Opinie o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RUN-CHŁODNIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RUN-CHŁODNIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Pracownik ????

Witam,pracuje w chłodni 8 lat,czy jest ciężko?Bywa, zwłaszcza na początku..jak w każdej pracy,potem jest tylko lepiej..czy warto zatrudnić się w chłodni? Oczywiście!To świetny trening mięśni i psychiki!Chcesz zarobić i się przy tym pośmiać? Serdecznie zapraszamy ????

Asrk

Ile osób pracuje w księgowości?

Joasia
@Asrk

A wiecie coś o tym, czy są obecnie wakaty w tym dziale? Szczególnie dla juniorów czy asystentów? I czy ksiegowość pracuje stacjonarnie, czy zdalnie, hybrydowo?

Nicki
@Joasia

Księgowość pracuje stacjonarnie. Obecnie jest chyba ok 6 osób. Jest ogłoszenie na pracuj.pl . Firma jest otwarta na różne opcje. Zawsze warto przyjść porozmawiać.

Promyczek

Hej czy ktoś może wie czy już działają produkcji kukurydzy

YYYYY

Cześć. Warto na magazyniera tu iść czy lepiej się rozejrzeć gdzieś indziej? I jeszcze a propos czasu pracy, bo mało tam jest w ogłoszeniu. Te trzy zmiany to po ile godzin?

Czy można liczyć w RUN-CHŁODNIA na prywatną opiekę medyczną?

Zając

Można wybrać sobie zakres opieki medycznej oczywiście pobierane są vo miesiąc pieniądze z wypłaty na to. Można liczyć za to na brak szacunku do pracownika. Pozdrawiam

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV na produkcję. Mam kilka pytań Jakie wynagrodzenia Ile godzin Jaką atmosfera Co z ciepłą odzieżą i ile stopni na hali Bardzo dziękuję

@Kandydat

Witam, Wszystko zależy od hali na którą trafisz. Są miejsca gdzie temperatura jest na minusie a są takie gdzie będzie ci wręcz za ciepło. WW większości jednak będzie to temperatura porównywalna z lodówką czyli kilka stopni na plusie. Odzież ciepłą zapewnia firma, buty, ocieplane spodnie, kurtki, czapki, rękawiczki itp. Ludzie wszędzie są bardzo sympatyczni, przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z kimś nieprzyjemnym. Wynagrodzenie składa się z podstawy + premia uznaniowa. Pierwsze 3 miesiące to podejrzewam najniższa + premia, a dalej jakaś podwyżka podstawy. Godzinowo to normalnie jak wszędzie etat. Praca jest zmianowa, zmiany po 8h. W sezonie godzin jest więcej i można lepiej zarobić.

Iza
@pracownik

Fajnie ze mówisz, że atmosfera jest przyjazna bo to również ważna kwestia. Mam pytanie co do pracy w sezonie. Ile w sezonie można wyciągnąć? Dużo więcej jest wtedy pracy? Po ile godzin pracuje się w sezonie? Kiedy sezon się zaczyna?

Julia
@pracownik

A kto odpowiada za czyszczenie odzieży roboczej, firma ponosi takie koszty? Ile kompletów odzieży się dostaje na początek? O jakich kwotach mówisz skoro piszesz o podstawie i premii? Jak często zdarzają się podwyżki?

Helena

To zdecydowanie na plus. A tej premii uznaniowej to tak mniej więcej ile taki świeży pracownik może miesięcznie wyciągnąć? Zdarzało mi się słyszeć, że w niektórych firmach funkcjonuje system kar, gdzie potrącano pieniądze z premii - czy coś takiego tutaj obowiązuje?

@Helena

Helena Ty naprawdę wierzysz w te brednie o premiach dla nowych pracowników? Te komentarze jak jest cudownie w tej firmie pisze (usunięte przez administratora)nie mogąc znaleźć kolejnych (usunięte przez administratora) do tyrania za pół darmo.(usunięte przez administratora)

@pracownik

A co, to te premie to tylko na papierze według ciebie? No jeśli tak to słabo faktycznie. No a podstawa jaka w takim wypadku?

