Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Życzliwy

Kiedy wypłata? Przez remont s11 i rolników muszę kupić nową nawigację do mojego starego Peugota.

@Życzliwy

Rolnicy strajkują bo walczą z antypolskim rządem, który sprzedał Polskę korporacją pod pretekstem ASF, oni walczą o swoje nie to co wy. Wy nie potraficie nawet wywalczyć sobie wolnej niedzieli. Powinni zrobić 10 razy większe strajki i zaorać takie korpo jak wasze i reszte takich ośrodków biedy.

Obiektywny
@Kamil

Zawsze mogą sie przebranżowicz na magazynierów. Zapraszamy.

@Obiektywny

Najgłupsza wypowiedź jaką ostatnio czytałem... Czyli według ciebie rolnicy mają pozwolić się zniszczyć antypolskiemu rządowi do spółki z unią anty europejską, zostawić swoje gospodarstwa, przestać produkować dobrą polską żywność, pozwolić przejąć branżę żywieniową korporacją i zatrudnić się jako pachołki w H&M Gądki za psie pieniądze do końca życia spłacając kredyty zaciągnięte na budowanie swoich gospodarstw. Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę że korpo już do końca wam mózg wyżarło. Jak korpo zniszczy rolników to będziesz jadł śmieci z zachodnich korporacji a nie żywność.

Pros
@Kamil

Widzisz, może rolnicy ta cala agrounia, niech założy własną partie i wejdą do Sejmu. Skoro Kukiz mógł, wiesz ze poza konfederatami każda inna parta robi to samo. Swiato poglądowo są różnice ale jak chodzi o podatki i rujnowanie kraju togl9suja tak samo. I ras poseł jest w pis a w kolejnej kadencji w po po akurat jest u władzy. Albo polityk ma poglądy i je wyzjae całe życie alboest sprzedajny i zmienia poglądy jak wiatr mu zawieje, I na kogo głosować jak wszystko jedno i to samo anda czworga

@Pros

Kukiz się skompromitował jak reszta tych pajaców, wielki anty systemowiec który wstąpił do największych aparatczyków post komuny czyli PSL, żenada totalna, Agro Unia już złożyła wniosek o rejestracje partii politycznej ale jak dla mnie to błąd bo ludzie u władzy się zawsze zdemoralizują, niektórzy się dorwą do koryta i będą siedzieć na stołkach a rolnicy zostaną ze swoimi problemami sami. Rolnicy muszą sami się organizować i walczyć o swoje bo żadni politycy im nie pomogą jak sobie sami nie wyszarpią. Podobnie jak wy macie w tych waszych Gądkach, tyle ludzi tam robi a są tak podzieleni i bezradni że nie potraficie sobie nawet wywalczyć wolnej niedzieli, plują wam w twarz a wy udajecie że deszcz pada. Wasze związki nic nie warte to najlepszy przykład tego dziadostwa, stołki są ważne, ludzie się nie liczą, ale hasła na ustach zawsze wzniosłe i szlachetne. Liczą się fakty a nie bajki, a fakty są takie że trzeba walczyć bo jak sobie nie wywalczymy to będą z nas robić zawsze burych osłów.....tak jak z was robią w H&M.

Rzeźnik

Gdybyście sobie dawali rade to byście nie brali zasiłków............................

,......
@Rzeźnik

Jeśli twój wspaniały HM daje ci socjal na święta to też nie bierzesz ? Czy wychodzisz z założenia jak dają to biorę .......więc przestań pierdołić farmazony rzeźnik ....to ty jesteś leming i żyjesz na pograniczu nyndzy ale tkwisz w tym swoim świecie twierdząc że wszyscy są debilami tylko ty jesteś idealny .

@,......

Swoimi komentarzami tylko udowadniasz jakim jesteś lemingiem........................ Pracownik niczego nie dostaje od firmy prywatnej tylko otrzymuje wynagrodzenie za pracę.............................poza tym firma nie przekaże pracownikowi oni grosza więcej niż to co musi. Zasiłki socjalne biorą lemingi, którzy idą zagłosować na polityków, którzy obiecają im pieniądze za darmo. Farmazony to opowiadają tacy socjaliści jak ty w różnych krajach takich jak Kuba, Wenezuela, Korea Północna, ZSRR..........................................

uuuuiiiooo
@,......

