volex

Bydgoszcz

Opinie o volex

dawid 2010-02-18 18:16:51
moze ktos powiedziec jak wyglda praca w volexie w bydgoszczy dostałem propozycje do montowania kabli moze ktos powiedziec jak ta praca wyglada albo jak wyglada praca na innych stanowaiskach
anonim 2010-02-20 20:51:42
Ja pracuje w Volexie prawie 3 lata ... bylo jak bylo...... moze kokosow nie placa ale jesli ktos jest zaangazowany, nie dyskutuje, nie przegina moze byc pewnien stabilnosci zatrudnienia, fakt zwolinili ponad 200 osob w ub roku i pracy nie bylo teraz sie kreci i to ostro bo zaczynaja sie nadgodziny ,,,, praca fajna, ludzie znosni , ale zalezy gdzie sie trafi na duzej hali kable telekomunikacyjne, na malych halach medyczne i swiatlowodowe ... jesli ktos chce pracowac i zalezy mu na pracy to powinien sprobowac, placa na czas, socjal daja, prywatne ub zdrowotne tez, a i na sniadanko cos nie cos doplacaja
Kleofas 2010-05-05 09:54:16
Widać nie masz ambicji skoro tam pracujesz. Ja po dwóch latach podziękowałem za ten syf i pracuję teraz w porządnej firmie gdzie nie ma(usunięte przez administratora) . Zarabiam więcej i nie muszę tyrać w soboty. Volex to firma dla desperatów i ludzi bez ambicji która potrzebuje(usunięte przez administratora) do roboty za przysłowiową miskę(usunięte przez administratora) . A te 4 złote dopłat do stołówki to niech sobie wsadzą. Żarcie okropne. Żal patrzeć jak polacy robią z siebie parobków(usunięte przez administratora) zamiast się zjednoczyć i postawić swoje warunki płacowe.
An 2010-06-07 21:18:28
Drogi Kleofasie:)a co to za firma do ktorej sie przeniosles po rezygnacji w volexie?jesli mozna spytac;)pozdro Anka
anonim 2010-06-24 16:05:32
A ja jestem po dzisiejszej rozmowie w Volex Polska. To jest kpina. Placa najnizsza krajowa...bruttto. To wychodzi jakies ponad 900 zl na reke, (a powiedziala Pani z kadr to tak jakbym conajmniej Pana Boga za nogi zlapala) bo dochodza dodatki ...prywatne leczenie, wczasy pod grusza ( a co sie okaze to w zapyzialej dziurze) to ja wolalabym dostac 300 zl wiecej niz te ich luksusy. :) :) Ja rozumie ze ciezko jest z praca ale za takie pieniadze do pracy zmianowej mowie NIEEEEEE i nie polecam.
Zainteresowana pracą w Volexie 2010-07-09 13:33:58
a na jakie stanowisko się ubiegałaś/łeś?? bo w ofercie napisali "atrakcyjne wynagrodzenie" więc to chyba powinno być coś więcej niż najniższa krajowa!!! (oferta dot. specjalisty ds rachunkowości)
Meme 2010-07-27 12:50:26
No własnie czy wypowie się ktos na temat pracy w administracji? jakie zarobki? jaka atmosfera? jak jest?
Ja :) 2010-07-27 17:26:57
Witam ubiegalam sie o pracę jako pracownik montazu, nie wiem czy w ogloszeniu tak napisali, ale dla chętnych ....rotacja jest ciągła co swiadczy ze firma nie jest solidna bo ludzie zmieniają sie bardzoooo, wiec po wyslaniu cv do firmy pewnosc ze odezwą sie. :) :) :) Pozdrawiam.
:) 2010-08-09 11:00:57
ja osobiscie wole prace w volex niz stac 8 godzin za lada za te same pieniadze
Ja 2012-05-14 10:52:14
Mam pytanko ile zarabiacie pracując na 3 zmiany? stanowisko pracownik montażu kabli jestem ciekawa jaka jest pensja na reke licząc nocki itp Pozdrawiam.
Fred 2014-03-03 21:43:35
Praca w volexie widać nie wyzwala tyle emocji, albo pracownicy mają w poważaniu przyszłych pracowników. A ofert pracy kilka wisi..
piskle 2014-03-14 19:01:39
gdzie znalazłeś @Fred, te oferty pracy do Volexa? bo na stronie chyba nie ma żadnej zakładki związanej z ofertami?
mariusz 2014-03-24 23:24:44
Własnie, gdzie te oferty pracy od volex, bo ja tez nigdzie nie moge nic znaleźć, a chętnie bym zakręcił sie wokół firmy.
