logo farby kabe

Opinie o farby kabe

anonim 2009-01-12 20:11:40
rozwojowa solidna firma
. 2011-02-16 13:13:49
Lekarze nie mają wątpliwości – osoba z objawami grypy lub przeziębienia powinna pozostać w domu, a na czas rekonwalescencji przedstawić pracodawcy druk ZUS ZLA.Tymczasem chory pracownik przekazuje swoim kolegom zarazki i przyczynia się do wzmożonej absencji chorobowej. Z drugiej – myśli o groźnej minie pracodawcy, uszczuplonej premii lub też wstrzymanej podwyżce wynagrodzeń.
W KABE sa degradacje i zwolnienia za L4, takie rzeczy jak premia nie istnieja
ja wiem kto 2011-02-27 21:35:56
Reszta opinii była niewygodna dla Kabe po prostu, więc ich nie ma. "Solidna, rozwojowa firma" - buhahaha kto tu pracuje to wie, jak solidna i że rozwijać się przestała już dawno - teraz tylko zmienia się szczebel kierowniczy/dyrektorski - oczywiście nie mają znaczenia kwalifikacje tylko znajomości (lub lizanie (usunięte przez administratora) - wiadomo tu o kim mowa), więc lata świetności są już za nami. Pracujemy na hali, na której jest przeważnie 5-7 stopni C, a są miejsca, gdzie jest i 0 ale przecież jest piec, który chodzi 24h/d, więc jest wszystko OK!!! szkoda tylko, że "grzeje" zimnym powietrzem. Mimo tych warunków nikt nie może iść się leczyć, bo jak dostanie druk l-4 to albo się pożegna z pracą albo zostanie zdegradowany na inne stanowisko i zmniejszy mu się stawkę godzinową. Temat podwyżek? najpierw firma musi osiągnąć pozycję na rynku - poprawne myślenie - tylko czy ktoś potrafi nam przedstawić jakiekolwiek dane?? Premie? - jak to było powiedziane - "premia by była.....gdyby była" - ot wszystko.
hmmm 2011-02-27 21:51:25
Farby KABE Polska otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu w styczniu tego roku, więc wyniki jakieś są - tylko pracownikom wciska się kit, że jest źle. To, że jest źle to widać po zarobkach - co roku są mniejsze, a najlepiej widać to po pit-11. Z roku na rok zarabia się tam coraz mniej.
katholic 2011-04-07 00:44:13
Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach, brak organizacji pracy, problemy z podejmowaniem decyzji, opóźnienia w płatnościach, chaos, chaos, chaos
Kręgosłup 2011-05-11 13:18:13
Kiedy znikną w końcu worki 50 kg z tego (usunięte przez administratora) jakim jest firma KABE. Obudzicie się jak ludziom renty będziecie płacić. (usunięte przez administratora)
były kaboludek 2011-09-14 21:14:37
Ciekawe czy robi tam jeszcze ten śmieszny zamulony emeryt co siedzi cały dzień na torrentach i ogląda fotki? Panowie dalej tam taki wyzysk?
konkurent 2012-05-01 22:42:23
cóż biznesmenem trzeba byc z pokolenia na pokolenie a nowobogatcy pseudoekonomiści najpierw sie dorobili a teraz już zarżneli pierwszy swój zakład w Bielsku-Białej typowe szwajcarska technologia polska głópota Ja sie dorabiałem z dziada pradziada i buduje nowe oddziały z parkami maszynowymi a nie likwiduje choc może to Ja sie nie znam kto wie kto wie haha
możeJa 2012-11-15 17:20:28
a ja powiem przekornie.Bo prawda sie wlascicielowi nalezy.pracowałem w Kabe 10 lat i kazdy nazekal (ja tez) ze slabe zarobki ze nie rozwojowa ze sraty pierdaty itp.teraz tam nie pracuje i chetnie bym wrocil przez rok zaliczylem 4pracodawcow poprastu (usunięte przez administratora) umowa zlecenie zarobek max 1500zl system 4robrygadowy sniadanko 15 minut z zegarkiem w reku kawa hehehe jaka kawa??? wizyta w kibelku heheh jaka wizyta w kibelku? szacunek dla pracownika hehe zapomnij.najlepiej zapomniec ze sie jest czlowiekiem no a jak jest w kabe chlopaki??? ja pamietam naprawde bylo DOBRZE.umowy na stale w zimie premie roczne bhp pod kazdym wzgledem przestrzegane.czasem ktos przegiąl ale bez przesady.nie nazekajcie i trzymajcie sie tej firmy bo gdzie indziej jest duuuzo gorzej naprawde
ja 2012-12-19 15:55:44
Skierowane do przedmówcy.Te 10 lat w Kabe to chyba przepracowałeś ten najlepszy czas.Również już tam nie pracuję a pracowałem troszkę krócej i mogę powiedzieć że było dobrze w latach 2005-2007 później niestety coraz gorzej.Premie roczne heheheh jakie premie jałmużna nie premia,pozamykane szatnie otwierane tylko na czas śniadania również ograniczone czasowo.Tak że powiem Ci jedno zamiast pisać takie pierdoły i chwalić firmę za coś co funkcjonowało w niej 10 lat temu lepiej byś się dowiedział jak jest na chwilę obecną i dopiero oceniał.Pozdrawiam serdecznie wielbiciela tej firmy:-).A przy okazji pozdro dla wszystkich chłopaków z produkcji:-)
samuraj 2013-01-22 18:43:57
tak, po fakcie to pusto.. nikt, kto pracuje nie waży się odezwac.. cisza jak makiem zasiał.. ciekawe dlaczego???????
