Opinie o TELE-FONIKA Kable TFK5 w Bydgoszcz Hipolita Cegielskiego 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TELE-FONIKA Kable TFK5. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TELE-FONIKA Kable TFK5 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELE-FONIKA Kable TFK5 w Bydgoszcz Hipolita Cegielskiego 1

Fizyczny

Za chwilę % wam znikną . I wszyscy będziecie robić za (usunięte przez administratora) . Większe progi za (usunięte przez administratora) . Powodzenia .

Czy warto zatrudnić się na stanowisku Technologa w tej firmie. Na jakie zarobki można liczyć, czy technolodzy pracują zmianowo ?

Dawid
@Nowy

W granicach 4 netto.

Odznaczony

"Wspaniała firma" która nagradza swoich wieloletnich pracowników pięknymi upominkami za czterdziestoletnią pracę w zakładzie dostaniesz podziękowanie na papierku i plaster kabla na pamiątkę w ładnej ramce. Po prostu wspaniałe podziękowanie, brawo Telefonika!!! Tak się tu szanuje pracowników.

Rafał
@Odznaczony

Koniec konców peacujesz tam czy jednak nie?

Jak długo czekaliście na odzew z TELE-FONIKA Kable TFK5? Oddzwaniają zawsze?

tt

Ja czekałem 6 miesięcy od aplikacji

Paulina
@tt

Naprawdę po tak długim czasie się odezwali? Już pewnie dawno znalazłeś pracę gdzie indziej? :D

Specjalista ds. technologii i rozwoju

no zawiodłem się jeżeli chodzi o proces rekrutacji. Byłem w piątek na rozmowie a w poniedziałek dostałem już odpowiedź że mi już podziękowali. Mimo że proces rekrutacyjny trwa jeszcze z 10 dni i jest w toku. Takiej rozmowy nie zapomne, szybka krótka , Pan kawki nie dopił a jeszcze patyczka nie miał gdzie wyrzucić, Kawe sie pije w domu a nie na rozmowie kwalifikacyjnej !!! Panie Kierowniku. Nie polecam takich przeżyć.

Nie dostałem jasnej odpowiedzi dlaczego niechcieli mnie przyjąć. Zwłaszcza że wykształcenie posiadam, i spełniałem wszystkie wymagania z zakresu oferty pracy.

iRobol

Burdzo dubra rubota. Zarubki znokomite, storsza nowet no bilot miasięczny. Kiarownik burdzo sia o nos mortwi, ciągle pilnaje nos no komerach żaby nikumo nic sia nie stoło. Nowet z dumu zerko czy josteśmy bezpiaczni. Pulecom.

Człowiek

Gdyby nie dodatki za nocki i premia od kierownika to brutto nie ma wielu ludzi nawet najniższej krajowej . Tpp pracownicy są traktowani jak psy tylko bata kierownictwu brakuje . A TPS księżniczki na samo spojrzenie dostają pod nos wszystkie potrzebne narzędzia i podwyżki. Ponieważ tam pracują ludzie na tpp siedzą skazani .

Tpp
@Człowiek

Dokładnie tak jest.Majter jeden z drugim pełne gacie bo się boją swojego pana

Golas
@Tpp

Wszystkim mają za nic masz robić i tyle za grosze najlepiej bez wolnego bo nawet chorować nie wolno za system nie ma nic gdzie większą ilość firm w Bydgoszczy płaci rozlomkowe

Tpp
@Golas

Dlatego ludzie się zwalniają tzn ci którzy mają szacunek do siebie

Dopierdzialas
@Tpp

Pewnie , z szacunku fo siebie lepiej zostac bezrobotnym i klepać biede ????

TPŚ
@Dopierdzialas

A kto ci każe się zwalniać z dnia na dzień i klepać biedę?Szukasz sobie nowej pracy i cały czas pracujesz w TFK,A jeżeli jesteś zadowolony z obecnej pracy to nie musisz szukać.Ja osobiście uważam,że w dzisiejszych czasach znaleźć lepszą pracę nie jest trudno,ale po co szukać czegoś nowego jak przecież można narzekać na prawo i lewo jak to jest źle w kablu,ale zrobić coś w kierunku żeby znaleźć lepszą pracę to już brakuje odwagi

Po 12 latach pracy w tym(usunięte przez administratora) mam wywalone na jakąkolwiek jakość 8 godzin i do domu.Jaka płacą taka praca .

Karol

Moja opinia negatywna ,niektórzy pracownicy postawieni na stanowiskach brak przekazywania wiadomości nowym pracownikom.Kulura osobsta zabrana chyba z ulicy (patologia straszne ale prawdziwe).