Rzeźnik to taka życiowa ..., ma pełno kompleksów i żalu do innych, myśli ze jest najmądrzejszy i taki światowy, a od lat jest w hm i taki inteligent się marnuje. Prawda jest pewnie taka ze nie ma odwagi cokolwiek zrobić z własnym zżyciem. Tylko w Internecie jest odważny bo nie wymaga kontaktu z innymi i niby anonimowo tylko tak umie sobie ulzyc

Rzeźnik

Jak na prawdziwego leminga przystało skończyły ci się argumenty, a moich nie zrozumiałeś.............................................................

,......
@Rzeźnik

Ty tak serio czy z natury taki niby inteligentny pustaczek ????

Mafiozo z Kościana

Liderzy się nie zwalniają tylko ich (usunięte przez administratora) bo się do niczego nie nadają nieudolne tłuki, pójdą do innej firmy to będą zamiatać magazyn albo wrócą po miesiącu przez agencje na śmieciówke bo sobie nie poradzą w prawdziwej pracy. Co do AU to większość tych stanowisk jest niepotrzebna, a niektórzy sobie spacerują po hali całą zmiane. WHP kolejne stanowiska dla (usunięte przez administratora) Za prace niech się wezmą, a nie jedni pracują a inni udają że pracują.

Borsuk

Liderzy wylatują bo to najsłabsze ogniwo tej firmy. W innych firmach brygadzista pracuje i ogarnia robote. W H&M lider ani nie pracuje ani roboty nie potrafi ogarnąć. Jak tam robiłem to pamiętam że liderzy albo siedzieli tylko przy biurku albo łazili na ploteczki po innych działach. Za co oni w ogóle kase biorą ????????????

PPP

Otóż firma wystawia ogłoszenia na pracę od pn-pt, przy czym podczas podpisywania umowy informują, że pracujemy również w soboty i niedziele. Standardowe godziny pracy podane na początku, to 8h,podczas podpisywania umowy dowiadujesz się, że jednak niekoniecznie i może się to przedłużyć. Podczas pierwszego dnia dają buty magazynowe, ale podczas podpisywsania umowy dowiadujesz się, że jednak musisz za nie zapłacić 100 zł,gdy zrezygnujesz wcześniej niż po 168h. Brak możliwości wybrania zmian, nocki płatne tyle samo co za dzień. Podczas pierwszego dnia nie ma możliwości 'spróbowania' pracy, zobaczenia jak wygląda, biorą Cie od razu do podpisania umowy, a gdy mówisz, że nie chcesz, grożą, że Ci za ten dzień nie zapłacą. Wrażenia? Najgorsze, jakie miałem, porównując kilka moich prac. Pisanie w ogłoszeniu innych wymagań, na które zgłaszają się ochotnicy, a potem stawianie przed innym obliczem pokazuje obłudę i fałsz panujący w firmie. Jak można podczas pierwszego dnia zmuszać ludzi do podpisania umowy bez możliwości wzięcia dokumentu do domu i przeczytania treści? Potem okazuje się, że za dzień nieobecności są kary pieniężne, zresztą tam chyba wszystko kosztuje. Zawiodłem się i nie polecam osobom szanującym uczciwość.

Bendżamin
@PPP

Powiem tak... Kiedy ja robiłem w H&M Gądki to z ludźmi którymi pracowałem byliśmy fajną paczką i fajnie się było z tymi ludźmi zobaczyć ale niestety warunki pracy w tej firmie się cały czas obniżają i ludzie zaczęli się po kolei zwalniać aż nasza paczka się rozbiła. W znaczącym stopniu przyczyniło się też do tego niesprawiedliwe zachowanie liderów i koordynatorów. Warunki pracy w tej firmie od początku były tak naprawdę bardzo słabe ale największym atutem dla mnie osobiście byli fajni ludzie ale kiedy ci ludzie się zwolnili to w zasadzie nie ma tam już żadnych plusów. Niestety ci którzy tam zostali to już typowe korpo ludziki bez serca. Jeszcze raz tylko przypomnę że czytajcie dokładnie umowę którą wam podsuną bo tam jest wiele kar pieniężnych i może się okazać że wam zabiorą pieniądze za byle co i będziecie pracować za darmo.

