Opinie o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RUN-CHŁODNIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RUN-CHŁODNIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Wariant

Proźba do brygadzistow o równomierne rozkładanie obowiązków bo słabo wam to idzie a jak nie macie obstawy to zamknijcie jakąś produkcję a nie na wariata robicie i zacznijcie wreszcie myśleć bo to nie boli zwłaszcza Jola i Maciek a jak nie dajecie rady to brama bo nikt się nie będzie się narabial a inni będą leżeć.

Skoro Dyrektorowi Bujakowi odpowiada taki pracownik i zachowanie to należy robić tak samo i nie przejmować się, widocznie zbyt wiele nie można oczekiwać od tego działu

BRYGADZISTA: Rola brygadzisty w całym procesie produkcyjnym jest niezwykle ważna. To właśnie na jego barkach spoczywa organizacja pracy oraz rozwiązywanie problemów, które mogą wstrzymywać produkcję towarów. Jakie są obowiązki brygadzisty i jakimi cechami powinna się wyróżniać osoba zatrudniona na tym stanowisku? Zobacz oferty pracy w Indeed Oferty pracy w niepełnym wymiarze Oferty pracy w pełnym wymiarze Oferty pracy zdalnej Pilne oferty pracy Pokaż więcej ofert pracy w Indeed Kim jest brygadzista? Brygadzista to osoba odpowiedzialna za kierowanie i nadzorowanie całego procesu produkcyjnego. Najczęściej na tym stanowisku zatrudnia się osoby mające już doświadczenie przy produkcji danego typu. Dzięki temu łatwiej zarządzać pracą podwładnych oraz monitorować przebieg wytwarzania towarów. Brygadziści stanowią swego rodzaju łącznik między przełożonymi a pracownikami niższego szczebla. To właśnie oni przekazują wytyczne dotyczące produkcji. Z drugiej strony muszą cały informować pracodawców o problemach, jakie pojawiają się w czasie produkcji, oraz postulatach kolegów i koleżanek. Osoby pełniące zadania na takich stanowiskach odgrywają niezwykle ważną rolę w każdym zakładzie. To od ich skutecznego działania zależy, czy szybko uda się usunąć usterki lub wprowadzić potrzebne zmiany zwiększające efektywność całego zespołu. Dlatego przełożeni muszą dokonać odpowiedniego wyboru, szukając kandydata na stanowisko brygadzisty. Obowiązki brygadzisty Do najważniejszych zadań brygadzistów należy kontrola nad innymi pracownikami. Dotyczy to nie tylko poprawności wykonywanych czynności, lecz także przestrzegania zasad BHP. Dobry kierownik musi sprawdzać, czy urządzenia są sprawne oraz czy w hali produkcyjnej panują odpowiednie warunki do pracy. To właśnie do brygadzisty zgłaszane są wszystkie usterki bądź problemy produkcyjne. Jego obowiązkiem jest zatem zareagować w taki sposób, by jak najszybciej usunąć źródło problemu. Musi także zgłaszać wszelkie trudności pracodawcy, by ten mógł w porę zainterweniować. Osoby zatrudnione na tym stanowisku nie tylko przekazują plany produkcyjne, lecz także wspierają całą załogę. Szkolą i wdrażają nowych pracowników oraz podpowiadają, jak skutecznie i efektywnie wykonywać wszystkie obowiązki zawodowe. Dzielą się swoim doświadczeniem, by jakość wypełnianych zadań była na jak najwyższym poziomie. Prowadzą także dokumentację firmową oraz dbają o urządzenia wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Jeśli potrzebna jest konserwacja maszyn, kontaktują się z fachowcami i ustalają termin naprawy. Jednocześnie brygadzista wykonuje te same zadania, co szeregowy pracownik. Oczywiście w tym wypadku obowiązki zależą od tego, co wytwarza dany zakład. Jest to zatem stanowisko łączące zadania managerów ze wszystkimi innymi czynnościami, jakich wymaga pracodawca. Współpraca na różnych szczeblach Powyższe obowiązki sprawiają, że brygadzista cały czas pozostaje w kontakcie z wyższym kierownictwem. Jednocześnie musi wnikliwie słuchać postulatów nadzorowanej załogi. Takie stanowisko wymaga zatem odpowiednich predyspozycji, którymi wyróżniają się tylko nieliczni pracownicy. Umiejętna współpraca na wielu szczeblach odgrywa w tym wypadku niezwykle ważną rolę. Bez niej proces produkcyjny nie może poprawnie przebiegać. Brak przepływu informacji sprawia, że pracownicy nie wiedzą, jakie są oczekiwania przełożonych. Z drugiej strony pracodawca musi wiedzieć, jak przebiega proces produkcyjny oraz czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Cechy dobrego brygadzisty Brygadzista pełni funkcję kierownika, dlatego powinien posiadać wszystkie cechy dobrego managera. Jedną z nich jest umiejętność organizacji pracy podwładnych przy jednoczesnym wypełnianiu swoich obowiązków. Na tym stanowisku potrzebna jest zatem wielozadaniowość. Brygadziści powinni być komunikatywni i otwarci. W związku z tym, że przekazują informacje pracownikom i przełożonym, muszą wyróżniać się umiejętnością słuchania oraz konstruowania jasnych i precyzyjnych wypowiedzi. Osoby zatrudnione na stanowisku brygadzistów powinny budować relacje z całą załogą. Muszą być one oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Skuteczność porozumiewania się zależy między innymi od postawy kierowników. Brygadziści nie mogą nikogo faworyzować i powinni nauczyć się przekazywać feedback tak, by zmotywować pracowników do jeszcze lepszego wykonywania zadań.

