Opinie o Linpac Packaging Production Sp. z o.o. w Bukowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Linpac Packaging Production Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Linpac Packaging Production Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linpac Packaging Production Sp. z o.o. w Bukowice

interesariusz71

Trochę głośno trochę gorąco ale nie jest jakoś dramatycznie. Jeśli ktoś chcę tam pracować nie widzę przeszkód. Głównie zatrudniają tam na stanowisko pakowacza, praca prosta. Problem jest z Ludzmi, którzy tam pracują. Jest tam Pani od rekrutacji(usunięte przez administratora). Pani jest niewychowana, ma skandalicznie podejście do Ludzi. Byłem światkiem rozmowy tej Pani z Osobą, która ewidentnie miała jakieś trudność z mówieniem, nie mogła się wysłowić (usunięte przez administratora) Pani (usunięte przez administratora) w sposób prymitywny potraktowała tę Osobę. Mówiąc z wywyższającym się tonem cyt. Proszę najpierw pomyśleć co Pan chcę powiedzieć i dopiero do mnie przyjść.   Pod czas rozmowy kwalifikacyjnej Pani (usunięte przez administratora) zadaje nielogiczne pytania na przykład: kiedy przyjechałem za granicy, czy teraz odpoczywam. Jednoznacznie brak tej Pani przygotowania, do pełnionych obowiązków. Gdy coś mówi bardzo wydłuża swoje wypowiedzi, jest to niespotykanie męczące. Prosty Człowiek chcę iść do pracy na stanowisko pakowacz, a Pani (usunięte przez administratora) z jakąś swoją efekciarską manierą poczynia sobie jak by zatrudniała kogoś na stanowisko Prezesa lub innego Dyrektorka. Daję pozytywną ocenę z szacunku do Ludzi, którzy tam uczciwie na codzień pracują.

Bożena
@DD

Dobrze wnioskuje, że miałaś tylko jedną rozmowę? Powiesz ile ona trwała i czy to była rozmowa online? Co do tych grafików, to ile zmian było i jaki był system przychodzenia do pracy? O autobusach, masz na myśli, że organizowali transport dla pracowników do pracy? Skoro oferowali szkolenia, to rozumiem, że była możliwość rozwoju i awansu?

Są może nabory na magazyn? Widzę tylko starsze oferty pracy. Podstawiony jest bus pracowniczy? Piszą ze jest darmowy transport. A jeżeli ktoś chce dojeżdżać autem zwracają jakąś cześć do wypłaty?

K. Nowy wpis

Mógłbym polecić tą firmę jako miejsce pracy gdyby nie jedna dziewczyna z działu HR. Wszystkich pracowników a szczególnie tych niższego szczebla traktuje z wyższością i złośliwością. Dowiedzenie się czegoś odnośnie własnego wynagrodzenia czy warunków umowy graniczy z cudem

Nowy wpis
@K.

To akurat jej musisz pytać? Nie ma innych osób w HR z którymi możesz pogadać o umowie czy wynagrodzeniu? Ogólnie atmosfera z innymi ludźmi ok? Pytam bo mają teraz ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z węgierskim i chciałem aplikować. Tylko zależy mi na w miarę przyjaznym otoczeniu. Da rade się dogadać z pracownikami?

K. Nowy wpis
@…

Kiedy ja tam pracowałem jeszcze w zeszłym roku to HRze były tylko dwie dziewczyny. Jak trafiles na tą miłą to spoko ale jak na tą drugą o której mówię to nic nie dało się załatwić. Reszzta pracownikow raczej spoko ale komunikacji między działami mogłaby być lepsza

@

Nie polecam tej firmy córka tam niedawno pracowała ledwo 2 tygodnie wytrzymała . Zero jakiejkolwiek organizacji nie ma ludzi do pracy poganiają młodych z jednej maszyny do drugiej , maszyny co chwilę się psują każdy co innego każe robić zwariować idzie . Każą po 2 tygodniach już być samemu przy maszynie i jakieś dane na komputerku wpisywać , gdzie nikt nic nie powiedział ani nie wytłumaczył co i jak wpisać mają wszystko gdzieś żeby pracownikowi cokolwiek wytłumaczyć przeszkolić masakra co tam się dzieje jeden chaos i (usunięte przez administratora)

Anonimowy użytkownik
@@

Nie polecam po pół godziny stwierdzili że się nie nadaje nie pokazali nic a jak się pytałam to olewali to

@Anonimowy użytkownik

I co dalej? To było jak już Cię zatrudnili czy po prostu podczas spotkania dostałaś jakieś zadanie? Co miałaś zrobić, możesz dokładniej o tym napisać? Mam jeszcze prośbę, dasz znać na jaką umowę zatrudniają?

interesariusz71

Emil
@interesariusz71

Jak praca prosta to i rekrutacja nie powinna być aż tak wymagająca jak piszesz? A relacje z innymi ludźmi i są ok? Można się dogadać i liczyć na jakąś pomoc albo wdrożenie na początku pracy? Nowi nie są zostawiani samym sobie?