Kowalski
@PPP

Kto by chciał robić w tym całym H&M ie ?????????? Przecież oni tam sobie robią żarty z pracowników już o podejściu liderów do ludzi to nawet nie wspomne. (usunięte przez administratora) Robiłem w Gądkach to wiem co mówie

Borsuk
@Kowalski

Liderzy to najsłabsze ogniwo H&M w Gądkach. Nie polecam pracy tam bo też tam pracowałem i szkoda czasu.

Wrw
@PPP

A napisz przez kogo podpisujesz umowę przez firmę H&M czy przez agencje bo to co mi wiadomo to tylko tak robi tylko agencja i jak chcesz spróbować jak się pracuje tylko można spróbować zrobić jak smakuje dany produkt

@Wrw

Co za różnica czy przez agencje czy nie ????? Przecież agencja musi robić to co H&M od nich oczekuje i to H&M decyduje co mają robić i jak. Agencja tylko wykonuje polecenia więc nie wyjeżdżaj z takimi tandetnymi tekstami jak nie wiesz o co chodzi. Dla H&M wygodnie jest powiedzieć że to nie nasi pracownicy i nie mamy z nimi nic wspólnego jak ze śmieciami. Dziwię się że ludzie przychodzą do agencji a potem kiedyś będą kwilić że nie będą mieć emerytury.

@PPP

Dają umowe śmieciową za małe pieniądze Czytajcie umowę bo jest tam dużo kar pieniężnych za byle co, nie wiem nawet czy są zgodne z prawem ? Koordynatorzy nie wzbudzają zaufania i liczy się dla nich sztuka na rekrutacji. Nie dajcie się oszukać Typowa bogata firma żerująca na biednych ludziach

Wiktor

No w końcu ktoś robi porządki w firmie i ogarnia tych wszystkich au którzy w wiszkosci przypadków no niestety ale nic nie robią, teraz pojawia się nowe osoby które będą faktycznie kompetentne na swoich stanowiskach pracy, trzeba umieć walczyć o swoje a nie łazić z dumą bo się ma kamizelkę która wiele nie znaczy jak się okaże już niebawem...

Pros
@Wiktor

Możesz bardziej rozwinąć o co chodzi, dkugo mnie nie było w pracy, a to co napisałeś zaciekawiło

Wiktor
@Pros

Może w końcu po prostu w firmie zrobi się porządek będzie lepsza organizacja pracy i ludzie nie będą się szwedac z kąta w kat, chodzi o dobro Naszej firmy żeby każdemu lepiej się pracowało. Oby system usprawnił się jeszcze lepiej a będzie to miejsce w którym warto pozostać na dłużej

........
@Wiktor

Bierz połowę z tego co ci lekarz zapisał .

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kamil

H&M to zwykła korpo bieda dla Polaków Moja ocena tego miejsca to 1 na 5 Ocena zarządzających tym miejscem to 0 na 5

Płaczek
@Kamil

Jesteś byłym advancem, którego zdegradowano do pracownika ?

@Płaczek

Jesteś nieudolnym liderem z H&M ?

Bendżamin

Robiłem w Gądkach jakiś czas temu i mogę w kilku słowach podsumować tą przygodę. H&M to małe pieniądze przy bardzo niekorzystnym systemie pracy w dzień i w nocy + niedziele, święta i soboty, które są standardem w tej firmie. Oczywiście w te święta, soboty i niedziele pracownik robi za darmo bo firma nic nie zapłaci. Dużo ludzi robi na umowach śmieciowych na typowym wyzysku. Usprawiedliwiają się agencją, ale przecież zawsze znajdzie się dobry powód żeby z pracownika zrobić muła. Ta firma jest dobra dla staruszków co chcą sobie dorobić do emerytury albo dla studentów psychologii, socjologii, ufologii i takich podobnych kierunków dla fachowców. Czytajcie dokładnie umowę, którą wam podsuwają bo tam jest zawarte wiele kar pieniężnych za byle co.

