Opinie o Farby Kabe w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farby Kabe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Farby Kabe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farby Kabe w Katowice

Czy to prawda, że ta firma płaci tylko najniższą krajową i to dodatkowo poprzez dodatki, ponieważ stawka jest niższa? Czy pracownicy się zwalniają? Czy brak jest chętnych nowych ludzi do pracy? Czy firma ma problemy czy po prostu ma pracowników za zło konieczne? Dziękuję za odpowiedzi.

KTOŚ

oj Michał, Michał...:(

Jaka umowa obowiązuje w Farby Kabe podczas okresu próbnego?

Farby KABE

Dzień dobry, stanowisko o którym jest mowa i na które była prowadzona rekrutacja, dotyczyło wydziału farb proszkowych. Jeśli nie jest określona forma zatrudnienia, to nie oznacza jednocześnie, że nie ma ona charakteru umowy o pracę.

A te wspomniane dodatki to na jakie tak konkretniej się dzielą? I jak kwotowo wyglądają? W ofertach widzę w sekcji z benefitami jakieś wyprawki szkolne, bilety do kin czy też świadczenia socjalne ale nie znam jeszcze szczegółów

Farby KABE

Dzień dobry, warunki zatrudnienia omawiane są podczas rozmów rekrutacyjnych.

Farby KABE Nowy wpis
@Michał

Dzień dobry, jeśli mielibyśmy odpowiedzieć jednoznacznie, to: Nie, nie prawda. Nie cierpimy na brak pracowników do pracy. Jesteśmy w wielu procesach rekrutacyjnych zakończonych pozytywnie. Mamy świetnych Pracowników i pozyskujemy nowych. Nie cierpimy na stałą fluktuację kadr.

KTOŚ Nowy wpis

oj Michał, Michał...:(

Asia Nowy wpis

Dzień dobry. wczoraj pojawiła się oferta dla młodszego specjalisty ds. kontroli jakości. myślę aby aplikować zwłaszcza, że doświadczenie wcale nie jest wymagane. ale jeśli nie to jak sprawdzają kandydata na takie stanowisko na rozmowie?

Farby KABE Nowy wpis
@Asia

Dzień dobry, zachęcamy do składania swojego CV na podany adres kontaktowy. Warunki stanowiskowe są określone w ofercie pracy. Wszelkie informacje dodatkowe postaramy się udzielić podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ciekawa

Dzień dobry. :) ciekawa jestem jak często poszukiwany jest ktoś na dział sprzedaży? wiem, że teraz na głównej stronie nie ma żadnych ofert ale w tutejszych zapytaniach wyłowiłam takie z listopada na stanowisko które by mnie interesowało. Czy do wiosny będzie przewidywany nabór? A jeżeli tak to czy możecie opisać mi ten dział?

@Ciekawa

Dzień dobry, zapraszamy do wysłania swojego CV do działu kadr Farby KABE.

Witajcie, widziałem ze jakiś czas temu była jeszcze dostępna oferta pracy na menadżera sprzedaży. było nawet wskazane na takiej stronie, że z 7 osób chyba się przez nią zgłosiło. możecie proszę opowiedzieć jak teraz rozmowa rekrutacyjna w przypadku tego stanowiska wygląda? czy jest potrzebna tylko jedna osoba do pełnienia tej funkcji?

Rozmowa w porządku, raczej w normie Niestety brak obiecanej informacji o zatrudnieniu bądź odmowie

Standardowe

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
kandydat

Dzień dobry, jakie widełki zarobkowe obowiązują na stanowisku specjalisty badawczo - wdrożeniowego ? Pozdrawiam

@kandydat

Dzień dobry, jeśli warunki ogólne nie są określone w ofercie pracy, to zostaną one omówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy i zapraszamy do składania aplikacji.

Jaka umowa obowiązuje w Farby Kabe podczas okresu próbnego?

Dzień dobry, umowy są zawierane zgodnie z obowiązującymi przepisami w KP.

Zastanawiająca jest dla mnie przy tym sytuacja handlowca. Są teraz powystawiane oferty i faktycznie wpisane są w nie umowy o prace. Co natomiast w przypadku gdyby dany przedstawiciel chciałby być na kontrakcie? Czy B2B są dozwolone?

Kadry

@Pracodawca Dzień dobry, jeśli w treści ogłoszenia widnieje informacja, że oferowana jest umowa o pracę to nie jest przewidziany kontrakt B2B.Pozdrawiamy.

