Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Pracownik Goleszów

Ciekawe czemu ma nie być imprezy jak co roku czyżby oszczędności czy tylko źle nas poinformowano

Wanda

Jaki jest docelowo w firmie zakres obowiązków na stanowisku brygadzisty? padło stwierdzenie, ze podobno niczego nie trzeba robić, bo jest się wyręczonym ale ciekawa jestem pozostałych zadań. które się wykonuje. Z jakim wynagrodzeniem się to łączy?

Pakowanie1/1

Proszę nie podszywać się pod osobę pracująca na dziale pakowania. Nie zgadzamy się na taką opinię w/w kolegi w naszym imieniu. Opinia ta jest nieprawdziwa zmyślona i wyssana z palca. Znamy opisanego chłopaka jest to nasz kolega i chętnie korzystamy z jego pomocy. Następnym razem proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod dodanym postem. STOP HEJT!!!

ROCK
@Pakowanie1/1

Radzę przypatrzeć się jak magazyn funkcjonuje,jakie kolesiostwo się zrobiło po zmianie brygadzistów, aż mdli...na odległość

Strajka

Kiedy w końcu zostanie zoorganizowany strajk? 3 związki zawodowe z zakładzie a nikt nie chce zoorganizować. My sami nie możemy bo jest to prawie zabronione, trzeba pomocy związków. 90% zakładu czeka!!!!!!!

@Strajka

Będziesz miał strajk jak większość ludzi się zwalnia ...kto mądry to odchodzi z tego zakladu... Zapomnij o strajku, lepiej zacznij szukać innej pracy,bo tu nic się nie zmieni ,a związki zawodowe wszystkie po jednych pieniądzach, ech...

Doktor
@Strajka

Czyzby dyrektor otrzymal reprymende od prezesa bo chodzi po zakladzie i opiernicza ludzi ze za duzo na spotkaniu niepotrzebnych rzeczy bylo poruszanych zwlaszcza zarobki.Chyba wkoncu wyszlo jak mydla oczy na spotkaniach.

@Strajka

To zbierz podpisy tych 90 % na poniedziałek dostarcz związkom i działamy.Tylko nie nawal !!!

Józek
@FARSA

''kto mądry to odchodzi'' w tym właśnie rzecz, że pracodawca się cieszy i jest mu to na rękę, że ktoś się sam zwalnia ... bo po przepracowaniu np. 2 lat na podstawie umowy o pracę w przypadku zwolnienia przez pracodawcę z przyczyn niezwiązanych z naruszeniem umowy przez pracownika to pracodawca musi zapłacić odprawę w wysokości 2 mięcznych wynagrodzeń za pracę , a jak ktoś pracuje jeszcze dłużej to więcej a więc pracodawca tylko na to czeka aby się ktoś zwolnił sam bo wtedy żadnej odprawy wypłacać nie musi i koło sie kręci latami i prezesi i rodzina w biurach sie cieszą i kupują nowe samochodziki itp. itd. a ludzie pobrali kredyty hipoteczne , spłacać trezba i maja pracownika w garści...

@Józek

Mało prawdopodobne żeby pracodawca Cię zwolnił tak byś dostał odprawę,jeżeli zwolni to znajdzie przyczynę byś niedostał odprawy."dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie "

jehwe

Ukraińców przyjmują za 25 na początek a ludzie PO PODWYŻCE mają mniej lub niewiele więcej od nich... Już nikt nie pomoże nam w tej firmie, (usunięte przez administratora) XXI wieku. A podwyżki są tylko dlatego ho minimalna krajowa idzie do góry, więc kto logicznie umie myśleć wie że od kilka lat stoimy w miejscu z pieniędzmi a obowiązków i zakazów tylko dodają. Z pożądnej firmy zrobili zwykły cyrk.

Prezes
@jehwe

Najlepsze jest to że prezes albo udaje albo faktycznie nic nie wie jakie są stawki w firmie.

