logo farby kabe

Opinie o farby kabe

anonim 2009-01-12 20:11
rozwojowa solidna firma
ja wiem kto 2011-02-27 21:35
Reszta opinii była niewygodna dla Kabe po prostu, więc ich nie ma. \"Solidna, rozwojowa firma\" - buhahaha kto tu pracuje to wie, jak solidna i że rozwijać się przestała już dawno - teraz tylko zmienia się szczebel kierowniczy/dyrektorski - oczywiście nie mają znaczenia kwalifikacje tylko znajomości (lub lizanie (usunięte przez administratora) - wiadomo tu o kim mowa), więc lata świetności są już za nami. Pracujemy na hali, na której jest przeważnie 5-7 stopni C, a są miejsca, gdzie jest i 0 ale przecież jest piec, który chodzi 24h/d, więc jest wszystko OK!!! szkoda tylko, że \"grzeje\" zimnym powietrzem. Mimo tych warunków nikt nie może iść się leczyć, bo jak dostanie druk l-4 to albo się pożegna z pracą albo zostanie zdegradowany na inne stanowisko i zmniejszy mu się stawkę godzinową. Temat podwyżek? najpierw firma musi osiągnąć pozycję na rynku - poprawne myślenie - tylko czy ktoś potrafi nam przedstawić jakiekolwiek dane?? Premie? - jak to było powiedziane - \"premia by była.....gdyby była\" - ot wszystko.
hmmm 2011-02-27 21:51
Farby KABE Polska otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu w styczniu tego roku, więc wyniki jakieś są - tylko pracownikom wciska się kit, że jest źle. To, że jest źle to widać po zarobkach - co roku są mniejsze, a najlepiej widać to po pit-11. Z roku na rok zarabia się tam coraz mniej.
możeJa 2012-11-15 17:20
a ja powiem przekornie.Bo prawda sie wlascicielowi nalezy.pracowałem w Kabe 10 lat i kazdy nazekal (ja tez) ze slabe zarobki ze nie rozwojowa ze sraty pierdaty itp.teraz tam nie pracuje i chetnie bym wrocil przez rok zaliczylem 4pracodawcow poprastu (usunięte przez administratora) umowa zlecenie zarobek max 1500zl system 4robrygadowy sniadanko 15 minut z zegarkiem w reku kawa hehehe jaka kawa??? wizyta w kibelku heheh jaka wizyta w kibelku? szacunek dla pracownika hehe zapomnij.najlepiej zapomniec ze sie jest czlowiekiem no a jak jest w kabe chlopaki??? ja pamietam naprawde bylo DOBRZE.umowy na stale w zimie premie roczne bhp pod kazdym wzgledem przestrzegane.czasem ktos przegiąl ale bez przesady.nie nazekajcie i trzymajcie sie tej firmy bo gdzie indziej jest duuuzo gorzej naprawde
ja 2012-12-19 15:55
Skierowane do przedmówcy.Te 10 lat w Kabe to chyba przepracowałeś ten najlepszy czas.Również już tam nie pracuję a pracowałem troszkę krócej i mogę powiedzieć że było dobrze w latach 2005-2007 później niestety coraz gorzej.Premie roczne heheheh jakie premie jałmużna nie premia,pozamykane szatnie otwierane tylko na czas śniadania również ograniczone czasowo.Tak że powiem Ci jedno zamiast pisać takie pierdoły i chwalić firmę za coś co funkcjonowało w niej 10 lat temu lepiej byś się dowiedział jak jest na chwilę obecną i dopiero oceniał.Pozdrawiam serdecznie wielbiciela tej firmy:-).A przy okazji pozdro dla wszystkich chłopaków z produkcji:-)
samuraj 2013-01-22 18:43
tak, po fakcie to pusto.. nikt, kto pracuje nie waży się odezwac.. cisza jak makiem zasiał.. ciekawe dlaczego???????
Bolec87 2013-02-18 12:27
Witam
Dostałem z urzędu pracy propozycję zatrudnienia w tym zakładzie. Podobno 10 osób szukają. Mam kilka pytań do ludzi pracujących w tej Firmie. Jak wyglądają zarobki?? tzn ile mniej więcej się wychodzi na miesiąc. Kolo z urzędzie mówił, że praca na trzy zmiany i czasem w sobote?? To jeżeli praca na trzy zmiany to jest jakiś dodatek za pracę w nocy? jeżeli sobota to nadgodzinowo płacą??
pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.
PSYCHO-OLEJ 2013-07-17 19:00
Bolec87 - 2013-02-18 12:27:43