DD
@interesariusz71

Ja to mam inne odczucia. pracowałam tam coprawda tylko 2 tygodnie, bo praca była za ciężka dla mnie, ale sama rozmowa rekrutacyjna była naprawdę spoko. Pani Agnieszka super miła i konkretna! Prawda ze dużo informacji jak na początek, ale za to dowiedziałam się od razu o grafiku, autobusach o tym ze są stworzone szkolenia do podwyżek , dostałam tez czas na zastanowienie się , i tez mogłam wejść na hale. Co do samej pracy to racja ze gorąco, podobno tak jest tylko w lecie a później już spoko. No i umowa przez agencje.

Bożena
@DD

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Linpac Packaging Production Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jaka jest umowa w firmie Linpac Packaging Production Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Heniek

Rozmowa o pracę odbyła się w taki sposób że zaproponowano mi zatrudnienie przez pośrednictwo pracy ,Nie polecam

Lidia

A co jest złego w tym, że pracownik jest zatrudniony przez Agencję? Jakie są tego wady? Jest jakaś niższa pensja, niż gdyby pracownik był zatrudniony przez firmę? :/ Czy może chodzi o coś innego?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Linpac Packaging Production Sp. z o.o.. Poszukiwani są Inżynier Utrzymania Ruchu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Robson

Dziś rozmawiałem z panią z rekrutacji odnośnie tego stanowiska. Mało informacji, dużo obiecanek.

Tomasz
@Robson

A skąd wiesz że to tylko obiecanki? Nie dają gwarancji na umowie tylko ustne ustalenia co do warunków? Bo tak cię zrozumiałem. Weź wyjaśnij.

Olooollllll

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy ?

Tomasz
@Olooollllll

Nie widziałem żeby coś aktualnego rzucali do sieci. Wcześniej szukali magazyniera ale to już nieaktualne. Ciebie jaka praca interesuje. Na pracownik fizycznego czy coś wyżej?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Linpac Packaging Production Sp. z o.o. na stanowisku Elektryk? 11 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Daro

Jak elektrycy uciekają to już wiesz jak jest

Edyta
@Daro

To znaczy, jak jest? Te zwolnienia to chodzi głównie o kwestie pieniężne, czyli to o czym pisałeś? Co z atmosferą i formą zatrudnienia? Dawno nie było tutaj konkretniejszych wypowiedzi, ale jeżeli się pojawiały to też negatywne i dobrze byłoby wiedzieć, czym to jest spowodowane na ten moment...

widzę, że nie tylko ja się zainteresowałam pracą w firmie. ;) wiecie może ilu przedstawicieli handlowych teraz jest zatrudnionych i czy byłaby opcja na przyjęcie się? ciekawa bym była czy coś dorzucili do benefitów, bo kiedyś to na opiekę i multisport można było liczyć. była wtedy opcja współpracy na uop czy można ewentualnie ugadać się na b2b? pracuje ktoś tak?

Konrad

Witam jak wyglądają struktury utrzymania ruchu ile osób itp kierownik czy w porządku i kompetentny?

Jakub

Czy obecnie firma prowadzi rekturacje na jakie zarobki może liczyć pracownik fizyczny Jakie w tej firmie są zmiany pracy

Były pracownik Johnny
@Jakub

Witam serdecznie. Jako pakowacz na początku masz płaconą stawkę zbliżoną lub taką samą jak najniższa krajowa - bo na początku jesteś zatrudniony przez agencję. Potem jeżeli firma zatrudni Ciebie u siebie na okres próbny to stawka zmienia się o 2-6 zł - w zależności od niejasnej matrycy umiejętności, której teoretycznie podlega każdy pracownik związany z produkcją, a w której tak naprawdę liczy się Twoja znajomość z kierownikami, którzy na dobrą sprawę nie mają czasu na przyglądanie się swoim pracownikom i ocenianiu ich zdolności(to hermetyczny świat). I na tym kończy się Twoja stawka jako pakowacz. Operatorzy maszyn mają lepiej płacone stawki godzinowe, ale w grę znów wchodzi enigmatyczna matryca umiejętności i dziwne zaszeregowanie pracowników, które nijak się ma do rzeczywistych umiejętności zatrudnionych. Rozdawane były paczki dla dzieci w okresie grudniowym oraz dla chętnych karnety na basen w Brzegu Dolnym (imienne, ze zdjęciem). Do końca nie wiem jak funkcjonował fundusz socjalny, bo jedna z byłych księgowych twierdziła, że takowego w zakładzie nie ma; kilka miesięcy później otrzymałem z w/w funduszu wsparcie na leczenie. Pracujesz po siedem dni w tygodniu; np: sob -niedz-pon :nocna zmiana (22-6); wt-śr: dwa dni wolnego (jeden dzień wolny odsypiasz tak naprawdę); czw-pt: pierwsza zmiana (6-14); sob-niedz- pon: druga zmiana (14-22); wt-śr: nocna zmiana (22-6); czw-pt: wolne ...i tak w kółko. Większość świąt pracujących i tak naprawdę nie masz płaconego dodatku za to. Boże Narodzenie i Wielkanoc zazwyczaj były wolne, a i to zależne było od zamówień towaru. Praca ciężka, monotonna: stoisz po 8h przy maszynie produkcyjnej, która teoretycznie musi produkować non-stop (strasznie wpatrzeni są w wydajność maszyny), a w praktyce sypie się od ciągłego eksploatowania, niedoróbek i napraw w biegu. Jeżeli angażujesz się w pracę, zależy Tobie na wynikach i jakości, to licz się z tym, że na przerwę nie wyjdziesz. Praca w hałasie, uzależniona od tempa maszyny, w wysokich temperaturach. Częste przezbrojenia maszyn, zmiany produktów ( co jest utrapieniem dla pracowników i operatorów, generuje koszty, marnuje czas; ale takich mają wyrobionych ludzi od zamówień - miernych, ale wiernych). Siada brak komunikacji na poszczególnych stopniach i na dobrą sprawę kadra menadżerska nie wie, co się wyrabia w zakładzie. Jeżeli jesteś tam, bo chwilowo nie masz zajęcia, to dobre miejsce by sobie zarobić, bo ostatecznie w systemie siedmiodniowego trybu pracy w miesiącu wyrabiasz mnóstwo godzin (warto przy okazji sprawdzać sobie rzeczywisty stan paska z wypłaty, bo kadry stosują kreatywny system naliczania płacy). Natomiast jeżeli do pracy podchodzisz odpowiedzialnie, liczysz się z zakładem, jego rozwojem, chęcią przysłużenia się - zapomnij o tym miejscu. Słyszałem, że ostatnio wszedł tam nowy inwestor (nie znam szczegółów). Może za jego czasów coś się tam poprawi?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były pracownik Johnny