Anty Kierownik
@jehwe

Najlepsze jest to że ludzie nie rozumieją tego. Nowy pracownik NA START dostaje 3m umowę próbną i 25 zł br i jest najczęściej dawany do pary z doświadczonym pracownikiem [ stawka 23- 28 pln średnio] i po 3 miesiącach i wstępnej nauce nowy dostaje podwyżkę np 2zł i dalej pracuje z doświadczonymi pracownikami którzy mają dalej 25 zł .... @Pracodawca Panie Arku, Panie Piotrze, przestańcie udawać, że nie ma problemu i braki kadrowe załatwicie busem z ukrainy. Próbujecie nam wmówić, że musimy oszczędzać na wszystkim - a kupujecie tablice które nie wnoszą nic więcej jak trochę cienia. Wymyślacie sami bez konsultacji z pracownikami usprawnienia które w excelowej tabelce wyglądają dobrze, ale w rzeczywistości tylko spowalniają - zwłaszcza pomysły kolegi z automotivu Większość doświadczonych pracowników się zwalnia, operatorzy wózków, lakiernicy, brygadziści ... I to też załatacie busem ludzi z zagranicy? A kto tych ludzi wyszkoli? Kierownik automotivu? Dobry żart. Doświadczony pracownik na każdym dziale z doświadczeniem 3-6+ lat zarabia praktycznie tyle co nowy po okresie próbnym - więc dlaczego ktoś się ma starać, dbać i rozwijać firmę, skoro w jego miejsce w ciągu 3msc wskoczy nowy z większą stawką. Finalnie płacicie komuś więcej za mniejsze doświadczenie i umiejętności !!! Zamiast docenić doświadczonego pracownika. Zacznijcie zmiany od kierownictwa - i to nie ludzi z łapanki tak jak kierownik auto... który w excelu i statystyce z wydajności musi widzieć przyrosty, a kogoś kto się zna na robocie i logicznym myśleniu. planowaniu. Zaczyna się lato, środek sezonu budowlanego a w Aluprofie bieda, zamówień nie ma ... u LIDERA BRANŻY STOLARKI ALUMINIOWEJ ! Niech da wam to do myślenia, a zaczęło się to od zmian na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Firma leci w dół przez brak wyszkolonej kadry na tych stanowiskach. Serdecznie nie pozdrawiam kierowników. A pracownikom proponuje wstrzymanie się z nadgodzinami, i zablokowanie produkcji.

Brawo
@Anty Kierownik

Pięknie napisane nie da się tego lepiej ubrać w słowa dziwnie ale źle się zaczęło robic jak przyszedł pan uzdrowiciel czyt.nowy dyrektor który wszystko obciął od nadgodzin po wodę butelkowana takiego rządzącego to jeszcze w Aku nie było a pracuje 20 lat niestety ale zarząd jak ostatnio się Pan prezes dowiedział od ludzi na spotkaniu ma przedstawiane same super wyniki a rzeczywistość zupełnie inna niestety potentat szedł na najniższy poziom co do zarobków w BB.Dzis kolejne wypowiedzenia poleciały ludzi naprawdę umiacych sporo.Juz za późno na ratowanie tego co pozostało w nowych firmach na start dają więcej niż w Alu po 10 latach a otawrlo się w Międzyrzeczu sporo takich ...

Kiero
@Brawo

Ja jestem ciekaw kto te osoby zarządzające rekrutuje do pracy od dyrektorow po kierownika magazynu bo ten chodzi jakby był w innym świecie nic się nie udziela tylko się uśmiecha a kasa wpada i to nie mała. Za to dyrektor chodzi i sieje zament na każdym dziale nic konkretnego.