@Kadry

Dzień dobry, o ile niczego mi się nie przeoczyło to w ofercie dla dyrektora handlowego, która była publikowana jakiś czas temu na LinkedIn nie było wzmianki o formie umowy. Zachowana wiec jest co do tego pewna elastyczność? A co ze stanowiskami gdzie faktycznie tylko uop jest wskazana? Czemu firma nie jest w tym zakresie elastyczna?

Farby KABE

Cześć, widzę ze ktoś właśnie pytał jakiś czas temu o warunki do spełnienia by moc się przyjąć, mnie ciekawi przede wszystkim to czy bez doświadczenie ma się teraz szanse na prace? Akurat w ofertach dla handlowców widzę oznaczenie ze wymagają min 1 rok stażu. mnie go brak. Co teraz? jakieś staże są organizowane?

@FarbyKABE

Dzień dobry, doświadczenie zawodowe nie zawsze jest wymogiem koniecznym aby pracować w firmie Farby KABE. Wszystko jest uzależnione od rodzaju stanowiska, charakteru pracy. Jeśli chodzi o stanowiska DTH / Przedstawicieli handlowych to w każdej ofercie pracy dokładnie określane są kryteria. Cenimy determinację, pozytywne nastawienie i chęć do uczenia się. Zapraszamy do składania aplikacji jeśli prowadzone są rekrutacje. Na rozmowach podawane są dalsze szczegóły.

Był ktoś może teraz na rozmowie? z ogłoszenie z LinkedIn wiem, że Sales Manager jest potrzebny i w sumie poprzez portal to z 7 osób już się zgłosiło, może ktoś zatem zda relacje z rozmowy? jakie wrażenia? Macie jakieś porady przy tym?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Farby Kabe?

@FarbyKABE

Dzień dobry, warunki uzależnione są od stanowiska, na jakie poszukiwani są Kandydaci do pracy. Zawsze wymagania stanowiskowe są określane w ofercie zatrudnienia. Szczegóły są przedstawiane podczas rozmów kwalifikacyjnych. Pozdrawiamy i zapraszamy do składania aplikacji.

Hejka, firma ma teraz otwartą rekrutację na stanowisko Koordynator ds. obsługi inwestycji. Napisali tam w ogłoszeniu o szkoleniach wprowadzających. Wiecie jakie to konkretnie są kursy? Jakie szkolenia? I Ile czasu trwa cały proces wprowadzania?

Dział szkoleń
@Karolina

Dzień dobry, każdy nowy Pracownik przechodzi przez okres wstępnego wdrożenia do pracy. Obejmuje ono zapoznanie się ze wszystkimi działami, procedurami oraz szkolenia mające na celu wstępne zapoznanie się z ofertą i produktami. Ponadto prowadzone są cykliczne szkolenia produktowe. Firma prowadzi również szkolenia ogólno rozwojowe dopasowane do potrzeb pracownika, związanych z wykonywaną pracą na danym stanowisku.

Dorota
@Dział szkoleń

Można prosić o rozwinięcie ostatniego z poruszonych aspektów? na jakie szkolenia można się nastawiać na dziale handlowym a co jest oferowane obecnie administracji? do tego jak podwyższanie tych kwalifikacji przekłada się na opcjonalne podwyżki?

@Dorota

Dzień dobry, szkolenia w Dziale handlowym dotyczą oferty handlowej, produktów, szkoleń kompetencyjnych i rozwojowych. Oczywiście dobierane są stosownie do potrzeb rozwojowych pracowników, planów firmy oraz bieżących sytuacji. Podnoszenie kwalifikacji w ramach świadczonej pracy i stanowiska, jest konieczne w branży chemii budowlanej z uwagi na dużą ilość wiedzy technicznej oraz pojawiająca się coraz częściej konkurencyjność wśród Pracowników ( z uwagi na zmianę rynku pracy). Pozyskana wiedza pozwala skutecznie realizować zadania sprzedażowe i cele firmy oraz gwarantuje, że Pracownik na rynku budowlanym jest przygotowany do wyzwań, czuje się pewnie i ma odpowiednie narzędzia kompetencyjne, aby świetnie radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Właściwe wykorzystanie szkoleń, umiejętności oraz pracowitość z pewnością przekłada się na sukcesy zawodowe. W pozostałych obszarach szkolenia dobierane są w trybie indywidualnym przez szefów działów.

szkolenia

Dzień dobry, każdy nowy Pracownik działów handlowych, szkoleniowych, administracyjnych itp, przechodzi przez pierwszy tydzień cykl szkoleń produktowych i wdrażających do pracy. Może liczyć na wsparcie i opiekę osoby prowadzącej ( najczęściej z Działu szkoleń) Następnie co roku odbywają się szkolenia ogólno-rozwojowe i cykliczne szkolenia produktowe. W czasach pandemii zostały niestety ograniczone do szkoleń on-line z udziałem profesjonalnych trenerów. Naprawdę warto.

