Opinie o Optimes sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Optimes sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Optimes sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimes sp. z o.o. w Bydgoszcz

Anita

Rekrutacja przebiegła profesjonalnie, szybko, a także w bardzo miłej atmosferze. Rekrutacja podzielona na etapy: rozmowa, zadanie rekrutacyjne, rozmowa. Wszystko jasno opisane.
Po każdym etapie rekrutacji dostałam informację zwrotną, która w dzisiejszych czasach jest rzadkością dla wielu firm - bardzo duży PLUS dla tej organizacji za takie działania. W rezultacie otrzymałam pracę, liczę na owocną współpracę. Polecam :)

Nie mamy czegoś takiego jak okres próbny. Umawiamy się na wynagrodzenie, które jest twoją strefą komfortu i co do zasady - nie negocjujemy go. Umawiamy się na dane wynagrodzenie na rok współpracy. Po roku siadamy do tematu podwyżki. Tak to działa w przypadku wszystkich współpracowników.

Anita

Mari
@Anita

Cześć, to ja dopytam. Te rozmowy to odbywały się stacjonarnie czy online?? I zadanie, ile czasu było na wykonanie i co właściwie trzeba było tam zrobić? I z kim kandydat rozmawia na każdej z tych rozmów?

@Anita

O, wygląda to super. A czy podczas rekrutacji była mowa o tym, jak wygląda onboarding nowej osoby? Mówili coś o szkoleniach wstępnych albo o tym, czy na ten okres początkowy kasa jest mniejsza??

Dzięki Anita!

Dawid

Rekrutacja przeprowadzona fenomenalnie, doskonała komunikacja na każdym etapie. Dostęp do wszelkich informacji. Serdecznie polecam !

Marta (HR BP) Nowy wpis
@Dawid

Dzięki Dawid!

Firma na swoim profilu na pracuj.pl szuka wdrożeniowca systemów ERP. Podane widełki wynagrodzenia to 4000-8000 zł. Zakładam, że kwota końcowa jest już że wszystkimi premiami. A czy obejmuje też np dodatek paliwowy czy koszty noclegów (w ogłoszeniu jest mowa o kilkudniowych wyjazdach)?

Marta Nowy wpis

Hej, kwota to wynagrodzenie netto za dostępność w ramach pełnego zakresu godzin stanowiska. Do tego są premie + oczywiście zwrot za delegacje (kilometrówka, dodatkowe koszty typu parking czy autostrady, koszty noclegu). Co więcej - płacimy również za godziny spędzone na dojeździe do Klienta - to także jest czas pracy.

Jakub

Doświadczenie, jakie miałem z rekrutacją w OptiMakers, było naprawdę świetne! Cały proces przebiegał bardzo sprawnie i zorganizowanie, co świadczyło o profesjonalizmie firmy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej czułem się komfortowo, pytania były trafne i dawały możliwość lepszego przedstawienia moich umiejętności. Coś, co szczególnie mi się podobało, to regularne dostarczanie feedbacku po każdym etapie. Dzięki temu wiedziałem, gdzie się znajduję i co jeszcze mogę poprawić. Zadanie, które musiałem wykonać, było jasne i precyzyjne, a otrzymana po nim opinia bardzo mi pomogła. Ostatnia rozmowa była doskonałą okazją do omówienia szczegółów i wzajemnego zrozumienia oczekiwań. Ogólnie rzecz biorąc, cały proces rekrutacji w OptiMakers był jednym z najlepszych, jakie miałem okazję przejść, i sprawił, że czuję się jeszcze bardziej przekonany co do chęci firmy do budowania dobrych relacji z kandydatami. Całość zajęła ok. 2 tygodnie i dziś jestem już pracownikiem.

Na początku szybka rozmowa wstępna i zaproszenie do następnego etapu. Następnie rozmowa z zespołem developerów.

Pytania o doświadczenie, umiejętności itp. Wszystko w formie rozmowy i wymiany wiedzy, bez stresu i zbędnych formalności

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Optimes sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

JB

Proces rekrutacji bardzo przyjemny i sprawny, wszystko załatwione po 3 spotkaniach i 2 tygodniach

Powie ktoś coś o aktualnych warunkach na programistę ASP. NET? widzę że jakieś ogłoszenia mi się stare wyświetlają tutaj, no i jeszcze nic tam przeczytać nie można, bo treść zniknęła, ale w sumie wygasło we wrześniu poprzedniego roku. Wciąż zdalnie się robi? A sprzęt zapewniają?

Zdecydowanie polecam Optimesa jako doskonałego pracodawcę. Zespół stanowią silne jednostki, które tworzą doskonałą atmosferę, wspierają się i wspólnie rozwijają. Firma ma dobrze przemyślane procesy i jasno określony podział obowiązków pomiędzy działami. Jest to na prawdę fajne miejsce pracy.

KF

Rekrutacja bardzo profesionalna, wzór do naśladowania dla innych firm z branży IT. Informację zwrotną po wysłaniu CV dostałem bardzo szybko. Rekrutacja podzielona na jasne i klarowne etapy. Prowadzona jest w pełni profesionalnie z podsumowaniem i informacją zwrotną po każdym etapie przez świętną kadrę HR. Jednym z etapów jest zadanie rekrutacjyne, które jest wymagające acz do zrobienia w miare krótkim. Jestem bardzo zadowolony z całego procesu, pracę dostałem :)

@KF

O jakie stanowisko się ubiegałeś i czego dotyczyło zadanie? Ile czasu zajął cały proces rekrutacji? Czy odbywa się on w całości zdalnie i w godzinach popołudniowych?

