Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

hmmm

Taaa, student na wakacje a umowe chce na stale i wszystkie benefity z tym zwiazane i najlepiej odrazu 3k. Student po wakacjach powie papa a potem pracownika znowu brakuje i tyraj za kilku.

hmmm

Góral

Bilety do kina to masz raz w roku ;) Czy sie opłaca? Dla studenta lub osób bez zobowiązań finansowych pewnie tak bo 1800 netto będzie ale jeżeli mówimy o osobach mających na utrzymaniu rodzinę to już jest zupełnie inny temat. Jako konsultant wyżej się nie wybijecie bo od pewnego czasu nabory na kierowników są z zewnątrz, Jula nie wspiera w tym zakresie swoich pracowników. Plusy pracy - brak wymaganych efektów sprzedaży, wystarczy rozkładać towar, czy sprzedajesz super i masz na koncie po 50 kart Jula co miesiąc i tak gratyfikacja jest taka sama jak u osób co nic nie sprzedają tylko wywożą towar na półki. To może być zaletą gdyż każda inna firma handlowa kładzie nacisk na plany i nagradza osoby dużo bardziej zaangażowane w sprzedaż. Dlatego właśnie Jula traci tak wielu świetnych handlowców a zadowala się średniakami. W załodze panuje przekonanie, że wystarczy być bo i tak za te pieniądze nikt nie będzie się starał. Zdecydowanie brakuje osób zaangażowanych i mających swoje pomysły bo takie osoby nie są mile widziane, po prostu ma być tak bo ktoś wyżej powiedział, nawet jak nie ma to sensu ale nikt z kierownictwa tego nie podważy bo boją się o własne tyłki ;). Ogólnie- schemat z PRL. Myśl handlowa kierownictwa i koordynatorów - towar sam się sprzeda wystarczy dobrze go ułożyć ;)

byla

Opłaca sie

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Góral

Multisport 20zł, medicover 7,85 zł (zależy jak szeroki pakiet bierzemy). Posypuję głowę popiołem. W mojej obecnej pracy też jest multisport ale droższy. Powodzenia przyszłym adeptom. I ważne, informacja pewna od znajomego kierownika, od lipca wypłacają dodatkowo za niedzielę tzn drugą i kolejne w miesiącu, to spora zmiana na plus zawsze coś Wam dodatkowo wpadnie ;). I jeszcze rada, podczas rozmowy kwalifikacyjnej negocjować stawkę bo później to już pozamiatane, Jula w Urzędzie Pracy swego czasu dawała ogłoszenia i określali stawki w granicach 2200-2600 brutto, w ogłoszeniach innych tego nie podają ale w Urzędzie podawali więc jeżeli ktoś ma argumenty to negocjować.

Góral

Znajdę jakiś stary "pasek" z wypłaty to napiszę bo może rzeczywiście z głowy podałem złe kwoty ;)

miecia

Multisport 6zl? Medicover 30? Podsłuchy?przestancie takie głupoty pisać! Co wpis to coraz większe bajki.

Góral

Zależy jaki pakiet sobie weźmiesz na medicover, podstawowy to jakieś 30 zł miesięcznie multisport to koszt około 6 zł.

Góral

Masz umowę o pracę, pierwsza na rok a druga na czas nieokreślony. Socjal jak wszędzie - ubezpieczenie, multisport za, którą płacisz parę złotych na miesiąc i medicover też płatne. Podobny a nawet bogatszy pakiet daje Lidl. Atmosfera - wśród pracowników ok, jeżeli nie zależy osobie zainteresowanej na zarobku to jest ok. Jednym słowem, jeżeli chcecie zarobić 1750 zł netto to Jula jest dla Was. Ale schowajcie ambicje do kieszeni, własne zdanie również, lubicie jeździć wózkiem, wynosić towar z magazynu i udawać, że jesteście handlowcami to jest ok.

miras
@Góral

raczej pierwsza na rok druga na rok a trzecia na nieokreślony.

sawa

Zapraszamy na Targówek, najlepszy sklep w sieci! Fajni ludzie, super kierownik.

sawa

Zapraszamy na Targówek, najlepszy sklep w sieci! Fajni ludzie, super kierownik.

juleksrulek
@sawa

ty @sawa czym cię napoili na tym targówku, że takie bzdurne teksty piszesz, może jakis awansik ci kierownik obiecał?? pracuję od dłuższego czasu na targówku i to właśnie obecny kierownik swoim postępowaniem spiep..ył atmosferę na maksa. Na nic twoja ciężka praca jak nie donosisz na kolegów, awanse są owszem ale dla najlepszych włazid...ów oczywiście.Swojego zdania mieć też nie możesz bo w najbliższym czasie dostaniesz wypowiedzenie, więc każdy kto nie ma innej pracy siedzi cicho, kierownik sprzeciwu nie lubi.Zasłyszane niedawno, ten super kierownik zainwestował w ... podsłuchy , na stołówce, w szatniach i kilku miejscach na magazynie.Więc na targówku naprawdę jest świetna atmosfera. przestań już człowieku te wazeliniarkie wpisy robić,bo jakby tak było super to nie szukaliby ciągle chętnych do pracy ,którzy też nie walą drzwiami i oknami

kierownik

od roku już poszukiwany jest store menager do łodzi i nikt tam nie chce pracować.

