Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Buska

Czy to prawda że liderzy dostają minusy na rozmowach Jeśli tak to gratuluje w końcu ktoś się bierze też za nich a nie tylko my dostajemy za swojąa pracę

smieszki
@Buska

skąd taka informacja? Pytam bo pierwsze tu czytam

@Buska

Nie ma się co dziwić.............przecież to przez liderów odeszła duża część dobrych pracowników. Ci liderzy to nieogary i miernoty, a jedyne co potrafią to tylko dopieszczać swoich pupilków.

Zm.C
@Buska

A Waszym zdaniem najgorszy lider na zm.C booking to???

Poldzia
@Buska

Ja rozumiem że oni chcą wyników ale ich postawa, nadasane miny, do niektórych to aż strach podejść

Przerazony
@Rzeźnik

Zupełnie jak ty mierny jestes. Poza tym nie przez liderów np przez niskie zarobki, akurat jak pracowałem to żaden lider nie miał wpływu na moją pracę ani decyzję o zwolnieniu. No ale jak lubić być pod butem i nawetvdecyzje o swoim życiu powierza komuś innemu to aż dziwne

Maczo
@Przerazony

Pupilek się zdenerwował bo go zabolała prawda

@Buska

Liderzy się z was śmieją, że za miske ryżu robicie jak ostatnie łajzy. Co wy tam jeszcze robicie ? Ta firma wami gardzi i daje tego dowód na każdym kroku, a wy się podniecacie jaką fajną robotę macie. Nawet Chińczyki się bardziej szanują. Was można porównać do Bangladeszu.

Iza

Postawa pracownicy sklepu w dniu dzisiejszym na dziale dziecięcym była karygodna! Weszłam na szybkie zakupy córka była zmęczona i płakała, pracownica do nasz podeszła i mówi "proszę uspokoić dziecko!" Z takim podejściem do klienta szczególnie na dziale dziecięcym proponuje pani zmianę pracy!

@Iza

Jak to mówią nasi kochani liderzy..........nie musisz tu być, nikt cię nie zmusza żebyś tu była................ Po drugie......... to jest forum przepakowalni w Gądkach więc nie interesuje nas twój sklepowy problem.

...

Ogolnie to (usunięte przez administratora) praca, idzcie do innej bo kazda inna bedzie o wiele lepsza od tej.wykorzystują ludzi do pracy i płacą marne pieniadze.

Byłam zatrudniona przez zare na umowe o prace po 20 dniach zwolniona za nie wyrabianie norm koordynatorki usmieszki zara porażka nie polecam

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Xde

Dostałam umowę od 29 czerwca czuje że to nie praca dla mnie. Nie chce czekać do końca lipca. Co robić? Ktoś pomoże?

@Xde

Dzisiaj byłem 1 raz, jutro nie chce tam jechać. Umowa podpisana i nie wiem co robić? Umowę dostałem do końca roku. Czy jak jutro nie pojadę to grożą mi jakieś konsekwencje?

@Aaaa

Byłam od wtorku do środy. Wczoraj już nie pojechałam. I też to samo bym chciała wiedzieć co robić? Umowa do końca lipca ale na pewno tam nie pojadę.

@Xde

Nóżki pewnie bolą od chodzenia a, zapłatą jest(usunięte przez administratora) :( Pracując w HM doceniasz następnego pracodawcę.

@Plebejusz

To już prywatną moja sprawa dlaczego nie chce dłużej zostać w Hm. Pytałam o coś innego a jak zwykle dostaje inna odpowiedź :)

@Xde

Jeżeli macie umowę o pracę to musicie złożyć wypowiedzenie bo inaczej zostanie to potraktowane jako porzucenie pracy............niepotrzebnie sobie zrobicie problem bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje firma. Jeżeli macie umowę zlecenie to nie musicie składać niczego bo te umowy są w świetle Polskiego Prawa Pracy nielegalne ponieważ praca, którą się tutaj wykonuje ma charakter pracy etatowej i nosi tego wszelkie znamiona w rozumieniu Kodeksu Pracy więc jeżeli będą wam robić problemy to idźcie od razu do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Rzeźnik

No mam umowę zlecenie przez agencję WORK SERVICE... To co nie muszę nic składać żadnego wypowiedzenia ani nic? Sami mnie zwolnią czy jak to wygląda.