@Anty Kierownik

Czego Ty oczekujesz ?!?,na magazynie się nic nie zmieni ,przecież to "układ zamknięty"!!! Ci pseudo brygadziści są wszyscy do ....tak jak co niektórzy pseudo mistrzowie... Żal tylko,że dobrzy pracownicy odchodzą

Niko
@FARSA

W BB na magazynie żeby być brygadzistą nie ma żadnych kryterii. Ani szkoły średniej nie trzeba ani uprawnień żadnych. Najlepszy jest ten cwaniaczek co na wózki widłowe nie może zdać i jedynie co sobie pojeździ to w weekend bo mistrza nie ma. W piórka już obrusł ciekawe jak go zdegradują czy będzie taki mądry.

Najlepszy wózkowy
@Niko

Do bycia brygadzistą nie potrzeba kryterii czy szkoły przecież to się nie przekłada na pracę wystarcza dobre umiejętności i zaznajomienie się z systemem i całokształtem pracy...dużo osób chce być pseudo brygadzistą ale nie potrafią się do tego przyznac i udają wielkich znawców co piszą właśnie takie rzeczy. I wolę być cwaniaczkiem I powiedzieć coś twarzą w twarz niż nie mieć godności i pisać coś na kogoś na stronie internetowej.

Tadek
@Najlepszy wózkowy

Co Ty piszesz... Żeby być brygadzistą owszem trzeba mieć umiejętności ale w donoszeniu na współpracowników oraz gumowe uszy żeby wszytko słyszeć. Gibki język też jest potrzebny żeby mistrzą robić dobrze. W zakładzie nie ma ani jednego brygadzisty z prawdziwego zdarzenia, wszyscy zdobyli stanowisko pseudo brygadzistów właśnie przez płaszczenie się przed blękitnymi koszulkami. Mieć koszulke ciemno szarą to wielki wstyd i hańba.

Kolano
@Tadek

Jeśli razi Cię uczciwa opinia brygadzisty na swój temat i nazywasz to donoszeniem, to sam widzisz, że pracownik z Ciebie marny. Tacy najbardziej narzekają na swoje zarobki, bo i tak się do niczego nie nadają. Gibki język? Skąd to wytrzasnąłeś? Może sam masz "gumowe uszy, żeby wszystko słyszeć"? Podaj proszę przykłady, jeśli kogoś o coś oskarżasz. Czy dla Ciebie bycie odpowiedzialnym za brygadę i znającym się na rzeczy pracownikiem jest dla Ciebie wstydem i płaszczeniem się przed błękitnymi? W takim razie faktycznie, może nie nadajesz się do niczego. Współczuję Twoim bliskim, jeśli jakiekolwiek osiągnięcia są dla Ciebie hańbą. Idź rozrzucać gnój, a może tam, gdzie będziesz pasował, wreszcie poczujesz się spełniony.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Rafako

Chlopaki. Na brygadzistów narzekają Ci, ktorzy mają lewe ręce i wiecej udają niż robią. Taka prawda. Szkoda, że nie ma obowiazku podpisania swojego wpisu. Prawie nikt nie odważyłby sie napisać swoich wymyślnych opinii. Bo najlepiej jest hejtować. Ale to swiadczy o Was Panowie. Nie macie ani klasy ani szacunku ..Wstyd że tacy ludzie pracują u nas...

Aluschwitz Opole

Panowie czy to prawda że w BB dostali wózkowi podwyżki 4zl ?

nikt ważny
@Aluschwitz Opole

Od 3 do 5 zł, zależy kogo jak (usunięte przez administratora)na wynagrodzeniu @Pracodawca

Morda
@nikt ważny

Nie gadaj głupot kto dostał 3-5 zł bo chyba w snach.Ja po 5latach mam 22.5 zł na godzinę!!!!!!!nadal niczego więcej nie mam i się nie zapowiada..osoby z mniejszym stażem w tym tyg.dostaly umowy na stałe i mają 25zl a do dziś chodzą i pytają jak mam to zrobić czy tamto..zarąbista sprawiedliwość kochane ALU

Oswaldo
@Morda

Kto szuka sprawiedliwości w pracy, ten szuka innej pracy. Poczytaj o teorii sprawiedliwości Adamsa. Ta firma nie robi nic by było dobrze, za to dużo, by było źle. Nie znam osoby na magazynie, która nie poszukuje innej pracy. I dobrze.

