Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o

Bukowice

Opinie o Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o

kubus244 2009-01-12 16:43:47
Słowa kojarzące się z Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?10pln
Najbardziej podobało mi się w Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o:
Najbardziej nie podobało mi się w Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o:
... 2015-07-26 18:38:20
Pracowałem w Linpacu przez okres 2 miesięcy i wspominam ten czas bardzo dobrze . Atmosfera w firmie jest bardzo dobra , nikt nigdy mnie nie poganiał , nie używał wulgaryzmów ani obrażał . Ludzie tam są bardzo sympatyczni i wiele razy mogłem liczyć na ich pomoc (szczególnie na początku).Szatnia oraz jadalnia są w bardzo dobrym stanie , mozna tam spokojnie zostawić rzeczy oraz zjeść.Jedyny minus tej pracy był taki że pracuje się tam 7 dni w tygodniu i dopiero po tym czasie jest 2 dni wolnego .
Mat 2016-04-27 22:40:25
Buuhhaa !! Tam jest taka rotacja ludzie sie sami zwalniaja praktycznie co 2 tyg , prosze nie pisz karierowiczy limpakowski pewnie pracujacy w biurze ze tam jest ok czy atmosfera jest spoko hehehe
Wydymany przez lin pack 2016-12-08 04:21:48
Super firma,szkoda tylko,że zapominają o opłaceniu faktur za transport ich wyrobów.A mają ma to aż 45 dni.A zagrywka z pośrednikami na zlecenia transportowe-na poziomie firmy nastawionej na wyślizganie wszystkich wokół i na każdą kwotę.
Sprzedam ich zaległe faktury.506428979
Wydymany przez lin pack 2016-12-08 04:22:32
Sprzedam ich zaległe faktury.506428979
Mat 2016-12-11 08:47:31
Tam wałki w transporcie były są i będą kiero tej firmy klepie hajs Z kolega ze szkoły który ma dobrze prosperujaca firmę transportową z Kamieńca i na lewych magazynach o których Góra firmy nic nie wie jednym słowem czekamy aż tam coś pierdoln.e! !!!
Zostaw swoją opinię o Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o - Bukowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o