@Xde

Skoro umowy zlecenie wystawiane na pracę w H&M są nielegalne to nie musisz ich wypełniać.......... Oczywiście możesz ich poinformować o tym, że nie zaszczycisz ich już swoją obecnością, ale to zależy tylko od twojej dobrej woli................osobiście radziłbym ci to zrobić. Pamiętaj jednak, że gdyby robili ci jakiekolwiek problemy to zwróć się od razu do Państwowej Inspekcji Pracy i nie pozwól żeby cię wykorzystali. Nie zwracaj się do tzw. Związków Zawodowych bo oni ci w niczym nie pomogą. Oni wystawili ci umowę zlecenie mimo tego, że praca, którą miałaś wykonywać ma charakter pracy etatowej gdzie powinna obowiązkowo być wystawiona umowa o pracę. To jest rażące naruszenie Polskiego Prawa i Praw Pracownika. Nawiasem mówiąc te ich żałosne regulaminy co powypisywali na umowach są też bezprawne ponieważ są niezgodne z samym statusem umowy zlecenia i nawet jeżeli podpisaliście te umowy to regulaminy są nieważne bo naruszają samą formę umowy zlecenia.

@Rzeźnik

A wiesz może do kogo już napisać i poinformować że nie przyjdę już w ogóle? Mogłam po prostu przeczytać wcześniej tutaj też opinie na ten Hm.

@Xde

Przecież nie zrobiłaś nic złego gdy przyszłaś tu do pracy.............. Właśnie dobrze zrobiłaś, że podjęłaś pracę tutaj bo mogłaś w ten sposób się przekonać jak to wygląda. Kontaktować się musisz ze swoim zleceniodawcą.................to chyba jasne. Proponuję ci najpierw żebyś przeczytała umowę, którą podpisałaś........................tam znajdziesz potrzebne informacje o zleceniodawcy.

@Xde

Ja dzwoniłem pod nr z którego miałem telefon że dostałem pracę. Kazali napisać wypowiedzenie i wysłać pocztą do Łodzi razem ze wszystkimi rzeczami ktore dostałem. Problem w tym, ze część z tych rzeczy zostało w szafce w Gądkach a ja mam klucz do szafki. Będę pewnie musiał pojechać żeby otworzyć tę szafkę i zdać resztę rzeczy, w umowie jest napisane że jak nie oddam to będę musiał zapłacić.

@Aaaa

Okej to samo zrobię. Zadzwonię na numer gdzie dostałam pracę. Wyślij im też kluczyk i niech sobie otworzą o zabiorą twoje rzeczy. :D U mnie w szafce zostały tylko buty.

@Xde

Dobrze postąpiliście że zaraz uciekliście z tej korpo biedy. Tutaj ludzie siedzą latami w nędzy i się tak przyzwyczajają do tego że już nie są w stanie odejść. Ja też się stąd zawijam za chwilę bo jak obserwuje tych ludzi tutaj pogrążonych w apatii i bezsilności to mam wrażenie jakbym widział skazańców za drutem kolczastym. Korpo ich tak wyszkoliło że rzucają się sami sobie do gardła.

Dżony

A ty klaunie kim jesteś że taki mądrala ????? Pewnie jesteś koordynatorem z agencji i cię coś bardzo zabolało Sam się bujaj korpo biedaku i wsadź sobie te wasze umowy śmieciowe

Maciek
@Xde

Robiłem w HM już i wiem jakie bajki opowiadają tam, oferują jakieś dobre warunki i niewiadomo co a się okazuje na miejscu że nawet szafki normalnej nie dostaniesz tylko taką klitke że buty tylko możesz schować. Buty też mi dali takie że rozmiar nie pasuje bo jak do słonia były a ja jestem chudy, rzepy się nie kleiły i nie mogłem w nich normalnie pracować, wypłata to żenada a masz chodzić soboty i niedziele za tyle dni pracujących we firmie w której teraz pracuje dostałbym 4 000 do reki a w HM dali mi 2 400 żenada ta firma nie wierzcie temu co mówią koordynatorzy bo to pic na wode

Arnold
@Xde

21 wiek, ludzie w kosmos latają, Chiny się tak rozwinęły że niedługo wyprzedzą USA , przeciętny Chińczyk już jest bogatszy od Polaka, takie to cuda na Świecie się dzieją...a tu obok tej cywilizacji jest H&M w Gądkach i jakieś bajki o Kowidzie i ludzie to akceptują. BRAWO !!! teraz już wiecie dlaczego Polacy są biedni.