Morda

Nie jestem wózkowym kto Ci tak napisał bo chyba coś sobie dopisales

Antypopis

Może wkoncu się ludzie zgadaja i zorganizują, jedyna opcja tutaj to jest najpierw strajk ostrzegawczy , a później generalny... Myślę że szybko znalazły by się pieniądze na podwyżki i poprawienie warunków pracy. Związki zawodowe te stare oczywiście będą zniechęcać ludzi do tego ponieważ są świetnie opłacani i będą robić wszystko żeby do tego nie dopuścić, może nowy związki pomogły by w organizacji strajku

FARSA

Może Prezes zainteresowałby się magazynem w BB i tym co tam panuje,tzn tym wielkim b@ ...??? Najwyższy czas wymienić brygadzistów i zakończyć ich układy z naszymi "braćmi i siostrami(zwłaszcza siostrami)",bo od tego faworyzowania to aż mdli ...

@FARSA

nie znam konkretów ale skoro sugerujecie, żeby góra się dowiedziała to szeregowi pracownicy w jaki sposób mogą nawiązywać bezpośrednie kontakty? są raz w miesiącu wyznaczone jakieś konsultacje? dodatkowo od kiedy to wszystko tak naprawdę trwa? nie zauważono różnicy w wynikach dla ogółu na przestrzeni czasu?

@FARSA

Myślę że na każdym magazynie w tej firmie dzieje się dokładnie to samo.... Brygadziści wywierają presję na pracownikach byleby tylko się wykazać zamiast motywować ,a poprzez swoje dziwne chaotyczne i chore zachowania demotywują siejąc zamęt w zespołach Brak jakiegokolwiek szkolenia psychologicznego, brak cech przywódczych oraz empatii.

FARSA

Dziwna polityka firmy, odwołana 2 zmiana w sobotę by w niedzielę "wybrane "osoby mogły przyjść na nadgodziny świąteczne ?!

Magazynier

Moim zdaniem nie wszyscy są źli, ja swoich brygadzistów cenię właśnie za empatię i pomoc w trudnych chwilach. Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka.

On

Zapraszam na magazyn w Goleszowie, jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda chaos spowodowany nieudolnym kierownikiem i mistrzem.Że ten magazyn jeszcze stoi to tylko zasługa magazynierów którzy i tak się zaczęli zwalniać.

Bodzio7361i1

Było już spotkanie z prezesem w Bielsku? Jeśli tak to zechciałby się ktoś wypowiedzieć co miał do powiedzenia szanowny prezes o sytuacji w firmie?

***

A jak sytuacja wygląda w Ogrodzonej? Tam podobno otworzyli produkcję szyb... Wie ktoś ile tam płacą?

Total chaos

A czy Bielsko też dostało takie gigantyczne nagrody z funduszu motywacyjnego czy tylko "robaczki" z zakładu w Opolu przytulą GIGANTYCZNE kwoty w wysokości dwa jeden osiem p l n nazywane na palarni podwyżkami wstecz od zeszłego miesiąca ?

Disaster

Nie denerwuj się , nagrody z funduszu motywacyjnego od 7zero do 3stu bru.tto za kwiecień były są na pasku z wypłatami to podobno są te podwyżki , palarnia ogólnodostępna przed bramą wejściową , w środku to już Ci nie mogę powiedzieć :p , a i nie robactwo tylko robaczki ( mróweczki zapie...dal..ajęce za te okruchy spadające że stołu) ciekawe ile osób rzuci papierem na koniec miesiąca.pozdro .