Olga

To ile jest podstawy? Interesuje mnie kwota na start i ta po podwyzsze po okresie próbnym, jeżeli jakaś podwyżka jest. W ogóle się nie zdarza, żeby ktoś premie otrzymał?

Grażyna

Witam serdecznie. Jaka jest płaca na stanowisku kontroler jakości? Właśnie natrafiłam na tą ofertę na olx. Nic nie jest napisane o wynagrodzeniu tam niestety.

Hala 1

Najniższa i zszargane nerwy

Magda
@Grażyna

Za dużo nie zarobisz ale prawda jest taka że nic nie robisz tylko się kręcisz to tu to tam żeby przetrwać osiem godzin. Pogadasz tu pogadasz tam no chyba że przełożony patrzy to musisz coś robić.

Rudy102
@Grażyna

Moja droga Grażyno, zarówno dział kontroli jakości jak i technologii omijaj szerokim łukiem. Dosyć że przyjęte po rodzinie to bałagan w dokumentach nie do przerobienia. Pozdrawiam kolega z produkcji.

@Magda

To nie ma pracy czy jak? Ciekawa jestem, czy w takim razie szukają w ogóle nowych osób. Prowadzą teraz jakieś rekrutacje?

Pracownik RUN
@Kamila

Magda wszystkie oferty są dostępne na stronie www.runchlodnia.com.pl w zakładce kariera

Radek

Kontrolerka chodzi i obserwuje ludzi No chyba ze przełożony jak wyżej napisane patrzy Wtedy udaje ze jest zajeta

Irena
@Radek

Chodzi tylko i obserwuje czy generalnie też ocenia, komentuje itp? Jak to wygląda? Jaka w ogóle jest atmosfera w tej firmie?

Krzysiu

Kiedys wielka glowa służyła do tego zeby myśleć gdzie można się schować na zmianie i pospac a dzisiaj jest od tego gdzie można założyć kamerę zeby każdeg sprawdzać. Pamiętaj kim byles bo w każdej chwili możesz wrócić do skręcania mebli i nie patrz nikomu w oczy bo resztki honoru zgubiłeś od wchodzenia po schodach do biura.

Hala Madrid
@Krzysiu

I bardzo dobrze, w końcu się coś zmieni. Nie może tak być, że kolega z drużyny piłkarskiej siedzi pół dnia na palarni i pracuje trzy dni w tygodniu. To samo dotyczy starszyzny, gdzie każdy stał się dla siebie dyrektorem i wszystko im wolno. Bóg zapłać !

Garant

Kierownictwo działu technicznego od zawsze wykazywało się swoją troskliwością o bezpieczeństwo i jakość pracy swoich pracowników, nie ważne jak ma być szybko i dobrze. Tak samo było teraz, wypadek nie był zgloszony po wielu prośbach i obietnicach a po paru miesiącach pracownik dostal wypowiedzenie. Zastanówcie się przy składaniu cv dwa razy. Pozdrawiam

Katarzyna
@Garant

Na wszystkich działach skupią się Kierownictwo TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI, zamknięta grupa osób znajomych, kumpli i nawet rodzinę dbających tylko o własne interesy, wzajemnie się popierających i schlebiających sobie oraz wkładających sobie palec w (usunięte przez administratora) Coś się dzieję to nagle jest zebranie i mózgu pranie i Ci tacy elokwentni, kuturalni pokazują swoje drugie oblicze. Jest im tak dobrze ze czasem się zwolnią a po chwili znów wracają na Wysoką.

@Katarzyna

a ta wspomniana grupa osób to z jakiej liczby względem całości firmy się składa? to osoby z dłuższym stażem? wiadomo jakim?

Pawel
@Justyna

W większości tak, plus wazeliniarze z mniejszym stażem

@Pawel

No dobra. A inni pracownicy nie należący do tej grupy mają gorzej?Jak się nie podlizują to dostają gorsze warunki, czy co?