Rzeźnik

Cepa to ty z siebie zrobiłeś poprzez swój komentarz.................... (usunięte przez administratora)dysfunkcyjny społecznie jest ten kto werbuje kogoś do pracy, daje mu umowę zlecenie i nakazuje pracować w takim samym trybie jak na umowę o pracę i jeszcze grozi, że jak się nie zastosują to nałożą na tą osobę kare 100 zł 200 zł czy ile tam oni wypisują w tych swoich regulaminach. Jeżeli dajecie ludziom umowy zlecenie to respektujcie status tej umowy.............a jeżeli nie chcecie to ludzie powinni was do Inspekcji podawać od razu...........dziwie się, że ci ludzie się na to godzą.

Anonim 69
@Xde

Rzuć wypowiedzenie i wtedy robisz naura z tego cyrku

Plebejusz

Czy to prawda że Szwecja zatwierdza wyższe podwyżki dla pracowników ale niestety kantują Nas rodacy z wyższego szczebla i biorą dla siebie ??

Pff

Czy jeśli jestem zatrudniona od 29 czerwca a już wczoraj nie byłam w pracy to mogę gdzieś im wysłać wypowiedzenie?

@Pff

Robinia

Czy to prawda że jedna z większym firm odzieżowych zwana hamy podnosi swoim pracownikom w Gąskach pensje o całe 41 groszy na godzinę?. To już jest zwykle niewolnictwo. Drugi Bangladesz.

@Robinia

0,41zl x 7,75 to okolo 3,20 zl. Średnia cena (usunięte przez administratora)w Polsce to 3zł. Jesteśmy prawie do przodu o 20gr :)

@Robinia

Jak ci się podoba NWO ? Pan Morawiecki jest bardzo zadowolony...........Miska Ryżu, Plan(demia), depopulacja, tajne więzienia CIA w Polsce............tyle teorii spiskowych stało się faktem ostatnimi czasy, że już niewiele zostało.

Dżony

Dla biedaków z H&M nie ma znaczenia wprowadzanie NWO bo z tego co słyszałem co opowiadają ludziska to oni tutaj od zawsze robią za miskę ryżu, podobno największą podwyżke wszechczasów jaką dostali to 300 zł i korpo przeżywa to do dzisiaj więc o czym tu gadać jak oni są przyzwyczajeni do nędzy i podoba im się to.

Grup Leader
@Plebejusz

podwyżki dostaliście i teraz na hale i jazda, czego jeszcze byście hcieli na więcej nie zasługujecie jak byście tak ciężko pracowali jak leadeży to byście dostali wiencej

Rzeźnik

Widzę, że odszedłeś z firmy i dowcipkujesz na forum, no to skoro jesteś taki mocny to pochwal się nam...........cóż to za wspaniałe miejsce w którym teraz jesteś ? A może nic i tak nie osiągnąłeś i dalej robisz za miskę ryżu i dodatkowo jeszcze na śmieciówce ? Czy mam rację ? Napisz proszę kiedy wracasz do Gądek na umowę zlecenie.................? Agencje od rekrutacji lemingów na ciebie czekają.................................................

Śmieszki z rzeźnika i całej zm
@Rzeźnik

Tez jestem osobą która się zwolniła i prowadze własną działalność, wynajem ciężkiego sprzętu, oraz budowlanego, robienie tynków i wylewek maszynowo, po każdym dniu wypoczywania w hm pracowałem by się uzbroić w kase i by zainwestować i ruszyć z z swoja działalnością, w każdą sobotę wolna czy po pracy w hm tez pracowałem poza hm a teraz trzepie niezły hajs, w hm pracowałem aby po to by mi lata pracy leciały i mieć trochę grosza reszta hajsu pojawiła się jak skończyłem kurs ba koparko ładowarkę i oare innych rzeczy a w hm powiedzmy odsypiałem sobie