Rekin
@Disaster

Nic takiego nie ma na pasku. Nie ma podwyżek w BB. Jest tylko wodzenie za nos. (usunięte przez administratora)

Poszukujący

Witam. Proszę o informację na temat pracy na stanowisku kierowca kat C , C+E transportu wewnętrznego Aluprof? Jaki system pracy , jakie zmiany , jakie zarobki , jaką współpraca z przełożonymi? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

kierowca
@Poszukujący

Jest ok. praca i przelożeni w porządku. praca 3 zmianowa a trasa BB-Miedzyrzecze.

@kierowca

3 zmiany? godzinowo jaki układ? zarobki także mnie i mojego partnera interesują jak pana wyżej. przełożeni w porządku? do jakich konkretnie interakcji z nimi dochodzi? a stan pojazdów? jak można je ocenić?

Stulejman

Dostaliście w końcu te podwyżki czy nie? Bo w Opolu totalny chaos i nic nie wiadomo, żadnych konkretów..

pracuś
@Stulejman

widziałem podwyżkę ; ) nowe X7 na parkingu, tak biednie skonfigurowane jak nasze zarobki ; )

Nowe związki
@pracuś

I jak tam panie Marcinie te wasze nowe związki załatwiły już coś oprucz beznadziejnej premi na niekorzyść pracowników.Tak miało być pięknie nagadywaliscie ludzi a oni jak ciemne owce poszły za wami i nic z tego dobrego nie wyszło.W Kętach dostali wszyscy podwyżkę 380zl brutto a u nas cisza nic nie potrafią załatwić.Koniec roku coraz bliżej także będą rozliczenia .

Karina
@Nowe związki

Teoretycznie obecność nowych związków bardziej zaszkodzi (już się to dzieje) niż pomoże pracownikom w naszej firmie.Nie będę się tu rozpisywał dlaczego, kto bardziej kumaty wie o co chodzi.Jedyna szansa to wspólna akcja wszystkich organizacjii przy pełnej akceptacji i poświęceniu większości (wszyscy nie pójdą) pracowników zdecydowanych na wszystko..

Majówka

Jak tam humorki po wypłacie ? Albo inaczej tym czymś co wpłynęło na konto dziś.wszyscy zadowoleni bo to są jakieś żarty jak za takie pieniądze można żyć ?

Tadek

80% wypłat oscyluje ok. 3k - 3,2k ale też i mniej czasem

Stujka)

Tu w tej Firmie ceni się takich ludzi co donoszą Brygadzistą lub Kierowniką . Jak tak robisz to nawet nie musisz za dużo pracować . Dużo ludzi Fałszywych i donośicieli , jest taki krąg osób co dłużej pracują ( Co są donośicielami a jak za dużo się powie to wszystko robią żęby ci uprzykrzyć , ale karma wraca zawsze, nawet nie w pracy ale w życiu prywatnym ) .

nikt ważny
@Tadek

Co wy robicie w tym zakładzie? (usunięte przez administratora) wynosicie? Nowi lakiernicy po 5k na rękę niżej nie schodzą. Stawki w okolicach 27-36 Brutto a wy za minimalną robicie?

pracuś
@nikt ważny

takie bajki to można dzieciom na dobranoc opowiadać... 5k to chyba z nadgodzinami ; )

Krzys

18 mają w showroomie będzie spotkanie z prezesem Aluprofu12:30 - 13:30 tam możecie wypłakać swoje żale mu do rękawa. Zobaczymy ilu z tych stulejarzy co się tu wypowiadają przyjdzie i będzie kozakiem jak tu na forum...

Krzys nikt ważny
@Krzys

Żalić to zazwyczaj starsi pracownicy się nie żalą bo mają stawki dobre układy z brygadzistami to nie narzekają.

@Krzys nikt ważny

Zdziwiłbyś się, to tak nie działa, Wyższe stawki i lżejszą pracę mają ci co wchodzą (usunięte przez administratora) wiadomo komu,no i nasi bracia i siostry tak liczni...