Góral

@Ona, pracuję w konkurencji o zbliżonym asortymencie, pozwól, że nazwy nie wymienię. Każdy pracuje na premię miesięczną, kwartalną i roczną tak jest obecnie u mnie. Oczywiście przez to, że klientów mamy kilkakrotnie więcej niż Jula w pracy trzeba pracować ale nikt nie narzeka ;) Niedziele są od zawsze dodatkowo płatne więc dobry sprzedawca ma na rękę 3tys zawsze. A to powoduje nakręcanie do działania a nie cztery banany na stole i ulotka z gratulacjami. Porównując w Jula nie musisz sprzedawać gdyż nikt Cię z tego nie rozlicza, wystarczy żebyś wykładała towar i nie miała własnego zdania a nawet jeśli masz to milczysz, bo kierownictwo jest nieomylne i wszystko zanotują żeby przy najbliższej rozmowie określić Twój tzw schemat ;), nie liczy się klient bo z reguły w najgorętszym okresie handlu czyli weekendy obsada na działach to 1 osoba nie mówiąc o kierownictwie, ci albo mają wolne albo zmiany ranne. Więc jedna lub dwie osoby obsługują magazyn, sklep i często jeszcze kasy ;). A później na zebraniach - walczymy o wykonanie budżetu, odczyt i rzeczywistość. Właśnie to mnie zmęczyło choć z powodzeniem mogłem nadal tam pracować. Dodam jeszcze, że teamlider zarabia w Jula tyle ile sprzedawca w Lidlu. A teraz w konkurencji - przede wszystkim sprzedaż najlepiej większej ilości towaru schodząc z marży, sprzedawca ma poczucie decyzyjności a co za tym idzie bardziej się stara, premie sprzedażowe, współpraca z dealerami sprzętu, częste szkolenia w tym zakresie. Bardzo duże docenienie specjalistów z wiedzą i doświadczeniem. Tego brakowało w Jula i takie osoby były oddawane konkurencji co z pozycji handlu jest niezrozumiałe, jak jest obecnie nie wiem dokładnie choć oczywiście znajomi dzielą się opiniami i chyba niewiele się zmieniło.

miecia

Składaj cv na kasy!

Góral

A no po to żeby znaleźli się chętni do pracy w Jula. Ta firma cierpi na jedną znaczącą przypadłość - zatrudniają na stanowiskach kierowniczych osoby, które nie znają się na handlu. To są tylko marionetki ogarniające układanie towaru i nie wykraczające swoim rozumieniem poza wąskie ramy pafu. Przez takie osoby pracownicy mający ambicje handlowe siła rzeczy po pewnym czasie odchodzą i z tego powodu nie będzie w tej firmie lepiej. Pozostaną tam osoby, które potrafią tylko i wyłącznie przez 8 godzin pracy rozładowywać magazyn a nie walczyć o klienta. Filozofia Jula jest dobra problem leży w osobach decyzyjnych dlatego Szwedzi nie wiedzą jak jest naprawdę.

Góral

Nie ma płacy indywidualnej. Po co pisać takie brednie. Zarobisz (usunięte przez administratora)netto i tyle, nic więcej. Obiecanej premii kwartalnej nigdy nie ujrzysz bo są plany tak ustalone przez kierowników żeby ich nie wyrobić, widocznie mają budżet na koszty czyli premie i wypłaty i jeżeli tego nie przekroczą to dostają dodatek.

vjgjfjfie

Nie sądzę ażeby ktos podał ci tu prawdziwe zarobki gdyż jest to tajemnica służbowa każdy ma wynagrodzenie za pracę indywidualnie ustalane zależne od wielu czynników i nie powinno sie pisać o tym na forum. Jak się postarasz to po jakimś czasie możesz lepiej zarobić. Nikt ci nie powie ile zarabia to chyba zrozumiałe. Złóż papiery sam sie przekonasz.

anonimus
@vjgjfjfie

Nie przesadzaj z tą tajemnicą, g .. zarabiasz w szwedzkim badziewiu. Jakie indywidualne wynagrodzenia co Ty bredzisz i po co te głupoty wypisujesz??? Jest siatka płac w zależności od kategorii zaszeregowania i tyle, myślisz że co miesiąc hr owiec liczy kazdemu oddzielnie kasę? To korpo w najgorszym wydaniu bo zarządzane przez Polaków ale i Ci na dole jak czytam Twój wpis są idealni do dymania na rzecz szwedzkiego Pana

buba

na tym stanowisku premie dochodzą ale nie w wypłacie innymi słowami to znaczy że nie masz żadnej premii tylko gołą pensję i to jest realna wypłata czyli niecałe 2 klocki na rękę i tyle w temacie. i stawka nie zależy od miasta bo tylko warszawa zarabia więcej a pozostali tak samo.

j

"sie postara" - sam premii nie zrobisz. Do 3 tysięcy to średnia ale chyba raczej brutto. Jeszcze zależy na kogo startujesz. Na sprzedawce 2300 zł na wejście i to jeszcze zależy gdzie, bo pewnie Warszawa, Wrocław czy Gdańsk mają wyższe stawki. Postarać się możesz jasne, ale o podwyżce możesz pomarzyć- są przyznawane raz do roku, na koncie nawet nie poczujesz, dostaje je tylko kilka osób. Zależy gdzie i na kogo chcesz składać papiery. Wszystko zależy też od twojego kierownika działu.

jrk

Takie nastawienie troche na łatwiznę. Zarobić a sie nie narobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.