Śmieszek
@Śmieszki z rzeźnika i całej zm

Ten (usunięte przez administratora)rzeźnik myśli że każdy wegetuje tak jak on ......bez możliwości rozwoju i chęci zmiany .....wszystkiego hahahaha ja też zwolniłem się i jest mi znacznie lepiej .Nie będę niestety lub stety tłumaczyć gdzie obecności e jestem bo nie czuje takiej potrzeby .....forum odwiedzam dla poprawy nastroju by zobaczyć że są jeszcze tacy jak on którzy narzekają a nic nie zmieniają .......pozdrawiam

@Śmieszki z rzeźnika i całej zm

Nie raz słyszałem opowieści różnej maści biznesmenów w H&M, którzy opowiadali jakimi oni są ważniakami, jakie biznesy oni robią, jaką kase robią, a na pytanie dlaczego pracują w korpo ?....odpowiadali, że oni lubia tu robić.........po krótkim czasie okazywało się, że ich biznesy to wyłudzanie VATu od skarbówki, sprzedawanie perfum, roznoszenie ulotek, sprzedawanie fantów na Allegro.............ciekaw jestem jakie będzie twoje wytłumaczenie kiedy wrócisz do Gądek na śmieciówkę ?

tady
@Rzeźnik

No ty byś wrócił .....biedaku .....jeszcze pewnie pegota w gazie byś kupił ........

Smieszki z rzeznika
@Rzeźnik

No kurde znasz ludzi co vat wyłudzają a w hm siedzisz glupi poprostu, ludzie co fanty na allegro sprzedają to tez dobrze, tez czasem sprzedaje, nie są to duże kwoty ale miesięcznie mam z tego 1000 na czysto to juz cos, powiem Ci rzeźnik ze tysiac za sprzedaz na allegro to połowa twojej wyplaty w hm. I naucz się czytać z zrozumieniem, nie pisałem ze kręciłem duży biznes, a ze pracowałem po pracy inwestowałem w kursy naukę a teraz jestem na swoim, nawet jak mi biznes padnie to zawsze u kogoś moge koparka jeździć, dźwigiem itp a wtedy za tydzień pracy mam więcej nuz ty w hm po miesiącu biedaku umyslowy

@Smieszki z rzeznika

Biznesmeni, którzy się trudnili karuzelami VAT-owskimi dzisiaj są pod opieką prokuratora albo za granicą poszukiwani listem gończym. Ich twarze można zobaczy na stronie głównej Komendy Policji............oni jeszcze niedawno też się chełpili jacy to są zdolni i zaradni życiowo.........................ale minęło trochę czasu i się okazało, że są po prostu biedakami umysłowymi.

smieszki z rzeznika
@Rzeźnik

No jak ktoś za takie wyłudzenia się bierze a jest cienki bolek i pojęcia nie ma co z czym to tak jest, pamietaj ze ktos zawsze słupem musi być, coś mało zorientowany jesteś

@smieszki z rzeznika

Zazwyczaj słupami są tacy biznesmeni jak ty...............wyglądasz mi właśnie na takiego, którym też kiedyś zaopiekuje się prokurator, ale nie martw się............agencja w H&M przyjmuje bez problemu kryminalistów.

Smieszki z rzeznika
@Rzeźnik

No właśnie tacy ja za cienki jestem , brak osobistej znajomości politykow o takie tam, ale widzisz ci ludzie się odważyli na cos co zarobili, przeżyli, to ich, jesli Dobrze byli z wspólnikami dogadani to odsiedzą swoja wyjdą i tak będą bogatsi niz ja czy ty w tym hm. Ale oni sie odważyli a ty co nawet odwagi mie masz by odejść z miejsca na które tak narzekasz. Pewnie twoja rodzicielka cie do pracy podwozi, bo sam się boisz . Jsk ja kochasz to powiedz jej ze jyz dusi chlopec jestes i samodzielnie dasz rade. Daj jej zyc i odpocząć.

Renegat

Co jest z tą waszą firmą ? tą stawke co mi zaproponowali to myślałem że to jakieś żarty a sie okazało że ten gościu mówi poważnie, serio tam zarabiacie 2000 na reke ???????

@Renegat

Może Mati M. da nam 4000 brutto minimalnej za dwa lata więc HMy też będą musiały dać...