Rozżalony

W tej firmie nikt nie dba o pracowników. Liczą się tylko liczby i wyniki a pracownik to tylko jeden z kolejnych loginów. Firma nie inwestuje w rozwój pracowników. Jeszcze trochę i będzie zatrudniać wyłącznie agencję bo po co im zwykły pracownik który tylko generuje koszty. Gdzie są związki, nikt tego nie widzi? A co z pracownikami zatrudnionymi na śmieciówkach, którzy z miesiąca na miesiąc zastanawiają się czy będą mieć pracę bo co miesiąc dostają obietnice że może was zatrudnimy? Nikt tego nie widzi nikt o tym nie mówi...

@#
@Rozżalony

Zawsze możesz iść do DHL...

@Rozżalony

Nie ma czegoś takiego jak pracownik na śmieciówce.................oni nie są pracownikami w świetle prawa..............................to są tzw. zleceniobiorcy. Taki zleceniobiorca nie ma praw wynikających z Kodeksu Pracy, ale nakazuje się mu pracować jak na umowie o pracę. Na umowie śmieciowej nie liczy się ludziom staż do emerytury....................pieniądze wpływają do tzw.ZUS ale danej osobie nie należy się emerytura. To takie nieformalne wydłużenie wieku emerytalnego. Podstawowe pytanie brzmi: Co ci ludzie na śmieciówkach jeszcze tu robią ? Na śmieciówkach to tylko Ukraina czy jakieś takie powinny być zatrudnione, a ludzie sami są sobie winni że się na to godzą. Co do związków to tylko jedno: LIKWIDACJA

@Rzeźnik

Po co ludzie tkwią na śmieciówkach? Bo co miesiąc mają obiecaną umowę o pracę! Tylko finalnie nic z tego nie wychodzi

@Rozżalony

Blisko hm otearl się nowy magazyn, rekrutują na umowę o pracę, co ludzie ba smieciowce robia w hm skoro mogą isc gdzie indziej na lepszą umowę i sobie trochę sytuację poprawic, jesteście wierni agencji jak psy jak z niektórymi rozmawiam to boją się ze taki pan z agencji juz ich zatrudni jak im się nie uda np w dhl. Z góry zakładacie ze gdzies indziej nie dacie rady i siedzicie w hm na śmieciową h. Znacie ploty ze od grudnia znow 2 zmiany mają być a wiecie co to znaczy dla sgencji

@Memiczny

Na śmieciówkach pracują nie tylko ludzie zatrudnieni w agencjach. Na śmieciówkach zatrudnieni są ludzie przez HM, są to osoby na umowę zlecenie, i to im co miesiąc obiecuję się umowę o pracę.

@Rozżalony

Raz, drugi obiecali i co? Weź się w garażu i idz np do firmy obok gdzie od razu dostaniesz umowę o pracę na 3 miesiące potem pewnie rok i może czas nieokreślony. Hm jeszcze dkugo nie wznowi rekrutacji na szeroką skalę, szanse mają vi co złożę z uz na advenced użerać byl taki przypadek, nie żyj złudzeniami bo za 10 lat ciagle bedziesz na zleceniu

@Rozżalony

Dlaczego tyracie na śmieciówkach ???? Bo jesteście korpo młotami do roboty i tyle. Korpo zrobi z wami co zechce a wy będziecie narzekać i patrzeć bezsilnie. Nawet wasze związki zawodowe z was robią młotów. Zdaliście się na łaske korpo i to są skutki.

T 1000
@Rozżalony

Pracownicy, którzy mogli i może nawet próbowali coś zmienić na lepsze w tej firmie już tu nie pracują. Teraz zostali tylko tacy całkowicie podporządkowani korpo i zgadzający się na korpo biede tacy co tylko potrafią gadać i narzekać bo korpo tylko takich chce.