@Kandydat

Czyli brygadzista musi pracować też fizycznie razem z załogą a nie latać na ploty i podpierać ściany . Trzeba zrobić szkolenia firmie i przypomnieć jakie mają obowiązek.

Promyczek

Nie polecam pracy w chlodni na ulicy Papieżki dojazd z Poludnia okropny .Tam co ludzie pracuja dlużej gadają ogaduja nowych pracowników .Ogromna zła organizacją pracy brygadzistow p.Jolanta Gondek .Żle pracownicy traktują nowych pracowników .

Niestety
@Promyczek

Ale w chłodni wszyscy brygadziści dokładnie to samo czy stary czy nowy pracownik jest traktowany źle .Dla brygadzistów i kierowników jesteś leniem który do pracy się nie nadają tak samo sądzą detektorzy.Dokładnie wiedzą jak działają przełożeni i na to pozwalają.Krzyki wyzwiska to jest na porządku dziennym.

Moja opinia
@Promyczek

Czego wy wogule w tej chłodni szukacie zarobki żałosne atmosfera też.Kierownicto i przełożeni to porażka .Praca bardzo ciężka w trudnych warunkach.Zero poszanowania dla pracownika . Przykład co proponują inne Firmy we Włocławku:Co zapewniamy? Umowa o pracę bez okresu próbnego; Wynagrodzenie podstawowe i nagroda za obecność oraz premia operacyjna; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25); Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia. 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej; Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

Nie polecam
@Moja opinia

Bo pośredniak na siłę wysła tam ludzi nikt normalny nie przepracuję tam dłużej niż musi.A oni ludzi trzymają na siłę przychodzą pijani do pracy (usunięte przez administratora).Nawet nie mają chętnych na kierownicę stanowiska wystarczy popatrzeć na brygadzistów jacy to przypadkowi ludzie bez wykształcenia nawet wysłowić się nie potrafią co drugi słowo nie cenzuralne nie môwiac a tym że większość ma (usunięte przez administratora)z podładnymi gdzie w prawie pracy jest nie dopuszczalne. (usunięte przez administratora)

@Niezajoma

Włośnie dlatego tam nie poszłam czytaj ze zrozumieniem.Wstarczy pòł dnia z takimi osobami i wszystko widzisz.Nie jest przyjemnie czuć oddech pijanego, ty bardziej że tacy ludzie wsiadają na wòzki nie pomyślisz że mogą zrobić komuś krzywdę.

Joanna

@Niezajoma uderz w stòł a nożyce się odezwą .A ty jak z pośredniaka dostajesz pracę to z góry wiesz z kim przyjdzie ci pracować?