@Renegat

Ale chcesz się zatrudnić na umowę zlecenie przez hm, czy agencje, bo generalnie na zwykłej umowie jest trochę mniej

Renegat
@Fruwam

No tylko przez agencje przyjmuje firma bo tak słyszałem a przez firme to jak to jest ?? jeszcze mniej macie kasy ?? Jakiś łeb mi powiedział jakie warunki proponuje firma i to szok dla mnie wy naprawde za 2000 robicie ??

@Fruwam

Ta kasa w tej firmie to wywołuje tylko śmiech i politowanie, kto by tu chciał robić dłużej niż kilka miesięcy ?? Ja już ogarniam inną pracę bo szkoda życia na tą korpo biede, najbardziej mnie śmieszą ci co ciągle gadają o zwolnieniu ale i tak siedzą tu latami.

@Renegat

Jaka kasa jest na rękę dla studenta na um. zlecenie? Są jakieś premie. Przez agencję, niestety na ich stronie nie piszą

@Kamil

Tępy studenciku, nie ważne jest to co oni piszą czy mówią, liczy się tylko to co robią...czaisz ? Dostaniesz 2 300 na rękę, takie są fakty, oczywiście mówię o podstawie i nie licze tego jak ktoś cały miesiąc siedzi w robocie i potem się chwali że dostał więcej bo to bez sensu

@Kamil

Zadzwoń doinformuję się:), są premie, stawka jest Ok, jestem studentem i jak najbardziej mi odpowiada.

@.

Napisał student do studenta, że stawka w Gądkach za miske ryżu jest ok...jemu się podoba Przyzwyczajaj się studenciku bo po studiach też cię czeka H&M. Ciekawe czy wtedy też miska ryżu będzie dla ciebie ok ?

Haha

Czy dostaliście wypłatę?

Mam
@Haha

Nie

@Haha

Tak dostałem wypłate 3 700 na ręke ale nie robie już w HM bo bym dalej biede klepał. pozdro dla kumatych

Humo
@Kamil

Ta samą myśl mi przyszła hahaha też już w innej firmie pracuje za godne pieniądze i w godnych warunkach .....pozdrawiam

Podtopiony biedny Poznaniak

Hej. Wiadomo kiedy wypłata? Dzisiaj czy jednak przyszły tydzień. Muszę kupić sobie nowe kalosze.

Fruwam

Może tak odpowiesz na pytania które olewasz, bo są nie wygodne dla ciebie. Co jeszcze w hm robisz, oraz pewnie sam ze wsi jestes, bo jeśli jesteś z Poznania a w hm robisz to jestes życiowy nieudacznik

@Fruwam

Zapomniałeś lemingu jeszcze zapytać jakiej drużynie kibicuje..?.......... jaki mam rozmiar majtek i jakie krypto mam w portfelu ? No i najważniejsze...............................zapomniałeś użyć wyjątkowego słowa...........''proszę''.

@Fruwam

Czego ty bronisz ????...tego korpo ??? no czego ?? tu nie ma czego bronić, jesteś liderem czy innym takim łbem ?? W tej firmie liderzy się sami śmieją z roboli więc o czym tu dyskutować, trzeba tylko się zawijać stąd a co do Poznania to niech więcej pieniędzy przeznaczają na kolorowe parady zamiast czyszczenie kanalizacji (usunięte przez administratora)

fruwam
@Dżony

nic nie bronie, tylko rzeźnik to leszcz dużo szczeka a sam siedzi w korpo. Taki jedno strzałowiec ajak mu zadać pytanie nie po jego myśli to nie umie odp. Jak mu źłe to nie idzie jak najszybciej do inneh firmy. Tylko ze hm mu zycie uratował bo gdzie taki ograniczony ktoś robote znadjzie,

fruwam

no widzisz z dniem 1 lipca oficjalnie nie pracuje już w hm, wiec ciekawi mnie czy rzeźnik leszcz tez kiedyś odejdzie, bo najbardziej szczeka od kilku miesięcy i jaj nie ma by podjąć męska decyzje, ale tacy są faceci w hm zwłaszcza jednej zmiany gdzie chowa się rzeźnik, takie z nich miekkie ,,,flety

@fruwam

Tylko pamiętaj o masce i igłe w siedzenie żeby korpo zarobiło,. Nakupili (usunięte przez administratora)od Fajzerów i teraz muszą naiwniakom wcisnąć

Xde

Czy ktoś się orientuje gdzie w Trzemesznie na jakim przystanku staje autobus do pracy w Hm Gądki? Przez agencję praca.