Pawel
@Adam

Pewnie ze tak, zawsze łatwiej chodzić za kierownictwem i wymyślać roboty niż pracować

@Pawel

a tak z ciekawości kto tu jeszcze nad tym wspomnianym kierownictwem pełni nadzór? jak wygląda tutaj proces zgłaszania jakiś faktycznych problemów jeśli wystąpią, ciekawa bym była reakcji w poważniejszych sprawach

xxx

Jestem zainteresowanym pracą w RUN-Chłodnia. Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. Jak wygląda atmosfera? Jakie są zarobki na jakim dziale? Jak wygląda praca przy kurczakach? Coś słyszałem jakiś czas temu od kilku osób i sobie chwalą, zarobki również ale czytając komentarze średnio jestem przekonany.

@xxx

Odpuść sobie naprawdę, poszukaj normalnego zakładu

Ta
@Pks

To nie rozumiem skoro tam tak że to czemu jeszcze tam pracujesz

@Ta

Nie pracuje juz tam

Irena
@Pks

Ze względu na co nie pracujesz już tam? Na to, że nie było tych dodatków, o których pisałeś czy jak?

Ten Koleś
@Irena

Pewnie dlatego że to ciężka praca za bardzo marne pieniądze gdzie w dodatku nie szanują pracowników

@Ten Koleś

A te pieniądze to…? Ciężko się domyślić, jeśli nie podajesz dokładnej kwoty. Chyba że to jakiś duży problem? Jeśli nie, to będę bardzo wdzięczna za konkret :)

Daro

16 zl

@Daro

serio tyle na rękę za godzinę? A coś jeszcze tu dorzucają do podstawy może? Albo w ogóle może są jakieś ciekawe benefity do tego ?

Kaśka

Witam Chciałabym pracować w firmie, jakie są obecnie warunki i czy pracodawca płaci na czas?

pracownik run
@Kaśka

Wynagrodzenie zawsze płatne do 10 z dołu, warunki zależy jaki obszar i jakie stanowisko ale na produkcjach przy wyrobach garmażeryjnych temperatura 7 - 10 stopni :)

@pracownik run

Na tym stanowisku chyba więcej Panów tutaj pracuje? Czy źle się domyślam? O ciepłą odzież chyba nie trzeba się martwić, prawda? ;)

@Justyna

Jeśli będziesz szybko pracować to będzie ci ciepło. A jeśli chcesz pracować z samymi panami to chyba nie ten zakład i inny zawód.

Kandydant

Witam. Czy można prosić o opinię na temat pracy na stanowisku operator wózków widłowych? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik z doświadczeniem na wózkach czołowych i wysokiego składu? Pozdrawiam

@Kandydant

Jest do nich oferta, że zadajesz takie pytania teraz? Ja starałam się sprawdzić i nic nie widziałam. Daj znać.

@Kandydant

Daj sobie spokój pensja głodowa a wymagania szalone.

@Pks

A doprecyzujesz i tę pensję i wymagania? Bo zawsze fajniej dokładnie wiedzieć a nie się domyślać

Ja.K.

Hej, szukają do fasolki w boczku,jak tam wygląda praca,i jaka atmosfera ..Do kogo najlepiej trafić,by nie dostać frustracji bo ktoś cię będzie traktować nie tak jak powinien,a odechce ci się pracy ,gdzie będzie atmosfera do kitu ... A może ktoś poleci inną tam pracę,tylko nie na nocki, ze względu na dojazdy....i dzieci w domu... Z kim się skontaktować?

Pks

Miał być dodatek za przepracowany dzień 10 zł i za sobotę i niedzielę 20 zł i gdzie on jest bo się ludzie nie mogą go się doliczyć.(usunięte przez administratora)

Max
@Pks

Ludzie nie pracujecie w soboty i w niedzielę nie warto lepiej na plaży sobię poleżeć.

Rob_Wach
@Pks

Jak zawsze by udobruchać naiwnych ludzi przed sezonem obiecuje się to i tamto a później pocichaczu robi się z nich (usunięte przez administratora) tak po katolicku udając że wszystko jest wporzadku.

Jaca

Nigdy więcej tam nie pójdę do pracy to nie praca tylko (usunięte przez administratora) chciałem sobię dorobić w tamtym tygodniu na wiśni na nocy jedyne co mi się podobało to taki koleś może 40 Lat chyba odpowiedzialny za sprawności maszyn jak coś nie działało to raz dwa orzywiał maszyny do życia kozak .