Witam

pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.
zarobki byly za godzina 12 zl brutto robi sie na 2 zmiany nocek niema i nadgodzin tez niema a jak sa to bardzo bardzo rzadko pozdrawiam były pracownik
an 2014-02-02 20:56
Nie chcę nikogo bronić. Ale przynajmniej są jakieś inwestycje w kierunku poprawy warunków roboty. Zarobki bez zmian od dłuższego czasu, ale wiemy ze za sprawy finansowe odpowiada zarząd. Wszędzie słyszymy , że kryzys.
Rutek 2014-02-28 22:53
Byłoby to bardzo niebezpieczne z ich strony. Bo dochodów może nie notują niższych niż w poprzednich miesiącach ale to mogłoby rodzić pewne wątpliwości.
Mateusz 2014-02-28 23:46
Pewnie i rodzi pewne wątpliwości, chociaz nie wiem, czy mamy to samo na myśli w kabe, może napisz, żeby nie było wątpliwości.
ij 2014-03-11 12:35
Podobno farby kabe sa bardzo cenione wśród klientów, prawie tak samo jak dulux, czy inne duże marki, a są tańsze.
igor 2014-03-17 23:50
Też słyszałem wiele dobrego o farbach kabe, ale to forum o pracy, więc może wróćmy do tematu, nie wiecie, czy nie szukają aby ludzi? Pozdrawiam.
mc50 2014-03-18 13:30
szukaja ludzi bo sezon sie zaczyna :)
klakier ;) 2014-05-23 18:47
Dajcie nam wreszcie te premie i dzwignijcie zarobki a tego alkoholika elvisa z zielonym drugim alkoholikiem wyrzucic z pracy nic tylko pija i spia na tym nawazaniu a my co mamy robic na takich ludzi !!!! pozdrawiam Maria ;)
tadek 2014-06-05 07:09
Tak, maja mistrzów, ale oni sami pijani. Tam wszyscy pija, albo cpaja.
to sem ja netoperek 2014-06-05 22:52
Mistrz to może być z Shaolin - w Kabe są brygadziści ;]
Masz problem, że ktoś pije? To zasuwaj do biura i to zgłoś cwaniaczku, a nie oczerniaj ludzi na publicznym forum anonimowo - internetowy kozaczku. Nie zrobisz tego? To się zwolnij i będzie luz.
Pytanie o ilość godzin? dużo dają?
Gdzie Cię uczyli składać zdania? Takich właśnie ludzi potrzebujemy w Kabe jak Ty!!! Kiedyś po znajomości można się było dostać na produkcję - teraz nikt nie chce tu przyjść - na 5 osób, którzy przychodzą czterech już nie ma po miesiącu - tak tutaj jest super i tacy właśnie to stoją "za bramą" i czekają na pracę - jak to zostało powiedziane - "stos CV leży w kadrach" - właśnie takich cudownych ludzi - doceńcie w końcu doświadczonych pracowników bo coraz mniej ich zostaje na hali.... obudzicie się kiedyś....
alkoholik z kabe 2015-01-11 23:47
DO KAROL Pijemy i cpamy ciagle w Kabe tak sobie trzeba ulzyc jak podwyzek niema slaba kasa robic trzeba . Kierownictwo to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Pawlem na czele i herflikiem trzeba bedzie zastrajkowac a KONFIDENT DRAGON z nawazania ciagle donosi na wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzista JESTEM JUZ TYM ZMECZONY
facio 2015-01-21 08:38
Kiedyś było dobrze ,teraz jest kicha ,a jak tak dalej będzie to wątpię czy ktoś będzie chciał pracować w kabe.
Do Adik 2015-01-25 10:11
Adik - dobrze zrobiłeś. Jesteś potrzebny w KABE. Twoje ostatnie zdanie jest oszałamiające. Musisz koniecznie dołączyć do zespołu - musisz mieć świetny towar - to co ćpiesz i co Ci zrobiło taki huragan w głowie weź ze sobą na pierwszy dzień dla wszystkich.
Po tym nawet Tobie to, że będziesz musiał jeść na szatni bo nie ma tyle miejsca na jadalni i to, że jest jeden kibel na hali bo reszta, które są w szatniach jest zamknięta na klucz będzie Ci się wydawało całkiem normalne.
p.s.
weź tego więcej.
były 2015-03-02 23:48
Daruj sobie tą firmę dobrze radzę.
do konkret 2015-04-25 04:37
Zapomnij o dobrych zarobkach.
ostry 2015-06-10 11:32
Na jakie zarobki może liczyć Doradca Techniczno Handlowy. Zaaplikowałem na to stanowisko
nowa 2015-06-28 17:21
Pojawiło się takie stanowisko: pracownik działu obsługi klienta - czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie netto?
karisma 2015-10-06 14:33
zgloszona zostala rekalamacja do produktu firmy KABE Aquatex - pomieszczenie pomalowane ta farba w Cieszynie smierdzi juz miesiac, jak zwykle zrzucono cała wine na firme która wykonywala usługe, klient rzada powtornego malowania, oczywiscie gratis, nie polecam wiec KABE Aquatex
Ni ci 5 2016-02-20 13:24
jak szukacie takiej osoby na stanowisko techniczne to zgłoście się do woli batorskiej , tam jest facet że wszystkie stanowiska ma opanowane do perfekcji .
Cio -ota 2016-03-12 21:02
Bartek i inne osoby myślicie że zrobicie furorę w Kabe, to się mylicie bo gostek z Woli Batorskiej ma przejść do Katowic i zrobić porządek.
Zbyś 2016-04-29 10:09
Witam serdecznie przodowników i całą klasę robotniczą. Zastanawiam się czy uznane są szkodliwe warunki pracy?
nero 2016-05-10 11:40
Wydaje mi się, że dużej wagi do tego nie przykładają @Zbyś, ponieważ i tak wszyscy pracownicy mają odpowiednie kombinezony i maski, a co za tym idzie nic im raczej nie zaszkodzi, sama praca spoko tylko trzeba już posiadać 2 letnie doświadczenie przychodząc
Maryjanna 2017-02-07 21:05
Początek lutego i już 4 osoby się zwolniły, Piąta też praktycznie już tylko na papierze a to jeszcze nie koniec. Następców też nie widać. Pracodawca roku.
nick 2017-03-01 19:42
to opłaca się przyjść na magazyniera do farby kabe do katowic ? słyszałem że 3 tyś brutto na początek
Zostaw swoją opinię o farby kabe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie farby kabe