@szkolenia

Potwierdzam szkolenia są bardzo dobrze zorganizowane, chociaż faktycznie pandemia ograniczała je

Kamila
@pracownik

To dobra wieść. Ale zważywszy na inflację jeszcze ważniejsza i lepsza to ta o zarobkach. Widziałam nabór dla pracowników na produkcję. Ile miesięcznie ma się tak przeciętnie? A jakieś bonusy na święta?

Dział kadr
@Kamila

Dzień dobry, prosimy o kontakt bezpośredni z Działem kadr.

Pro

No no nie źle, na południowo wschodnim rejonie panowie z tej firmy i jeszcze jeden pan od dystrybutora oferują że ogarną robotę Wykonawcy w zamian za .... aż tak marnie się zarabia w tej firmie?

Bella

Witam jako przedstawicieli handlowy w firmie Kabe czy mozna pobierac pensje do reki nie na konto

Bożena
@Bella

A czy tak w ogóle można jeszcze w kraju? Czy nie ma przypadkiem jakiegoś przepisu mówiącego inaczej. Nie próbowałaś się tego dowiedzieć?

@Bella

Dzień dobry. Wynagrodzenia są wypłacane na konto Pracownika.

Beata
@Farby KABE

A jest ono wypłacane co miesiąc? :) Czy np. w formie rat czy tygodniówek?

@Beata

Wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z przyjętymi warunkami umowy, co miesiąc na konto Pracownika.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Farby Kabe?

Dzień dobry, wszystko jest uzależnione od stanowiska i pracy którą się wykonuje. Zapraszamy do kontaktu kadry@farbykabe.pl

Bleee

Wynagrodzenie bardzo słabe zaledwie ciut wyższe niż minimalna krajowa atmosfera taka sobie a co do samej pracy to jak ktoś wyląduje na pakowanie to współczuję tej osobie pleców za taką kase

@Bleee

zawsze mnie zastanawia to narzekanie na wysokosc pensji, przeciez podpisujesz umowe przy zatrudnianiu wiec sie na nia zgadzasz, wiec skad to narzekanie ze jest slabe wynagrodzenie ?

Lolek
@Anna

Nie przyszło Ci do główki, że na wstępie mogą być obiecane podwyżki, których później nowozatrudniony nie dostanie?!

Irena
@Lolek

A jakie podwyżki obiecywali na początku?

Aplikuje

Pracownik działu obsługi klienta - jakie opinie i stawki?

Kadry
@Aplikuje

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w otwartym procesie rekrutacji.:) CV można składać przez portal Pracuj.pl lub w Dziale kadr Farby KABE Polska.

Starszy
@Aplikuje

Ja (usunięte przez administratora) Ale jaja żeby szukać pracownika w negatywnych opiniach wiecie śpię..., do Szwajcarii

kandydat

ta firma to kpina... parę miesięcy temu byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. (usunięte przez administratora)Rozmowa trwała z godzinę, najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie pytano mnie o moje kompetencje, tylko (usunięte przez administratora) wypytywał o moją poprzednią firmę, ze szczegółami, jaki miała zysk miesięczny, jakie koszta, jaki obrót.. dla jakich klientów sprzedawała towar, łącznie z nazwami firm.. a nawet ile płaciła za obsługę firm takich jak np. zewnętrzne kadry czy księgowosć, chciał znać dokładne kwoty.. i wszystko zapisywał, bardziej interesowało go ile poprzedni pracodawca płacił firmom, żeby sobie porównać czy on nie przepłaca aby...niż kompetencje potencjalnego pracownika. Do tego obiecano mi informację do końca tygodnia czy moja kandydatura została przyjęta, czy odrzucona, ale do dzis nie doczekałam się ani telefonu ani maila. Po tym w jaki sposób pracodawca traktuje kandydatów do pracy u siebie można poznać w jaki sposób traktuje pracowników. Ciągle tylko słyszałam na rozmowie tekst "u nas wszystko chodzi jak w zegarku, u nas wszystko to szwajcarska precyzja, bo jestesmy firmą szwajcarską". Nie popisali się za bardzo z tą precyzją, jesli nawet nie stać ich na poinformowanie kandydatów o wyniku rozmów..

