Opinie o Boson Sp. Z o.o. Sp. K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Boson Sp. Z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boson Sp. Z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boson Sp. Z o.o. Sp. K. w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i postanowiłem napisać jak wyglada praca tam po przeczytaniu ostatniego wpisu, który jest napisany przez właściciela firmy, aby stworzyć jej dobry wizerunek. Przede wszystkim firma jest prowadzona przez małżeństwo, żona właściciela to osoba bardzo emocjonalna, która manipuluje pracownikami i prowadzi kilkugodzinne wykłady. Ma niewielką wiedzę merytoryczną, ale robi dużo zamieszania i niepotrzebnego chaosu. Raz na jakiś czas wybiera sobie pracownika i gnębi go przez jakiś czas a następnie przerzuca się na kolejnego. Jej mąż który jest tego świadom nic z tym nie robi z wiadomych względów. W pracy rzeczywiście jest mało formalnie co czasem oznacza żarty przy kawie a czasem intymne, niesmaczne zwierzenia szefowej a czasem awantury z jej strony które w pracy nie powinny mieć miejsca. Obiecują umowę o prace, a następnie dają zlecenie albo o dzieło. Obiecują premie, ale później utrudniają jej wypłatę, „zapominają”, albo zmieniają zasady jej przydzielania. Najwiecej do powiedzenia maja nastroje właścicieli, mniej praca i kompetencje. Nie polecam osobom, które cenią sobie szacunek i profesjonalizm w pracy. Nawet za cenę doświadczenia z dużym klientem nie warto tam pracować.

Melca Nowy wpis

Dobra firma z miłą atmosferą w zespole. Czy poleciłabym Boson komuś bardzo doświadczonemu? Prawdopodobnie nie. Ale jeżeli masz za sobą pierwszą pracę w biurze, kilka lat doświadczenia lub zero doświadczenia, ale mnóstwo chęci i dobrej energii do wniesienia - to na pewno znajdziesz tu miejsce dla siebie. Większość ludzi jest fajna, atmosfera jest mega nieformalna, nie ma tu ani trochę korporacyjnego nadęcia i prężenia się przed prezesem w koszuli lub garsonce. Na pewno czas spędzony tutaj będę dobrze wspominać, ale jak w każdej relacji - ile do niej włożysz, tyle z niej wyniesiesz.

Marzena Nowy wpis
@Melca

Fajnie brzmi praca tutaj, zwłaszcza podoba mi się to utrzymywanie nieformalności, to często może być męczące a tu widać luz totalny. ;) Ale zastanawiam się co tak naprawdę sądzisz o samym procesie rekrutacji tutaj? Bo ktoś ostro skrytykował, twierdząc, że nie okazali mu należytego szacunku i ostatecznie go chamsko wykiwali. :( Myślisz, że mogło się tu coś takiego zdarzyć czy ktoś tu wciska kit?

ona

ekstra firma, świetny kontakt, bardzo szybko przesłali ofertę !

Honorata Nowy wpis
@ona

A jak ich oceniasz pod względem ceny, jest przystępnie czy drogo? Czy można wynegocjować jakiś rabat?

Voltyna

Podejście firmy podczas rekrutacji jest bardzo nieprofesjonalne. HR umawia się na spotkanie, nie podaje żadnych szczegółów dotyczących lokalizacji miejsca rozmowy rekrutacyjnej, następnie nie odbiera telefonu. Pracownik HR miał potwierdzić termin spotkania, oczywiście tego nie zrobił. Dopiero po wiadomości z zapytaniem czy rozmowa jest aktualna, firma powiadamia w ten sam dzień kiedy miała odbyć się rozmowa, że nie kontaktowali się z powodu wybrania innego kandydata i próbuje wmówić kandydatowi, że na nic się nie umawiali. Brak szacunku do czyjegoś czasu. Nie polecam.

Olaaa

Byłam na rozmowie - było całkiem dobrze. Merytorycznie i w dobrej atmosferze. Robią ciekawe projekty. Nie dogadaliśmy się ostatecznie.