Xxxx

Czy ktoś wie gdzie w Trzemesznie na jakim przystanku jedzie autobus do Hm Gądki?

Rzeźnik

Kochane lemingi............... Napiszcie proszę jak wam przebiega IV faza eksperymentu medycznego.........? Ile zarobiliście ??..................bo za udział w eksperymencie korporacje zawsze płacą dobrą kase............. Napiszcie jak odczucia i czy już możecie bez przeszkód lecieć na wakację bo wam jaśnie panująca władza pozwoli.......................... Zazwyczaj badania preparatów trwają 5 lat, ale wydaje mi się, że przy tak dużej liczbie królików laboratoryjnych to wyniki testów będą o wiele szybciej. Czy podoba wam się NWO..........?

Nie polecam szczególnie oddziału w Bonarce w Krakowie, kierowniczka Marta.K mobbinguje pracowników. Zdarzają się sytuację, że pracownicy płaczą w pracy nie mówiąc już o bezpłatnych nadgodzinach nawet 2 godziny po zamknięciu sklepu oczywiście za darmo. Generalnie pani Marta uważa się za boga i myśli, iż wszystko jej wolno.

Rzeźnik

Jesteście sami sobie winni. Jak mi by tylko błazen w kamizelce powiedział, że mam przyjść na bezpłatne nadgodziny to bym mu powiedział, że za darmo to sam sobie może robić. To dobrze, że wam każą robić nadgodziny za uśmiech, mam nadzieję że będziecie cały rok tyrać za darmo. Godzicie się na takie poniewieranie, a potem szlochacie.....................jesteście (usunięte przez administratora)

@Rzeźnik

A ty robisz za godziwa stawke

@Fruwam

Inflacja rośnie i jeszcze wzrośnie, a wy będziecie klepać jeszcze większą biedę niż teraz klepiecie, stopy procentowe na poziomie 0,3% i jeszcze będą obniżone, wypaczenie rynku jest już bardzo duże, ale dla was najważniejsze jest że przed następnymi wyborami politycy wam obiecają 800+, bony na wakacje i igłę w tyłek................ Zachłysneliście się tym 500+ jak pies kawiorem i nawet nie zauważyliście, że inflacja tą kase już zeżarła. Jak wam się podoba NWO...........?

@Rzeźnik

Nadal nie odp ja pytanie, ale tak masz niewygidne pytania i tematy omijasz. No powiedz za jaka stawkę ty robisz oraz gdzie pracujesz, bo wydaje mi sie ze w hmie , a się wymądrzasz, miesiace , lata mijają a ty ciagle w tym hmie, bkuzgasz na innych a sam sobą nic nie reprezentujesz. Przepraszam jednak reprezentujesz intelektualna biede, i uposledzenie mózgowe. Po co pracujesz w hmie skoro tak źle, (usunięte przez administratora) w necie (usunięte przez administratora) w świecie,

Sip Grażyna z lumpexu
@Fruwam

Uważam podobnie .....rzeźnik to taka komercyjna kutwa dużo mówi mało robi ......hahaha robi ....to za ambitny wyraz ....ale jedno jest pewne wegetuje za to co zarobi .W ochronie renciści więcej zarabiają .Ale ....co mi tam do tego......od kilku miesięcy mogę śmiało powiedzieć że jedną z rozsądnych decyzji jakie podjęłam było odejście z tego grajdolu ....syfu pełnego zgryzoty i fałszu .....teraz praca jest przyjemnością.A rzeźnik będzie tkwić i nadal będzie pisać jak tam jest źle i mimo wszystko każdego miesiąca będzie szczęśliwy za te 2300 które dostanie .....ups sorry teraz były potężne podwyżki hahaha więc pójdzie Panu G .......zrobić lodzika kupić perfuma i podziękować za cuda które robi dla nich ów imbecyl ...i jego podwładna kobieta ( oj za duże słowo ) czupiradlo w ciuchach z lumpa i kudlach zniszczonych jak pudel ( rzygam) ......

@Sip Grażyna z lumpexu

To gratuluję decyzji o ewakuacji z korpo-biedy. Ja też niedługo już się zawijam stąd.

