logo Subeli

Subeli

Bydgoszcz

Opinie o Subeli

romulus 2016-03-28 12:51:26
śmieszna firemka, wyśmiewają czyjeś portfolio, a sami nie mają żadnego chociaz firma istnieje 3 lata, link do FB nie działa, firma krzak, nie polecam ...
Subeli 2016-06-03 22:14:09
Gwoli ścisłości, firma istnieje 10 lat, od 6 jako spółka z o.o.Idźmy dalej, firma krzak to inaczej fikcyjna firma, która działa nielegalnie. Nazywanie legalnie działającej spółki, zatrudniającej 10 osób, prowadzącej dziesiątki projektów, to zniesławienie. Co do portfolio, zapraszam do naszego biura. Chętnie cię romulusie z nim zapoznamy. Nie mamy żadnego obowiązku publikowania swoich prac w Internecie. To nasz świadomy wybór, by pokazywać swoje prace wyłącznie na spotkaniach z klientami.

Wyśmiewamy czyjeś portfolio? Kiedy? Gdzie? Nie mamy ani takiej potrzeby, ani czasu na analizowanie czyjegoś portfolio. Wyjątkiem są rozmowy kwalifikacyjne, na których musimy sprawdzić czyjeś dokonania. Inaczej się nie da. Mamy też prawo zdecydować, że określona estetyka nam nie odpowiada. Nigdy jednak nikogo nie wyśmiewamy. Prowadzimy biznes, a nie gimnazjum. Na sam koniec, bardzo cię prosimy romulusie, lecz frustracje gdzie indziej i w dojrzalszy sposób.
programista 2016-08-18 09:43:00
Nie mogę narzekać. Pracuję w Subeli od 4 lat. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zarabiam naprawdę nieźle, od początku zatrudnienia miałem 3 znaczne podwyżki. Pracujemy nad ciekawymi projektami, nie ma typowego „przemiału”. Szefostwo też spoko, bardzo idą na rękę. Generalnie atmosfera raczej luźna. Polecam.
KP 2016-08-23 10:48:26
Jestem grafikiem w tej firmie, pracuję od ponad 3 lat. Jest dużo pracy, jak w każdej takiej firmie. Dostaję na rękę tyle ile chciałem, mam umowę o pracę, nie ma problemu z urlopem, warunki pracy zajebiste. Nie ma na co narzekać.
bydgoszczanka 2016-10-31 23:00:53
Zwykli oszuści! Uważajcie wszyscy na tę firmę !
Zostaw swoją opinię o Subeli - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subeli