STRAJK

Trwa jeden z największych strajków ostatnich lat - strajk generalny w zakładzie przemysłowym Paroc w Trzemesznie. Strajkują wszystkie zmiany, determinacja załogi jest ogromna. Władze firmy chcą za wszelką cenę zdusić ten strajk poprzez nacisk psychologiczny i ekonomiczny. Dlatego potrzebne jest natychmiastowe wsparcie dla strajkujących koleżanek i kolegów z Paroca. Gorąco więc apelujemy o zasilenie zbiorki na rzecz strajkujących w Parocu. Liczą się nawet najmniejsze wpłaty. https://zrzutka.pl/fbgwhs

@STRAJK

To jest jedyne co wy potraficie zrobić w związkach.....................zbierać pieniądze. Proponuję wam żebyście się zabrali do pracy i sobie zarobili kase. Pieniądze biorą się z pracy.....................a nie z zasiłków i składek. Zastanówcie się ile zarabiają pracownicy w tamtej firmie, a ile w H&M Gądki i wtedy doznajcie refleksji gdzie powinien być strajk ?

Opzz
@STRAJK

Ej perfumiarz daj ze swoich .....naszych już dość ograles i nabiles w butelkę.Hamuj zapędy i weź się do swojej roboty a nie wspierasz innych ,dbaj o to co masz bo ci krzesełko spod(usunięte przez administratora)ucieknie .

memiczny
@Opzz

No własnie może by tak cos w hm ruszyć, chce mieć członków w zwiazkach to może niech pokaze ze cos robi i dziala. Wtedy bym sie zapisał by wesprzec, a tak to w obietnice nie wierze

Opzz
@memiczny

Jeden wielki CZŁONEK z tego wszystkiego ..... wierzysz w elfy ....uwierz w ich pr....robotę .

@memiczny

Pato-związki w H&M organizują wsparcie i zbiórke pieniędzy dla pracowników w jakiejś obcej firmie żeby ci obcy pracownicy z obcej firmy dostali podwyżki, a w H&M nie potrafią nic zrobić. Przypuszczam, że ci obcy pracownicy i tak zarabiają więcej niż w H&M. Z jakiej racji mamy im pomagać ? Czy oni nam pomagają ? Czuje tu gruby wałek... O co tu chodzi ?? Aha sorry, zapomniałem...chodzi o kase, chodzi o to żeby ludzie dali im kase. To szukanie naiwnych roboli. A władcy na stołkach siedzą i bajki piszą. Czy znajdą się jeszcze jacyś naiwni ????????????????????

@Mafiozo z Kościana

Powiedz to w twarz prowadzącym związki w hm, a nie narzekasz w internecie, można by isc tam zbiorowo i się zapytać w OPZZ i sol8darnosci

SiP

Ja cały dodatek przelalem w ramach pomocy ... :(

Mochito
@Memiczny

Solidarności to jest pikuś .....co mieli zrobić to już zrobili teraz działają cicho i bezszelestnie ....mafii szukaj gdzieś obok ......tam dopiero zaczynają się machlojki kłamstwa i wyłudzenia no i na porządku dziennym zastraszanie .A teraz jeszcze chce imbecyl wpłat na konto poszkodowanych z innej firmy .To już jest szczyt .Czas chyba wypisać się z tego grajdolu i proponuje to innym ......są czy ich nie ma nie zmieni naszego dnia codziennego .

@Memiczny

Bądź poważny człowieku. Po co miałbym iść do związków się pytać o cokolwiek ? Jak ktoś ma olej w głowie to się wypisze z tego Patolewa i wszystko. W tej firmie tak naprawdę nie ma związków tylko jakieś dziwne osoby, które żyją na koszt roboli z hali. Płaszczą tyłki i nic nie robią oprócz szukania naiwniaków. Przypuszczam że firmie pasuje to że utrzymują takie pseudo związki co nic nie mogą i nic nie zrobią.