Paula

Witam nie polecam pracy chłodni na Papieżka .Na produkcji mrozenek warzyw owoców i pakowaniu .Dosyć że jest bardzo zimno to co do odziezy ochronej tragedia trzeba mieć swoje rzeczy osobiste .Ludzie co tam pracują traktuje nowych przyjętych jak (usunięte przez administratora)....Później po boku ogaduja cały czas nawet szatni .Brygadziści też z tego nic nie robią mają to gdzieś .Ja nie wiem czemu są tacy młodzi te bragadzisci jak nie mają pojęcia swojej pracy .Do gadać się bragadzistami na którą mamy przyjść do pracy pod telefonem .Do jazd też nie za bardzo nie ma trzym do jeżdżąc na miejsce pracy .Na gorzej mają ci do jezdzajacy z Południa .Może czas po myśleć czemu są takie źle warunki pracy w chłodni że ludzie uciekają. Złe warunki pracy złe na rządzenie że strony Brygadzistów .I jeszcze te dziwne godziny pracy .

Prawo pracy

Przy pracy w chłodni pracownikowi na dwie przepracowane godziny należy się pół godziny przerwy, aby organizm mógł się zregenerować. Niewątpliwie każda praca w niskich i ujemnych temperaturach jest szkodliwa dla organizmu. Dlatego ważne jest stosowanie odpowiednich środków ochrony.

JS
@Prawo pracy

Pracownik w tej firmie nie ma żadnych praw jest pomiatany w zależności od humoru przedłożonego (. niekompetencji ludzie na na stanowiskach . Firma żałuję nawet na odpowiednie szkolenia coaching.Warunki pracy prymitywne,zarobki do adekwatnej pracy dno.

@Prawo pracy

A czy firma nie zapewnia odzieży ochronnej do pracy w niskich temperaturach? Wydawało mi się, że to konieczność.

Ciekawostka

BHP W CHŁODNI – ZALECENIA DOTYCZĄCE TEMPERATURY W pracy w chłodni ważnym elementem bezpieczeństwa i higieny pracy jest odpowiednia temperatura, która powinna zostać utrzymana w pomieszczeniach chłodniczych. Przepisy BHP nakładają na pracodawców obowiązek dbania o to, aby temperatura w chłodniach była odpowiednia dla pracowników zatrudnionych w firmie, aby nie narażać ich na niebezpieczeństwo chorób zawodowych i urazów czy wychłodzenie organizmu. Mówi o tym również rozporządzenie rady ministrów. Zgodnie z przepisami prawa, temperatura w chłodniach nie powinna być niższa niż -18 stopni Celsjusza. Jednocześnie, przepisy przewidują również, że w miejscach pracy, gdzie temperatura jest niższa niż 15 stopni Celsjusza, pracownicy powinni otrzymać odpowiednią odzież ochronną, w tym ubrania z izolacją termiczną oraz rękawice, czapki i buty z wyściółką ocieplającą. Jeśli nie masz takiego stroju, to zacznij od zadanie pytania pracodawcy.

@JS

Wszędzie znajdziesz nie kompetentnych ludzi ale tak jest jak się zatrudnia na stanowiska osoby po szkołach zaocznych gdzie nie mają żadnej praktyki .Z ludzi bez wykształcenia elektrycznego pracują jako elektrycy.A o warsztacie nawet nie warto wspominać jaka tam jest łapanka i wszystko popsute leży miesiącami.Ale nikt z po normalnych stodiach nie przyjedzie pracować za 3500 zł . A brygadziści w tej formie i kierownictwo tylko umieją gadać na pracowników zawszę wina pracownika bo inne czynniki nie wchodzą ta w grę tylko żeby się wybielić nie ma żadnej kontroli tego co firma przyjmuje na zakład kontrola jakość zawszę zawodz i nigdy nie sprawdzają tego co przyjmują a pretesie do zwykłego pracownika że towar zły przyjechał i nie ma z czego robić albo dużo odpadów zacznijcie sprawdzać co przyjmujecie to wtedy jakoś się poprawi

Tak zapewnia stare waciatowe ubrania i co dla niektórych polary czapki też dla niektórych i białą odzież na wierzch rękawiczki zwykłe buty a resztę musisz mieć swoję . I nawet odzież firmową do pralni wysyłają