Patryk 2014-03-27 13:49:15
Czasem sie cos pojawi w prasie lokalnej, czy na jakims serwisie. Jak sam volex pisze: Najczęściej poszukujemy pracowników produkcji (monterów-operatorów). Wraz z rozwojem działu produkcji oraz w wyniku awansów wewnętrznych lub naturalnej rotacji w firmie, pojawiają się także wakaty w innych funkcjach wspomagających prowadzenie naszej działalności – dział utrzymania ruchu, inżyniering procesu, inżyniering produktu, magazyny, planowanie produkcji, zakupy.
anonim 2014-03-27 18:27:01
Witam a jak wyglada praca Magazyniera? Jest oferta na to stanowisko do waszej firmy . Na co mozna liczyć ? Jak wygladaja zarobki? prosze o info.
littlefinger 2014-05-02 01:10:13
każdy pewnie rozumie Cię doskonale co do tej kasy, ale akurat magazynier to nie jest stanowisko na którym można zarobić kokosy
pozr 2014-05-20 15:28:01
@littlefinger, wiesz praca na magazynie może być różna. Niech ktoś napisze, jakie tam są ogólen warunki.
Fingermanager 2014-05-29 14:42:48
Jeżeli umowę o pracę uważacie za coś SUPER to współczuję. Jednak firmy mocno przyzwyczaiły co niektórych do zleceń i dzieł. Oby tak dalej...
obecny 2014-07-18 13:26:33
kleofasie żadnej pracy w soboty. jedzenie bardzo dobre. pracuje w Volex od niedawna ale jak narazie
widzę same plusy. organizacja, przygotowanie,
atmosfera bardzo przyjazna tak jak i ludzie.
awanse i podwyżki realne gdyż sam byłem
świadkiem takich
dondala 2014-11-02 03:08:15
jako inż 5k , jako mrówka 1,5k
xxx 2014-12-06 06:26:38
pracowałem i szczerze szału nie ma a magazyn daleko w tyle jeżeli chodzi o system
Tom 2014-12-31 08:29:31
Wszystkigo naj w nowym roku calej ekipie volexu od bylego pracownika pozdr
zaksięgowana jola 2015-02-06 11:59:52
czy ta oferta pracy w volex jest nadal aktualna na asystenta w dziale księgowości? bo ja bardzo byłabym chętna, tym bardziej że chciałabym mieć umowę na etat normalnie a widze że oni chyba jako jedyni oferują takie warunki, fajna sprawa. czy skoro mówią o międzynarodowości firmy to istnieją możliwości wyjazdów do innych krajów zawodowo?
ciekawscy 2015-04-21 00:11:40
podpinam się pod pytanie.
może ktoś zorientowany napisac na jakie zarobki można liczyć w volex na różnych stanowiskac? (prosze o zaznaczenie również czy mowimy brutto czy netto bo to robi dużą różnice).
boguslaw 2015-07-28 13:42:10
Dlaczego firma tak ciągle ponawia ogłoszenia w sprawie pracy na produkcję i magazyn? Czym jest to związane? zarobki,atmosfera w pracy ,czt tez dojazd? proszę o pare informacji na ten temat.
vlad1974 2015-10-14 14:55:28
Jaka firma ochroniarska ochrania kanciapy w volexie ?
Rekrut 2016-06-09 19:16:46
Amerykańska korporacja z Bydgoszczy rozpoczyna właśnie rekrutacje na stanowiska inżynierów jakości oraz technologów posiadających doświadczenie z obszaru wiązek kablowych. Oferty pracy dostępne już na pracuj.pl, jeżeli są chętni proszę aplikować.
Humanoid 2016-07-19 17:41:01
Witam! ludzie mówcie jak tam atmosfera? bo dostalem propke pracy w tej firmie cos przy cieciu kabli. Ile realnie mozna wydobyc z tego wszystkiego złota:-) czy tylko za najnizsza walenie?
pozdro
mgielka 2016-08-16 11:54:40
witam

wie ktos jak wyglada tam praca na montazu i jak wyglada u nich atmosfera?

knhj 2016-08-16 22:22:51
Ostatnio to pojawily się oferty chociażby na okręgowych menedżerów sprzedaży. Oprócz podstawy doliczają jeszcze odpowiednie prowizje, to rzeczywiście mogą z tego wyjść dość wysokie zarobki teraz. Pewnie i wypłata jest jeszcze terminowa, czyż nie? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o volex - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volex