Maciej

Witam. Trafiam do tego wątku i jestem bardzo zdziwiony. Zdziwiony tym, że nikt w ostatnim czasie nie wypowiadał się na temat firmy Boson. Rodzi to moje spore zastanowienia i szczerze mówiąc nie wiem, czy to efekt tego, że w firmie tej tak dobrze się pracuje? Najlepiej będzie ustalić to za pośrednictwem tego wątku, dlatego liczę na odpowiedź. Z góry dziękuję.

Opinie o tym miejscu mówią same za siebie. Nie polecam tego miejsca, nie traćcie czasu!

Franciszek

Jesteś pracownikiem firmy i znasz ja od środka? Napisz czemu masz takie zdanie i nie polecasz zatrudnienia, bo jeśli ktoś jest zainteresowany pracą, to chętnie poznałby szczegóły dotyczące wypłaty czy atmosfery.

Przestaliście korzystać z forum bo jest tak dobrze?

Pablo
@Zainteresowany

Jest tak dobrze, że ze względu na wspaniałą atmosferę, w ciągu 2 lat odeszło 10 osób. Przypominam, że cały zespół liczy ich aż 6.

PrinceK

Pracowałem tam ponad 2 lata i generalnie oceniam firmę pozytywnie. Są projekty lepsze i gorsze, zależy jak się trafi ;-). Na plus na pewno atmosfera w zespole.

Poldek

Sami sobie robicie piekiełko ale całą winę chcecie zwalić na firmę. Trzeba spojrzeć na siebie!!!

ricki

Bardzo nieprzyjemna atmosfera, wszyscy pracownicy chodzą zestresowani, szefowie organizują jakieś pseudocoachingi, co chwilę ktoś się o coś denerwuje, ciągle mówi się o premiach, ale tak naprawdę praktycznie nikt ich nie dostaje. Przerażające miejsce, odradzam

onon

nie polecam, słabe warunki i "kosmiczne" rozmowy z szefem, na zasadzie co robisz, a to co robisz to mało, zawsze mozna wiecej, ale pokaz co dokładnie zrobiłes i ile, ale dlaczego tak mało... żenada.

peon

Fajna ekipa, atmosfera jest OK. Ale roboty jest sporo i praca niekiedy nerwowa, to trzeba przyznać. Można wyrobić sobie kontakty w fajnych firmach. Dla kogoś kto zaczyna to OK.

nlaa

Miejsce przerażające, nie wiem jak można w takich warunkach oferowac ludziom prace

ozi

małe pieniądze, beznadziejne warunki pracy, zero szans na premie, śmieciowe warunki.

slice

Bardzo słabe warunki pracy, nie nadrabiane wcale wynagrodzeniem - bo tez jest nędzne, ani atmosferą - bo właściciele skutecznie ja psują. Duża rotacja. No i programy jakie są prowadzone - sa bardzo słabe - nie sprawdzają się na rynku, dlatego prowizja jest czyms mało realnym. Odradzam.

suzana

W ofercie pracy umowa o pracę, a po dogadaniu się podkładana jest umowa o działo.... żałosne. Później ktoś udaje, ze niby przez pomyłkę, ale za chwilę okazuje się, że taka pomyłka była w przypadku każdego pracownika. Nie poważne traktowanie ludzi.

Marne grosze rzucają, śmieciówka i oczywiscie jak juz skorzystaja z doswiadczenia i kontaktów to nie jest sie tam potrzebnym

maja

Nie polecam. Ani się tam nauczyc czegoś, ani zarobic, ani atmosfery nie ma.... ani umowy normalnej człowiek nie dostanie. Strata czasu i energii. Słynne "statusy" są chyba dla osób obłąkanych do zaakceptowania. Mała firma, ale "rodzinnej" atmosfery tam nie ma.

saaab

Na zdobycie pierwszego doświadczenia ujdzie, ale nawet pocżątkujący się tam mało nauczą, a jeśli ktoś ma już doświadczenie to lepiej nie tracić czasu. Kasa słaba i umowa śmieciowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Boson Sp. Z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boson Sp. Z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Boson Sp. Z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boson Sp. Z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boson Sp. Z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Boson Sp. Z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boson Sp. Z o.o. Sp. K.
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Bociania 21 lok. 1
    02-807 Warszawa