Niezajoma

Tak to prawda a pozostali pracownicy tylko ogaduja nowych pracowników .A brygadzista Joanna nic tym nie robi

@Niezajoma

Żaden brygadzista tam nic nie robi tylko popisowe przed derektorem żaden problem który jest zgłaszany nie jest rozpratrwany.Nie ma sensu zgłaszać nie prawidłowości bo i tak nie są rozpatrywane bo brygadzistą i kierownictwo problemu nie chcę się zgłaszać na to bez sesu a reklamacji to wtedy problem do pracowników bo niby nie zgłaszali problemów i tak jest wszędzie był siebie wybielić i udawać że coś robią . A nich któryś z brygadzistów i kierowników stanie i zrobi choć połowę tej normy jaką ma pracownik na żucana w tym samym czasie.Ale nie oni na palarni i po działach wolą latać i płoty roznosić .Przykład idzie z góry niech pokażą czy znają się na pracy jaką nadzorują.

Prawo pracy

Są warunki w których możesz pracować jeżeli brygadzista nie przestrzega prawa pracy grozi jej kara poprostu trzeba się zgłosić do inspekcji pracy .Prawa też Powini przestrzegać inni pracownicy. Możesz poprosić o darmową pomoc prawną nawet w inspekcji pracy.A jak cię nie stać na prawnika możesz skorzystać z darmowego na we sądzi możesz go poszukać i będzie cię za darmo reprezentować . Ludzie znacie swoję prawa a nie jak barany wykonujecie każdy rozkaz

Niezajoma
@Prawo pracy

Ja pracuje w takich warunkach od dwóch dni mój organizm nie wytrzymuje takiej temperatury mrozu zaraz się trzęsę z zimna i boli gardło.

Zainteresowana

Czy może ktoś napisać jak pracuje się na hali przy pakowaniu hala nr 1

Ona

Na jakim dziale jest najlepiej pracować

Nie
@Ona

Zależy co lubisz robić i jakie masz wykształcenie.W kontrolki jakości nic nie robią nawet towaru jak przyjmują nie sprawdzają .Na halach musisz ciężko pracować bo stoją nad tobą i ci ilość spisują i ciągle pretesie że za mało. Podwyżkę dostaniesz ale pracy bo ciągle normy zwiększają.Tak ogólne praca nie opłacalna kodry bardzo nie miłe brygadziści i kierownictwo nie uciwe i plotuchy.Ale idź i się przekonasz

Nie wiem
@Ona

Na żadnym wszędzie jest ciężka praca i wymogi ludzie bardzo nie przyjemni od prezesa do najniższych rangą płaca to jakaś jałmużna za ciężkie warunki pracy nie ma podstawowych sprzętów wszystko poste stare graty.Patrzą tam na Ciebie jak na (usunięte przez administratora)niebezpieczne warunki pracy które niestety ale kierownictwo każe wykonywać brak jakiego kolwiek bezpieczeństwa pracy tylko szybciej.Ale inspekcja pracy już zawiadomiona i zdjęcia przekazane co tam się wprawia

Czary mary

Kiedy w tym zakładzie wreszcie będzie pełna załoga ludzie tam tyrają za trzech jak woły kadra zarządzająca ma to gdzieś brak sprzętu niedługo te pudła papierowe to po ziemi będziemy pchać a nie paleciakami wozić obietnic kupa ani jedna nie spełniona. Ciekawe kiedy będą podwyżki sezon (usunięte przez administratora) a co do kasy cisza.

Tak bywa
@Czary mary

Nigdy nie będzie załogi pełnej bo nie stety firma słabo płaci na słabe do datki do pensji . Woli inwestować w obcokrajowców. Pozwalali dobrych pracownkikòw reszta reszta odeszła .Sam fakt że obcokrajowca płacą więcej i mają większe przywileje .Zwróć uwagę zara na dywaniku derektora lub zwolnie bo ciągle na skargi latają ale oni mogą nas wyzwać a powiesz coś to jest ja nie pojemaje tak to wygląda niestety.