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TELE-FONIKA Kable TFK5?

Olek

Nic wyplaty marne jak w biedronce. Wyplaty stoja. Wymagania rosna. Zatrudniasz się jako operator a musisz robic za sprzataczke renowatora maszyn i odpowiadac za produkcje. Kazuja myc maszyny mokrymi szmatami pod napieciem gdyz kierownictwo tak sobie wymyslilo. Ogolnie ludzie uciekaja zostali niedobitki.

Beduin
@Olek

Z TPS ktoś sie zwolnił sie w ostatnim czasie?

Tps
@Beduin

Ja ponad 3 lata temu. Aktualnie nie żałuję odejścia, ale dość długo tam pracowałem i mam dobre wspomnienia. Fakt dużo rzeczy i ludzi wkurzało ale cóż nigdzie nie jest idealnie. Jak kto się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę że trzeba docenić Kable.

Hahaha

Raz na 30 lat

Onio

Mam pytanie. Czy dla emerytów na święta będą jakieś paczki świąteczne lub jakieś inne wspomożenie.

Nikt
@Onio

Kasa.

Honorata
@Nikt

O, to super, ze można liczyć na takie wsparcie finansowe z okazji Świąt. Wnioskuje, że wiesz coś więcej na temat benefitów jakie oferuje pracodawca. Czy prócz wspomnianych pieniędzy na Święta są jeszcze jakieś inne dodatki jak np. prywatna opieka medyczna?

@Honorata

Dodatki ? Na tę dodatki to co miesiąc na tak zwany socjal odejmują nam z wypłaty . Nic za darmo

Jakie wartości są cenione w TELE-FONIKA Kable TFK5?

BucDragan

Żadne. To znaczy jedna, masz zapier......ać o nic nie pytać.

Znajomości i wchodzenie w tylek

sir_ryszard

Konkretnie bo wisi ogłoszenie o naborze i tam padają jakieś wynagrodzenia 2800 brutto na początek bez doświadczenia, później na produkcji ta stawka może osiągnąć pułap 4500 brutto czyli wreszcie w tzw. dobrych czasach prosperity. Czy ktoś z zakładu może konkretnie napisać, czy ta średnia krajowa to jakaś kolorowa bajka nie mająca prawdy? Po jakim czasie w ogóle można dojść do tych 4500 brutto? 5-10-15 lat czy wcale na produkcji?

Draganek
@sir_ryszard

Na początek możesz liczyć na ból kręgosłupa, potem będzie tylko gorzej! Zapomnij o jakiś większych pieniądzach bez znajomości!

@Draganek

Nawet z znajomością zapomni o wiekszych pieniądzach

@sir_ryszard

Kolega pracuje 30 lat i ma podstawy 2950 brutto z premia dodatkami itp itd ma 3700 brutto .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TELE-FONIKA Kable TFK5?

Jak masz kogoś z rodziny lub dobrze w (usunięte przez administratora) wchodzisz to może się Tobie uda

Tomasz Draganek figurant TFK5

Pracowałem w kilku zakładach ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie (usunięte przez administratora) kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania.

@Tomasz Draganek figurant TFK5

Piszesz o zasadach przyznawania pieniędzy pracownikom firmy TELE -FONIKA Kable TFK5. Czy mógłbyś proszę - jako pracownik tej firmy - zgłębić temat? Na jakich zasadach przyznawane są wypłaty pracownikom w tej firmie? Czy można liczyć na premie?

Figurant Draganek
@Monika

Jeżeli jesteś dobrym znajomym kierownika lub mistrza, a zajmujesz stanowisko np drugiego pomocnika to dostaniesz wyższą stawkę od prowadzącego maszynisty. Piszę z doświadczenia z działu TPŚ Bydgoszcz

Ula
@Monika

Składałam swoje papiery do biura. I chociaż nie dostałam tej pracy, to rozmowę wspominam dobrze. Niewiele pytań. Rzeczowa rozmowa o oczekiwaniach.

Nieudolny Tomasz Draganek! ! !
@Ula

Niewiele pytań, bo to stanowisko było już obsadzone przez *TWA i każdemu zależy na czasie, po co przedłużać fikcję czyt. rozmowę kwalifikacyjną. Wake up. *Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - krewni i znajomi królika

@Tomasz Draganek figurant TFK5

Pozdrawiam Tomka też podeszłam po 15 latach z Rumunii pozdro Tomek

Maras

A gdzie się podział Tomek, dawno go nie widziałem.

