praca szła i czas szybko leciał - oby minęły dwa tygodnie i do domu. Ogólnie od tamtego czasu atmosfera w firmie przyjemna, czasem z małymi incydentami, ale wszędzie się to zdarza, a tutaj tym bardziej gdzie ściągają wszystko i wszystkich - patologie jakich mało. Jakoś zleciało kilka lat do czasu aż firma przeszła na niemieckie umowy, przez co się tylko pogorszyło, wypłaty gorsze niż wcześniej i pewnie tak zostało do dzisiaj bo jezeli coś się toczy po co to zatrzymywać. Poznań, browar Lech, lepiej bo w Polsce, ale zarobki wtedy też dostajesz polskie, więc raczej bez ekscesow a trzeba zapier... tak samo jak w Niemczech. Drugi raz bym w to (usunięte przez administratora) raczej na jakieś 100% nie wszedł.

Obserwator

Piszecie glupoty widzieliście normalna robotę.Sprzataczka wiecej bzarobi co wy geniusze z Bremen

K.

A ja wróciłem z nocki i jestem zadowolony. Wam się w coś pomyliło. Wy nie jedziecie do Bremen na wycieczkę. Fakt , że zimno na hali , bo budują tą ich maszynę i ogrzewanie nie działa. Ale czy ktoś was trzyma na siłę???? Że firma pilnuje żeby chodzić do pracy? Jak się wam nie podoba to wypier. Nie robić tu syfu , bo jest dobrze jak jest. Przedszkole

Zostaw merytoryczną opinię o PLASTIC WORX SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PLASTIC WORX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w PLASTIC WORX SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLASTIC WORX SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Zakopiańska 177
    30-435 Kraków