Boson

Opinie o Boson

Kuba 2015-11-19 17:48:11
Bardzo miła atmosfera. Moja pierwsza styczność z pracą mobilną i dobre wdrożenie do pracy, którą wykonuję dziś. Przy dobrej organizacji można było zarobić niezłe jak na studenta pieniądze.
worker 2016-06-09 14:18:46
Boson - to żart a nie praca. Nie ma warunków począwszy od pomieszczenia - praca albo w piwnicy albo w kuchnio korytarzu, sprzęt się sypie, a kasa...może studenta zadowoli, chociaż wymagania są wysokie, właściwie najlepiej jak ktoś cuda potrafi robić w miesiąc to popracuje. Statusy z właścicielem... to regularny opierdziel
saaab 2016-07-27 11:18:11
Na zdobycie pierwszego doświadczenia ujdzie, ale nawet pocżątkujący się tam mało nauczą, a jeśli ktoś ma już doświadczenie to lepiej nie tracić czasu. Kasa słaba i umowa śmieciowa.
maja 2016-09-08 15:28:33
Nie polecam. Ani się tam nauczyc czegoś, ani zarobic, ani atmosfery nie ma.... ani umowy normalnej człowiek nie dostanie. Strata czasu i energii. Słynne "statusy" są chyba dla osób obłąkanych do zaakceptowania. Mała firma, ale "rodzinnej" atmosfery tam nie ma.
ja 2016-09-12 15:26:41
Marne grosze rzucają, śmieciówka i oczywiscie jak juz skorzystaja z doswiadczenia i kontaktów to nie jest sie tam potrzebnym
suzana 2016-09-26 14:58:36
W ofercie pracy umowa o pracę, a po dogadaniu się podkładana jest umowa o działo.... żałosne. Później ktoś udaje, ze niby przez pomyłkę, ale za chwilę okazuje się, że taka pomyłka była w przypadku każdego pracownika. Nie poważne traktowanie ludzi.
slice 2016-10-06 13:20:44
Bardzo słabe warunki pracy, nie nadrabiane wcale wynagrodzeniem - bo tez jest nędzne, ani atmosferą - bo właściciele skutecznie ja psują. Duża rotacja. No i programy jakie są prowadzone - sa bardzo słabe - nie sprawdzają się na rynku, dlatego prowizja jest czyms mało realnym. Odradzam.
ozi 2016-12-06 15:10:16
małe pieniądze, beznadziejne warunki pracy, zero szans na premie, śmieciowe warunki.
Zostaw swoją opinię o Boson - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boson