Opinie o Grill-Pol w Lubieniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grill-Pol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grill-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grill-Pol w Lubieniec

Juniorek

PO prostu nie ma z wami dyskusji,jesteście wszyscy na hama od pługa oderwani.Mój mózg mi w zupełności wystarczy i tak jest dużo leprzy niż wasze wszystkie razem wzięte.Widząc te wasze głupawe miny nie dziwię się że robią zwami takie szopki.NIC wam baranki się nie stanie jeżeli 1 miesiąc lub 2 popracujecie za pół pensji.Ja będąc waszym BOSSEM przegoniłbym wszystkich na cztery wiatry nie mógłbym patrzeć na tylu (usunięte przez administratora) i debilek w jednym miejscu,wybrałbym ludzi z zespołem DAUNA i miałbym leprzy znich pożytek niż z was wszystkich.

bydle

junior za 800 zl to mozesz sam zap... razem z Panem Ko... na czele. Myslisz ze ludzie sa glupi i nie ma inej pracy tylko Grill.Jak bys byl madrzejszy to bys wiedzial ze podstawa to jest wieksza troche niz 800zl, al4e majac mozg 2 zwoje wiekszy od kory to takich rzeczy sie nie wie,tylko to jak wypisac bzdury tutaj na forum

Nikodem dyzma

Junior a chcesz mi Kolbe opierdolić

junior

Fakt;jeżeli komuś nie odpowiada praca to niech po prostu się zwolni.Trzeba być wdzięcznym człowiekowi który zatrudnia tyle ludzi w tak trudnych czasach.Jeżeli dostaniecie parę dni póżniej kasę głupie i niedorozwinięte BABY to wam nic nie zaszkodzi.Gorzej w100% dla was by było gdyby to padło co byście wtedy robiły.Za bardzo atrakcyjne nie jesteście żeby zatrudnić się w agencji Moja rada ;mordy w kubeł brać się ostro za robotę i śmigać z prędkością światła na wysokości lamperii.Teraz jak wchodzi nowa ustawa zatrjdniając nowych dostanie jeszcze kasę od państwa.Jeżeli was zatrzyma to tylko z litości.Jeszcze raz powtarzam żeby BABY nie dziamały swoimi swoimi paskudnymi ryjami tylko robiły co do nich należy bo wiadomo jaka jest rola każdej baby odkąd świat istnieje.Jak mnie tompnie to wszystkie baby w GRIL-POLu będą bę pracować z niemiecką dokładnością i szwajcarską precyzją za jedyne 800zł miesięcznie na czele z główną księgową.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grill-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
nolte

Popieram pani wypowiedzi.Tylko skąd pani wie że inna firma wtrybia się w waszą segregację społeczną.Ludzie nie potrafią dostrzec piękna otaczającego ich.Każda by tylko chciała kasę i kasę,nieważne za jaką cenę.Wartość człowieka nie liczy się.

konrad Walenrod

nie myślcie o paniach i panach bo żadne nie nadaje się do filmu oprócz tej jednej ale żebyście zjedli wagon soli i pieprzu to i tak nie załapiecie kto to jest.Jedno mogę podpowiedzieć jest w swojej prostocie po prostu PIĘKNA wspaniała w swoim stylu zachowania wyglądu w stylu bycia i wysławiania się . Można ją porównać do samotnej ośnieżonej góry na tle błękitu nieba. ąle wy niczym te kołki z państwowego lasu na dodatek nieciosane nigdy tego nie zrozumiecie więc bierzcie się za robotę inie bójajcie w romantycznych obłokach

demon

moze pan p ale która pani i

xyx

A Pan? Bo miała być para do filmu:)

czyżby to była pani i

nikodem dyzma

a w jakim celu ta jedna kobieta otwiera usta i do kogo lub czego heheheheheh chętnie bym ją poznał

cicha lipa

mówisz o tej jedynej kobiecie w grill pol co może otwierac usta.podaj mi jej adres hehe

do nick

PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIE NIE BOI

pimpek

mnie nie karmiła ani nie wykształciła

nick

W niedzielę były wybory szkoda,że taka duża rzesza się ludzi marnuje-mam na myśli osoby wypowiadające się w tak bardzo bogatym języku o Grillu.Pokażcie się matoły.Tacy jesteście odważni anonimowo.Skoro jesteście tacy mądrzy to wy się tam marnujecie.Ja też tam kiedyś pracowałem ale nie mogę patrzeć jak się pluję na firmę,która kiedyś WAS i WASZE rodziny karmiła.Wstyd.Żadnego honoru.Źle wam tak to do pośredniaka w kolejkę i po sprawie albo zacznijcie coś robić.

a ty o jakich myślisz?

podaj inicjały imion

nikodem dyzma

o a jaka to para powiedz bardzo jestem ciekawy czy o tym samym myslimy hehe

nick

Ludzie dajcie już spokój.Tacy jesteście mądrzy i bardzo wylewni w słowach to piszcie książki albo filmy nagrywajcie.Fakt jest taki,że nikt was nie zmusza do pracy to nie obozy.Mamy wolny kraj.Zróbcie coś sami i zobaczycie jak to jest być ocenianym anie tylko głupia krytyka.Opamiętujcie się.

co do kręcenia filmu i obsadzenia głównej roli to by się znalazła para

prawda

powiem co o was wszystkich myslę bo już mnie ch%%%uj strzela, jesteście wszyscy żałośni i tak odważni że jedyne co potraficie to obrabiać du%%%pę za plecami i w oczy nic nikomu nie powiecie- bohaterzy internetu! Pracujecie wszyscy w jednej firmie - plus inna firma bo widać od razu kto się tu wypowiada, pier%%%%olicie na firmę, właściciela, górę, produkcję, na siebie nawzajem, każdy lubi ponażekać bo wiadomo, że nie jest kolorowo, ale to już jest chore co się tu dzieję. Zastanówcie się co jest problemem firma czy Wy? a skoro już jest tak źle to ZMIEŃCIE PRACE! kto Was tam trzyma? po co się tak męczycie skoro jest tak źle? łańcuchami wiążą? szantażują?, dajcie żyć a nie plujecie jadem, kopiecie leżącego i tylko jątrzycie afery i problemy. Pozdrawiam koledzy i koleżaneczki z pracy miło będzie mi zobaczyć wasze fałszywe twarze :-*

Zostaw merytoryczną opinię o Grill-Pol - Lubieniec

• Jak się pracuje w Grill-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grill-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grill-Pol