Janek

Na usługach to jest dopiero bomba 2 ludzi na zmianie nawet ich kierownik musiał zakasać rękawki bo nie ma ludzi do roboty nikt tam nie chcę robić. Sami (usunięte przez administratora) tam robią.

Gorące usta

(usunięte przez administratora) to jest dopiero efekt ścisłego umysłu brak jakich kolwiek predyspozycji do zarządzania całą produkcję najlepiej by chciała opukać jedną osobą sory ale tak się nie da "!!!

Kozior

Nie ma jak śpiąca królewna u La La (usunięte przez administratora) zje i (usunięte przez administratora) umie na jej zmianach to panuje istne piekło stale jej coś nie pasuje i stale chodzi naburmuszona.

Hjc
@Kozior

U La la zrozum to wreszcie nikt cie nie lubi.

@Hjc

A kto to i czemu tacy niemili wobec niej jesteście?

Bnw
@Justyna

Bo ona jest nie miła wobec pracowników. Gwiazda z koziej Wólki.(usunięte przez administratora).

Żyro

Kazdy tylko narzeka a tutaj poprostu trzeba umieć się ustawić. Najlepszym przykładem jest białoruski Ronaldo i opiekun hali numer 1. Za czasów kiedy był zmianach jeszcze chciało mu się od czasu do czasu wkręcić żarówkę a teraz kiedy trzyma paluszek w (usunięte przez administratora) kolegom z boiska jest nie do ruszenia, strach pracować na maszynach po jego "naprawie". Maszyny pracują beż zabezpieczeń, aby tylko produkcja ruszyła, przewody poizolowane PORAŻKA kiedys może to było zabawne ale z biegiem czasu aż się niedobrze robi. Najlepszy jest jego dyrektor który każda uwagę i nim traktuje jak zart i się śmieje. Sami widzicie co się dzieje. Pozdrawiam

Produkcja

Sama prawda.

pracownik run

Wojciech, najlepiej przyjść i samemu ocenić. Stawka zależy od stanowiska.

@pracownik run

No ale chyba jakieś widełki są na tych stanowiskach? To mam zmarnować czas na rekrutację żeby np. się dowiedzieć że dają minimalną? Co za problem tu napisać

@Kamila

To zależy ile godzin pracujesz niby stawka jest ale co z tego płacą jak chcą kombinują jak mogą żeby człowiek się nie doliczył w jednym miesiącu zarobisz 2800 a w drugim 3200 pensję są tak skrajne różne że nigdy nie wiesz ile zarobisz i te dziwne premię uznaniowe

POLSAT PLAY
@Żyro

Hahahaha ten sam Ronaldo poleciał odrazu na policję i nagadal glupot po tym jak chłopak jakiejś klientki z chlodni chciał z nim wyjaśnić dlaczego przesiaduje u niej całe zmiany . Deportować to zanim zlozy jaja

SOLTYS
@Żyro

Co wy od niego chcecie. Jak on dobry jest. Na.policji tez dobrze gadal jak ktoś chcial go wyjaśnić dlaczego wypisuje do jego dziewczyny, tylko na żywo nie umiał słowa powiedzieć i ze swieczkami w oczach uciekł do samochodu

Bocian

Wzywam pana Cristiana Ronaldo do spłaty pożyczek na samochody. Pozdrawiam

Maja

Super, że podajesz kwoty, ale muszę dopytać, czy to na rękę? Bo 2800 brutto to już by było nielegalnie w tym roku, więc chyba na rękę...

@Maja

Oczywiście że brutto... Przecież to praca na produkcji w chłodni.

Zostaw merytoryczną opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

• Jak się pracuje w RUN-CHŁODNIA?

Zobacz opinie na temat firmy RUN-CHŁODNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUN-CHŁODNIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUN-CHŁODNIA?

Kandydaci do pracy w RUN-CHŁODNIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUN-CHŁODNIA
3.1/5 Na podstawie 449 ocen.
  • Wysoka 14
    87-800 Włocławek