Ups
@Sip Grażyna z lumpexu

Przypadek ? Nie sądzę ......Joseph Goebbels (ur. 29 października 1897 w Rheydt, zm. 1 maja 1945 w Berlinie) – niemiecki polityk, minister propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera (jeden z jego najbliższych współpracowników i doradców), członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej (gauleiter Berlina), w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.

@Ups

Pięknie przepisałaś Wikipedie...................ale doceniam, że zaczerpnęłaś tematu, który dla lemingów jest jak budowa gwiazdy w układzie planetarnym. Jozef Gebels był niewątpliwie znaną osobistością, ale w obecnej sytuacji znacznie ciekawszą postacią jest inny Jozef z Tysiącletniej Rzeszy.............doktor Mengele był słynnym lekarzem ze wspaniałym życiorysem, którego nie powstydziła by się żadna korporacja farmaceutyczna. Przypadek..........?

Szczerze nienawidzę tego miejsca choć już tu nie pracuję. Gdybym miał wybierać czy po śmierci chcę iść do H&M czy do piekła, to wybrałbym to drugie.

Jozef Gebels

Dlaczego w Polsce nie ma normalnych firm tylko korpo wykańczalnie ???

Plebejusz

Co zrobić aby dostać +++ :( ?

ambitny
@Plebejusz

Zależy u kogo chcesz się starać :D

@Plebejusz

Lata pracy w H&M Gądki, kilka lat studiów, tytuł naukowy, lata pracy sobotami i niedzielami za miskę ryżu, masa sprzedanych kolegów z pracy, ciągle ugięty kark przed człowiekiem w kamizelce i w końcu takiemu pracownikowi magazynowemu się udaje, idzie na rozmowe i dostaje 3 plusy i 70 zł brutto, cel został osiągnięty.

@Dżony

Ciezkie macie to życie, mam inne zdanie, wystarczy pracowac a nie walić scieme, później dostać się do mniej fizycznych prac , potem z górki rozmowy, śmiechy, siedzenie przy biurko, maksymalna nota i od paru lat stawka wieksza niż większość osób ma.

Tutuio

Najważniejsze ze hajs sie zgadza, jsk sie nie podoba to do dhl idz i tam sie od startu zakrec przy biurku i będziesz mieć labe

@Tutuio

Jaki hajs chłopie ??? Hajsu to ty jeszcze nigdy na oczy nie widziałeś.

No tyy napewno

@Tutuio

No ile masz więcej od innych ?????...może ze 50 zł czy 70 no ile ?? Ty to nazywasz że hajs się zgadza ???? Za tyle to można dzisiaj kupić kilka litrów coka coli więcej i wszystko, oto wielki hajs biurkowego obiboka.

@Kamil

Pamietaj ze na przestrzeni kilku lat były różne zasady przyznawania podwyżek, pamiętasz zasadę 3 to jest frekwencja, wydajnosc oraz jakość, ? Albo czas gdy podwyżek mogła dostać 1 osoba w grupie ta ktirej lider chcial dac ?

@Tutuio

Nie zrozumieliśmy się gościu, dla mnie to co się dzieje w tej firmie to porażka, te ich plusiki, minusiki, to jest porażka, oni stawiają tylko ludzi przeciwko sobie, a ludzie jak te błędne głąby idą i się biją o to żeby 70 zł podwyżki dostać. Co to jest dzisiaj za kasa ????? Co mnie obchodzą ich kryteria oceny ????? Ile to jest warte ????? Dla mnie to kpina z pracownika i tyle, ja osobiście leje ciepłym mocznikiem na ich plusy i minusy, niech się walą ze swoimi ochłapami, to śmiech na sali, oni sobie z nas jaja robią a takie klauny jak ty to przeżywają i się wykazują jacy to jesteście pracownikami najlepszymi. Dla mnie w tej firmie będziecie zawsze biede klepać a firma będzie wam robić pranie mózgu bo tylko dzięki temu jakoś funkcjonuje jeszcze ten proceder. Nie dziwię się że H&M ciągle płaci jakieś kary za inwigilacje czy nieludzką prace w Azji bo oni bazują tylko na wyzysku. H&M Gądki to bieda z nędząi nic więcej nie dostaniecie

