Opinie o ART Baumanagement GmbH

Aktualność
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48795155155 lub poprzez formularz rekrutacyjny na naszej stronie internetowej: https://art-bau.eu/oferty-pracy/filter/oferty-pracy-kategorie_is_equal_v_2/.
Chętnie przedstawimy naszą ofertę pracy w Niemczech oraz odpowiemy na każde pytanie.
Z poważaniem
Robert

Firma rzetelna, współpracownicy w porządku, wypłaty na czas. nie ma na co narzekać. Polecam gorąco każdej osobie która szuka dobrej i stałej pracy w Niemczech.

@Robert

Robercie, dziękujemy za pozytywną opinię o naszej firmie, dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy byli maksymalnie zadowoleni z warunków płacowych oraz mieszkaniowych, jest nam niezmiernie miło czytając takie opinie. Dziękujemy!

Mirek

W Art Baumanagement zatrudniłem się wraz z kolegą, pracujemy od stycznia tego roku, moja opinia o firmie jest bardzo pozytywna. Do pracy mamy 6 km, mieszkanie czyste i schludne, samochód służbowy również mamy do dyspozycji. Wypłata wpływa na konto terminowo oraz co do centa, tak jak było ustalone przed podjęciem zatrudnienia. Praca jak praca, czasem lepiej a czasem gorzej ale ogólnie nie ma co narzekać. Muszę przyznać że pracodawca uczciwy, kontakt z biurem świetny, można pożartować a jeśli ma się problem to pomagają w jego rozwiązaniu, mam nadzieję że nasza współpraca będzie długoterminowa bo jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, Mirek z Łódzkiego.

@Johnny

Tu sa same pozytywne opinie co czesciowo nie jest prawda. Ja skacze z budowy na budowy co 2 miesiace gdzies indziej i z inna ekipa a tylko dlatego ze ja znam niemiecki a oni nie. To jest chyba jako minus

Miroslaw

Pracuje w firmie wraz z kolega od lutego kasa na czas bardzo fajny kontakt z biurem i szefostwem. Szczerze moge polecic , samochod praktycznie nowka sztuka i mieszkanie tez bardzo fajne.

Denis

Krótko i na temat, profesjonalne podejście do współpracy, ludzie pracujący w biurze rzeczowi oraz słowni, praca ciekawa oraz w fajnym team'ie a zjazdy do Polski regularne, co dla mnie jest bardzo ważne. Wynagrodzenie wysokie oraz regularne i niech tak pozostanie! Ode mnie zasłużone 5/5. Polecam ;-)

szukają Murarza do Niemiec i chcę aplikować, oferują od 2300 do 3500 euro to ile się dostaje jest zależne od znajomości języka, na jakim poziomie trzeba go znać, by dostać te 3500 euro ? czy to jest w ogóle kwota brutto czy netto? odliczają coś od tej kwoty, np. za zakwaterowanie?

Ewerst Nowy wpis

Spanie darmowe delegacji nie ma kasa na czas zaliczka co tydzień jak chcesz 150 euro auto służbowe podane sumy wypłaty to brutto czyli minus podatek za 180 h pracy firma okey

@Ewerst

I to się nazywają konkretne informacje, wielkie dzieki :D Dasz mi jeszcze znać, czy da się wyjechac z firmą od zaraz? Szukam pracy dosłownie na już. No i jak tam to zakwaterowanie, da się normalnie mieszkać? Nadgodziny sa możliwe? Bo tak myślę, że jakbym już miał robić za granicą, to dobrze by było mieć możliwość coś więcej popracować

Szukający pracy Nowy wpis

Gdzie znajduje się kwatera w Polsce ? I czy wymagana jest brygada czy firma dorzuca do innego zespołu ?

Krzysztof

Witam. Szczerze NIE polecam. Firma dba o to byś dojechał do miejsca zakwaterowania, na WŁASNY koszt, zakwaterowanie darmowe. PRACA jeden dzień, zamykają budowę i siedzisz tydzień na hotelu, albo jedziesz 300 km dalej na WŁASNY koszt, później nagle okazuje się że mieszkasz z 5cioma OBCOKRAJOWAMI. Ogólnie żenada, za wszystko grozi Ci kara, jak nie znasz języka niemieckiego nie masz żadnych szans żeby załapać jaka to firma od wewnątrz. Nikt nic nie wie, żyją z naiwnych ludzi którzy jadą często za ostatni grosz, po czym okazuje się że nie wypaliła im jakaś budowa, i zostajesz z niczym!

Robert

Alicja
@Robert

Współpracownicy są otwarci na nowych pracowników? Ciepło przyjmują do ekipy? :) Mówisz że stabilna praca w Niemczech, to na jaką umowę się tam robi?

@Robert

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ART Baumanagement GmbH? Czy kandydat na stanowisko Dociepleniowiec - (Niemcy) - darmowy samochód, mieszkanie powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Gosc

Jaką firma daje stawke dla ociepleniowca z doświadczeniem polskim i niemieckie z kat B bez nałogów alkoholowych

@Gosc

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 795 155 136, w celu przedstawienia naszej oferty pracy. Pozdrawiamy.

MARIO

Witam kto ponosi koszty paliwa od wyjazdu z Polski az do zjazdu .Kierowca jest przydzielony do brygady?