@Tak bywa

Co roku z run chłodni ucieka co raz więcej pracowników nawet .Przyczyn jest dużo słabe zarządzanie za sobem ludzkim.Pretesie o wszystko do pracowników sprzęty po puste stoją miesiącami na warsztacie.Ludzie nie mają czym pracować ciągle wypadki bez przeszkolenia na maszynach trzeba pracować elektrykę bez uprawnień .Nie ma wykształcony pracowników wszyscy samouki a po ten po cichu że wypadek w pracy był żeby nikt nie zgłaszał dzie brydzadzist kierownik to oni odpowiadają za te wypadku jeżeli sprzed jest popsuty mają prawo odmówić pracy ze wzgledu na bezpieczeństwo pracy.Ale nie norma musi być wykonawa.Jeszcze jak wypadek w pracy i pójdziesz na chorobowe to ci odciągną od premi za chorobowe.

Oni mają lepiej niż ty w pracy i lepiej są traktowani płacą 150 złoty za mieszkanie internet telewizja mają wyższe pensje niż Polacy a słabiej pracują mają darmowe szkolenia .A co mają stali cracownicy od firmy siłownia na którą może chodzi 50 osób piknik i bal i premią na święta i pakiety są przeznaczone dla maje gupy pracowniczej więc nic dziwnego że ludzie nie chcą pracować

Tak jak Ukraińcy mieli pracować i co gdzie się podzieli została garstka i też mają lepsze warunki pracy od Polaków i przychodzą do pracy w kratkę żądają wolnych sobòt nie chętnie pracują są opryskliwi i krzyczą na każdego żądza nawet brygadzistam bo oni wiedzą lepiej

Zainteresowana

Czy mógłby mi ktoś napisać na temat pracy w chłodni na dziale mrożonek jak tam się pracuje warto aplikować

Ula

Gdzie te 300 h trzeba pracować? Na produkcji? Pytam ponieważ mąż aplikował na stanowisko Pracownik produkcji - operator. W ogłoszeniu nie było wzmianki o nadgodzinach. Jeżeli faktycznie są, to są jakoś extra płatne? A może do odbioru w formie wolnego? Ile konkretnie świeżak jest w stanie zarobić na początek za h?

Roman
@Ula

Operatorzy nawet ponad 10 godzin pracują niewiam jak oni ogarniają te wszystkie maszyny jest ich tak dużo? Pracy mają nie do przerobienia podziwiam ich.

@Ula

Bo ta jest na rozmowie o pracę jest pięknie i wspaniale czasem tylko soboty w ogłoszeniach firmy też pięknie tylko nikt nie myśli czemu firma tak często szuka pracowników czemu ludzie nie wytrzymują? Czy ktoś słyszał żeby inne firmy z Włocławka tak często dawały ogłoszenia o pracę jak run chłodni

Czemu w run chłodni nikt nie podaję jakie są rzeczywiście zarobki nawet jak podają ogłoszenie o pracę nie ma ile wynosi pensja tylko piszą premię ale nie ma jakie wysokości i od czego zależą premię dziwne a pracownicy mówią na forach że rònie i że podstawę pesji mają poniżej średniej krajowej czemu nikt nie mówi że premia jest tylko po to żeby wyrównać do najniższe krajowej .Za tak ciężką pracę to żart nie mówiąc o tym że firma nie płaci postojowego tylko wysła ludzi na urlopy i w ten sposób wykozystuje 100% urlopu pracownika co jest nie zgodnie z prawem pracy .

Kazike

Przepraszam że się wtrące ale nie żule tam robią tylko też dobrzy pracownicy jak jesteś taki mocny to czemu na 2 poszłeś na (usunięte przez administratora)za ciężko? Tam naprawdę jest bardzo ciezka robota zapraszamy zobaczymy czy chociaż miesiąc wytrzymasz mięczaku z h 2

Ktoś
@Kazike

A tobie jak tak źle na owocowe to czemu na halę 2 nie pójdziesz od kiedy to pracownik decyduję na jakiej hali pracuję.Zawsze możesz iść i prosić o przeniesienie.