@Kamil

To ty nic nie rozumiesz, były różne kryteria na przestrzeni lat, to i stawki sa różne, podam ci przykład ze niektóre osoby co startowały na au, miały nizsza stawkę niz niektórzy zwykli pracownicy , a na taka prace lekka i nie wymagajaca wykształcenia np z inżynierii to stawka jest bardzo dobra, za zbieranie ciuchów czy siedzenie przy biurku

@Tutuio

Robisz w korpo za miske ryżu chłopie, jarasz się tym że gnijesz przy biurku i kłaniasz się w pas klaunowi w kamizelce, nie stać cię na nic bo ci ciągle brakuje kasy, nigdy nie widziałeś prawdziwego hajsu i powiem ci więcej... gnijąc w H&M nigdy nie zobaczysz prawdziwego hajsu.

@Kamil

Pelny złości i kompleksow jestes, pewnie jeszcze z 4 kierunki studiów masz i boli cie ze cie na więcej nie stać, i lubisz ubliżać innym. Lepiej się czujesz? Pamietaj praca to nie wszystko. I pomysl jesli komuś hajsu brakuje to nie siedzi w pracy gdzie mu słabo placa, tylko weź pod uwagę tez co się robie. Praca lekka na 8h, potem jest jeszcze czas na inne rzeczy, samorealizację poza praca, pamiętaj praca jest tylko częścią życia a nie całym twoim życiem. Ale ty pewnie z tych co dziennie z 4 h w autobusie spędzają by dojechać do pracy i domu, nie dziwie się ze taki sfrustowany jestes

@Tutuio

Jak praca w H&M Gądki może być częścią twojego życia jak prawie nie opuszczasz magazynu ???? Cały miesiąc robicie soboty niedziele święta na nocki trzy zmiany....co ty majaczysz ???? O jakich 4 godzinach ty bredzisz ??? O jakiej frustracji ???? Ja już nie robie w Gądkach i teraz mam dobrą kase bo na rękę zarabiam 3 500 zł/mies. a ludzie z którymi pracuje zarabiają po 4000 zł nawet po 4 500 zł bo dłużej robią niż ja, a ty młocie ile teraz masz ???? Przypuszczam że nawet po 20 podwyżkach w H&M nie będziesz tyle miał. Śmieszą mnie twoje opowieści

@Kamil

3,5 na rękę, no ci powiem faktycznie, minimalnie więcej niż ja mam w hm i to netto. Do pracy jade 5 min, wiec praca to czesc życie. No ale jak ty z jakiejś dalakiej prowizji to życia nie miałaś bo byłeś w dojazdach ????

@Tutuio

Czyli z tego co napisałeś wynika że jesteś liderem albo menadżerem w tym ośrodku biedy zwanym H&M. A jak masz 5 min. do Gądek to niby skąd jesteś jak nie z prowincji ??? Nie masz się czym chwalić jak jako lider zarabiasz mniej niż ja, do tego ja teraz pracuje od Pon-Pt wszystkie niedziele wolne, żadnych nocek ani świąt w pracy a czasami w soboty chodzę na płatne nadgodziny ale tylko do 12:00... rozumiesz to ofiaro losu ?????... płatne nadgodziny Dla was to pewnie dziwne jak firma może płacić za nadgodziny w Łikend. Jednak można szanować pracownika.

@Kamil

No właśnie zwykłym pracownikiem.

Spritze Macht Frei

Nie wolno tak pisać...

Czy coś wiadomo o podwyzkach?????

Pracownik 2

W przyszłym tyg bedzie informacja to się dowiemy

Rzeźnik

Tak................już wiemy, że inflacja wzrośnie.

Kamil

Nie dostaniecie żadnej kasy bo ta robota nie jest więcej warta niż to co macie

Dr.Haus

70 zł brutto hip hip hurra ..........i to dla najlepszych ....reszta dostanie 25 brutto . Dziękujemy uroczym zaebistym zwiazka zawodowym ........zapisujcie się kupujcie perfumy .Reszta się jakoś ułoży kolejne pracujące weekendy i będziecie zadowoleni hahahaha

@Dr.Haus

25 zł dla roboli i 70 zł dla pupilków to kwoty w sam raz dla lemingów...

Oczywiście brutto...

Asasin
@Dr.Haus

Pracowałem w tej plebejskiej firmie za plebejskie pieniądze i podsumować to można jednym słowem...bieda.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 66 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 256 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.