Agata

Rekrutacja przebiegła pozytywnie, w miłej atmosferze. Proces był wymagający, składał się z kilku etapów: 1. Rozmowa zdalna, 2. Rozmowa w siedzibie firmy, gdzie miałam w oparciu o materiały na stronie i filmiki na (usunięte przez administratora) przygotować się do zadania obsługi Leada'a i poprowadzić go przez cały proces sprzedaży, uwzględniając takie fazy jak : kwalifikacja /zbadanie potrzeb/prezentacja produktu, domknięcie sprzedaży. 3. Dzień próbny, miał na celu sprawdzenie moich kompetencji handlowych z potencjalnymi Klientami. Do moich zadań należało: wyszukiwanie leadów i ich kwalifikację oaz prezentację produktu. Zadanie jakim było przygotowanie prezentacji systemu wymagało ode mnie zapoznania się z systemem Pracodawcy, wprowadzeniu danych i pokazanie procesu od Ofertowania poprzez Zamówienie Handlowe, Zlecenie Produkcyjne , Planowanie aż po Pakowanie , z uwzględnienie surowców, maszyn, dostępnością pracowników. Cały proces odbywała się z udziałem prezesa oraz trenera personalnego. Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze.

emeł

Bardzo przyjemny i profesjonalny proces rekrutacji, pracę dostałem i jestem pełen nadziei na fajną współpracę.

Dominika
@emeł

Ile jest tutaj etapów, rozmowa odbywa się w cztery oczy czy może online? Długo czekałeś na feedback po całym procesie?

Jakub

Rekrutacja przebiegła miło i szybko, profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.

Kinga

Rekrutacja przebiegła miło i szybko, profesjonalnie.

Kamil
@Kinga

Czego wymagali? Ciężko się dostać? No i najważniejsze - przyjęli cię?

Kuba

Profesjonalizm w każdym calu. Polecam z czystym sumieniem!

Gabriela
@Kuba

Ale to obsługę klienta tak oceniasz czy jakąś konkretną usługę?

Jak Wam sie pracuje? Firma prowadzi rekrutacje, warto skladac papiery? Czym zajmuje sie inzynier wdrozen w tej firmie?

Cześć! Inżynier wdrożeń w firmie Syneo.pl zajmuje się bezpośrednimi wdrożeniami systemu OptiMES u Klienta. Nie jest to sprzedaż :) Ta praca to analiza przed wdrożeniowa sytuacji Klienta (fabryki), którą możesz robić z biura lub domu (praca zdalna to w Syneo standard!) oraz modyfikacji narzędzia, a później wprowadzenie rozwiązania na miejscu i przeszkolenie Klienta i jego pracowników z działania systemu. Połączenie pracy z systemem wraz z kontaktem z Klientem.

@Marta

Kto ostatecznie ocenia wyniki tej analizy? Ktoś w późnym etapie jeszcze to weryfikuje prawda? Jak dalej to wygląda?

@Irena

Analizy przedwdrożeniowej dokonuje Konsultant OptiMES we wspólpracy ze swoim Liderem. Zostaje ona zweyfikowana i zatwierdzona przez Klienta.

@Marta

A czy po zatwierdzeniu oczekujecie na feedback i ewentualnie bierzecie na jego jeszcze jakieś dodatkowe poprawki jako na informację zwrotną?

daras

omijać szerokim łukiem

@daras

Cześć Darek! Dlaczego masz taką opinię?

@daras

Każda opinia jest cenna, pracuję w firmie Syneo.pl od listopada 2021, jeżeli komuś chce się pracować, ma wiedzę i poczucie humoru to warto aplikować, a reszta wyjdzie w praniu. Osobiście polecam

@Andrzej

Uwielbiam gdy ktoś pisze te teksty o tym, że jeśli komuś się chce pracować. No tak, to już powinno wyjaśniać wszystko. xd Ale chyba może być tak, że komuś się serio chce ale firma nie daje do tego serio dobrych warunków? Co wtedy?

@Irena

@Irena warunki są znane w momencie podpisywania umowy i jeszcze z Syneo nikt nie odszedł w powodu kiepskich warunków :)

@Marta

Czyli nie ma takiej najmniejszej możliwości, żeby nagle warunki się zmieniły w czasie trwania umowy?

Olga

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. Firma bardzo dobra więc inaczej być nie może.

ADA

Elżbieta

Podbijam pytanie zadane przez @Nick. Czy wiecie jak wygląda praca na wspomnianym przez niego stanowisku? Nie byliście dłuższy czas obecni na forum, ale liczę na to, że pomożecie nam w tej kwestii. Warto dzielić się aktualnymi informacjami odnośnie Syneo.pl.

Bolo

Może nie każdy spełnia oczekiwania firmy i dlatego ma wątpliwości co do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Optimes sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Optimes sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optimes sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimes sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Optimes sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Optimes sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Optimes sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Fordońska 246 lok. 1006
    85-766 Bydgoszcz