@Mafiozo z Kościana

Co mają robić skoro utrzymuje je firma ? Grają tak jak zagra im pracodawca .Śmieszne i tyle.Zastanawia mnie fakt że jednak są ludzie którzy jeszcze wierzą w ich moc hahaha jestem zdania że związkowcy powinni wrócić na produkcję by poczuć jak to jest ......

aaaaaaaa

którego dnia wysyłana jest wypłata?

Tiki
@aaaaaaaa

Od 10 do 15

Adixas

Witam, nie otrzymałem na konto wypłaty, co mam zrobić i do kogo sie zgłosić?

@Adixas

W H&M nie pracuje się dla pieniędzy....................

Iga

Czy zapisanie do związków coś daje ??

.....
@Iga

Taaaa stracisz tylko pieniądze ,będziesz nachodzona i irytowania telefonami od przedstawiciela rudej rasy .. ....nie polecam .

@Iga

Związki są tylko dobre jak chcesz kupić perfumy..............ale nie musisz się zapisywać..........chyba że chcesz, to wtedy musisz lecieć do Egiptu i tam klęknąć przed przewodniczącym korpo biedy i poprosić o dołączenie w poczet dawców składek.

Rzeźnik

Żadną marką...........ale ich eliksiry są wyjątkowe.........sprawiają, że ludzie tracą rozum i przekazują swoje własnoręcznie zarobione pieniądze na rzecz nierobów w biurach, którzy brzydzą się pracą.

Motloch
@Rzeźnik

Widzisz siedzi w biurze bo w czasach szkolnych ciężko pracował i się uczył. Ty bimbales obie w szkole i musisz tyrać fizycznie

@Motloch

Gdybym miał tyrać fizycznie w H&M Gądki to już dawno bym tu nie pracował. Jak już tyrać to za prawdziwe pieniądze. Niestety pan Morawiecki ma dla was inny plan...............Nowy Wielki Plan

Matylda
@Motloch

Co robił ? Jedyne co robił to ukrywał się przed kolegami którzy wyśmiewali i nabijali się z imbecyla .......uczyć się nie uczył bo tyrał jak inni w magazynie szukając rozwiązania jak nic nie robić i zarobić i znalazł .....związki .... założę związki .....zrobię ludzia (usunięte przez administratora)z mózgu i będę panem .........będę rządzić i straszyć ludzi jak mnie kiedyś silniejsi i bardziej rozgarnięci .I tym oto sposobem geniusz nieróbstwa jest Panem lemingów z H&M ......jedzie za ich kasę na wakacje ,robi sobie szkolenia wyjazdy i tankuje auto .Tyle na temat wykształcenia tego typa (usunięte przez administratora)

@Matylda

Zawsze się zastanawiałem jaki tak naprawdę odsetek w Polsce stanowią osoby o IQ poniżej 90 punktów ? Tu nieoczekiwanie przyszła na pomoc TVP................usłyszałem właśnie, że 17 mln. ludzi z polskiego społeczeństwa przyjęła już testowany preparat medyczny. Imbecyle się wyczerpali i korporacje teraz nie wiedzą co zrobić ?

memiczny
@Rzeźnik

Rzeźnik ty masz niewiele mniej niz 50 iq , jakbys miał więcej juz by cie w hm nie było. A tak trwasz i trwasz wierny swojej korporacji

@memiczny

Widzę, że też należysz do tej grupy 17 mln. Korpo będzie z ciebie dumne. A teraz maska na twarz i do roboty.

@Rzeźnik

U rzeznik znowu jak mantrę powtarza jakie korpo zle, jaki on "mondry" a sam robi w korpo za miskę ryżu i próbuje się dowartościowywać w internecie bo myśli że jak internet to anonimowy jest. No Ig bardzo bardzo wysokie, pytanie co rzeznik ma większe Ig czy ambicje oto jest pytanie

Tobi
@memiczny

Gdybyś ty rzeźnik w połowie był tak mądry jak jesteś głupi to świat by zyskał ....a tak no cóż tkwisz w tym gów$$$$ jak wielu innych .