Bolec87 2013-02-18 12:27:43
Witam
Dostałem z urzędu pracy propozycję zatrudnienia w tym zakładzie. Podobno 10 osób szukają. Mam kilka pytań do ludzi pracujących w tej Firmie. Jak wyglądają zarobki?? tzn ile mniej więcej się wychodzi na miesiąc. Kolo z urzędzie mówił, że praca na trzy zmiany i czasem w sobote?? To jeżeli praca na trzy zmiany to jest jakiś dodatek za pracę w nocy? jeżeli sobota to nadgodzinowo płacą??
pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.
PSYCHO-OLEJ 2013-07-17 19:00:13
Bolec87 - 2013-02-18 12:27:43

Witam

pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.
zarobki byly za godzina 12 zl brutto robi sie na 2 zmiany nocek niema i nadgodzin tez niema a jak sa to bardzo bardzo rzadko pozdrawiam były pracownik
no name 2013-11-27 19:18:47
Kabe Farby...kierownictwo masakra jakas w ogole..[usunięte przez moderatora] totalny..premi w roku ani jednej..stawki godzinowe sa z przed 5 lat i zmian nie ma i nie bedzie..biura nasze maja cateringi,wyjazdy zabawy itd..ludzi maja za zwykle szmaty..nie polecam nikomu,nawet wrogowi[usunięte przez moderatora]
an 2014-02-02 20:56:54
Nie chcę nikogo bronić. Ale przynajmniej są jakieś inwestycje w kierunku poprawy warunków roboty. Zarobki bez zmian od dłuższego czasu, ale wiemy ze za sprawy finansowe odpowiada zarząd. Wszędzie słyszymy , że kryzys.
Rutek 2014-02-28 22:53:40
Byłoby to bardzo niebezpieczne z ich strony. Bo dochodów może nie notują niższych niż w poprzednich miesiącach ale to mogłoby rodzić pewne wątpliwości.
Mateusz 2014-02-28 23:46:03
Pewnie i rodzi pewne wątpliwości, chociaz nie wiem, czy mamy to samo na myśli w kabe, może napisz, żeby nie było wątpliwości.
ij 2014-03-11 12:35:36
Podobno farby kabe sa bardzo cenione wśród klientów, prawie tak samo jak dulux, czy inne duże marki, a są tańsze.
igor 2014-03-17 23:50:59
Też słyszałem wiele dobrego o farbach kabe, ale to forum o pracy, więc może wróćmy do tematu, nie wiecie, czy nie szukają aby ludzi? Pozdrawiam.
mc50 2014-03-18 13:30:23
szukaja ludzi bo sezon sie zaczyna :)
stan49 2014-04-25 20:05:20
Kabe reklamuje się pięcioletnią gwarancją na swoje materiały. Ludzie nie dajcie się nabrać, to wielkie oszustwo! To tylko chwyt marketingowy. Rok temu ociepliłem dom systemem Kabe Term. Najpierw nie mogłem doprosić się o odbiór robót przez eksperta Kabe, w końcu udało się. Wszystkie warunki spełniłem i cisza. Wydzwaniam, piszę maile i listy z prośbą o przysłanie gwarancji i bez żadnego odzewu. W końcu po którymś telefonie dowiaduję się że wszystko jest załatwione i lada dzień pan do mnie przedzwoni i przywiezie mi gwarancję na budowę. Na obietnicach się skończyło. Brak jakiegokolwiek kontaktu.