Majki20
@FARSA

Nie wiem czy w Bielsku znajdzie się ktoś kto ma na tyle odwagi żeby powiedzieć co boli załogę ale ja na spotkaniu w Goleszowie mam zamiar głośno powiedzieć co się dzieje. Wiele z osób które tutaj piszą że to nic nie da bo nikt nie ma odwagi się odezwać to właśnie są ci kierownicy i mistrzowie którym jest dobrze i starają się ugasić zapal zwykłego pracownika.

Nikt

W większości działów taka atmosfera. Pracownik służy tylko do wyciśnięcia jak cytryna. Taki trybik. Jeśli się zepsuje to ktoś inny Cie zastąpi. Brak jakichkolwiek pozytywnych działań od strony osób zarządzających o szacunku do zwykłych pracowników nie wspominając.

Podwyżki

Były podwyżki ale zakresu obowiązków to potrafią idealnie podnosić i dokładac mydlenie oczy i gra z odwlekaniem na czas nie jest dobrze mają pracownika tam gdzie kura jajko jedno wielkie nieporozumienie ale zbliża się weekend majowy to będą prosić żeby przyjść nadgonic pracę.szkoda co gadać

@Podwyżki

no i wtedy to wspomniane "nadganianie" jak konkretnie wygląda? w jaki sposób może się to odbijać w bieżących wynikach? jak konkretnie są oceniane? i swoją drogą co jak nie podołasz i nie nadgonisz?

jan sebastian

Dlaczego związki nie reagują na to co się dzieje? Robią tylko dla siebie i dla siebie załatwiają a inynych zostawiają na pastwe tych zapatrzonych na siebie i koncówke sowjego nosa pseudokietowników? Związki podwinnych walczyć o pracowników a w tym zakładzie nie ma czegoś taliego. Ostatnia malutka nadzieja z.tych nowych związkach!!!!! matko boska ratuj tymi podwyżkami bo nasz rodzina już nie ma co jeść...

Upadek

Ewidentnie jesteśmy świadkami i bierzemy udział w upadku potentata na rynku aluminium który nie docenia ludzi wartościowych i nie daje godnie zarobić.Panie Prezesie kiedy się obudzicie ? Bo już jest za późno... Ale Fajnie że Dyr.oprowadza wycieczki i pokazuje jak to wszystko fajnie wygląda jaki to wspaniały zakład do tego się nadaje idealnie jako przewodnik tylko raczej do zoo.

Rodżer
@Upadek

Nic tam nie upadnie, resztka dobrych pracowników bedzie dzwigała bez zadnych podwyżek trzy razy wiecej obowiazków a nowozatrudnieni statyści z lepszymi stawkami na start będą robić za kibiców razem z brygadzistami, mistrzami i lodziarzami. Ale nie dla ciebie (usunięte przez administratora) podwyżka czy premia oj nie.xd

Biuro

Na jakie zarobki może liczyć pracownik biurowy ?

IcoDalej

I co będzie dalej, premia ok będzie albo nie , pożyjemy zobaczymy, ale że odprawy emerytalne tak drastycznie zmniejszono, że Kasia Przemek i Artur się na to zgodzili przecież oni są też młodzi i też dostaną mniej .ale inna kwestia dużo ludzi się zwalnia , tak co jakiś czas po jednym gdzieś ubywa czy Pan Prezes o tym wie czy dyrekcja i kierownictwo utrzymuje to w tajemnicy, niedługo nie będzie komu robić może by związki poinformowały Prezesa o tym fakcie.

Wanda

skoro twierdzisz, że ludzi nie może tu trzymać kasa ani potencjalne warunki to co tak właściwie? ofertę stażowa wciąż maja otwarta na stronie, co do podjęcia się go może zachęcać w takim razie? ilu stażystów było w ubiegłym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 27 to opinie pozytywne, 133 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.