Antek

Mam doświadczenie w pracy w różnych międzynarodowych korporacjach, ale to czego doświadczyłem tutaj to jest wyższy poziom dziadostwa. H&M Gądki to stan umysłu. I to takiego, który wymaga pilnej interwencji psychiatry, bo dzieje się tu bardzo źle. Fatalne zarządzanie, zapatrzona w siebie kadra, której wydaje się, że ustala światowe standardy, gdy bliżej im, co najwyżej, do poziomu Pcimia Dolnego. Najważniejsze jest podkreślenie, kto tu rządzi, a jeśli nie idzie po dobroci, to zarządza się z pozycji siły. To miejsce, gdzie nie ma miejsca na zaufanie, jest stała kontrola i narzucanie właściwej wizji nawet specjalistom, którzy znają się najlepiej na temacie. Żałuję, że się tu zatrudniłem, bo zmarnowałem tylko czas i czuję, że cofnąłem się w rozwoju przez konieczność obcowania z miejscem tak bardzo oderwanym od rynkowych standardów. Jeśli jesteś osobą, która będzie pracować w biurze i szuka opinii o H&M Gądki to naprawdę musisz mi zaufać - nie idź tam. Będziesz żałować. Oszczędź sobie wyrzutów sumienia i czasu poświęconego na szukanie nowej pracy po kilku miesiącach.

@Antek

Jakiego zaufania spodziewałeś się po korpo, które dostaje grube kary za inwigilacje swoich własnych pracowników ? Podobnie jak korpo farmaceutyczne, które dostało grube kary za prowadzenie ekspernymentów medyczych na dzieciach w Afryce. Teraz sprzedaje preparaty pseudo medyczne w Polsce, a politycy przekazują im potężne pieniądze. Korpo to nawet nie firmy.....................to już komunizm.

JJJ

(usunięte przez administratora) zwrotu pieniedzy do dziś nie mam. Nr konta dodany, informacje też. Punkty od razu wiedzieli żeby zabrać i oznaczyli sobie że zwrot już był. Płakać się chce nigdy wiecej nic tam nie kupie

@JJJ

Jak powtarzają nasi liderzy.............nie musisz tu być, nikt cię tutaj nie trzyma.........................

Dżony

Ta firma to typowa korpo bieda za(usunięte przez administratora) Normalni ludzie to już uciekli z tego czegoś. Zostali tylko tacy co się nie potrafią w życiu ogarnąć.

Masallah

I jeszcze dodam że przez agencję więcej tej pracy nie ma niż jest też praca na tel to żadna prac piprostu się nie opyla nie za taką kasę szukają jeleni..

Zycie

Pracuję tu od niedawna i mam bardzo ważne pytanie. Czy jeśli nie jestem w stanie iść następnego dnia do pracy to mogę napisać i mi to usprawiedliwią czy odciągną mi kare?

@Zycie

Czy wy naprawdę jesteście tak ograniczeni ??? Weź zadzwoń do swojego maśloka z agencji i się zapytaj co i jak ? Cały dzień trzymasz telefon z facebookiem a nie potrafisz wykonać jednego telefonu ? Ile ty masz lat ??....10 ?? Czytałaś umowę którą podpisałaś ?? Czy podpisujesz umowę w ciemno bez czytania ??? Nie dziwię się że was tak robią w bambuko !!!

Agness

Wczoraj robiłam zakupy chcę pochwalić p.Adriannę która pracuje przy kasie z Galerii Bałtyckiej za bardzo miłą obsługę, świetna dziewczyna, bardzo pomocna , miała i uprzejma, natomiast pani z przymierzalni to za karę tam pracuje brrrr...... pozdrawiam p Adriannę

@Agness

Przemiła pani Adrianna leje na twój wpis bo go nigdy nie przeczyta. Naucz się że to forum DC H&M Gądki do obsługi zdalnej, a nie jakieś sklepy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Kuku

Haha bida ? Ojej mi Nie trzeba Ewelina zarabiam zacnie hahhaha

Dżony

I to napisał łeb z korpo biedy Ty na pewno masz ciekawe życie w korpo, zwłaszcza w niedziele, w soboty, na nockach, w święta a to za miseczkę ryżu. Opowiedz trochę o swoim fascynującym życiu Pewnie jesteś przygłupem z szypingu

