logo Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o,

Opinie o Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o,

Marek 2013-08-26 15:16:05
Nie polecam.
Joanna 2015-07-29 18:52:13
Nie polecam. Szczególnie z uwagi na nieterminowość, wszystko na jutro, a nic na teraz. Pan główny dyrektor wiecznie spóźniony, żadnych konkretów, a do tego niezbyt przyjemny w obyciu. Nie lubię współpracować za swoje własne pieniądze z ludźmi, którzy mają takie obycie. Nie wróżę zawrotnej kariery.
rower 2015-08-03 20:08:34
Nie polecam. Dyrektorowi wydaje się, że wszystko jest proste i zawsze "wystarczy tylko tu coś dodać", nie raz już się dostało zadanie na 3 godziny, na godzinę przed wyjściem z pracy z podkreśleniem "dobrze jakby to było dzisiaj zrobione". Nadgodziny w żaden sposób nie są kontrolowane, a gdy się o nie człowiek upomni - najzwyczajniej ich nie dostaje. O Scrumie to już dawno się tu zapomniało, pomoc kolegów z zespołu to ostatnia rzecz o jakiej można pomyśleć - co nie jest dziwne, bo każdy ma tyle na głowie, że też chciałby kiedyś wyjść w końcu przed 20stą z pracy.
Praxownik 2015-08-15 05:43:45
Podzielam zdanie przedmówcow, generalnie nie polecam, p.Burda jest Bardzo nieprzyjemnym człowiekiem, mało tego wiele razy widziałem go pod wpływem narkotyków oraz gdy Przechodził obok smierdzialo od niego marihuana
pracownik 2015-09-03 20:18:27
Nie polecam, jak poprzednicy. Szefowie to narwańcy. Wszystko ma być zrobione na wczoraj. Najlepsze jak kończysz pracę a dziad wpada jak opętany i daje zadanie na dzisiaj. Soboty to norma a płacą za nie jak za normalny dzień pracy, bo to w końcu obowiązek pracownika. Po co odpoczywać? Obiecują gruszki na wierzbie, a przy kolejnych rozmowach o podwyżkę odsyłają za dwa miesiące. Tak to się latami ciągnie, a ty musisz robić za prawie najniższą krajową! Masakra! A zechciej mieć urlop, to milion wymówek, jak to firma cie potrzebuje, ot tak nagle. Szkoda, że przy podwyżkach firma nie potrzebuje. Odradzam
ktostam 2015-10-20 11:09:48
umowa o prace, hehe
tajemniczyjanek 2015-10-25 11:50:18
omijać jak najszerszym łukiem
Były pracownik 2016-06-26 11:22:34
Dobrze wam radzę, unikajcie tej firmy
miałam.tę.nieprzyjemność.tam.pracować.niestety 2016-09-05 18:48:55
NIE POLECAM! Przez rok nie podpisali umowy z żadną z kilkunastu osób w zespole, które przez ten okres czasu tam pracowały. Oczywiście było obiecywanie i przekładanie z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc. Po czym nagle z dnia na dzień podziękowali za pracę. Wszystkim. Zgadzam się z poprzednikami co do godzin pracy itp :/ nadgodziny? podwyżka? haha obiecywane tak samo jak i umowa! Omijać szerokim łukiem!
andzio 2016-09-05 23:03:17
to w takim razie możesz mi powiedzieć przez ten rok na jaką fiormę kontraktu te osoby pracowały w firmie?
Zostaw swoją opinię o Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o, - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o,