Nie polecam nikomu materiałów KABE. Poza wysokimi cenami, niczym się nie wyróżniają poza nieuczciwym działaniem firmy. Przestrzegam przed tą firmą.
klakier ;) 2014-05-23 18:47:57
Dajcie nam wreszcie te premie i dzwignijcie zarobki a tego alkoholika elvisa z zielonym drugim alkoholikiem wyrzucic z pracy nic tylko pija i spia na tym nawazaniu a my co mamy robic na takich ludzi !!!! pozdrawiam Maria ;)
tadek 2014-06-05 07:09:20
Tak, maja mistrzów, ale oni sami pijani. Tam wszyscy pija, albo cpaja.
to sem ja netoperek 2014-06-05 22:52:51
Mistrz to może być z Shaolin - w Kabe są brygadziści ;]
Masz problem, że ktoś pije? To zasuwaj do biura i to zgłoś cwaniaczku, a nie oczerniaj ludzi na publicznym forum anonimowo - internetowy kozaczku. Nie zrobisz tego? To się zwolnij i będzie luz.
Pytanie o ilość godzin? dużo dają?
Gdzie Cię uczyli składać zdania? Takich właśnie ludzi potrzebujemy w Kabe jak Ty!!! Kiedyś po znajomości można się było dostać na produkcję - teraz nikt nie chce tu przyjść - na 5 osób, którzy przychodzą czterech już nie ma po miesiącu - tak tutaj jest super i tacy właśnie to stoją "za bramą" i czekają na pracę - jak to zostało powiedziane - "stos CV leży w kadrach" - właśnie takich cudownych ludzi - doceńcie w końcu doświadczonych pracowników bo coraz mniej ich zostaje na hali.... obudzicie się kiedyś....
alkoholik z kabe 2015-01-11 23:47:55
DO KAROL Pijemy i cpamy ciagle w Kabe tak sobie trzeba ulzyc jak podwyzek niema slaba kasa robic trzeba . Kierownictwo to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Pawlem na czele i herflikiem trzeba bedzie zastrajkowac a KONFIDENT DRAGON z nawazania ciagle donosi na wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzista JESTEM JUZ TYM ZMECZONY
facio 2015-01-21 08:38:37
Kiedyś było dobrze ,teraz jest kicha ,a jak tak dalej będzie to wątpię czy ktoś będzie chciał pracować w kabe.
Do Adik 2015-01-25 10:11:32
Adik - dobrze zrobiłeś. Jesteś potrzebny w KABE. Twoje ostatnie zdanie jest oszałamiające. Musisz koniecznie dołączyć do zespołu - musisz mieć świetny towar - to co ćpiesz i co Ci zrobiło taki huragan w głowie weź ze sobą na pierwszy dzień dla wszystkich.
Po tym nawet Tobie to, że będziesz musiał jeść na szatni bo nie ma tyle miejsca na jadalni i to, że jest jeden kibel na hali bo reszta, które są w szatniach jest zamknięta na klucz będzie Ci się wydawało całkiem normalne.
p.s.
weź tego więcej.
były 2015-03-02 23:48:04
Daruj sobie tą firmę dobrze radzę.
do konkret 2015-04-25 04:37:18
Zapomnij o dobrych zarobkach.
ostry 2015-06-10 11:32:01
Na jakie zarobki może liczyć Doradca Techniczno Handlowy. Zaaplikowałem na to stanowisko
nowa 2015-06-28 17:21:22
Pojawiło się takie stanowisko: pracownik działu obsługi klienta - czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie netto?
karisma 2015-10-06 14:33:26
zgloszona zostala rekalamacja do produktu firmy KABE Aquatex - pomieszczenie pomalowane ta farba w Cieszynie smierdzi juz miesiac, jak zwykle zrzucono cała wine na firme która wykonywala usługe, klient rzada powtornego malowania, oczywiscie gratis, nie polecam wiec KABE Aquatex
Ni ci 55 2016-02-16 19:17:05
Wodzu przestaj gupio gadacz kabe to firma osusztów i złoazieji.
Ni ci 5 2016-02-20 13:24:11
jak szukacie takiej osoby na stanowisko techniczne to zgłoście się do woli batorskiej , tam jest facet że wszystkie stanowiska ma opanowane do perfekcji .
Cio -ota 2016-03-12 21:02:15
Bartek i inne osoby myślicie że zrobicie furorę w Kabe, to się mylicie bo gostek z Woli Batorskiej ma przejść do Katowic i zrobić porządek.
Zbyś 2016-04-29 10:09:15
Witam serdecznie przodowników i całą klasę robotniczą. Zastanawiam się czy uznane są szkodliwe warunki pracy?
nero 2016-05-10 11:40:14
Wydaje mi się, że dużej wagi do tego nie przykładają @Zbyś, ponieważ i tak wszyscy pracownicy mają odpowiednie kombinezony i maski, a co za tym idzie nic im raczej nie zaszkodzi, sama praca spoko tylko trzeba już posiadać 2 letnie doświadczenie przychodząc
Zostaw swoją opinię o farby kabe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie farby kabe