Tak

Ludzie to czemu tam pracuje jak tak źle i po 300 godzin musicie pracować jesteście dorośli i macie wybór więc po co pracujcie możecie zawszę pracę zmienić droga wolna czy ktoś was siłą tam trzyma?

Ziom

A kogo to jest wina że nie ma maszyn trzeba kupić i po problemie tylko kierownictwo się boi wspomnieć o tym szefowi żeby się nie narazić.

Na pewno więcej są spracowani bo nie mają czasu po forach bzdur wypisywać a jak nie wiesz co się na hali dwa robi to po co te wpisy?

Joanna

Tylko na sezonie są już osoby z 2 i nie tylko z 1 też kolega jakoś mało po informowany ale i tak po wyzwa

Klara

Inteligentni ludzie się nie nudzą. Składać długopis też trzeba umieć a nie każdy to potrafi .Tak jak nie każdy potrafi szyć tańczyć czy śpiewać nie do wskiego ma się preferencje

Wypadek przy pracy na hali 1 ,to jest niedopuszczalne żeby pracownik był dopuszczony do pracy bez ubrania ochronnego,to tylko wina przełożonych i majstra że się godzi na to .

J S

Nie mam się czego wstydzić na tyle długo pracowałam, żeby wiedzieć jak działały układy ukladziki kto się podlizywal albo wyplakal sytuacją życiową mógł liczyć na wyższą premię.Tak ja pisałam,' żółte czepki: myślą, że wszystko im wolno ale to wszystko do czasu tak też było z pewnym przełożonym, który się znęcał myślał , że jak ma mamusię za plecami to nikt mu nie podskoczy.Jego nie ma mamusi już . Z resztą to żadna tajemnica bo to każdy wie kto pracował albo pracuje w Chłodni.

Xyz

W jakich godzinach obecnie pracujecie? I ile dni w tygodniu?

Nicki
@Xyz

Różnie na różnych obszarach i w różnych działach. Produkcje mięsne zazwyczaj 3 zmiany (6.00 / 14.00 / 22.00). Kukurydza sezonowa 2 zmiany (10.00 - 20.00 i 20.00 - 6.00).

Ilona
@Nicki

A czy już przyjmują na kukurydze

Vvv

7 dni w tygodniu po 10h ????????‍♀️ nie polecam wyzysk ta firma to tragedia

Zależy na którą zmianę trafisz u Izy i Mecka zrobisz więcej i lepsze warunki pracy niestety u Karpińskiego i Uli będziesz tyrał ciągłe krzyki i wyzwiska

Henryk

Robimy 7 dni w tygodniu po 10 godzin

Nicki
@Ilona

Co jakiś czas ktoś nowy przychodzi

Roma
@Nicki

Na produkcji mięsa to z tymi zmianami, jaka jest rotacja, jaki system rotacji? I czy na zmianach nocnych są lepsze stawki, niż na tych dziennych? Są dodatki za prace w nocy?

Produkcja

Kierownictwo działu technicznego mogło by zwracać uwagę kogo przyjmuje i z jaką przeszłością. Mowa o starczym mechaniku którego odzywki do koleżanek/kolegów pozostawiają wiele do życzenia...

@Produkcja

Jak na wszystkich działach posłuchaj jak kierownik się odzywa i brygadziści nie mówią o tym jak stają i patrzą jak pracownicy wyzwa pracowników i się z tego śmieją

Zapomniałeś dodać że pracownic są nie równo traktowani jednym można wszystko chodzić na zwolnienia nie przychodzić w soboty a inni muszą tyrać na trzech stanowiskach i wypłaty też nie równe każdy dział ma inną podstawę pesji i premię uznaniową obcokrajowcy mają wszą podstawę niż pracownicy z dwudziesto letnim stażem pracy i nie jest i od trącane z premi uznaniowej za zwolnienie L4 jak przypadku polskich pracowników ale obcokrajowcy bardzo chętnie rozmawiają o zarobkach i pokazują świstki i zawszę lecą z pretesiami jak coś znich zarobi chodzby 50 zł więcej i żądają wyjaśnień i wyrównania .Ze względu dyskryminacji porzegnoliśmy się z długoletnią współpracą

JS

A dodajemy jeszcze , że " żółte czepki" czyli władza zmianowa tak boi się o własne tyłki , że nic nie zrobią żeby bronić polskiego pracownika.

