Opinie o APR System w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy APR System. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie APR System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APR System w Kielce

Dev

Czy to prawda, że szef jest nie do zniesienia?

Andrea
@Dev

Prawda. Znam przypadek człowieka, który udał się po leki na uspokojenie.

Agata

@anonymous a kiedy opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce? Czy istnieje szansa, że APR System jeszcze się z Tobą skontaktuje? @Kuku o jakich ofertach pracy mówisz? Gdzie można je zlokalizować? W sieci aktualnie nic nie widać, więc może właśnie rekrutacja dobiegła końca.

@Agata

no z miesiac temu...

Ta firma to jakas pomyla. Smiem twierdzic tak jeszcze zanim sie z nia na dobre zapoznalem. Zadzwoniono do mnie z propozycja zaproszenia na rozmowe dokładnie nastepnego dnia rano. Gdzie wiekszosc normalnych zdrowo podchodzacych do obecnej pracy ludzi zwyczajnie nie jest w stanie spotkac sie z dnia na dzien na rozmowe i w dodatku w godzinach pracy. Mam na mysli [pdejscie w którym nie dopuszczam zmyslania choroby na te okolicznosc. Powiedziano mi ok to bez problemu zorientuję sie na kiedy kolejny termin jest możliwo i bedziemy sie z Panem kontaktować. I co? i nic :) zero kontaktu bo nie dostosowalem sie do wielce wyznaczonej przez kogos chorej daty godziny i pory spotkania. ewidentne pokazanie kto tu rzadzi :) pozdrawiam

Kuku
@anonymous

A to nic dziwnego q przypadku tej firmy. Tylko dziwi dlaczego tak do tego podchodzą, bo te ich oferty wiszą miesiącami a i tak chętnych nie ma.

nie
@Kuku

nie

Tomasz

APR System to bardzo dobra firma. Rzadko piszecie dlatego, że jest tak dobrze?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Ali

Apr System jest OK.

Pepe

To co mówili o tej firmie wcześniej to jednak prawda... Na dłuższy okres czasu to mało kto tutaj wytrzyma.

Luki

Ta firma to jakiś żart. Człowiek przychodzi na bezpłatny okres próbny i po paru dniach już widzi jaka tam panuje atmosfera. Z szefem nie da się pracować, to mogę w 100% potwierdzić.

qwerty
@Luki

Niestety taka prawda. Z szefem firmy nie da się współpracować, on nie dogaduje się z nikim, do tego tyra się tam jak w kopalni za grosze. Nic nie wynagrodzi takiego mieszania z błotem i pracy z tym człowiekiem

wykonczony
@Luki

szkoda zdrowia na ta firme szef wykonczy kazdego

MrS
@Luki

Potwierdzam, pracowałem jako developer, team super, kasa i szef to żart.

Igor

Jak patrzę na forum to dochodzę do wniosku, że w APR System bardzo dobrze się pracuje.

gość

Tylko programiści mają dwie umowy czy pracownicy biura, kadr, administracji również?

@gość

Prawdopodobnie wszyscy

Nick3

Zapewne o podatki, od umowy o dzieło odprowadza się małe składki.

Nick2

Dwie umowy...szok. Chodzi o ZUS czy jak?

Nick1

Sytuacja w APR nie zmieniła się wiele, ciągle są dwie umowy, prezes się nie zmienił. Dla młodych programistów jako pierwsza praca może być, ale trzeba sie liczyc z tym że po jakimś czasie pracy w tej firmie człowiek nie jest zdrowy na umysle,

Agata a jesteś rodziną, znajomą albo znajomą rodziny prezesa? bo to ma znaczenie :)

tlx

Dla mnie ciekawie i z perspektywami!

ja8

w porządku :)

morwa

@ joker a może podasz konkrety - co zonacza dla ciebie słaba pensja? a poza tym co do tych dodatków - to trzeba sie ciewszyc ze w ogole jest taka mozliwośc - u mnie w pracy niestety nie mam takiej opcji nad czym bardzo ubolewam, bo kazdy grosz sie przyda

joker

Premie slabe,atmosfera slaba, wymagania szefa sa z planety spoza ukladu sloneczneg!!.Szkoda zdrowia i nerwow za dodatkowe grosze. Firma niewarta zachodu chyba ze szef sie zwolni ha ha ha ha

joker

xxx

Premie doliczały się do podstawy, ale nie są to duże kwoty. Przynam, że sekretarki mają przewalone, bo mają największą styczność z szefem z którym bardzo ciężko się współpracuje. Niejedna już osoba wychodziła z firmy z płaczem.

qwerty

Jedna miała zakaz odzywania się do prezesa...

Abc

Apr nie jest w porządku i nie dzieje się tam dobrze.Na sekretariacie ciągle zmieniają się dziewczyny w tym roku były juz 3 zmiany i jest kolejna ktora tez ma dosc.To chyba nie jest normalne????????Gość nie dogaduje się z nikim!!!!!!!!!!!!! A te nagle pozytywne komentarze to pic na wode chyba sam sobie je pisze żeby trochę ocieplic wizerunek żenada

Zostaw merytoryczną opinię o APR System - Kielce

• Jak się pracuje w APR System?

Zobacz opinie na temat firmy APR System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APR System?

Kandydaci do pracy w APR System napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APR System
3.6/5 Na podstawie 149 ocen.

APR System