Witam serdecznie. Niestety nie. Jesteś zatrudniony najczęściej przez agencję, a dopiero po okresie trzech miesięcy/ 6 miesięcy/ roku, jeśli wytrzymasz przy charakterze pracy ciągłej przy maszynie produkcyjnej, w wysokich temperaturach, po 7 dni w tygodniu, zmianowej, możesz liczyć na umowę. Ten opis dotyczy osób tzw. pakowaczy. Natomiast osoby zatrudnione do pracy na magazynie, jako wózkowi, elektrycy i mechanicy zatrudniani są przez Linpac. Osobiście nie polecam zakładu. Praca ciężka, nie doceniana, mało płatna. Kadry menadżerskie niekompetentne, panuje nepotyzm. Odnosiło się wrażenie, że są tam tylko po to, by brać pieniądze co miesiąc za siedzenie na stołówce. Teraz zakład zatrudnia głównie osoby z Ukrainy. Nie mam nic przeciwko zatrudnianiu obcokrajowców, ale za cholerę nie mogę pojąć jak można brać do pracy, w której tak łatwo o uszczerbek na zdrowiu, osoby, które nie potrafią nic kompletnie powiedzieć w języku polskim. Reasumując: bardziej dojrzała, wykształcona i odpowiedzialna kadra kierownicza uratowałaby tam sytuację.

Gosc

(usunięte przez administratora) stoję od 5 rano jeszcze nie wjechałem na zaklad żeby zaladować tira niema magazynierów jeden jakiś powolny zamulony. Niema co jesc do wolowa też kawałek kolejek pełno jeszcze tyle dobrze że stoi auto w lesie z jedzeniem ze zabki są cpn że można coś zjeść ale też trzeba czekać szok co się dzieje ostatni raz mój wyjazd żegnaj linpac

Kaczka

Firma nie szanujaca czyjegos czasu. Czas oczekiwania na zaladunek 6 godz. 28.11.19 od 13.40 do 19.50. Nastepna firma kolesi dzwoniacych do magazynierow i wiazd z marszu pod rampe. Stojac pod rampa przyjezdza zaprzyjaźniony kokega i ja czekam a jego laduja. Omijac szerokim lukiem .

Zły
@Kaczka

Masz racje. Omijać i pluć przez lewe ramię żeby tu (usunięte przez administratora) nie wrócić więcej. Porażka totalna

Witam . Na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego na okresie próbnym jaka podwyżka po 3 miesiącach . ? Praca jest w systemie czterobrygadowym ? Jeśli tak czy to jest ruch ciągły święta wolne ? Czy wyciągają z pracownika jak najwięcej ? Jak z atmosferą w pracy ?

Jacek

Szkoda, że nikt z pracujących w firmie osób nie zostawił na wątku informacji o pracy i atmosferze. Warto aplikować?

Robertt

Czy są zniżki dla pracowników?

Jonasz

Idealnie może nie jest ale gdzie jest? Spoko firma i praca tylko trzeba pracować.

Osoba zewnętrzna

Firma to jedna porażka. Dziwię się że ta firma jeszcze funkcjonuje. Powinny zostać wprowadzone działania korygujące. Kierownictwu brakuje bardzo dużo kompetencji. Jesteście nawet gorsi od Amazon.

Zostaw merytoryczną opinię o Linpac Packaging Production Sp. z o.o. - Bukowice

• Jak się pracuje w Linpac Packaging Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linpac Packaging Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linpac Packaging Production Sp. z o.o.?

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 39
    56-120 Bukowice

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.