Opinie o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PerMont GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PerMont GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

korzen

W Permoncie zaczynałem swoją pracę związaną z budowlanką i zdobyłem olbrzymie doświadczenie. Świetni ludzie, dobre zarobki , wszystko na miejscu :)

Montek

Bardzo dobra firma, nie mam absolutnie zadnych zastrzezen po latach wspołpracy!

blacki
@Montek

Dobra fucha mi się trafiła w tym Permoncie, tak mi się spodobało, że zostałem i nie zamierzam odchodzic

Ronald

Wszystko na plus. Wszystko zapewnione i dopiete na ostatni guzik ! Warto bylo wyjechac z nimi do pracy bo w koncu to przyniisło ze sobą prawdziwy zysk.

Biill

Z permontu i współpracy jestem zadowolony w 100%. Zadna firma nie sprawiła mi tyle dobrego i nie dala takiej mozliwosci zarobku jak permont:) polecam

Bonifacy
@Biill

Bo permont to szanująca się firma z zasadami. Wszystko zawsze wyplacane na czas, rodzinna atmosfera i praca, jaką ja lubię

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PerMont GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Robcio

Jedna z nielicznych firm ktore tak dbają o kazdy szczegol podczas wspolpracy. Na stanowisku cieśli nie jest tak ciężko powiedziałbym nawet że bardzo dobrze- polecam

Erlo
@Robcio

Ja akurat pracuję jako murarz, ale rownież jestem zadowolony z pracy. To dobrze rozwijająca się firma, która zapewnia stabilne warunki finansowe i rozwojowe.

Louis
@Robcio

No to akurat prawda,w branzy murarza akurat luźno jest. Oferuja wygodne warunki i wiele mozna sie dogadac a więc firma konkret polecam

Mariusz

Jeżdżę od jakiegoś roku z nimi i robota naprawdę spoko ! Mam nadzieję że zostanę z nimi na długo i nie zamierzam zmieniać pracy bo w końcu znalazłem stabilizację:)

Danielos
@Mariusz

no bo Permont to fajna opcja, jeśli lubisz swój zawód, jeśli chcesz dużo zarobić i w ogóle.

3r

@boss masz racje jest to jeden z ważniejszych czynnikow w fimie atmosfera dla mnie to jest praktycznie tak samo waznw jak warunki pracy czy tez jak odpowiednie wynagrodzenie w firmie nie wiem jak u was?

Palma
@3r

Dokładnie, dla mnie np. najbardziej liczy sie atmosfera, a tutaj nie mam na co narzekać. Chłopaki sa w porządku i zawsze wszyscy sobie pomagamy. Wynagrodzenie mi również odpowiada.

Robb

Bardzo porządna firma! Mają duzo do zaoferowania i warunki pracy dobierają indywidualnie.

B
@Robb

To akurat fakt, bo w niektórych tego firmach jest tak że pakują Cię na wszystko mimo że nie potrafisz albo nie masz doświadczenia, a w permoncie wszystko najpierw analizują, wiec brawo i tak trzymac

Francisco
@Robb

I zarobić mozna dobrze! Uważam, że dając niemiecką umowę o wiele polepszyli nam sytuację. Fajnie też, że każdy ma swoje zadanie, nikt na budowie nie stoi bezczynnie.

zbigniew

Super firma nie ma co narzekac zawsze zapewniaja wszystko o czym byla mowa na poczatku nie ma zadnych luk i tak na dobra sprawe to kasa o stokroc lepsza nizeli wyjazdy na wlasna reke polecam

Mikulski

Ja jestem zadowolony i nie mam zarzutów, firma porządna i stwarza pracownikowi godne warunki.

witkowskin

moim zdaniem nie ma co narzekac ja pracowalem jako ciesla w niemczech dlugie lata i co obiecali tak zrobili inie przypominam sobie zeby ktos mnie oszukal.... kwatera byla umowa byla pieniadze tez.. do kraju zjezdzane bylo co 2 tyg wiec nie ma co narzekac... kto nie robil a potem marudzi to znaczy ze nie robil i oczekiwal cudow

WJ
@witkowskin

Dobra praca, bez zbednego narzekania, chociaz zawsze sie znajda tacy co ponarzekają , ale ja tu lubię pracować

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PerMont GmbH?

Atmosfera jest według mnie bardzo wyjątkowa. Współpraca z tą firmą daje nie tylko zyski ale też uśmiech który ciężko jest spotkać w tych czasach. Osobiście polecam.

@Marek

Doprecyzujesz czy pracujesz w siedzibie Permont, czy gdzieś indziej za ich pośrednictwem? A co powiesz na temat w zarobków?

Robol
@Marek

Witam kolegę z biura

Emi

Z szefostwem można dogadac się w każdej kwestii do każdego podchodzą indywidualnie więc duży plus ode mnie za komunikację. Poza tym warunki pracy są odpowiednie

Ro

Jeśli chodzi o agencje, firmy pośredniczące w znajdowaniu pracy to zdecydowanie permont mogę polecic. Wspołpracowałem juz z wieloma tego typu firmami i żadna nie była godna współpracy choćby na miesiac,tu jest inaczej. Mam zaufanie do nich i wiem że zadbaja o kazdy szczegół

Kuba
@Ro

No prawda. Tutaj się zgodzę. Poprzednie agencje czy firmy z którymi współpracowałem to żenada... Albo kontakt urwany albo jakieś nieporozumienia. Permont akurat spoko - mam nadzieję że nic się nie zmieni.

Arek

Mam firmowego busa

matt

Permont jest porządną firmą i dobrze prosperującą !

nikos

To polecam ci gewerbe, predzej czy pozniej nie zaplaci ci ktos albo na czarno najlepiej zero emerytury, pozornie lepsze netto. ja wole dostac swoje i miec oplacone mieszkanie, niz pakowac sie w gewerby albo inne szemrane uklady malych firm. zima tez nie narzekam. po to pracuje w sezobie aby zima miec wyplacony bank godzin i urlop wybrany.

Jan Maria Rozpór Trzepiekoński

Ja mam około 1900€ do wypłaty za 8,5 godz. reszta idzie na bank godzin. Skoro miałeś mniej niż 10€ widocznie na tyle zasługiwałeś. A na zimę to sam chcę siedzieć w domu, i dopiero początkiem marca do pracy. Wypłacają mi z nadgodzin plus za urlop z SOKA-Bau.

Idziek

Lubię pracę w Permont, wyjazdy są spoko, umowa fajna i wszystko pasuje ;D

Kryspin

Ja pracowałem w firmie Permont dopóki nie postanowiłem zmienić życia o 360 stopni i nie było tak źle, jak niektórzy tutaj piszą. Wedlug mnie spoko praca

Jack

Tutaj mi się dobrze pracuje, niemiecka umowa jest dla mnie dużo lepsza niż Polska no i fajnie, że z jednej strony mogę odpocząć od Polski, ale też razna 2 tygodnie zjechać.

Bart

Ja jeżdżę z nimi blisko 2 lata już do pracy i jestem jak na razie zadowolony . Wszystko zgodnie z umową, zero haczykow i niedomowien. Pieniądze zawsze na czas i brak większych problwmów

Irek

Jak dla mnie bomba- właśnie czegoś takiego szukałem. Chyba nie mogłem trafić lepiej, permont to stabilna i dobra firma.

@Irek

A długo u nich pracujesz? Wiesz, czy jest u nich Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych? I jak ewentualnie to w praktyce w Permont wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o PerMont GmbH - Neu-Isenburg

• Jak się pracuje w PerMont GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PerMont GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PerMont GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PerMont GmbH