logo Schnellkraft Personalmanagement Polska

Schnellkraft Personalmanagement Polska

Wrocław

Opinie o Schnellkraft Personalmanagement Polska

22ananim 2010-02-14 11:02
czy ktokolwiek otrzymal pieniadze za prace prez ta firme bo namawiaja mnie na wyjazd
lore 2011-02-23 18:58
siemka i co z ta firma bo tez sie zastanawiam nad wyjazdem
Tadek Maczek napisal 2012-02-27 08:52
Bzdury potrafi karzdy napisac. Jestem 2 lata w firmie r+s Ausbau.
Problemy w innych firmach sa rowniez. Polacy nie sa traktowani jak gorsza kategoria ludzi, klgos zle zrobic to nie sztuka nie werzcie we wszystko co napisane.
Mściciel 2014-05-28 13:14
Ostatnio ściągnęli mnie i kolegę tylko na tydzień,nas o tym nie poinformowali.
wacek 2015-05-02 11:33
tak płacą tylko mniej jak obiecywali
jarek 2015-05-02 11:36
robiłem u nich typowa polska firma (usunięte przez administratora) odradzam pracę u nich
Grześ 2015-10-02 09:34
Zostałes zwolniony z jednej firmy ( za alkohol, dziewczynki po 20 euro ) zjazd do domu po niecałych 2 tygodniach , wiem bo byłem tam na tej budowie. Brałeś zaliczki na picie i nie pamiętasz ile pożyczyłeś pieniędzy ( odemnie pożyczyłeś 20 euro nie mam pieniędzy do dzisiaj)!Jak chcesz to podam twoje prawdziwe imię i nazwisko!
Staszek 2015-10-21 13:09
Ja pracuję ponad rok i płacą , jestem zadowolony z kasy
Schnellkraft 2016-02-11 15:35
Witam, chyba Schnellkraft wynajął Studenta piszącego komentarze bo jak tam pracowałem to nie znam nikogo kto by był zadowolony z tego bałaganu:). Prawda chyba wypływa w komentarzach na wierzch:)
L 2016-09-21 19:45
Nie polecam nikomu. Jeździsz wiele km po całych Niemczech własnym samochodem,co tydzien inne miejsce pracy, (usunięte przez administratora)
s 2016-09-21 19:59
@ i will - naawet bym powiedziała, że nie "wbrew pzoorom" - tylko po prostu jest to powazy powód do zmartwienia. A widzieliscie, że poszukują teraz hydraulika?
adolf 2016-10-18 23:16
a ile km przejeżdżasz w m-cu swoim prywatnym autem ?
? 2016-10-19 08:03
Jak to możliwe @L jak są teraz ogłoszenia np. na elektryka i podpisujesz tam umowę o pracę na montaż instalacji elektrycznych więc musi to spełniać wszystkie przesłanki a jedną z nich jest stałe miejsce pracy
irek 2016-11-14 20:58
firma jest zajebista ja pracuje tu dwa lata i nie narzekam i wbrew pozorom wcale nie skaczesz z budowy na budowe bo ja przez dwa lata byłem na zaledwie 4 budowach firma warta polecenia
Persona 2017-01-03 18:21
Chciałbym się zatrudnić jako malarz czy ktoś wie gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej. Ja wole mieć pracę przez taka firmę niż sam mam szukać. A jak przedstawia się sprawa z niemieckim , czy trzeba już umieć czy nie.
Poldek 2017-02-16 17:35
Super firma, nie raz wyjeżdżałem za ich pośrednictwem do pracy w Niemczech i nigdy nie było problemów. Wszystko zorganizowane bezbłędnie człowiek jedzie i już wszystko jest gotowe. Czy ktoś miał inaczej? Zarobki też były ok, ale to jest już uzgodnione przy umowie!!
Zostaw swoją opinię o Schnellkraft Personalmanagement Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schnellkraft Personalmanagement Polska