Marek łowca szparek
@Maras

Zależy o jakiego Tomka Ci cbodzi

Maras
@Marek łowca szparek

Dyro

BuCzyż
@Maras

Pewnie stoi na bramce, bo tam miał jakieś sukcesy. Pozdro Dyzma ;-)

Mistrz

Mietek skraca TPZ jak szalony!

F
@Mistrz

To Ty wydłużaj wyrówna się.

Czy TELE-FONIKA Kable TFK5 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

BeduinTPS

Daj sobie spokój z tą firmą.Dostaniesz umowę o pracę ale kosztem całego zmarnowanego roku a nawet życia.

Człowiek

Mija mi juz chyba 11 albo 12 rok w TF Bydgoszcz....Bieda z podwyżkami a roboty tyle co nigdy...Kilka lat temu bywały przestoje albo wolne święta a teraz cały rok nawał pracy. Coraz większe wymagania, normy, progi,obowiązki typu SAP,listy sprawdzające itp. Kasa ciągle taka sama. Związki nie robią nic.Widać ze zakład się rozwija a ludzi mają w d...e. Człowiek cały rok spędza przy maszynie. Kiedyś praca w Kablu to był prestiż a teraz nikt tu nie chce pracować. Młodzi jak zobaczą co tu się dzieje to po pierwszym dniu w pracy już się zwalniają. Tylko frankowicze tu zostali bo myślą ze będzie jeszcze lepiej. Wolny weekend raz na 3 msc to już dla mnie za mało za tą kasę. Wole znaleźć coś za minimalnie mniejsza kasę ale mieć dużo więcej czasu dla siebie i wolne weekendy. Wynagrodzenie które otrzymuje robiło wrażenie jakieś 6 lat temu ale nie teraz. Firma planuje inwestycje i budowę nowych hal, zakup maszyn, czyli kolejna lata będą bez podwyżek. Miło było Panowie. Żegnam :)

Wynagrodzenie
@Człowiek

Ile zarabia się na maszynie będąc pomocnikiem lub operatorem?

Fizol z wydziału 5

Zwrobki kompletnie nie adekwatne do warunków. Non stop w pracy z jednym dniem wolnym, watunki pracy fatalne, bębny krzywe, trzeba je toczyć siłą pleców, a ważą po kilka ton średnio.... Ośka do suwnicy waży za dużo, także siłą pleców trzeba ją nosić..... Wymagania względem operatora kosmiczne.... A zarobki niczym w markecie

Aries

Fatalne warunki pracy, brak czasu na zjedzenie śniadania i potrzeby fizjologiczne, ciągły zapierdol, pomieszczenia socjalne w opłakanym stanie, atmosfera pracy demotywująca, obdrapane i zagrzybione łaźnie, rozbite ubikacje i umywalki, bród i smród. Wszystko w biegu. Mobbing przez młodych gniewnych, przekleństwa rzucane pod adresem nowych pracowników. (usunięte przez administratora) Zero zainteresowania by pomóc osobie pierwszy raz pracującej w przemyśle ciężkim. Wielkie ciężary z którymi nie każdy zdoła się zmierzyć. Bardzo duże obciążenie odpowiedzialnością. Jedyny plus że płacą jednak trochę więcej po krótkim czasie pracy. I na czas wypłaty. Dobry ZFŚS. Według mnie szkoda czasu i zdrowia.

Tps
@Aries

Nie pitol!tylko na sh jest pęknięty sedes bo se pupę pokaleczylem przy wydalaniu kału!

Aries

Panie Bartku. Po pierwsze jakim prawem użył moich danych osobowych? Proszę usunąć wpis gdyż to łamanie przepisów o ochronie danych osobowych. Po drugie nie jest Pan kompetentny by oceniać pracę innych zwłaszcza na portalu otwartym o pracodawcach a nie pracownikach. Po trzecie został był pan zgłoszony na Policję za groźby karalne. Więc proszę się opanować bo wyleciałby pan z pracy z paragrafem.

Bartek
@Aries

Po pierwsze sprawdź sobie kto odpisywał na twoje śmieszne opinie a nie oskarzasz kogoś. Po drugie skoro wiedziałeś że to jest ciężki przemysł to czemu zajmujesz miejsce komuś innemu tylko zajmujesz się duperelami

Zostaw merytoryczną opinię o TELE-FONIKA Kable TFK5 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TELE-FONIKA Kable TFK5?

Zobacz opinie na temat firmy TELE-FONIKA Kable TFK5 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELE-FONIKA Kable TFK5?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELE-FONIKA Kable TFK5?

Kandydaci do pracy w TELE-FONIKA Kable TFK5 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELE-FONIKA Kable TFK5
1.3/5 Na podstawie 52 ocen.

TELE-FONIKA Kable TFK5