Jaki jest wkład kierownictwa ART Baumanagement GmbH w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Taki tam

Żaden jak dotrzesz do miejsca pracy,wszyscy mają cię gdzieś,wogole telefonów nikt nie odbiera

Natalia
@Taki tam

No i co dalej w takiej sytuacji wtedy jak nikt nie odbiera? Co trzeba wtedy zrobić?

Tomasz

Pracuje w firmie juz dluzszy okres czasu wyplaty mi sie zgadzaja fajne kwatery i fajny kontakt z biurem i z firma. Czasami mielismy problemy z autem ale 3 miesiace temu dostalismy nowy woz od firmy i jest zaje.... polecam ta agencje Tomek

Jacek
@Tomasz

Jaki Ty fajny wóz dostałeś. I pewnie żadnych kosztów nie ponosiłes

Zofia
@Jacek

Jacek co sugerujesz? Ty tam też pracujesz? Za co niby miałby ponosić koszty?

Jacek
@Zofia

A to nie płaci się za auto i paliwo też jest za darmo?

Mirek

Johnny
@Mirek

A jak wygląda wyjazd przez tą firmę i ogólnie jak to się odbywa? Pozdrawiam

@Johnny

Z poważaniem
Johny

Witam czy ktoś może się wypowiedziec na temat pracy brukarzy przez tą firmę. Pozdrawiam

Johny

Witam czy może ktoś się wypowiedziec na temat pracy brukarzy przez tą firmę. Pozdrawiam

Johny

Witam ktoś się wypowie na temat pracy brukarzy przez tą firmę, to znaczy jak to wszystko tm wygląda. Pozdrawiam

Miroslaw

Aktualność
Niemiecka firma działająca na terenie Niemiec poszukuje specjalistów z branży budowlanej do współpracy, zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudniania, samochód darmowy służbowy oraz bezpłatne zakwaterowanie, opłacone również w weekendy.
Stale rekrutujemy:

• - malarzy/ szpachlarzy

• - dociepleniowców

• - tapeciarzy

• - elektryków

aby dowiedzieć się więcej na temat ofert naszej firmy prosimy o kontakt z działem rekrutacji,
tel. PL +48 795 155 136
tel. PL +48 728 578 679
tel. DE +49 176 235 874 55

Zapraszamy do kontaktu.

Pracowałem w firmie ART Baumanagement, moja opinia o firmie jest bardzo pozytywna. Przede wszystkim uczciwe podejście do pracownika, pieniądze zawsze na czas wpływały na konto, a godzin w pracy dużo. Warunki mieszkalne dobre, niczego nie brakowało. Kontakt z biurem zawsze był dobry, nawet w późnych godzinach czy też w weekendy koordynator odbierał tel. Jedna z niewielu firm, która potrafi dobrze zadbać o swoich pracowników.

Denis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ART Baumanagement GmbH?

Witam, śpieszymy z odpowiedzią na powyższe pytanie. Wynagrodzenie przelewamy na konto wskazane przez pracownika. Nie rozdzielamy wynagrodzenia, zaliczki również (jeśli o taką pracownik poprosi) przelewamy na konto. W sytuacji kiedy pracownik nie posiada jeszcze konta, wynagrodzenie przelewamy na konto znajomego lub członka rodziny, którego wskaże pracownik. Pozdrawiamy serdecznie, ART Baumanagement GmbH

Xentos

Dziwi mnie opinia kolegi @ Bogdan pracuję jakiś czas w firmie Art Baumanagement co do mieszkań przyjechaliśmy w kilka osób dostaliśmy nowiutkie mieszkanko wyposażone praktycznie w 100% tzn niebyło tylko garnków które z reguły każdy i tak ze sobą zabiera. Praca była zapewniona i w rozsądnej odległości od miejsca zamieszkania. Reasumując według mojej opinii firma zapewnia w 100% to na co się umawiałem. Mam nadzieję że koledzy również się wypowiedzą.

Bogdan

w niedziele wyjechalem do niemiec do pracy. praca miala byc od poniedzialku w sztutgarcie. jakie bylo moje zdziwienie jak zajechalem na rzekomy adres mieszkania a pod adresem byla tylko jakis sklep i nikt nic o mieszkaniach dla pracownikow nie wiedzial. (usunięte przez administratora)porazka

@Bogdan

Szanowny Panie Bogdanie, Chcielibyśmy odnieść się do opinii z dnia 12.02.2021. Po przeanalizowaniu Pana opinii, opisana sytuacja nigdy nie miała miejsca, według Pana opisu oraz daty dodatnia miał Pan rzekomo wyjazd do Niemiec najprawdopodobniej dnia 08.02.2021, w tym czasie jednak nie mieliśmy zleceń w mieście Stuttgart bądź też w okolicach, Ponadto nie zatrudniliśmy nikogo o imieniu Bogdan, więc nie był Pan nigdy pracownikiem firmy ART Baumanagement GmbH ani też kandydatem do pracy. Opinia Pana jest zniesławieniem i pomówieniem wg. Art. 212 Kodeksu Karnego. Prosimy o jej usunięcie do dnia 23.04.2021, jeśli Pan się do tego nie ustosunkuje, będziemy zmuszeni skierować sprawę wg. powyższego art. Kodeksu Karnego na drogę sądową z powództwa cywilnego. Zarząd firmy, ART Baumanagement GmbH 61118 Bad Vilbel Homburger Straße 69A

Zostaw merytoryczną opinię o ART Baumanagement GmbH - Bad Vilbel

• Jak się pracuje w ART Baumanagement GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ART Baumanagement GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART Baumanagement GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!