Aśka
@JS

Ale żòte czepki nie są od stawiania za pracownikiem tylko od pilnowania pracowników się tam bardzo różne sytuacje gdzie kierownictwo dawno powini strać stanowisko chodzby pobicie pracownik przez brgadziste to inny pracownik poszedł do detektora dogryzanie pracownika na hali aż płaczą wyzwiska bójki na hali każdy wie ale nikt nie regouje jakie rzeczy wyprawią żółte czepki a jedyną rada jaką od ich możesz dostać jak cię wyzwanie inny pracownik to nie reaguj

wloclawiak

Nie ma ulgi że na dworze upał 34 stopnie a praca po 10 godzin w hali, która daje taką temperaturę że wszyscy kipią z potu ,jest również wielki problem że jak nie ma cię jeden czy dwa dni wielkie halo, inne osoby nie przychodzą po kilka dni a tutaj o jeden dzień nawet na odpoczynek mają pretensję

Zastraszony
@wloclawiak

Najlepszy Igor synuś Ewy. Arogancki człowiek "magister" a p.Ewa go kryje i za niego dużo rzeczy i prostuje wszystko.b

ss
@Zastraszony

polecam 500+ i jakies zapomogi wtedy nie trzeba pracowac nie podoba sie to nikt na sile nie trzyma

Pracownica
@wloclawiak

Witam. Pracuję w tej firmie od kilku lat i jak czytam co niektóre wypowiedzi to oczom nie wierzę. Niektórzy chyba mylą Run chłodnia z Chłodnia Onke jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby wypłaty nie było i nie jest prawdą to jak ktoś tu napisał, że wypłaty to kwota 500 zł. Są większe. Co do samej pracy to nie ma co ukrywać jest ciężka i wyczerpującą. W sezonie 10 godzinna zmiana a hala faktycznie nie jest klimatyzowana, w części surowca świeżego jest gorąco gdyż towar jest blanszowany w wysokiej temperaturze. Jednak jest stały dostęp do wody można w każdej chwili dojść i się napić i nikt z tego powodu żadnych problemów nie robi. Jeśli chodzi o przychodzenie do pracy to nie rozumiem o co chodzi z wypowiedzią że jak kogoś nie ma jeden czy dwa dni to wielkie halo. No owszem halo bo taka osobę trzeba zastąpić kimś innym a to jest praca a nie kino że można sobie przychodzić kiedy się chce a kiedy nie to nie. Każdy jest zmęczony jednak 80 procent osób przychodzi do pracy codziennie. Sezon nie trwa wiecznie i jak komuś zależy na pracy to wytrzyma i ma szansę na dalsze zatrudnienie a jak ktoś przychodzi sobie kiedy chce to takiej osoby nie potrzeba w stałym zespole. Wyobraźmy sobie co by było gdyby nagle połowa zmiany nie przyszła do pracy bo tak. Nigdzie nie ma tego że się bierze wolne kiedy się chce. W każdej firmie urlopy są ustalane z wyprzedzeniem a tzw. urlop na żądanie przykro mi ale pracownikom sezonowym nie przysługuje. A jak się ma coś ważnego do załatwienia zawsze można się dogadać z przełożonym. Przynajmniej ja nigdy nie miałam problemów.

aaaaaa
@Pracownica

Dokładnie, moja mam pracuje w Chłodni już 8-9 lat. Wiadomo jak w każdej pracy raz jest lepiej, raz gorzej. Wypłata zawsze na czas i nie jest to najniższa krajowa jak dużo osób myśli.

Ilona
@wloclawiak

Czy chodzi o hale z kukurydzę. Tak to prawda jeden lub trzy dni mają.

Zostaw merytoryczną opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

• Jak się pracuje w RUN-CHŁODNIA?

Zobacz opinie na temat firmy RUN-CHŁODNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUN-CHŁODNIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUN-CHŁODNIA?

Kandydaci do pracy w RUN-CHŁODNIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUN-CHŁODNIA
3.1/5 Na podstawie 449 ocen.
  • Wysoka 14
    87-800 Włocławek