Ala
@kandydat

Szczerze powiedziawszy mogłaś nie spodobać się na rozmowie rekrutacyjnej skoro przekazałaś istotne dane dotyczące poprzedniej firmy. Sama piszesz, że wszystko zostało skrupulatnie zapisane. A to nie świadczy w mojej opinii pozytywnie o kandydacie na pracownika... Są dane wrażliwe dla każdego pracodawcy i warto po prostu powiedzieć, że nie będziesz takich informacji przekazywała. Na przyszłość radziłbym jednak wyrobić sobie opinie osoby bardziej profesjonalnej. To , że padają różne pytania nie oznacza że na wszystkie musisz odpowiadać. Warto być asertywnym . Powodzenia !

Wola B.
@kandydat

Kpina to mało powiedziane.po trupach do celu.nie człowiek się liczy tylko Ile się zrobi i żeby pracownik robił ile może za damski....Co do że firma szwajcarska jak zarobki nie szwajcarskie.potrafia opowiadać jak to jest wspaniale.to wszystko sie tyczy każdego zakładu dzień łapa jest położona przez Katowice.juz nie wspominając o kabe terenie tam jest patologia

Lolek
@kandydat

Niestety, ale masz rację. Ja pracowałem kiedyś tutaj, na Śląsku, w niemieckiej firmie i warunki pracy w Polsce, baaardzo odbiegały od tych w niemczech. Dużo więcej stresu, pracy i wypłaty 1/3 z tych, które dostawali pracownicy niemieccy, robiąc o połowe mniejsze wyniki.

prawda jest taka...
@Lolek

jeśli pracowałeś w Niemczech to powinieneś wydawać w Niemczech i wtedy poznałbyś co to znaczy. Porównujecie zarobki za granica i życie za te pieniądze w Polsce z pracą w Polsce, gdzie realia są ( niestety) inne.

@Wola B.

...... fajnie by było, żeby sobie tacy Pracownicy potrafili przypomnieć co robią, jak robią i jak pracują. Po tonie można stwierdzić, że więcej zawiści w Tobie niż merytoryki. A jak tam te premie za efekty, fundusz socjalny, opieka zdrowotna, fundusz na książki dla dzieci, wyjazdy wakacyjne, dodatki na Święta i wsparcie tych pracowników którzy są w potrzebie... ech...zawsze się znajdzie ktoś taki, kto ma krótką pamięć

Dagmara
@kandydat

Hej Johny. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie posiłków dla pracowników to polecam firmę Dynapac z Katowic. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę powodzenia! Dagmara.

zainteresowany
@Dagmara

Jeśli opieracie się na opiniach z Go Work, to zapraszam do oceny Dynapac na tym portalu....no...raczej tam nie piszą o cudzie darowych posiłków.

zaciekawiony
@Wola B.

Pani Wiolu a może tak warto nie pluć na ludzi i firmę anonimowo? Patologią są takie właśnie zachowania jak anonimowe, niekorzystne opinie podpisane Pani "B", "X" czy "XX" i wiemy do czego prowadzą. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia, widzi niesprawiedliwość lub patologię, to powinien poszukać lepszego miejsca oraz zgłosić zastrzeżenia do PIP lub innych właściwych organów. Obawiam się jednak, że w tym przypadku nie miała by Pani czego zgłaszać, poza swoim czarnym PR. Bardzo przykre w dzisiejszych czasach.

@kandydat

Są różne oddzialy ktore robią ta samą pracę a nawet nie które więcej a zarobki no cóż to szwajcarska firma patrzy gdzie można pracownika oszukać dla waszej informacji każdy wie ile zarabia nie sety jak widzę tych dupo wlazow dyrektorów . To dobrze ze się zwolnilem jak tak (usunięte przez administratora) w konkurencji wam dam popalić

Jaki dress code obowiązuje w Farby Kabe?

Wjhdiendhrjs

Zależy od stanowiska : - )

Dorota
@Wjhdiendhrjs

Na produkcji:P?

?

Kręgosłup?

Iza
@?

O co pytasz, pisząc o kręgosłupie?

Johny

Witam. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego weryfikuję komentarze. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Katowic. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Farby Kabe? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Johny

Czy jest możliwość pracy w Farby Kabe na część etatu?

no nie wierzę

na część etatu nie ( chyba, że na dodatkowa część), ale za część godziwego wynagrodzenia to i owszem. Wciąż mówimy Polsce, jak zrozumiałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Farby Kabe - Katowice

• Jak się pracuje w Farby Kabe?

Zobacz opinie na temat firmy Farby Kabe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farby Kabe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farby Kabe?

Kandydaci do pracy w Farby Kabe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farby Kabe