Opinie o Michalak Marzena Club Stone Heaven w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalak Marzena Club Stone Heaven. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michalak Marzena Club Stone Heaven o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalak Marzena Club Stone Heaven w Gliwice

Dzida Nowy wpis

Lubię atmosferę w Heaven Club za: Najlepsza muzyka i wspaniały klimat

Tiko Nowy wpis

Lubię atmosferę w Heaven Club za: Atmosfera jest bardzo dobra Dobra muzyka Obsuga bez zastrzeżeń Polecam

Wanda Nowy wpis
@Tiko

Rozumiem, że jesteś zadowolony z usług Heaven Club. Jednak forum ma na celu dzielić się doświadczeniem związanym z pracą w tym miejscu. Dlatego kieruję do Ciebie pytanie, czy posiadasz jakieś informacje, jakim Heaven Club jest pracodawcą? Jeżeli tak, to podziel się nimi z użytkownikami na wątku.

Wanda Nowy wpis

@anonymous, z Twojej wypowiedzi trudno wywnioskować, co masz na myśli. Zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi i napisania konkretnej opinii odnośnie tego pracodawcy. Jeśli jesteś pracownikiem Heaven Club to jakie warunki zatrudnienia zostały Tobie zaoferowane? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak wygląda kwestia układania grafiku? Czy jest elastyczny?

Takie rzeczy tylko w heaven

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Michalak Marzena Club Stone Heaven spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Witam , będę pierwszy raz na Heaven i chciałbym dowiedzieć się co gdzie się znajduje

Martyna

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum? Jak tu się pracuje?

obywatel

Ten klub powinien być zamknięty. Ochrona zamiast dbać o bezpieczeństwo będących tam młodych ludzi to sama bez przyczyny atakuje ich mimo że ma pilnować i dbać o ich bezpieczeństwo, a jeszcze biorą dodatkowe pieniądze żeby pilnować pojedyncze imprezy w lożah, a później sami je rozwalają. Chłopakowi złamali rękę a dwóch innych pobili tyko dlatego że chcieli wyjaśnić po co wtargnął ochroniarz i uderzył bez wcześniejszego ostrzeżenia słownego dwóch wygłupiających się mężczyzn. A wezwana do zdarzenia policja zamiast wyjaśnić sprawę potrafiła tylko nałożyć mandaty na uczestników imprezy, a winnych pobicia ochroniarzy nawet nie przesłuchali. A gdy osoby poszkodowane chciały zobaczyć nagranie z monitoringu okazuje się że u nich nie ma monitoringu. Tragedia !!! Nie polecam tego lokalu!!!

naNie

Nigdy w życiu więcej moja na noga w tym miejscu nie postanie!!!! Do Ciebie się dowala, ze strój nie taki, a wpuszczają zapitych , ledwo stojących gówniarzy. Panie przy barze oszukują na drinkach i oszukują przy wydawaniu. Jeśli się upomnisz, to masz pokazany środkowy palec w najlepszym razie. To nie jest miejsce dla ludzi, którzy kulturalnie chcą się pobawić, tylko dla naćpanych smarkaczy, panów- im ciaśniejszy i bardziej opięty strój tym lepiej i pań- szkoda.. Ochrona? Kpina i żenada.. Odradzam szczerze. Strata czasu i pieniędzy!!!!!

Rosiczka

To nie jest kulturalne miejsce- tak jak ktoś tu wspomniał. Kulturalnie to jest w Demonie jak już. Heaven to club, w którym pełno naćpanych małolatów.

Cukiereczek

Klub może i macie super, ale to co się dzieje na waszym parkingu szokuje. Sytuacja z tego piątku (10-06-2016)- dwóch panów wyniosło praktycznie nieprzytomną dziewczynę zabrało ją na środek parkingu między samochody w których podkreślam siedzieli ludzie – jeden z Panów przytrzymał ją za głowę wyciągnął z majtek to co tam ma i włożył jej do buzi drugi zrobił to samo z jej pośladkami. Po chwili przyjechali jej rodzice i zastali swoją córeczkę w takiej sytuacji. Dziewczyna była niepełnoletnia i uciekła z domu na imprezę... Kto wpuszcza niepełnoletnich do dyskoteki, nikt nie sprawdza kto wchodzi czy jak?. Po zwróceniu na to uwagi na stronie Facebooka mój komentarz został usunięty, widocznie tylko mnie to zszokowało...

3oda Kru

Też chciałbym numer do kierownika tego burdelu. Pojechałem tam pierwszy i ostatni raz! Zapłacisz za szatnię, a potem Ciebie nie wpuszczą, bo się bezmózgie goryle czepiają o to, jak wyglądasz. W stanach każdego wpuszczą, niezależnie od tego jak ktoś jest ubrany. Syf na kółkach. Wpuszczają też zaprzyjaźnionych ludzi, którzy mają poniżej 18tego roku życia, albo za loda. Do 22 wstęp jest darmowy, ale jak przykładowo będziesz chciał wejść o 21:40, to szympansy specjalnie nie wpuszczą Cię do 22, tylko po... żebyś płacił. Syf! Syf! i jeszcze raz SYF! Myślałem, że warto, a okazało się że to pedalska impreza dla pedałów w rurkach i kołnierzykach. Pozdro dla tych pajaców :) Zgłaszam do inspekcji.

dajcie mi namiar na heven do kierowniczki,kierownika

tak tak Ania \"doskonała\" aferzystka....... ciekawe jaką ma opinię w heven...? może ktoś coś wie? pozdrowionka

Obywatel.X

Wątek Dotyczy Dyskoteki HEAVEN CLUB Zielona Góra. Zapraszam do dyskusji.

Obywatel.X

Wypowiedz się o pracownikach i pracodawcy, pomoże to innym osobom w wyborze i podjęciu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Michalak Marzena Club Stone Heaven - Gliwice

Michalak Marzena Club Stone Heaven
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Michalak Marzena Club Stone Heaven