Plebejusz
@Dżony

Na szypingu mają fajne bo mogą chodzić na papierosa kiedy chcą :)

@Plebejusz

To faktycznie mają bardzo fajnie, to przywilej godny przygłupów z korpo biedy. Jak jeszcze tam robiłem to wysłali mnie na szyping ale jak miałem do czynienia z tymi nierobami tam to powiedziałem liderowi że jak mam tam chodzić i pracować za tych młotów co tam siedzą to nie ma opcji żebym tam chodził. Zdziwiłem się bardzo że mój lider nie protestował bo sam wiedział że na szypingu te lenie tylko saport biorą żeby się obijać mogli. Podobno kiedyś jakaś grupa chłopaków co chodziła tam na saport się sprzeciwiła bo nie dali z siebie robić baranów. Potem tylko Ukraińcy już tam chodzili.

Barbaro Ł.przestań obgadywać ludzi jak można być takim czlowiekiem miałam operacje przetoczoną krew

@brak

Barbara Ł z worka oczywiscie moje operacje a twoja choroba jest cos innago

No Nick

Widzę, że ta firma to nadal jeden wielki zbiornik z fekaliam (szczególnie jeśli chodzi o zarządzających), ludzie jeśli tylko macie okazję, uciekajcie, pozdrawiam, były pracownik

Januszek
@No Nick

A tam zaraz że fekaliami ja jestem na shippingu i sobie bardzo chwalę siedzę sobie przy biureczku i pracuje na telefonie to prawie jak zdalna praca elegancko nie mam problemów jestem zadowolony na papierosa mogę iść kiedy chcę mój lider jest kochany bardzo pomaga nam w pracy żartujemy sobie z agencji jak trzeba to razem poganiamy chłopaków na załadunku bo są leniwi i czasem normy nie robią,nasz lider to prawdziwy wódz bo kiedy razem gramy to on zawsze nas ogrywa, kocham tą firmę bo tu jestem gościem

@No Nick

Robiłem w tej korpo biedzie to wiem co tam jest i faktycznie ten komentarz to prawda. Fekalia to zarządzający tam mają zamiast mózgu i wylewają im się z każdym słowem. Oczywiście byli też spoko liderzy, ale już ich tam nie ma.

AU
@Januszek

Najwięcej na szipingu pokemonów złapałem :) W innych częściach magazynu znacznie mniej jest :(

@AU

Na shippingu są tylko pokemony i to takie prymitywne, żadne inne stworzenia się tam nie zapuszczają.

@No Nick

Jakiś czas temu robiłem w H&M Gądki no i sobie znalazłem lepszą robótkę i tak się zastanawiam, że ci co tam siedzą po kilka lat to jak oni mogą robić za taką żałosną kase ? Oni tam zarabiają tyle na miesiąc ile ja teraz zarabiam w 10 dni + trochę nadgodzin bo zawsze mam płatne oczywiście. Nawet w święta robią i nic z tego nie mają, jak jeszcze tam byłem to się cieszyli że 50 zł podwyżki dostali, to ja za jeden dzień nadgodzin dostaje 200 do ręki. Tam faktycznie robią z pasji bo kasy z tego nie mają. Na miejscu tej firmy to bym im nie dał żadnej podwyżki bo i tak by robili.

VTX
@Dżony

Taaaa Jasne, dali ci 8 tyś hahaha, ale sciemniacz , ludzie to muszą takie bajki pisać żeby się lepiej poczuć.

@VTX

Skąd wziąłeś 8 tyś ??? Wasze ochłapy to 2 400 na miesiąc czyli 2 400 razy 2 to = 4 800 oczywiście z nadgodzinami na które sobie czasem idę ale tylko w sobote do 13:00, żadnych niedziel i trzech zmian. Nie dziwię się że jesteś skazany na korpo biede bo nawet przekalkulować sobie wynagrodzenia nie potrafisz. Maska na twarz (usunięte przez administratora) i na pole.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 483.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 67 to opinie pozytywne, 97 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.